Pieprzyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 12:34   #1
Agnieszka16xdxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Smile

Pieprzyki


Jak mogę zapobiec powstawaniu pieprzyków? jest zima a mi ciągle wychodzą nowe. Jakieś maści? Jeżeli tak to proszę o nazwy
Agnieszka16xdxd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 19:09   #2
pepek_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 18
Dot.: Pieprzyki

A na solarium chodzisz?
pepek_swiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:14   #3
kobietka04
Raczkowanie
 
Avatar kobietka04
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pieprzyki

Ja mam dość dużo pieprzyków i jestem pod stałą kontrolą lekarza ale nie słyszałam o maści, która mogłaby zapobiegać pojawianiu się pieprzyków. Dokładnie zadam to samo pytanie czy chodzisz na solarium i w lecie opalasz się często? Niestety to jest główna przyczyna pojawiania się wszelkich znamion i pieprzyków.
kobietka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 21:37   #4
Meliahee
Przyczajenie
 
Avatar Meliahee
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Pieprzyki

Wybacz kobietka04, ale ja się w ogóle nie opalam, ani nie chodzę na solarium, a i tak mam mnóstwo tego badziewia, jak z resztą już wiesz.
Moja skóra sama łapie słońce i (to dziwne, ale...) opalam się świetnie i bezproblemowo w pochmurny dzień, przez sam ciepły powiew. Dlatego właśnie ludzie na mnie głupio się gapią, kiedy chodzę latem w długich spodniach i sweterkach.
Nie wiem od czego powstają pieprzyki, gdyby ktoś wiedział, niech się odezwie
Przynajmniej będziemy wiedzieć co robić, żeby chociaż nowe nie powstawały...

Agnieszka16xdxd
Nie wiem czy to prawda, tylko wyczytałam gdzieś na necie i wolałabym najpierw sama wypróbować i ewentualnie wrzucić tu opinię. Podobno jakiś krem na kurzajki jest w stanie "wywabić" pieprzyki, ale to nic pewnego
Może dla niektórych z Was to brzmi głupio, ale cóż.
Ja tam się chwytam jakiejś głupiej nadziei chociażby. To nie anoreksja, chwytam się nadziei, że jak nie zjem nic przed tydzień, schudnę 30 kg. xd To akurat aż tak mi nie powinno zaszkodzić, najwyżej będę miała pewnie odparzenia.
Meliahee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 13:04   #5
nietrudna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 41
Dot.: Pieprzyki

Ja miałam usuwany chirurgicznie, nie wiem jak zapobiegać ale z całą pewnością solarium odpada
nietrudna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 18:44   #6
kobietka04
Raczkowanie
 
Avatar kobietka04
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pieprzyki

Znam Twój ból z opalaniem się i pojawianiem nowych znamion i pieprzyków ale ja jestem biała do tego
Miałam też wycinane pieprzyki i może to jest sposób i dla Ciebie? Trzeba się wybrać do dermatologa koniecznie.
kobietka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 20:35   #7
moniasass
Przyczajenie
 
Avatar moniasass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 28
Dot.: Pieprzyki

witam ja też jestem cała w pieprzykach dwa lata temu miałam wycinane pieprzyki z pleców ,jestem załamana zostały blizny i pożegnałam sie z bluzkami na ramiaczkach i z odkrytymi plecami
moniasass jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 17:14   #8
kobietka04
Raczkowanie
 
Avatar kobietka04
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 30
Dot.: Pieprzyki

Wycinał Ci lekarz prywatnie czy Państwowo? U mnie nie ma różnicy w cięciu od lekarze plastyka a państwowego chirurga ale wiem, że niestety czasami dziewczyny mają nie za ładne blizny. Próbowałaś kremów?
kobietka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 11:02   #9
daytonka
Przyczajenie
 
Avatar daytonka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pieprzyki

U mnie również ciagle pojawiaja sie nowe malutkie pieprzyki (naturalna blondi+jasna karnacja). Jeden miałam już usuwany na nfz, ale był serio duży i czarny. Poszedł od razu do badania i na szczescie nie był grozny. Blizne mam dosc sporą, ale wolę to niż taki okropny czarny PUNKCIOR
Za miesiąc idę do dermatologa i poproszę o usunięcie jeszcze conajmniej dwóch.
A wiecie może jak się usuwa z twarzy? Jeden pieprzyk na środku czoła strasznie mnie irytuje i po każdym lecie jest większy...
daytonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-17, 20:58   #10
moniasass
Przyczajenie
 
Avatar moniasass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 28
Dot.: Pieprzyki

u mnie usuwał piprzyki chirurg onkolog były odrazu wycinane i wysyłane do badania ,najgorsze jest to że blizny ktore zostały (stosowałam też kremy na blizny)wyglądają gorzej niż były te pieprzyki no cóż..........:

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez daytonka Pokaż wiadomość
U mnie również ciagle pojawiaja sie nowe malutkie pieprzyki (naturalna blondi+jasna karnacja). Jeden miałam już usuwany na nfz, ale był serio duży i czarny. Poszedł od razu do badania i na szczescie nie był grozny. Blizne mam dosc sporą, ale wolę to niż taki okropny czarny PUNKCIOR
Za miesiąc idę do dermatologa i poproszę o usunięcie jeszcze conajmniej dwóch.
A wiecie może jak się usuwa z twarzy? Jeden pieprzyk na środku czoła strasznie mnie irytuje i po każdym lecie jest większy...
jeżeli mogę ci doradzić ,to jeżeli ten pieprzyk wzbudza jakiekolwiek podejrzenia nie zastanawiaj sie ....
moniasass jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.