Dziwne zachowania w nocy... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-14, 16:02   #61
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

We śnie widziałam jak siusiam i w rzeczywistości też sie zsiusiałam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 16:59   #62
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez paliziomka
We śnie widziałam jak siusiam i w rzeczywistości też sie zsiusiałam
Tez mi sie takie rzeczy zdarzaly jak bylam mala
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:13   #63
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

mi osobiscie nic nie wiadomo zebym przez sen cos robil ale w druzynie mielismy kolege ze sklonnosciami lunatycznymi podobno kiedys u siebie w domu wstal z lozka poszedl do kuchni napil sie mleka, potem wyruszyl na podboj lazienki, ale zrezygnowal w drodze wiec stwierdzil ze wyjdzie na dwor wyszedl na korytarz wiezowca i "przywolal" winde, kiedy na nia czekal jego ojciec polapal sie ze drzwi od domu otwarte i odprowadzil go do lozka cale szczescie bo gdzie on moglby pojsc to az strach pomyslec ten sam kolega kiedys jak bylismy na turniej koszykarskim, jedej nocy (wszyscy spalismy na podlodze w klasach lekcyjnych jeden obok drugiego) stukal kolege w bark i wolal zeby sie obrocil, ten na poczatku myslal ze mu robi zarty i go zaczal wyzywac ale sytuacja sie powtarzala pol nocy a lunatyk ani drgnie w obu sytuacjach nie pamietal nawet sekundy z tych zdazen
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:34   #64
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
podczas choroby musiałam w nocy przyjmować tabletki (o 4 nad ranem dokładnie). pewnej nocy, kiedy babcia dawała mi tabletkę to ja w pół śnie wypaliłam "po ch** mi to dajesz?" rano po obudzeniu babcia zaczęła na mnie krzyczeć a ja nie wiedziałam dlaczego. dopiero potem mama wyjaśniła mi co się stało (ja oczywiście tego nie pamiętałam)
hahahahaha
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:41   #65
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez elganja
Czasem jak mi się śni że wchodzę po schodach i noga mi się zsuwa..... to mam taki nerwowy odruch w tej nodze, takie szarpnięcie i ....się budzę
tez tak mam
kiedyś jak byłam z siostrą u babci i spałyśmy razem (ale tak że ja mam nogi tam gdzie ona ma głowe) to piętą podbiłam jej limo :/
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:50   #66
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

a ja kiedyś wstałam w środku nocy, wyszłam w piżamie do przedpokoju (oczywiście śpiąc), powiedziałam głośno "No to cześć" i wyszłam na klatkę schodową....I nie wiadomo gdzie bym sobie powędrowała, gdyby moja mama mnie nie usłyszała, nie zerwała się z łóżka i za mną nie pobiegła zostałam doprowadzona do łóżka siłą Innym razem przez pół godziny usilnie starałam się wepchnąć kołdrę pod biurko, ale jakoś mi nie wychodziło, za to brat miał niezły ubaw ;]
A niedawno, kiedy byłam u TŻ, poszłam spać wcześniej, a on jeszcze siedział przed komputerem...a ja nagle zaczełam się głośno śmiać przez sen, a potem coś bardzo szybko mówiłam, ale biedak nie zrozumiał o co mi chodziło bo sam się też już zataczał ze śmiechu Ogólnie mam skłonności do gadania przez sen i robienia różnych dziwnych rzeczy Lunatycy wszystkich galaktycznych wizażów - łączmy się!!
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 18:32   #67
blue_eyed_kitty
Rozeznanie
 
Avatar blue_eyed_kitty
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 997
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja to mam duzo takich zachowan Co kilka dni gadam przez sen tak glosno ze rodzice musza wstac i mnie uspokoic.
A najlepsza historia jest troche zakrecona:dziele pokojz bratem.Kiedys jak wyjechal moglam spac na jego ogromnym lozku(a za to na moimspal kuzyn ktory nas odwiedzil). Noi obudzilam sie w nocy na 'siusiu' a wracajac stanelam na korytarzu i zaczelam myslec-na moim lozku spi kuzyn...moj brat na pewno juz wrocil(oczywiscie tylko mi sie zdawalo)No to gdzie ja bede spac?I zaczelam wchodzic do lozka rodzicow.Onisie obudzili i spytali co robie.A ja sie skumalam ze imprzeszkadzam i weszlam na fotel i probowalam sie jak kot w klebek zwinac Na koncu mnie wybudzili i zaprowadzili na to duze lozko
A jeszcze kiedys zeszlam z kanape i chcialam isc siusiu na czworakach.Ale nie moglam z jednej strony stala kanapa, z drugiej szafka, z trzeciej stolik a z czwartej krzeslo.I taksie miedzy tymi rzeczami w kolko krecilam Az po jakis [paru minutkach wpadlam na pomysl ze latwiej bedzie jak wstane Noi poszlam...
blue_eyed_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 19:05   #68
Mad'i
Wtajemniczenie
 
Avatar Mad'i
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Raz tu, raz tam... :D
Wiadomości: 2 912
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Oprócz tego że czasami siusiałam bo wydawało mi się że jestem w toalecie, to też mam taki tik jak śni mi się że spadam ze schodów Chyba nie miałam większych akcji w życiu i wszystko jeszcze przede mną
__________________
"There are many kinds of love, after all.
Love that cannot harm
and love that never abandons
and love that cannot imagine betrayal.
And then there is love that corrupts
and love that destroys,
and love that works in blood like poison.
And they are not so far apart as you might think."
Mad'i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:08   #69
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ja często mam tak jak to tu już było pisane - potykam się, wywracam, albo zsuwam się w półśnie, a jednoczesnie tak podskakuje w nerwowym odruchu na łóżku .Poza tym moja kuzynka(śpimy razem u babci, jak przyjeżdżamy do niej na pare dni w wakacje, żeby pogadać i w ogóle )mówi, że w nocy robie obrót o 360 stopni .Ponoć tak koło 2 zawsze kopie ją w twarz, bo nogi mam tam gdzie poducha .No ale oczywiście jak się budzę to już normalnie, także ...
A wracając jeszcze do tej kuzynki, to u tej samej, wspomnianej babci , kiedyś przebudziłam się w nocy (z głową na poduszce, o dziwo ), leżę i myślę, a tu nagle Agata się przeze mnie gramoli(jakby nie mogła wstać z drugiej strony ).Tak się przegramoliła, że z hukiem spadła na ziemię .Ale to jeszcze nic .Idzie do okna, otwiera je, stoi tak z trzy minuty, zamyka, wraca i znów się gramoli .Już miałam się wkurzyć i na nią wydrzeć, bo co kurczę blade, lekka to ona nie jest jak się przeze mnie czołga , no ale na łóżku obok spała babcia(dziwne, że się jeszcze po tym huku nie obudziła ).Więc pytam jej później rano:"Co ty kobieto robiłaś ?", a ona się mnie pyta o co mi chodzi ...
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 19:46   #70
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

heheeheh się usmiałam z tych Waszych nocnych fisiów ja też jak byłam mała to miałam takie. Kiedyś obudziłam mamę i mówię, żeby mi dała miskę, bo chcę nogi umyć, mama zdziwona "ale o co chodzi?" to ja zaczęłam krzyczec,zeby mi dala i że woda jest za zimna. potem podobno usiadłam na łożku, bęc na plecy i spałam dalej
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:09   #71
xxankaxx
Rozeznanie
 
Avatar xxankaxx
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Z miastaaa
Wiadomości: 543
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Nieźle hehe
-Jak miałam 12 lat i zasypiałam na moim łóżku to obok zasypiała też mama(a tam brat spi) I w nocy się obudziłam przypomniałam sobie horror i zaczełam się bać. No to gramole sie już do mamy i przytulam, patrze a to mój brat o 7 lat starszy .
-Kiedyś też chciałam wychodzić z okna z mojego domu z 4 piętra Aż strach pomyśleć co by się stało, naszczęscie brat mnie uratował.
-Siadam na moje łóżko, łapie za wyimaginowaną klamkę i mówię
-"Ja już idę do domu..."
-"Taaaak? A gdzie jesteś?"-odp. brat
-"Noooo, idę do domu!(Po chwili) A no fakt, jestem w domu"
Po czym kłade dalej się spać
- O 4:00 nad ranem poszłam się myć Dobrze, że się nie pozabijałam
xxankaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 20:28   #72
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

myslalam ze sie posikam ze smiechu jak to czytam <rotfl> i mnie juz przpona boli<hahaha> oczywiscie zaliczylam sikanie wyimaginowane i podrygi w pierwszej fazie zasypiania ale to oczywiscie jesto dpbicie nerowo z dniapozdr lunatykow i nocnych swirow
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 20:45   #73
Hippie Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 143
Post Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Niedawno przez sen zerwałam sobie z ucha kolczyk(małe kółko, z zapięciem jak to w kołach).Jakiś czas temu obok mnie w łóżku spała moja siostra, a mi się śniło, że przed kimś uciekam/kogoś gonię(szczegółów nie pamiętam)i zrobiłam nad moją sister pięknego fikołka lądując tym samym na podłodzeCzesto zdarza mi sie w nocy lazic po domu, a rano nic o tym nie pamietac albo nad ranem obudzic sie z przekonaniem, ze to juz trzeba wstawac do szkoly
__________________

Hippie Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 23:02   #74
kid
Raczkowanie
 
Avatar kid
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 321
GG do kid
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Tak a propos tych "dragwek" - wykładowca antropologii tłumaczył nam, że to pozostałośc po naszych małpich przodkach. Takie kontrolne szarpnięcie, żeby nie spść z drzewa, nie zapaśc w zbyt głęboki sen i nie fiknąc na ziemię . Nam to zostało, jak owłosienie na ciele i ogonek (niektórym )
kid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 15:56   #75
Cartil
Raczkowanie
 
Avatar Cartil
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 111
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

a ja całkiem niedawno obudziłam się nagle w nocy i okazało się że miałam ściągniętą koszulke i spodenki poprostu leżały obok na poduszce mojej siostry hehi .. nie śniło mi się nic więc nie wiem po co to zrobiłam i dlaczego
a jak byłam młodsza to też lunatykowałam -mam za sobą próbe zsiusiania się :do piekarnika, na wycieraczke, do lodówki, do szafki i na głowe mojego ojca
a poza tym to też nieraz śniło mi się że siusiałam i okazało się że robiłam to w rzeczywistości .. albo śniło mi się że moi rodzice umarli i płakałam we śnie, obudziłam się w nocy cała zapłakana ..
Cartil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 17:24   #76
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Cartil
albo śniło mi się że moi rodzice umarli i płakałam we śnie, obudziłam się w nocy cała zapłakana ..
Mi dość często się to śni... Budzę się wtedy cała mokra od łez Raz przysnęłam w autobusie i obudziłam się zapłakana, hehe Na szczęście nie "siąkałam", tylko łzy mi popłynęły po twarzy. Co za wstyd!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 18:23   #77
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

opowiem wam co ja kiedys w nocy zrobilam poszlam spac. moja mama w kuchni zmywala czy cos. (ona mi to opowiadala) . nagle wstalam, ide do kuchni, otwieram szafke pod zlewem i wyciagam kosz na smieci. i sciagma spodnie z pizamy. mama sie pyta "co ty robisz?". a ja " SIKAM" .....
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 20:50   #78
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez muszka66
opowiem wam co ja kiedys w nocy zrobilam poszlam spac. moja mama w kuchni zmywala czy cos. (ona mi to opowiadala) . nagle wstalam, ide do kuchni, otwieram szafke pod zlewem i wyciagam kosz na smieci. i sciagma spodnie z pizamy. mama sie pyta "co ty robisz?". a ja " SIKAM" .....
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 22:03   #79
Ivon.a
Wtajemniczenie
 
Avatar Ivon.a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 689
GG do Ivon.a
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Oj mnie to dziwaczne rzeczy zdarzają się prawie codziennie. Mój TŻ ma niezły ubaw i ciągle opowiada mi z zadowoleniem, co ja owej nocy robiłam, mówiłam lub widziałam Jak coś się wydarzy ciekawego to napiszę.

Natomiast kilka lat temu przyśniło mi się że mój TŻ zrobił mi coś przykrego i tak jakoś na mnie ten sen poważnie zadziałał, że ocknęłam się w momencie kiedy go biłam po twarzy... I tak uderzyłam go chyba z trzy razy...On tylko się zapytał co ty robisz, a ja jak oprzytomniałam to byłam tylko w stanie stwierdzić że nie wiem.
Do dzisiaj żartuje (lub nie ) że boi się, żebym go niezamordowała przez sen .
__________________
Mój podwodny świat
Ivon.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 12:25   #80
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ostatnio rekord wszystkiego pobiła moja zdnajoma. Byli z grupą znajomych na spływie kajakowym. Jednej nocy spali w 2 pokojach-oddzielnie dziewczynki i chłopcy. Rano dziewczyny się budzą a tu jedna patrzy, że ma torbę z rzeczami otwartą. Więc zdziwiona pyta czy ktoś w nocy czegoś u niej szukał ale wszystkie mówią, że nie. Wystraszona, że ktoś ją może okradł zagląda do torby a tam wszystkie rzeczy mokrutkie! A obok torby leży używana podpaska! Jedyną mającą okres była moja kumpela! Maca się pod kołdrą a tu podpaski w majtach nie ma! Okazało się, że ona we śnie podeszła najprawdopodobniej do torby i nasikała do niej!Układ od łóżka do plecaka okazał się taki sam jak u niej w domu od łóżka do łazienki! A podpaska leżała w tym miejscu-gdzie w łazience śmietnik! Wszystkie rzeczy musiała wyprać bo jej było wstyd a tamtej lasce porzyczyłą swoje! Po pierwszym szoku śmiali się wszyscy jak wariaci!
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 13:47   #81
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Często się spotykam z tym, że ktoś gada przez sen, moja przyjaciółka pewnego razu kiedy u niej spała powiedziała do mnie przez sen: a Ty nie lubisz jak ktoś Cię myzia
Znowusz ja innym razem kiedy miałam sen, że całuję się ze swoim chłopakiem obudziłam się nad twarzą swojej przyjaciółki i podobnież dmuchałam jej do nosa
Ale najdziwniejszą rzeczą jaka mi się przytrafiła był orgazm przez sen! Autentyczny, zwyczajny orgazm podczas jakiegoś snu erotycznego. Nie wiem jak to było możliwe ale się wydarzyło.
A jeśli chodzi o to wzdrygnięcie się przed zaśnięciem to słyszałamm propozycję teori, że w momencie zasypiania mózg szuka połączenia z ciałem dlatego powstaje skurcz.
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 13:52   #82
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Ach, jeszcze przypomniało mi się zdarzenie kiedy śniło mi się, że ktoś się włamał do mnie do domu, że niby byli to jacyś ludzie którzy chcieli mnie zlikwidować wić postanowiłam uciec przez okno, okna się nie mogłam otworzyć więc zaczęłam krzyczeć tylko przez uchylone: pomocy. Gdy się ocknęłam naprawdę stałam przy oknie, a tata który się zaniepokoił zapytał się czemu tak wrzeszczę
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 13:55   #83
kari
Raczkowanie
 
Avatar kari
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 71
Unhappy Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Pomózcie
Moj chłopak powiedział ze chciałby zebym jutro w nocy zamieniła się w drapieżną lwicę, troche niewiem co zrobic , jak do tego sie zabrac i wszystko poniewaz zazwyczaj to on przejmował inicjatywę, prosze o jakies pomysły
A chciałabym to spełnić.. mysle ze było by fajnie, ale jak...
kari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 15:29   #84
Hippie Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 143
Post Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Ivon.a
Oj mnie to dziwaczne rzeczy zdarzają się prawie codziennie. Mój TŻ ma niezły ubaw i ciągle opowiada mi z zadowoleniem, co ja owej nocy robiłam, mówiłam lub widziałam Jak coś się wydarzy ciekawego to napiszę.

Natomiast kilka lat temu przyśniło mi się że mój TŻ zrobił mi coś przykrego i tak jakoś na mnie ten sen poważnie zadziałał, że ocknęłam się w momencie kiedy go biłam po twarzy... I tak uderzyłam go chyba z trzy razy...On tylko się zapytał co ty robisz, a ja jak oprzytomniałam to byłam tylko w stanie stwierdzić że nie wiem.
Do dzisiaj żartuje (lub nie ) że boi się, żebym go niezamordowała przez sen .
Ech...I skąd ja to znamJuż nie raz moja siostra czy mama dostała ode mnie płaskiego przez sen
__________________

Hippie Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 21:10   #85
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-10 o 14:28
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 22:39   #86
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez FirstLady
ja tez sie dziwnie zachowuje noca. np. mysle ze cos robie albo ze spadam i nagle czuje sie jakbym naprawde spadla, po prostu jakbym spadla na lozko nie podnoszac sie z niego. dziwne
Często mam tak samo. Nie lubię tego bardzo
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:05   #87
Angelika2005
Raczkowanie
 
Avatar Angelika2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 222
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Fajny temat , właśnie mnie ostatnio spotkało coś takiego dziwnego . Tylko dopiero rano , po przebudzeniu zorientowałam się , co zrobiłam , a mianowicie poszłam z jaśkiem do kuchni i chciałam go włożyć do lodówki , ale że była pełna to wróciłam z powrotem do łóżka Wiem , wiem dziwna jestem
Angelika2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 23:18   #88
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Śpie w pokoju razem siostrą i pewnego razu siostra opowiedziała mi co zrobiłam. A mianowicie jakiś czas po położeniu się spać siostra, która jeszcze nie spała słyszy jak ja krzyczę 'Nie! Nie! Nie!' więc pyta się mnie czemu krzyczę, a ja jej na to 'Myślałam, że ściana na mnie spada '
Nawet (o dziwo) pamiętam tę sytuację, po tym gdy mi ją siostra rano przypomniała wiem że, leżałam bardzo blisko ściany i stąd te zwidy.

I jeszcze jedna sytuacja.
Budzę się w nocy i zaczynam gadać do siostry 'Koteczku a Ty co tu robisz, czemu śpisz na tym łóżku?' Myślałam, że siostra to mój TŻ.
Tę sytuację też pamiętam, co oznacza, że chyba nie spałam wtedy i pytanie czemu zaczęłam takie rzeczy wygadywać, kurcze ja byłam święcie przekonana, że obok na łóżku leży TŻ i dodatkowo bardzo mnie to dziwiło co on tu robi
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 00:20   #89
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

Cytat:
Napisane przez Daenerys

I jeszcze jedna sytuacja.
Budzę się w nocy i zaczynam gadać do siostry 'Koteczku a Ty co tu robisz, czemu śpisz na tym łóżku?' Myślałam, że siostra to mój TŻ.
Tę sytuację też pamiętam, co oznacza, że chyba nie spałam wtedy i pytanie czemu zaczęłam takie rzeczy wygadywać, kurcze ja byłam święcie przekonana, że obok na łóżku leży TŻ i dodatkowo bardzo mnie to dziwiło co on tu robi
Dobrze, że nie zaczęłaś się do siostry "zalecać"
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 05:52   #90
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Dziwne zachowania w nocy...

ja chyba inna jestem bo żadnych takich akcji nie mam ale Wasze są boskie
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.