Panny Młode 2021 cz. II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-23, 18:33   #1561
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

[QUOTE=kolorowa90;88722126]Melduję się już jako żona �� na szybko bo zaraz wstajemy na śniadanie i poprawiny...dzień najpiękniejszy w zyciu ale myslalam ze umrę ze stresu co było zdecydowanie silniejsze ode mnie...niestety od chwili kiedy swiadek z młodym przyjechali lał deszcz co pogrzebało nasze plany na życzenia na dworze strzelanie płatków i sesje w kosciele mega stres nie zdążyłam się otrząsnąć z wejścia z tata a juz byla przysięga oczywiście ledwo z siebie to wszystko wydusiłam i w kosciele zlecialo chwila moment..wesele tak samo ale super sie bawiliśmy najlepiej w zyciu o 6 jeszcze zostały niedobitki...i tak potwierdzam ten dzien zlecial tak szybko szok! I zaluje ze to juz po wszystkim...życzyła bym sobie tylko lepszej pogody i oczywiście pierwsza małżeńska sprzeczka za nami bo mąż chciał pić z kolegami zamiast zająć się żoną ale dobrze ze swiadek wkroczył do akcji

/QUOTE]

Super, że wszystko się udało!
A deszcz na szczęście!

Wracając do protokołu, to ksiądz nic nie powiedział na to, że razem mieszkamy. Zapytał tylko czy przystąpię do spowiedzi. Aż się zdziwiłam, że było tak na luzie. 4 lata temu proboszcz z mojego kościoła odmówił chrztu synowi znajomego, bo młodzi bez ślubu. Ale myślę,że teraz jednak kościołowi ciężko moralizować po tych wszystkich skandalach.
Zrobiliśmy sobie weekend bez ślubnych tematów, akurat w piątek mieliśmy rocznicę, podpisaliśmy protokół, dobry znak Wczoraj wycieczka rowerowa, dużo spacerów, dziś kino, spacery, totalnie na luzie. Jutro idziemy do USC.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik

Edytowane przez Personal_Jesus
Czas edycji: 2021-05-23 o 18:36
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 19:04   #1562
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

dziewczyny korzystałyście z jakiegoś internetowego narzędzia do rozplanowania usadzenia gości? możecie coś polecić?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 19:13   #1563
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja kilka dni temu korzystałam ze strony planweselny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-23, 19:23   #1564
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Melduję się już jako żona 🥰 na szybko bo zaraz wstajemy na śniadanie i poprawiny...dzień najpiękniejszy w zyciu ale myslalam ze umrę ze stresu co było zdecydowanie silniejsze ode mnie...niestety od chwili kiedy swiadek z młodym przyjechali lał deszcz co pogrzebało nasze plany na życzenia na dworze strzelanie płatków i sesje w kosciele mega stres nie zdążyłam się otrząsnąć z wejścia z tata a juz byla przysięga oczywiście ledwo z siebie to wszystko wydusiłam i w kosciele zlecialo chwila moment..wesele tak samo ale super sie bawiliśmy najlepiej w zyciu o 6 jeszcze zostały niedobitki...i tak potwierdzam ten dzien zlecial tak szybko szok! I zaluje ze to juz po wszystkim...życzyła bym sobie tylko lepszej pogody i oczywiście pierwsza małżeńska sprzeczka za nami bo mąż chciał pić z kolegami zamiast zająć się żoną ale dobrze ze swiadek wkroczył do akcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje niby jak deszcz to dobrze świadczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 06:04   #1565
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
G
Wpadłam też na pomysł, że można dopisać do takiej listy gości zagranicznych - kto z polskiego sanepidu sprawdzi, czy są szczepieni, czy nie Nie ma ich u nas w żadnym systemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie zazdroszczę, ja tydzień temu byłam na próbnym makijażu i trochę porażka - chciałam delikatny, a czułam się właśnie wymalowana, jak dla mnie był za mocny Jutro idę na podejście nr 2 i już się boję... Nie chcę zmieniać makijażystki na 2 tyg przed ślubem, mam nadzieję, że się tym razem dogadamy. A masz może jakieś foto swojego makijażu? Zbieram inspiracje na jutro, co to znaczy delikatny makijaż
sama zmieniłam na 3 tygodnie przed.
miałam też 3 degustacje torta i nadal to nie to
[QUOTE=kolorowa90;88722126]Melduję się już jako żona 🥰 na szybko bo zaraz wstajemy na śniadanie i poprawiny...dzień najpiękniejszy w zyciu ale myslalam ze umrę ze stresu co było zdecydowanie silniejsze ode mnie...

gratulacje
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 07:53   #1566
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Melduję się już jako żona 🥰 na szybko bo zaraz wstajemy na śniadanie i poprawiny...dzień najpiękniejszy w zyciu ale myslalam ze umrę ze stresu co było zdecydowanie silniejsze ode mnie...niestety od chwili kiedy swiadek z młodym przyjechali lał deszcz co pogrzebało nasze plany na życzenia na dworze strzelanie płatków i sesje w kosciele mega stres nie zdążyłam się otrząsnąć z wejścia z tata a juz byla przysięga oczywiście ledwo z siebie to wszystko wydusiłam i w kosciele zlecialo chwila moment..wesele tak samo ale super sie bawiliśmy najlepiej w zyciu o 6 jeszcze zostały niedobitki...i tak potwierdzam ten dzien zlecial tak szybko szok! I zaluje ze to juz po wszystkim...życzyła bym sobie tylko lepszej pogody i oczywiście pierwsza małżeńska sprzeczka za nami bo mąż chciał pić z kolegami zamiast zająć się żoną ale dobrze ze swiadek wkroczył do akcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Ja w weekend miałam panieński i było naprawdę super, dziewczyny dopisały, wszystko odbywało się u mnie w domu, po pogoda była średnia, okazuje się że mam mega wyluzowanych sąsiadów bo było baaaardzo głośno do późna

Poza tym my już mamy wszystko ogarnięte i jesteśmy gotowi na ślub Zostały 2 tygodnie. Can't wait
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 09:00   #1567
Lila_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cześć dziewczyny,
pozwolę sobie dołączyć do Was. Od kilku dni czytam ten wątek, żeby oswoić się z tematem
Planuję ślub cywilny i wesele/przyjęcie. Z tym, że wesele to będzie dobre jedzonko + tany tany Bez oczepin, "chleba i soli" i innych tradycji. Nie lubię być w centrum uwagi. Może tylko toast z szampanem i potem tort. Będzie około 25 do 30 osób. To tyle, chciałam się wygadać, jak na razie mam tylko takie ogólne plany
Lila_150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-24, 09:16   #1568
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Gratulacje

Ja w weekend miałam panieński i było naprawdę super, dziewczyny dopisały, wszystko odbywało się u mnie w domu, po pogoda była średnia, okazuje się że mam mega wyluzowanych sąsiadów bo było baaaardzo głośno do późna

Poza tym my już mamy wszystko ogarnięte i jesteśmy gotowi na ślub Zostały 2 tygodnie. Can't wait
ale zazdroszczę
u mnie 3 tygodnie i jeszcze jestem w lesie

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Lila_150 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
pozwolę sobie dołączyć do Was. Od kilku dni czytam ten wątek, żeby oswoić się z tematem
Planuję ślub cywilny i wesele/przyjęcie. Z tym, że wesele to będzie dobre jedzonko + tany tany Bez oczepin, "chleba i soli" i innych tradycji. Nie lubię być w centrum uwagi. Może tylko toast z szampanem i potem tort. Będzie około 25 do 30 osób. To tyle, chciałam się wygadać, jak na razie mam tylko takie ogólne plany
witamy.
wybraliście już datę?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 09:20   #1569
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Melduję się już jako żona 🥰 na szybko bo zaraz wstajemy na śniadanie i poprawiny...dzień najpiękniejszy w zyciu ale myslalam ze umrę ze stresu co było zdecydowanie silniejsze ode mnie...niestety od chwili kiedy swiadek z młodym przyjechali lał deszcz co pogrzebało nasze plany na życzenia na dworze strzelanie płatków i sesje w kosciele mega stres nie zdążyłam się otrząsnąć z wejścia z tata a juz byla przysięga oczywiście ledwo z siebie to wszystko wydusiłam i w kosciele zlecialo chwila moment..wesele tak samo ale super sie bawiliśmy najlepiej w zyciu o 6 jeszcze zostały niedobitki...i tak potwierdzam ten dzien zlecial tak szybko szok! I zaluje ze to juz po wszystkim...życzyła bym sobie tylko lepszej pogody i oczywiście pierwsza małżeńska sprzeczka za nami bo mąż chciał pić z kolegami zamiast zająć się żoną ale dobrze ze swiadek wkroczył do akcji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!! Wszystkiego dobrego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 09:21   #1570
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lila_150 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
pozwolę sobie dołączyć do Was. Od kilku dni czytam ten wątek, żeby oswoić się z tematem
Planuję ślub cywilny i wesele/przyjęcie. Z tym, że wesele to będzie dobre jedzonko + tany tany Bez oczepin, "chleba i soli" i innych tradycji. Nie lubię być w centrum uwagi. Może tylko toast z szampanem i potem tort. Będzie około 25 do 30 osób. To tyle, chciałam się wygadać, jak na razie mam tylko takie ogólne plany
Hej, u mnie podobnie, z tradycyjnych rzeczy mamy tylko toast + sto lat i tort. Żadnych oczepin, konkursów, przyśpiewek, zabaw, chleba i soli, pierwszych tańców. Nasz dj jest trochę rozczarowany

Także na pewno się da i będzie super
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 09:35   #1571
Lila_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie podobnie, z tradycyjnych rzeczy mamy tylko toast + sto lat i tort. Żadnych oczepin, konkursów, przyśpiewek, zabaw, chleba i soli, pierwszych tańców. Nasz dj jest trochę rozczarowany

Także na pewno się da i będzie super
Witaj, fajnie że się odezwałaś Na wszystkich weselach, na których byłam "tradycje" były obowiązkowe. Nawet ładnie to wszystko wyglądało, ale dla mnie to zbyt krępujące i zbędne.
Miło wiedzieć, że nie jestem sama z moimi planami.
Lila_150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-24, 09:36   #1572
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziekuje dziewczyny za wsparcie i gratulacje
Juz emocje opadły dzis jedziemy sie rozliczać i zabrac auto.
Ogolnie jestem bardzo zadowolona z wesela! I mega sie ciesze ze byly te ograniczenia..u nas bylo 39 osob wszyscy się poznali i wspólnie bawili, dj grał do 4, a najwytrwalsi sie bawili do 8 rano...i powiem Wam ze nie ma sie co przejmować ze ograniczenia i mało ludzi bo takie kameralne imprezy sa najlepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 09:36   #1573
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lila_150 Pokaż wiadomość
Witaj, fajnie że się odezwałaś Na wszystkich weselach, na których byłam "tradycje" były obowiązkowe. Nawet ładnie to wszystko wyglądało, ale dla mnie to zbyt krępujące i zbędne.
Miło wiedzieć, że nie jestem sama z moimi planami.
co znaczy były obowiązkowe? ktoś kogoś zmuszał do 'tradycji'?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 09:56   #1574
Lila_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
co znaczy były obowiązkowe? ktoś kogoś zmuszał do 'tradycji'?
Może źle to nazwałam, po prostu wszystkie wesela, na których byłam (było ich chyba 6) w ciągu 3 lat, odbywały się wg tego samego scenariusza. Czyli chleb i sól, toast, gorzko gorzko itd... Żadna z par młodych nie zrezygnowała z żadnej z tych pozycji. Btw uważam wszystkie te imprezy za bardzo udane.

Stąd wzięły się moje obawy, czy da się zorganizować wesele bez tych atrakcji, tak żeby goście dobrze się bawili i jednocześnie żebym ja czuła się komfortowo.
Lila_150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 10:08   #1575
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lila_150 Pokaż wiadomość
Może źle to nazwałam, po prostu wszystkie wesela, na których byłam (było ich chyba 6) w ciągu 3 lat, odbywały się wg tego samego scenariusza. Czyli chleb i sól, toast, gorzko gorzko itd... Żadna z par młodych nie zrezygnowała z żadnej z tych pozycji. Btw uważam wszystkie te imprezy za bardzo udane.

Stąd wzięły się moje obawy, czy da się zorganizować wesele bez tych atrakcji, tak żeby goście dobrze się bawili i jednocześnie żebym ja czuła się komfortowo.
widocznie tym parom tradycyjne elementy podobały się. nie ma co ich demonizować. Tobie się nie podobają, ale komuś innemu mogą

oczywiście, że się da. czemu miałoby się nie dać? nikt was przecież nie zmusi do elementów, których nie chcecie. nie ma się czego obawiać. i tak wszystko rozbija się o to czy masz dobry zespół/dja - jak będą drze grać i wyczują gości to goście będą się bawić. z pewnością nikomu nie będzie brakowało chleba i soli czy tłuczenia kieliszków.


no i nastawiłabym się, jednak na pewien kompromis. jak wam goście zaczną śpiewać 'gorzko' to chyba lepiej się ugiąć niż wprowadzać dziwną atmosferę i pacyfikować śpiewających
byłam na takim weselu gdzie koledzy pana młodego zaczęli śpiewać 'gorzko', a panna młoda się obraziła i odmówiła wzięcia w tym udziału. atmosfera się mocno zważyła


wszystkiego nie upilnujesz, ale to co zależy od Ciebie i czego nie chcesz to usuń i się nie przejmuj czy goście będą się bawić. goście jak będą chcieć się bawić, to się bawić będą.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 10:25   #1576
Lila_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość

no i nastawiłabym się, jednak na pewien kompromis. jak wam goście zaczną śpiewać 'gorzko' to chyba lepiej się ugiąć niż wprowadzać dziwną atmosferę i pacyfikować śpiewających
byłam na takim weselu gdzie koledzy pana młodego zaczęli śpiewać 'gorzko', a panna młoda się obraziła i odmówiła wzięcia w tym udziału. atmosfera się mocno zważyła
To jest święta racja, też byłam na takim weselu, dodatkowo PM była obrażona tak ogólnie i nikt nie wiedział, o co jej chodzi. Po kilku dniach dopiero okazało się, że była zła, bo małżonek nie przeniósł jej przez próg sali weselnej. Biedny zapomniał w stresie... A ona nie raczyła mu ani przypomnieć ani darować

Też uważam, że nie ma co się obrażać, często warto się trochę ugiąć i jeśli maszym gościom wódka będzie "gorzka" to jakoś ją osłodzimy
Podobnie nie ominie nas pewnie "sto lat", przy którym czuję się co najmniej niezręcznie, ale cóż, przecież nie ucieknę.
Dobre nastawienie to podstawa...
Lila_150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 10:30   #1577
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Kolorowa90, szczęścia

Ja się jednak nie cieszę ze były te obostrzenia, wciąż myślę o tym, że lepiej by było jakby wesele było w terminie.

Jakoś opadlam z sił w organizacji, trudności się piętrzą, no i czuje że nikt mnie za bardzo w tym nie rozumie. Z jednej strony się nie dziwię, bo nikt nie jest mną, nie planował tego tak jak ja i nie miał w głowie tyłu myśli, nie nastawił się aż tak na konkretne dekoracje związane z tym terminem, ale z drugiej strasznie się samotna z tym czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 10:39   #1578
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ale zazdroszczę
u mnie 3 tygodnie i jeszcze jestem w lesie

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------



witamy.
wybraliście już datę?
ja sobie pięknie założyłam, że w tym tygodniu to mamy mieć wszystko gotowe.
ale już coraz mniej w to wierze
Cytat:
Napisane przez Lila_150 Pokaż wiadomość
Witaj, fajnie że się odezwałaś Na wszystkich weselach, na których byłam "tradycje" były obowiązkowe. Nawet ładnie to wszystko wyglądało, ale dla mnie to zbyt krępujące i zbędne.
Miło wiedzieć, że nie jestem sama z moimi planami.
fotograf nam mówiła, że coraz więcej par np odchodzi już od pierwszych tańców. bo zwykle młodzi, nie potrafią tańczyć, mocno ich to stresuje.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kolorowa90, szczęścia

Ja się jednak nie cieszę ze były te obostrzenia, wciąż myślę o tym, że lepiej by było jakby wesele było w terminie.

Jakoś opadlam z sił w organizacji, trudności się piętrzą, no i czuje że nikt mnie za bardzo w tym nie rozumie. Z jednej strony się nie dziwię, bo nikt nie jest mną, nie planował tego tak jak ja i nie miał w głowie tyłu myśli, nie nastawił się aż tak na konkretne dekoracje związane z tym terminem, ale z drugiej strasznie się samotna z tym czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja tak mam z tortem m.in. zrobiłam już 3 degustacje. dalej nie jest to to, co chcę. świadkowa mówi, odpuść, nikt nie będzie tego pamiętał czy był dobry,tylko czy wyglądał. a że trochę w tym siedzę, to mam bzika.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 11:24   #1579
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas dzisiaj miesięcznica 🤣🤣 Jesteśmy umówieni na sesje poślubna i mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje znów planów 🧐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-24, 11:59   #1580
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lila_150 Pokaż wiadomość
Może źle to nazwałam, po prostu wszystkie wesela, na których byłam (było ich chyba 6) w ciągu 3 lat, odbywały się wg tego samego scenariusza. Czyli chleb i sól, toast, gorzko gorzko itd... Żadna z par młodych nie zrezygnowała z żadnej z tych pozycji. Btw uważam wszystkie te imprezy za bardzo udane.

Stąd wzięły się moje obawy, czy da się zorganizować wesele bez tych atrakcji, tak żeby goście dobrze się bawili i jednocześnie żebym ja czuła się komfortowo.
Wiem o co chodzi
Ja wszystkie wesele na których byłam miały te tradycyjne akcenty,
a same wesela były bardzo udane.

Dam znać za 2 tygodnie czy się da :P Nie będzie tradycyjnych rzeczy, ani disco polo, więc jeśli się uda to będzie znaczylo że wszystko się uda
jak mi zaczną śpiewać gorzko to... nie wiem, mamy z mężem nadzieję, że tego nie zrobią
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-24, 18:44   #1581
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja tak mam z tortem m.in. zrobiłam już 3 degustacje. dalej nie jest to to, co chcę. świadkowa mówi, odpuść, nikt nie będzie tego pamiętał czy był dobry,tylko czy wyglądał. a że trochę w tym siedzę, to mam bzika.
Jak ja to dobrze rozumiem, tzn akurat nie w temacie tortów, bo tu aby nie był słony i miał dużo śmietany i jestem szczęśliwa, ale tak ogólnie to tak, jak się mi coś w głowie uroi to wszystko zrobię by tak było


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 09:56   #1582
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wczoraj USC zaliczony. Mamy czekać 2,5-3 tygodnie aż pojawią się w systemie akty urodzenia, a mamy 21 wiek i to chyba powinno być od ręki...
w sobotę mamy degustację tortu, zamówiłam lawendowy na spróbowanie bo nigdy nie jadłam i w sumie dziewczyna też nigdy nie robiła, okazja to urodziny siostry.
Wczoraj też doszły buty ślubne, ale muszę wymienić na rozmiar większy. I domówiłam zaproszenia, bo jak widać liczenie do 45 nas przerosło
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 10:21   #1583
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My wczoraj USC zaliczony, coraz bardziej do mnie dociera, że to tak na serio wszystko, a nie tylko plany
20 dni to już odliczanie się robi...


Ciasto i salę potwierdzamy 01.06, zostaje jeszcze ostatnie spotkanie z foto i djem, winietki, rozstawienie na sali i potwierdzenie dekoracji (jakie kwiaty).
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 11:46   #1584
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas zostało 10 dni Jeszcze nie wszystko załatwione, ale jest coraz bliżej, najbardziej w lesie to jesteśmy z tańcem Mój się uparł na walca, bo jest trochę tancerzem można by powiedzieć, dla niego to pestka a dla mnie ciężki orzech do zgryzienia Ale najwyżej nie będzie idealnie, trudno, uprzedzałam go, że trzeba było mnie wcześniej uczyć a nie parę tygodni przed

Teraz czekam pod salonem ślubnym już 15 minut... Mają poślizg a ja stoję przed drzwiami, bo trzymają się limitów oO A jest zimno i wieje i robię się powoli bardzo niezadowolona..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edit: uf wpuściły mnie Przynajmniej widzę, że nie tylko ja jestem płaczącą panną młodą jak coś mi nie do końca się podoba

Edytowane przez e m o c j a
Czas edycji: 2021-05-25 o 11:49
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 12:32   #1585
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wczoraj jeszcze przyszedł garnitur TŻ-ta. Chodził w nim całe popołudnie po mieszkaniu zachwycony samym sobą
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 12:37   #1586
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj jeszcze przyszedł garnitur TŻ-ta. Chodził w nim całe popołudnie po mieszkaniu zachwycony samym sobą
mój tak robił jak kupił kamizelkę
pół dnia mierzył krawaty, żeby dopasować najlepszy. a ostatecznie i tak pojechał kupić nowy - w kamizelce, a jakże
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 13:17   #1587
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my wczoraj zamówiliśmy muchę. wybraliśmy drewnianą.

dziś podpisuje umowę na mój tort marzeń
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 15:07   #1588
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj USC zaliczony. Mamy czekać 2,5-3 tygodnie aż pojawią się w systemie akty urodzenia, a mamy 21 wiek i to chyba powinno być od ręki...
w sobotę mamy degustację tortu, zamówiłam lawendowy na spróbowanie bo nigdy nie jadłam i w sumie dziewczyna też nigdy nie robiła, okazja to urodziny siostry.
Wczoraj też doszły buty ślubne, ale muszę wymienić na rozmiar większy. I domówiłam zaproszenia, bo jak widać liczenie do 45 nas przerosło
Jak ja dzwoniłam do USC to pani pytała czy urodziliśmy się w tym mieście co urząd bo jeśli nie to nie będzie miała naszych aktów. Pewnie u was tak jest i dlatego tyle czasu co? Szkoda, że nie uprzedzili was wcześniej

My w sobotę spisaliśmy protokół i zanieśliśmy dokumenty. Także kolejna sprawa załatwiona

Wczoraj byłam na przymiarce sukni trochę się zawiodłam bo myślałam że będą mieć już zrobione rękawki tak jak chciałam A tu niespodzianka - dopiero będą je doszywać. No i teraz mam wątpliwości co do nich. Bo generalnie to panie na początku mówiły że po prostu w szfalni pociągną koronkę wyżej. A się okazuje że wiecie... będzie to naszyte na materiał więc jestem ciekawa jak to będzie wyglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Tak w ogóle to teraz już na serio zaczął się nasz sezon bo co chwilę słychać że zbliżają się terminy ślubów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 15:51   #1589
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja chwilowo za to tylko zaproszenia muszę ogarnąć.
Czekam na próbki z jednego miejsca, ale coś mi się nie podoba brak kontaktu z ich strony, jakiegoś statusu naszego zamówienia, a to już z tydzień trwa. Szkoda, bo opinie niby mają ok, zaproszenia do najtańszych nie należą... Zobaczymy. Tam już wszystko przeliczyłam, szukanie kolejnych to kolejne liczenie (idiotyczna forma cenników - wszystko porozbijane).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-25, 16:33   #1590
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na przymiarce sukni trochę się zawiodłam bo myślałam że będą mieć już zrobione rękawki tak jak chciałam A tu niespodzianka - dopiero będą je doszywać. No i teraz mam wątpliwości co do nich. Bo generalnie to panie na początku mówiły że po prostu w szfalni pociągną koronkę wyżej. A się okazuje że wiecie... będzie to naszyte na materiał więc jestem ciekawa jak to będzie wyglądać

]
Ja miałam znowu odwrotnie przy zamawianiu sukni, myślałam że na pierwszą przymiarkę dostanę suknie jak z katalogu a dopiero potem będą mi przerabiac, a było tak że była częściowo już przerobiona🤨. Myślę że w salonach powinni dokładniej to omawiać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.