Panny Młode 2021 cz. II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-30, 10:58   #961
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Mam problem bo sporo ludzi przyjedzie na sam slub i co im dawac w podziękowaniach czyste sama wodka wystarczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja daję tylko wódkę. Myślę, że to wystarczy. I tak to trzeba będzie przetransportować pod kościół i rozdać. Ciasto też spoko tylko musisz mieć na uwadze, że to ciasto godzinę będzie stało w aucie w bagażniku i jak będzie ciepło to różnie może to wyjść. Chyba że masz jakieś drobne upominki te co się przy talerzykach kładzie to bym dała zamiast ciasta i do tego wódeczkę. Albo każdemu piersioweczke w podziękowaniu. My każdemu wódki nie dajemy. Dajemy "na parę" 0,5.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 11:08   #962
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Jeszcze ja. Ślub 15.05. Dziewczyny doradźcie co robić. Jest opcja, aby zrezygnować z obecnej miejscówki. Tylko zapewne stracilibyśmy zadatek 2 tys. Komunikacja z salą jest słaba, coś nam insynuują,że zrobią ale kara jest taka sama jak za 25 czy 40 osób. Odnośnie ewentualnego cateringu też cisza. Zero konkretów. Bo rozporządzenie musi leżeć im na biurku...
A teraz świadkowa znalazła inną alternatywę. Restauracja z dostępem do ogródka. Siedzielibyśmy wewnątrz, ale zapewne otwarte byłyby drzwi wyjściowe. Cenowo tańsza niż 249 zł /os (tyle miałam w poprzednim miejscu, tzn wciąż aktualnym). Co zrobić? Doradźcie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jest taka sama tylko w razie co to oni i wy płacicie karę ... Nie że wy przejmujecie na siebie ich karę. Więc to ich decyzja.

Ja jutro mam panieński a tu co do ślubu nie ma jak się dogadać... Myslalam że może sala ma wolne 30 maja i da się tak zorganizowac, ale jednak nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 11:14   #963
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Jeszcze ja. Ślub 15.05. Dziewczyny doradźcie co robić. Jest opcja, aby zrezygnować z obecnej miejscówki. Tylko zapewne stracilibyśmy zadatek 2 tys. Komunikacja z salą jest słaba, coś nam insynuują,że zrobią ale kara jest taka sama jak za 25 czy 40 osób. Odnośnie ewentualnego cateringu też cisza. Zero konkretów. Bo rozporządzenie musi leżeć im na biurku...
A teraz świadkowa znalazła inną alternatywę. Restauracja z dostępem do ogródka. Siedzielibyśmy wewnątrz, ale zapewne otwarte byłyby drzwi wyjściowe. Cenowo tańsza niż 249 zł /os (tyle miałam w poprzednim miejscu, tzn wciąż aktualnym). Co zrobić? Doradźcie...
a w tej pierwszej sali nie ma ogródka? hmm, jak kiepski kontakt to chyba lepiej szukać alternatywy.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 11:43   #964
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny, chciałam sobie poprawić humor i umówić się na wybielanie zębów. Okazuje się że mocno się spóźniłam bo najwcześniej na któregoś czerwca mieli w jednym gabinecie, a w drugim sierpień. Może macie przetestowane na sobie jakieś środki do użycia domowego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 11:47   #965
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Alternatywa się zmieniła. Szef zaproponował inny lokal. Ta pierwsza sala może i ma, ale nie chce siedzieć i jeść na zewnątrz. To już wolę w domu ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 11:59   #966
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałam sobie poprawić humor i umówić się na wybielanie zębów. Okazuje się że mocno się spóźniłam bo najwcześniej na któregoś czerwca mieli w jednym gabinecie, a w drugim sierpień. Może macie przetestowane na sobie jakieś środki do użycia domowego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jestem w tej samej sytuacji!
Też szukam czegoś, co można zrobic w warunkach domowych

Muszę też się dowiedzieć co z paznokciami. Wiele wiele lat robiłam hybrydy, ale dostałam uczulenia, więc odpada. Byłam na tytanach, ale te paznokcie były grube i po 3 dniach zaczęły mi odpadać.
Robi się jeszcze tipsy ?
Aktualnie niczego nie używam żeby paznokcie doszły do siebie, ale muszę zabrać się za ten temat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 12:02   #967
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Alternatywa się zmieniła. Szef zaproponował inny lokal. Ta pierwsza sala może i ma, ale nie chce siedzieć i jeść na zewnątrz. To już wolę w domu ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trochę inna sytuacja, bo w sumie mogą się wywiązać z umowy jakby nie patrzyl. Mówiłam, że jak puszcza do 25 osób to tylko wkurzą part młode bo zacznie się problem z zaliczkami...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Ooo jestem w tej samej sytuacji!
Też szukam czegoś, co można zrobic w warunkach domowych

Muszę też się dowiedzieć co z paznokciami. Wiele wiele lat robiłam hybrydy, ale dostałam uczulenia, więc odpada. Byłam na tytanach, ale te paznokcie były grube i po 3 dniach zaczęły mi odpadać.
Robi się jeszcze tipsy ?
Aktualnie niczego nie używam żeby paznokcie doszły do siebie, ale muszę zabrać się za ten temat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teoretycznie robi, ale raczej stawiają na żel lub akryl ewentualnie akrylozel i paznokcie na formie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-30, 12:06   #968
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Haha a ostatnio sama narzekała ze za późno sie obudziłam z wybielaniem zębów, korzystam aktualnie z białej perły, mozna przyszypszyc cykl i stosować częściej ogolnie polecam, juz po paru dniach widac lekko roznice ze zeby maja bielszy odcień. Wiadomo cudow nie ma co sie spodziewać ale warto zawsze spróbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 12:24   #969
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No to trochę inna sytuacja, bo w sumie mogą się wywiązać z umowy jakby nie patrzyl.
Jeśli nie mogą zrobić na tyle osób na ile było planowane i jest w umowie to nie mogą się wywiązać...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Haha a ostatnio sama narzekała ze za późno sie obudziłam z wybielaniem zębów, korzystam aktualnie z białej perły, mozna przyszypszyc cykl i stosować częściej ogolnie polecam, juz po paru dniach widac lekko roznice ze zeby maja bielszy odcień. Wiadomo cudow nie ma co sie spodziewać ale warto zawsze spróbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jakieś paski? W necie kupowalaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 12:29   #970
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

To są nakładki, które wypelnia sie żelem, kupilam w necie ale tez sa dostępne w niektórych aptekach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 12:32   #971
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Sprawa się rozwiązała. Tż nie zgadza się na alternatywę. Zostajemy przy naszej sali, której menadżerka nas olewa. Najwyżej nic nie będzie po ślubie. Odechciało mi się wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-30, 12:32   #972
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No to trochę inna sytuacja, bo w sumie mogą się wywiązać z umowy jakby nie patrzyl. Mówiłam, że jak puszcza do 25 osób to tylko wkurzą part młode bo zacznie się problem z zaliczkami...

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Teoretycznie robi, ale raczej stawiają na żel lub akryl ewentualnie akrylozel i paznokcie na formie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Dziękuję. Zaraz popatrzę ci tam oferują
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Haha a ostatnio sama narzekała ze za późno sie obudziłam z wybielaniem zębów, korzystam aktualnie z białej perły, mozna przyszypszyc cykl i stosować częściej ogolnie polecam, juz po paru dniach widac lekko roznice ze zeby maja bielszy odcień. Wiadomo cudow nie ma co sie spodziewać ale warto zawsze spróbować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O właśnie, biała perła. Koleżanka jakiś czas temu mi to polecała.

Jak ktoś ma żółty odcień kości, to za wiele nie da, ale jak są przebarwienia to faktycznie może dać radę.
U mnie kawa i herbata, która jest największym winowajcą, jest nieodłącznym elementem każdego dnia, więc przyda mi się
Dziś zamówię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 12:38   #973
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ja codziennie piję tyle herbaty, że nie ma mowy by mieć idealnie białe zęby. Jest z White On taki super booster, co się raz dziennie używa, polecam , naprawdę rozjaśnia, w Rossmannie, 25 zł kosztował.
Dziewczyny, podpisaliśmy umowę, mamy rezerwację na dom Konkretnie wchodzimy w nowy etap życia!
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 12:42   #974
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja codziennie piję tyle herbaty, że nie ma mowy by mieć idealnie białe zęby. Jest z White On taki super booster, co się raz dziennie używa, polecam , naprawdę rozjaśnia, w Rossmannie, 25 zł kosztował.
Dziewczyny, podpisaliśmy umowę, mamy rezerwację na dom Konkretnie wchodzimy w nowy etap życia!
Gratulacje ! Jest co świętować

My powoli też zaczynamy się rozglądać za większym mieszkaniem. Tylko ceny tak poszybowały w górę, że to jakaś masakra
I przeraża mnie ta cała procedura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 12:48   #975
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
ja codziennie piję tyle herbaty, że nie ma mowy by mieć idealnie białe zęby. Jest z White On taki super booster, co się raz dziennie używa, polecam , naprawdę rozjaśnia, w Rossmannie, 25 zł kosztował.
Dziewczyny, podpisaliśmy umowę, mamy rezerwację na dom Konkretnie wchodzimy w nowy etap życia!

Gratulacje!


Ja przeżywam ceny i strasznie mały wybór deweloperki w naszej okolicy.
W mieście, na którym nam zależy są w sumie dla nas ok jedynie dwie lokalizacje - jedna w mieście, całkiem przyzwoite wyjazdy na pracę, obok lidl, ale jedna łazienka, za to 3m więcej.Druga jest w mieście, ale trzeba pojechać słabej jakości drogą od głównej, tworzy się "blokowisko", dwie łazienki (więc toaleta osobno), kilka metrów mniej i dopiero 2023 oddanie kluczy.


No i ceny kosmiczne, 400-440k za samego dewelopera Więc jak chcemy wykończyć, to trzeba z 600k kredytu.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 13:03   #976
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny jak chodzi o wybielanie to paski Crest profesional Effect są mega, tylko najlepiej zamówić kuracje na 14 dni i żeby na pewno były oryginalne z USA. I wcześniej tak z tydzień-dwa przed paskami warto zrobić kamień i piaskowanie to już zrobi dużą robotę. Kiedyś wybielałam żelem MrWhitening ale efekty były kiepskie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 13:11   #977
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

TŻ założył grupę w której pisze z gośćmi o potencjalnym terminie. O szczerze, jak patrzę jak oni piszą to na ten 21 maja by nie przyjechali. Na czerwiec się boją. Urlopy, kwarantanny, zamkniete lotniska, zastanawiają się nad limitami, jedna już wzięła wolne na ten właściwy termin i nie może zmienić. Ręce mi opadają. Ktoś, chyba żartem, napisał że najlepiej ta samą data tylko że za rok....

Nawet nie wie, jak nam nie jest do śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 13:16   #978
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
TŻ założył grupę w której pisze z gośćmi o potencjalnym terminie. O szczerze, jak patrzę jak oni piszą to na ten 21 maja by nie przyjechali. Na czerwiec się boją. Urlopy, kwarantanny, zamkniete lotniska, zastanawiają się nad limitami, jedna już wzięła wolne na ten właściwy termin i nie może zmienić. Ręce mi opadają. Ktoś, chyba żartem, napisał że najlepiej ta samą data tylko że za rok....

Nawet nie wie, jak nam nie jest do śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie rób tak. Zrobiłam i żałuję, jakbym miała przekładać, to tylko lipiec/sierpień, środek lata, tam największe szanse na spokój
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 13:19   #979
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My mieliśmy wielkie szczęście, dom jest z 800 metrów od obecnego mieszkania, ma widok na las, kameralne osiedle, 6 domów bliźniaków, wszystkie usługi w przeciągu kwadransu spaceru, zaraz morze, i cena, za 100 metrów plus 40 metrów poddasza, plus 140 metrów ogródka 490 tysięcy wychodzi. Wiadomo, z wykończeniem wyjdzie z 600 tysięcy, ale w centrum Gdańska za taką cenę mam 2 pokoje. Teraz mieszkam 40 minut jazdy do pracy, ale coś za coś. Chciałabym by dzieci miały ogród, każde swój pokój, a ja salon z wielkimi oknami
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-30, 13:21   #980
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Sa dwie strony medalu ludzie tez od wesela uzależniają swoje urlopy, przyjazdy wolne dni... pewne jest jedno wszystkim sie nie dogodzi a komu zalezy to i tak będzie taka prawda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 13:26   #981
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Sa dwie strony medalu ludzie tez od wesela uzależniają swoje urlopy, przyjazdy wolne dni... pewne jest jedno wszystkim sie nie dogodzi a komu zalezy to i tak będzie taka prawda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście. Dlatego nie mam pretensji do tej jednej osoby, która zaplanowała wolne na moją datę. Jedna osoba mówi o tym, że z przyjazdem do PL nie byłoby problemu, gorzej z powrotem. Reszta to się nie odniosła, chyba ale miałam wrażenie, że decyzje podjęliby w ostatniej chwili. Więc dziwi mnie problem z urlopem u nich na 2.06.

Lottie, na pewno nie, mam nadzieję że za rok to będę myślami kompletnie gdzie indziej i będę miała to za sobą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 13:35   #982
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
TŻ założył grupę w której pisze z gośćmi o potencjalnym terminie. O szczerze, jak patrzę jak oni piszą to na ten 21 maja by nie przyjechali. Na czerwiec się boją. Urlopy, kwarantanny, zamkniete lotniska, zastanawiają się nad limitami, jedna już wzięła wolne na ten właściwy termin i nie może zmienić. Ręce mi opadają. Ktoś, chyba żartem, napisał że najlepiej ta samą data tylko że za rok....

Nawet nie wie, jak nam nie jest do śmiechu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to się wkopaliście.
myślę, że konsultowanie terminu z gośćmi i to na otwartej grupie to zły pomysł. zawsze komuś nie będzie pasowało, a tylko stracicie kupę nerwów, na wysłuchiwaniu czemu ten nie może wtedy, a czemu tamten wtedy, a czemu ta data lepsza, a czemu temu idziecie na rękę a nam nie...
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 13:59   #983
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no to się wkopaliście.
myślę, że konsultowanie terminu z gośćmi i to na otwartej grupie to zły pomysł. zawsze komuś nie będzie pasowało, a tylko stracicie kupę nerwów, na wysłuchiwaniu czemu ten nie może wtedy, a czemu tamten wtedy, a czemu ta data lepsza, a czemu temu idziecie na rękę a nam nie...
Na ten moment to nie da się iść im na rękę(komukolwiek) poza spełnieniem nierealnego życzenia żebyśmy przełożyli na następny rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 14:04   #984
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ciri a jesteście zdecydowani ze chcecie przekladac ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 14:05   #985
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ciri a jesteście zdecydowani ze chcecie przekladac ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak czytam tych ludzi to mi się odechciewa. Ale już w to zainwestowaliśmy koło 10 tysięcy...
Poza tym jednak wesele to moje marzenie.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 14:14   #986
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
My mieliśmy wielkie szczęście, dom jest z 800 metrów od obecnego mieszkania, ma widok na las, kameralne osiedle, 6 domów bliźniaków, wszystkie usługi w przeciągu kwadransu spaceru, zaraz morze, i cena, za 100 metrów plus 40 metrów poddasza, plus 140 metrów ogródka 490 tysięcy wychodzi. Wiadomo, z wykończeniem wyjdzie z 600 tysięcy, ale w centrum Gdańska za taką cenę mam 2 pokoje. Teraz mieszkam 40 minut jazdy do pracy, ale coś za coś. Chciałabym by dzieci miały ogród, każde swój pokój, a ja salon z wielkimi oknami

Superowe warunki. Ja do pracy i tak będę miała około 30-40 minut, gdzie bym nie wybrała. Ale gdybym miała opcję dać tyle za dom, to chętnie, bo dam tyle samo za mieszkanie o połowę mniejsze


Strasznie wysokie się robią te ceny, od tych samych deweloperów półtora roku temu było 4000zł za metr, teraz 6000. Strasznie galopują ceny.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 14:18   #987
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

W Wawie to 8-10tys za metr trzeba dać...domy tez sa w kosmicznych cenach...

Pocieszam się za godzinkę zaczynam majówkę, może choć na chwilę uda się zapomnieć o całym tym zamieszaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 14:57   #988
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Sprawa się rozwiązała. Tż nie zgadza się na alternatywę. Zostajemy przy naszej sali, której menadżerka nas olewa. Najwyżej nic nie będzie po ślubie. Odechciało mi się wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego się nie zgadza? Słabo tak z tą menadżerką... z drugiej strony pewnie też jest zestrezowana i mało wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 15:52   #989
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My jutro mamy spotkanie na nowej sali. Styl bardziej dworkowy, ale ma ciekawy szklany sufit. Dekoratorki do mnie pisały, że trzeba delikatnie zmienić koncepcję, ale mają już wizję, więc jestem im mega wdzięczna, bo ja totalnie teraz nie mam do tego głowy.
Ksiądz nie robił problemów, skrzypaczka również nie. Przepadł nam tylko słodki stół, więc najmniej ważny element. Jak nie uda się znaleźć innego, to weźmiemy z cukierni, z której będzie ciasto, bo też jest opcja.
Generalnie teraz pozostanie kwestia gości. Jak zaczną się wykruszać, to zaprosimy jeszcze więcej znajomych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-30, 16:10   #990
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Dlaczego się nie zgadza? Słabo tak z tą menadżerką... z drugiej strony pewnie też jest zestrezowana i mało wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo nie chce mieszać i boi się, że będziemy mieć dwie restauracje. A wyjdzie tak, że zostaniemy z kijową salą, której menadżerka ma nas w dupie i jeszcze zabulimy wielką kasę za ten catering, który nam przygotuje. O ile przygotuje. A nawet jeśli będzie to bez obsługi w domu. Tż stwierdził, że on poda gościom, albo sami się obsłużą. Ja już nic nie robię w kwestii przyjęcia. Chciałam dobrze. Wyszło jak zawsze. Nie zamierzam się tym zajmować. Nie będę stroić jego domu. Niech przygotuje tak, jak chce. Bo zawsze problemy. Najpierw w ogóle nie był przekonany do cateringu i chciał zakończyć na samym ślubie. Teraz nagle tylko to bierze pod uwagę. I jeszcze od menadżerki, która ma nas w dupie i gra na czas. Nie zgadzamy się w tej kwestii i odechciało mi się tego wszystkiego. Jestem zła, smutna i ostatnio mam mega doła , że wygląda to w ten sposób. I jeszcze mi mówi, że to on stresuje się tym bardziej... A ja? Ogarniam wszystko sama. Każdą kwestię. Jestem rozbita emocjonalnie i nie wiem, kiedy mi przejdzie ta frustracja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.