Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze? - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 21:04   #1501
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Daga to grzyby jada sie tylko w niedziele?

ja nie jadam grzybow w ogole , pieczary ewentualnie ale sporadycznie - w zupie, kremie.
Wydaje mi sie ze mam po nich wzdecie i czasem mnie mdli.


dzis zrobiłam kocioł sałatki
mąż mnie zmobilizował bedac na zakupach powrzucal wszystko co se chcial i tak w domu mowi sałatka
no wiec składnikami jest :
marchew i ziemniaki ugotowane, jajko na twardo, ogorki ze słoika (rodzice robili), 2pędka kiełbaski, jabłka, ser żółty, oczywiscie qqrydza, groszek (zapomnialam fasoli) ;( i por .
majonez z lyżką musztardy i oczywiscie pieprz z solą

zobaczymy czy cos mi wyskoczy po majonezie
nie ma duzo pieprzu ale ogolnie nie jadam ostrych rzeczy
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:17   #1502
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Uważaj na ten majonez ,u mnie działa na jelita
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:19   #1503
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Zauwazylam wczoraj ze u mnie wyskakują skupiska malych krostek -po 5 po 10 szt na powierzchni do 2cm.
Jak ubite na raz.
Zazwyczaj mialam je pod ustami (kacikami ) ale teraz od tygodnia cos zlego mi sie dzieje ze skora i przeszlo wszystko nad usta.
hm , strasznie mnie to swedzi.
a mi to wygląda na opryszczkę ... u mnie tak to się zawsze zaczyna: małe skupisko krostek, które okropnie swędzą, po pewnym czasie skóra dookoła tego miejsca robi się zaczerwieniona i bardzo sucha. potem juz te krostki zachodzą taką mini ropą - a pisałaś chyba, że coś się wydziela z tego przy minimalnym dotknięciu ... ja bym to potraktowała Hascovirem

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Ten drobnoziarnisty miałam pierwszy raz i jest nawet ok dla mnie i tak lepszy jest ten gruboziarnisty lubię tak na ostro
uwielbiam gruboziarnisty peeling z perfecty! na początku nie mogłam się przekonać do zapachu, ale teraz daje rade

Cytat:
Napisane przez pat89n Pokaż wiadomość
Ja czasem stosuję maseczkę perfecty właśnie z kwasami owocowymi - ale dla wrażliwych osób nie polecam. Jest dość mocna ale ja ją bardzo lubię chociaż paru koleżankom z wrażliwszą skórą nie podpasowała.
z tych maseczek ja lubię taką gruszkową antybakteryjną kiedyś miałam z tej serii krem matujący, był idealny, ale potem przestał na mnie działać, może to skóra się przyzwyczaiła.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:42   #1504
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Peeling gruboziarnisty nie nadaje sie do skóry wrażliwej
Bielenda ma w swojej ofercie własnie taki peeling
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 14:04   #1505
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Dobra przyznaje sie, troche to wypeelingowalam.
Troche zeszlo-na pewno polowa.
To nie moze byc opryszczka bo to nie na ustach a pol cm nad ustami.
Raczej powiedzialabym skupiska budujących sie wągrow.

qrde ze ja nie mam żadnego kremu już
musze kupic cos na tradzik znowu ale juz tyle uzywalam i wlasciwie nie wiem co wybrac
nawet toniku juz nie mam , sam peeling mi zostal
__________________
zrozum...nie jestem chamska, jestem szczera
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 19:17   #1506
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Kochane moje Babeczki, w zeszły czwartek zaczęły sie jakies dziwne problemy wlasnie do okola okolic brody. oczywiscie problemy mam caly czas dlatego jestem na tym forum, ale zaczely sie na prawde dziwne rzeczy.
Moja dieta sie wlasciwie nie zmienila. Myje sie tak samo, nie zmienilam tez proszku do prania.
Najpierw dziwne skupiska mini krostek na dole pod ustami teraz mam w miejscu tzw wąsa (dobrze ze wąsa nie mam ).
Te krostki są malutkie ale je widać.
Piłam juz od zeszlego czwartku tyle wapna ze mysle ze moglabym wybiałkowac ścianę
nie widze roznicy
zastanawiam sie czy to nie jest uzaleznienie od jakiegos preparatu ktory zazwyczaj nakładalam i przestalam?
Ja tak raz miałam... Takie małe czerwone grudki... dziwnie wyglądające. Okazało się, ze była to reakcja alergiczna (prawdopodobnie na jakieś jedzenie, które było np. pryskane).

Przeszło mi po zastosowaniu maści Hydrocortisonum - na alergie.

Ale koniecznie idź z tym do lekarza - chociażby rodzinnego!!

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja grzyby uwielbiam
Narobiłyście mi smaka. W sumie do niedzieli niedaleko
Ja też uwielbiam grzyby i uwielbiam je zbierać dobrze że mieszkam blisko lasu

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez CiastoPanda Pokaż wiadomość
Daga to grzyby jada sie tylko w niedziele?

ja nie jadam grzybow w ogole , pieczary ewentualnie ale sporadycznie - w zupie, kremie.
Wydaje mi sie ze mam po nich wzdecie i czasem mnie mdli.
Grzyby są niestety bardzo ciężkostrawne i niektórzy nie mogą ich jeść...

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Sabiiina Pokaż wiadomość
uwielbiam gruboziarnisty peeling z perfecty! na początku nie mogłam się przekonać do zapachu, ale teraz daje rade
Ja za radą dziewczyn zrobiłam w domu peeling z cukru i byłam w szoku !!! Tak pięknie ściągniętego całego naskórka dawno nie miałam szkoda pieniędzy na drogie peelingi
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 12:39   #1507
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Erwina1234 Pokaż wiadomość
Ja za radą dziewczyn zrobiłam w domu peeling z cukru i byłam w szoku !!! Tak pięknie ściągniętego całego naskórka dawno nie miałam szkoda pieniędzy na drogie peelingi
Czasami domowe sposoby są dużo lepsze od tych proponowanych nam przez firmy kosmetyczne
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 20:47   #1508
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Czasami domowe sposoby są dużo lepsze od tych proponowanych nam przez firmy kosmetyczne
No i właśnie chyba jest tak w tym przypadku po co wydawać pieniądze na fajne peelingi, jak można zrobić samemu ja dodałam cukru do żelu do mycia buzi i było super
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:31   #1509
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

hm a czy kryształki cukru nie są zbyt ostre i nie draznia skory? ja mam bardzo wrazliwa skore...wystarczy, ze moj facet jeden dzien sie nie ogoli i mnie pocaluje i juz jestem porysowana
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 23:04   #1510
Erwina1234
Zadomowienie
 
Avatar Erwina1234
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 550
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
hm a czy kryształki cukru nie są zbyt ostre i nie draznia skory? ja mam bardzo wrazliwa skore...wystarczy, ze moj facet jeden dzien sie nie ogoli i mnie pocaluje i juz jestem porysowana
Jak dla mnie są bardzo ostre (jak dobry peeling gruboziarnisty), jak chcesz się przekonać na własnej skórze, to spróbuj lepiej najpierw na nogach, a potem dopiero na buzi
Erwina1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 08:49   #1511
Kinia67
Raczkowanie
 
Avatar Kinia67
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 184
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Ja zauważyłam u siebie dwie przyczyny powstawania trądziku. Pierwszą z nich jest oczywiście... wyciskanie i grzebanie. Strasznie trudno uwolnić się od tego... a zarazki się przenoszą. Druga sprawa to taka, że nie mogę używać żadnych kosmetyków oczyszczających twarz... Te zamiast działać kojąco na moją cerę, w efekcie działają na jej niekorzyść ;/
__________________
BeautyBook.pl - największa w Polsce wyszukiwarka salonów kosmetycznych, która skupia społeczność zainteresowaną tematyką Beauty.
Kinia67 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 09:05   #1512
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
hm a czy kryształki cukru nie są zbyt ostre i nie draznia skory? ja mam bardzo wrazliwa skore...wystarczy, ze moj facet jeden dzien sie nie ogoli i mnie pocaluje i juz jestem porysowana
Cukrowy jest bardzo ostry, jak robię nim peeling ciała muszę mieć założone rękawiczki, bo strasznie bolą mnie dłonie
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:07   #1513
Elestra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do Elestra
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Cukrowy jest bardzo ostry, jak robię nim peeling ciała muszę mieć założone rękawiczki, bo strasznie bolą mnie dłonie
A ja polecam masowanie twarzy namoczonymi płatkami owsianymi i odrobiną oczyszczającego żelu.. Działa cuda, wygładza, nawilża i oczyszcza cerę
[eucerin] [/eucerin]
Elestra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 10:35   #1514
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w powstawaniu zmian trądzikowych na skórze

Cytat:
Napisane przez Kinia67 Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam u siebie dwie przyczyny powstawania trądziku. Pierwszą z nich jest oczywiście... wyciskanie i grzebanie. Strasznie trudno uwolnić się od tego... a zarazki się przenoszą. Druga sprawa to taka, że nie mogę używać żadnych kosmetyków oczyszczających twarz... Te zamiast działać kojąco na moją cerę, w efekcie działają na jej niekorzyść ;/
Może wymien kosmetyki na łagodniejsze? Czy to nie trądzik neuropatyczny...?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.