Początki - proszę doradźcie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-16, 15:28   #1
Joanka1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Lightbulb

Początki - proszę doradźcie :)


Cześć dziewczyny !
Dziś założyłam konto na forum, więc z góry przepraszam, jeśli umieściłam ten post w nieodpowiednim miejscu.
Jestem w trakcie dwutygodniowego kursu stylizacji paznokci, po którym mam zamiar wrócić do UK (gdzie aktualnie mieszkam) i tam zacząć moją prace.
Narazie jeszcze bardzo mało wiem o świecie paznokci, więc chciałam się Was poradzić, jakie produkty i firmy wybrać na początek.
Nie chcę kupować zestawów startowych w stylu "XXXL" gdzie znajdę wszystko i nic, jakości równej zeru
Oprócz pilników, bloczków, cążek, kopytek, primerów i innych akcesoriów muszę zaopatrzyć się w lampe, żele i hybrydy.
Myślałam o firmach takich jak Indigo, Modena Nails, Milano, nie są tanie ale myślę, że nauke najlepiej zacząć na pożądnych produktach. Co myślicie?
Wybrać żele jednofazowe czy może trzy?

Z góry dzięki za każdą odpowiedź
Joanka1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 17:18   #2
bailey1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 66
Dot.: Początki - proszę doradźcie :)

Jedne firmy wchodzą, inne się zamykają a żele to praktycznie to samo. Jeżeli zależy ci na tanim starcie (zazwyczaj na kursie mówią - 20 do 50 setów za free trzeba odbębnić) to zacznij od żelu tańszej firmy. Nie rozumiem nawoływania "zacznij na dobrych od razu". Sama mam w domu żele z allegro za grosze do robienia pieczątek i wcale nie widzę różnicy gdy porównuję kolor/zapach/gęstość z drogimi żelami.
Co do "fazowości", to ja pracuję na jednofazowych plus dehydrator, kwasowy i bezkwasowy. Podkładowe tylko do trudnych paznokci.
Hybryd akurat nie polecam wybierać tańszych, bo tu to jednak nie to samo.
bailey1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-28 18:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.