Test pędzle For Your Beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-06, 12:36   #1
xxxsugarxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxsugarxxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 252

Test pędzle For Your Beauty


Witam!
I ja miałam okazję przetestować nadesłane mi dzięki wizaż.pl i Rossmannowi pędzle. A, że takowych używam codziennie, to już wiele spostrzeżeń.

- Pędzel do pudru, jest bardzo dobry. Jest przede wszystkim duży i miękki, dzięki czemu bez problemu mogę "jeździć" nim po całej twarzy, bez obawy jej porysowania szorstkimi włoskami. Są one bardzo miękkie i przyjemne w dotyku. Pędzel idealnie rozprowadza puder na całej twarzy, a zajmuje to zaledwie kilka sekund. Pędzel jest dobrze zrobiony rączka nie odpada od metalowej części, która łączy ją z włoskami. Jedyną jego wadą jest wypadanie włosków, które potem zostają na twarzy.
- Pędzel do różu jest bardzo dobrze "ucięty", dzięki czemu mogę nałożyć róż, czy bronzer w te miejsca, w których chcę, aby właśnie był. Po otrzepaniu ilość różu też zostaje na pędzlu idealna. Tutaj też jedna mała wada- wypadanie włosków, lecz mniejsze, niż przy pędzlu do pudru.
- Pędzel do powiek, to taki pędzel, którego dawnooo szukałam! Idealnie nakłada cień, ma dobrą wielkość, wygodnie się go trzyma. Daje mi to, czego potrzebuję od podstawowego pędzla do nakładania cieni.
- Pędzel do ust, to ten, którego używam najmniej, jednak on też nie ma żadnych wad, sprawdza się idealnie przy nakładaniu szminki, której nie lubię nakładać bezpośrednio z opakowania.

Podsumowując pędzle są naprawdę świetne. Żałuję tylko, że z niektórych wypadają włoski, ale to naprawdę mała wada w porównaniu z ich licznymi zaletami. Gorąco polecam!
__________________
Kosmetyki WYMIANA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1149391
xxxsugarxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.