Wybór materaca dla pary. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-08, 08:02   #1
przemo6996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 7

Wybór materaca dla pary.


Cześć
Popełniliśmy małżeństwo i przyszedł czas na zakup pierwszego wspólnego materaca.

Poprzednio ja spałem na rozwalonej kanapie o skali komfortu i kształtu zbliżonemu do gruzowiska a żona na twardej rogówce.

Czego byśmy nie wybrali to i tak będzie ogromna zmiana ale jak już to chcieli byśmy wybrać dobrze i nie przepłacić. Ja waga 90 ona chyba 50.

Puki co udało się przetestować tylko w Jysku i wydają nam się wygodne Gold F110 oraz Gold F85.

Przykładowo 160x200 GOLD F110 WELLPUR kosztuje 2500 zł wydaje mi się że jest to optymalna kwota zakupu zakładając że jest to zakup na lata. Pytając rodziny twierdzą że to strasznie dużo i że oni kupowali 600-1000 zł i to wystarczy. W necie rzeczywiście można kupić dużo taniej ale przykładowo mój ojciec już tak kupił trzeci i ciągle jest niezadowolony.

Co począć brać z Jyska? Czy szukać w necie?
przemo6996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 05:42   #2
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wybór materaca dla pary.

Czekać na przecenę w Jysk, bo są za pół ceny.
Oczywiście najpierw się przymierzyć do takiego materac, w ciemno żadnego bym nie brała.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 18:10   #3
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wybór materaca dla pary.

Cytat:
Napisane przez przemo6996 Pokaż wiadomość
Cześć
Popełniliśmy małżeństwo i przyszedł czas na zakup pierwszego wspólnego materaca.

Poprzednio ja spałem na rozwalonej kanapie o skali komfortu i kształtu zbliżonemu do gruzowiska a żona na twardej rogówce.

Czego byśmy nie wybrali to i tak będzie ogromna zmiana ale jak już to chcieli byśmy wybrać dobrze i nie przepłacić. Ja waga 90 ona chyba 50.

Puki co udało się przetestować tylko w Jysku i wydają nam się wygodne Gold F110 oraz Gold F85.

Przykładowo 160x200 GOLD F110 WELLPUR kosztuje 2500 zł wydaje mi się że jest to optymalna kwota zakupu zakładając że jest to zakup na lata. Pytając rodziny twierdzą że to strasznie dużo i że oni kupowali 600-1000 zł i to wystarczy. W necie rzeczywiście można kupić dużo taniej ale przykładowo mój ojciec już tak kupił trzeci i ciągle jest niezadowolony.

Co począć brać z Jyska? Czy szukać w necie?
Potestujcie kilka razy, mi na poczatku bylo wygodnie na jyskowych, jak wrocilam drugi raz odczucia mialam zupelnie inne i zrezygnowalam. Co do ceny to nie spotkalam wygodnych tak tanich materacy 600-1000 zl
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-11 19:10:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.