droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-03, 22:36   #1
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei

droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?


tusz do rzęs to najistotniejszy dla mnie kosmetyk, wciąż poszukuję swojego ideału. mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wypróbowałam już niemalże wszystkie z tych po cenach do 50-60zł. ostatnio odkrytą perełką jest Masterpiece MF, dzięki któremu uświadomiłam sobie że moje drobne rzęski wcale nie potrzebują dziwacznego pogrubienia które niestety często kończy się posklejaniem i grudkami, a delikatnie podkreślone i ładnie rozczesane moga wyglądać dużo lepiej niż z tzw. teatralnym efektem. gdyby tylko Masterpiece bardziej podkręcał...
ostatnio noszę się z zamiarem inwestycji w którąś z tzw. mascar górnopółkowych. póki co od dawna ciekawi mnie pewien fenomen.
wielokrotnie wczytywalam sie w recenzje mascar Lancome, Diora, Clinique, YSL, na KWC (i nie tylko) i ciekawią mnie tak skrajne opinie o nich. albo są cudowne i warte fortuny, albo beznadziejne i wysychające po dwóch tygodniach. dla osoby dla której zakup takiej mascary, choć możliwy to jednak będący szaleństwem, szczególnie ta druga informacja jest dość niepokojąca. wiadomo że jak wiele nas, tak wiele roznych reakcji i opinii o danym kosmetyku, ale tak skrajne oceny to po przeczytaniu wszystkich możliwych recenzji dla mnie wręcz zjawisko.
i o to chciałam zapytać, co o tym sądzicie? czy droższe mascary rzeczywiście charakteryzują się tak krótką żywotnością, czy może wpływ ma np. niepewne pochodzenie produktu - np. zakup na allegro. jakie są odczucia użytkowniczek mascar marek "luksusowych"? czy warto inwestować?
będę wdzięczna za opinie.
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 22:50   #2
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Ciekawy wątek Też mnie to interesuje, więc się podpinam i będę śledzić wypowiedzi
A tak w ogóle, drei, to już wcześniej zauważyłam Twój nowy avatarek i się tak zastanawiałam czy ten opis należy brać dosłownie, ale teraz już wiem, że jak najbardziej
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 23:19   #3
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

oj bardzo bardzo dosłownie aż za bardzo...
właśnie się sobą martwię że mnie naszedł taki diabelski pomysł wydania grubszej kasy na tusz ale po prostu już nie mogę tym bardziej że wszystko co po w miarę rozsądnych cenach, już wyeksploatowane...
aż cud że zamiast pognać do sklepu od razu jak się pojawił w mojej głowie, powstrzymałam się i mam siłe zadać to pytanie przed podjęciem ostatecznej decyzji (która już i tak jest chyba podjęta )
bałam się że taki wątek już był, ale przeszukałam jak mogłam i jakoś nie bardzo znalazłam
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 23:33   #4
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Myślę, że spora część negatywnych recenzji może wynikać własnie stąd, że tusze kupowane są na allegro i niewiele mają wspólnego z oryginałami. Wystarczy przejrzeć ilość pozytywnych komentarzy dotyczących aukcji, na których górnopółkowe kosmetyki sprzedaje się za kilkanaście złotych Ludzie chyba naprawdę wierzą w to, że trafiła im się okazja...

Z pewnością nie można wykluczyć też tego, że dany kosmetyk rzeczywiście komuś nie leży, jednak nie wydaje mi się, żeby firmy o wyrobionej renomie pozwalały sobie na produkowanie kosmetyków, które dość często zyskują wdzięczne miano "bubli"
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 08:40   #5
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Osoby które kupiły podróbkę górnopółkowego kosmetyku na allegro nie powinny wystawiać oceny na KWC... Stąd tyle wątpliwości co do danego produktu! Oryginał od podróbki różni się opakowaniem, ceną i co najważniejsze zawartością...
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:13   #6
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Cytat:
Napisane przez vretka
Myślę, że spora część negatywnych recenzji może wynikać własnie stąd, że tusze kupowane są na allegro i niewiele mają wspólnego z oryginałami.

(...) nie wydaje mi się, żeby firmy o wyrobionej renomie pozwalały sobie na produkowanie kosmetyków, które dość często zyskują wdzięczne miano "bubli"
dokładnie tak.

A cena? no cóż, górnopółkowa firma, narzuca cenę taką a nie inną. i tyle.

Lubię tusze lancome, a już flextencils podbiło moje serce na zawsze, ale uważam, że 115 zł za niego to jednak cena zdecydowanie zawyżona.
Kupuję go, bo jestem małym, śmierdzącym snobem.
Myślę, że gdybym miała ochotę poszukać tanszego odpowiednika, to bym go znalazła i zaoszczędziła w ten sposób przynajmniej 50 zł


kiedyś jakaś wizażystka mądrze stwierdziła, że jedyny kosmetyk kolorowy, który powinien byc naprawdę luksusowy to podkład i tylko w tym przypadku cena nie gra roli. Piękna, gładka cera bez skazy to podstawa więc inwestycja 200 zł powinna być uzasadniona.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:13   #7
Evka
Wtajemniczenie
 
Avatar Evka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 456
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Osoby które kupiły podróbkę górnopółkowego kosmetyku na allegro nie powinny wystawiać oceny na KWC... Stąd tyle wątpliwości co do danego produktu! Oryginał od podróbki różni się opakowaniem, ceną i co najważniejsze zawartością...
Co nie znaczy ze osoby które negatywnie ocenily dany produkt kupily go na allegro. Nie każdy górnopółkowy kosmetyk zasługuje na dobrą recenzje tylko dlatego że firma ma renome

Rzęsa rzęsie nierówne. Ja czytając recenzje tuszu skupiam się na chatakterystyce rzęs danej osoby. Jesli jest duzo negatywów od włascicielek krótkich rzęs a wielbicielki naturalnego makijarzu daja mu dobre recenzje wyciągam wnioski ze dla moich rzęsiątek nie będzie wskazany

Drei super avatarek
Evka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-04, 11:11   #8
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Tuszów górnopółkowych używam od niedawna, zresztą pod wpływem wizażu Jako maniaczka tuszów, ze średniopółkowych wypróbowałam bardzo dużo. Z górnej półki do tej pory miałam Diorshow, L'Extreme, teraz używam YSL. Dwie pierwsze chyba opisałam na KWC. Dior faktycznie daje teatralny efekt, ale szybko się osypuje, dwa pozostałe są dla mnie prawie idealne. Najważniejsze dla mnie jest, że każdą mogłam się pomalować b. szybko, nie zlepiały rzęs, przy innych nieraz walczyłam z posklejanymi włoskami. Wadami są faktycznie ceny z kosmosu - ale jesli L'Oreal chce za ten nowy z bazą (zapomniałm nazwy ) ok. 60 zł - wypróbowałam i dla mnie był to koszmar - to wolę trochę dołożyć i mieć coś, co mi naprawdę pasuje. Te górnopółkowe faktycznie zasychają dość szybko - na to jednak podała sposób któraś z Wizażanek - wlać do tuszu 2 krople nietłustego płynu do demakijażu Wypróbowałam i w ten sposób reanimowałam L'Extreme. Najczęściej używam kosmetyków średniopółkowych, czasem pozwalam sobie na szaleństwo, głównie w kolorówce. I przy tuszach różnica jest dla mnie zauważalna.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 11:16   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Duzo zalezy do kondycji rzes,poniewaz najbardziej wychwalany tusz nie bedzie pasowal wszyystkim-podobnie jest z markami.
Osobiscie wyprobowam kilka i najbardziej w serce zapadl mi:

Estee Lauder More Than Mascara-uwiodla mnie od pierwszego uzycia naturalnoscia,bardzo przyjazna szczoteczka i efektem pieknych naturalnie podkreslonych rzes.
Nie jest to efekt jaki lubie na co dzien poniewaz stawiam na mocno podkreslone rzesy,jednak ta mascara spelnila moje oczekiwania kiedy nie mam ochoty na pelny makijaz i stawiam na luz polaczony z wygoda.

Lancome Flextencils-nie wierzylam dopoki nie zobaczylam efektu na wlasnych rzesach-bajka.

YSL Faux Cils-lepiej byc nie mogloszczegolnie ze wzgledu na kolor,boska sliwka

Diorshow to tez specyficzna maskara,ktora spodobala mi sie w efekcie koncowym

Przede mna testy YSL Intense Longueur Mascara na KWC ma nieciekawe opinie ale...teraz czas na zweryfikowanie tego
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 14:51   #10
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

kazda kobieta ma inne rzęsy.
inne wymagania. niektore lubią teatralny efekt, a inne chca efekt naturalny, delikatny.

i cala filozofia. tak mi sie wydaje
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 17:15   #11
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

ale ja wiem ze każda z nas ma inne wymagania
dlatego fakt, też zawsze zwracam uwagę na to jakie recenzentka ma rzęsy, choć nie zawsze to pisze.
tylko opisywalam swoje odczucia, ponieważ poki co wsrod tuszy sredniopółkowych nie znalazłam SWOJEGO ideału, i korci mnie aby poszukiwać dalej...
wiem też że zła bądź dobra ocena jest kwestią subiektywną, ale najbardziej bałam się tych opinii o szybkim wysychaniu która wzbudziła powazne obawy. bo jak już wydać to nie na coś co pozyje 2 tygodnie...
tak więc dzięki bieta za sposobik... jakby co to będę dolewać
chyba zdecyduje się na flextencils, bo widziałam w sephorze ten tusz w zestawie z bazą cils booster za 155zł a jeszcze mam w tej chwili kuponik zniżkowy 10% więc żyć nie umierać
zobaczymy jak będzie
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 08:18   #12
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Przede wszystkim chyba różnice w ocenach wynikają (poza wyglądem rzęs) z różnych oczekiwań dotyczących danego produktu.
Może więc dodawać do KWC kilka istotnych info?np.:
-moje rzęsy są.....(albo nawet zdjęcie?)
-oczekuję od niego...
-kupiłam...

A przede wszystkim powinnyśmy zrobić bojkot,aby w tych wszystkich wielkich perfumeriach-wszystkie kosmetyki przechowywane były w lodówkach
Bo niestety jest tam tak gorąco,że większość po prostu wysycha albo rozwarstwia się
Widziałam te podkłady Kanebo i słyszałam o tuszach,które się osypują po 3tyg....
Dlatego tak ciągle wzbraniam się przed zakupem tych 2 rzeczy tych najdroższych firm.Jednak aż tak bogata nie jestem,żeby co m-c kupować tusz czy wyrzucać kasę na podkład,który śmierdzi,rozwarstwia się,nie widać daty ważności a sposób przechowywania pozostawia wiele do życzenia...
Nie mówię,że tak jest zawsze i wszędzie,ale piszę co widzę i skąd mogą się brać tak skrajne opinie.
A Allegro...wszystkie wiemy taka ocena nie musi być adekwatna.
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:24   #13
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Cytat:
Napisane przez annLee

A przede wszystkim powinnyśmy zrobić bojkot,aby w tych wszystkich wielkich perfumeriach-wszystkie kosmetyki przechowywane były w lodówkach
Bo niestety jest tam tak gorąco,że większość po prostu wysycha albo rozwarstwia się .

Jakis czas temu porownywalysmy z kolezanka swiezo zakupione tusze 2000 kalorii, obydwa w drogerii (moj w Sephorze). Byly zupelnie inne Inna konsystencja, inny efekt na oczach. I to moj sephorowski byl wyraznie gorszy, jakby zle przechowywany
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 08:29   #14
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Cytat:
Napisane przez dore
kazda kobieta ma inne rzęsy.
inne wymagania. niektore lubią teatralny efekt, a inne chca efekt naturalny, delikatny.

i cala filozofia. tak mi sie wydaje

Zgadzam się..... . Wiadomo, że na ładnych gęstych i długich rzesach prawie każdy tusz będzie łądnie wyglądał.... ja mam raczej mizerniutkie i dlatego z tak wielu tuszy jestem niezadowolona...
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:17   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Ceny kosmetyków luksusowych w Polsce są mocno zawyżone.Te tusze można kupić dużo taniej za granicą i na www.strawberrynet.com Ja uważam,że na tuszu oszczędzać nie można,ale nie wydam 150zł na tusz Raz pokusiłam się o tusz z górnej półki jak dla mnie(PUPA Intensifier ok 60zł-80zł) i dobrze mi służył przez ponad pół roku!Dlatego uważam jak ktoś pisze,że Lancome wysechł po miesiącu czy dwóch to zapewne kupił podróbkę!
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:44   #16
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Nie zawsze musi to byc podrobka by tusz szybko wyschnal;wystarczy ze bedzie niedopowiednio przechowywowany oraz nieumiejetnie uzywany(chodzi mi o sposob uzywania szczoteczki,pompowaniedo niego powietrza).Wiele czynnikow sie na to sklada a poza tym i na Truskawce mozna trafic na tusz,ktory szybko zaliczy swoj koniec.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 09:56   #17
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Ile kobiet tyle rodzajów rzęs.
Ja mam rzęsy cieniutkie , prawie białe, za to bardzo długie i podkręcone. Zawszy przy ocenianiu tuszu zaznaczam to.
Nie potrzebuję tuszu wydłużającego ani nadajacego naturalny efekt. Efekt naturalny na moich platynowych rzęsach jest po tuszach typu "sztuczne rzęsy". Tusze podkręcające (poza jednym Heleny Rubinstein) robią z moich rzęs "świński ogonek" / loczek/ slimaczka Więc też unikam ich jak ognia.
Warto zaznaczyć w ocenie tuszu jakie na się ma rzęsy.

Posiadaczkom rzes takich jak moje polecam:
- Lash queen Heleny rubinstein
- Hypnose Lancome
- Lash XXL Pierre Arthes
- Dior Show
czyli tusze mocno pogrubiające ale nie wydłużające jakoś specjanie mocno.

Jeżeli chodzi o wysychanie tuszu to zawsze warto pytać w zaufanej perfumerii kiedy była dostawa tych tuszy, jaka jest data przydatności z kodu na opakowaniu. I patrzeć na pojemności, Effect Faux Cils YSL dlatego tak szybko gęstnieje, bo ma minimalną pojemność. Mimo, że to odbry tusz i zużyłam kilka opakowań to nie polecam ze względu na krótki żywot.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 10:38   #18
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Hm,nie wydaje mi sie aby niegatywne opinie o wysokopółkowych tuszach można było tłumaczyć tym,że napewno są to podróbki z allegro.
Ja na allegro nic nie kupuje i nie jestem dobrego zdania o tuszach z wyższej półki.Uważam że to niepotrzebny wydatek pieniedzy.Zwłaszcza nie rozumiem zachytów nad flextencils lancome, który schnie w iście zastraszającym tempie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 13:15   #19
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Może troszkę nie na temat ale jednak napiszę. Próbowałyście tuszu pogrubiająco - wydłużającego Deborah? Bardzo dobry. W takim krótkim a dość pękatym, czarnym opakowaniu. Kosztuje 24,90 zł lub w wersji z jakąś szczególną szczoteczką 29, 90 Jednak ekspedientka powiedziala, że ten tańszy jest wystarczająco dobry i nie ma potrzeby "przepłacać"za szczoteczkę, która jak rozumiem chyba niewiele daje. Pierwszy raz nie zastanawiam się jaki tusz kupię następnym razem.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 14:00   #20
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Widze że nie tylko mnie tusz YSL zasechl tak szybko, być może to faktycznie ta mała pojemność buteleczki bo zasranawiałam się dlaczego Kupiłam tusz przed długim weekenddem zabrałam go wyjazd na Kaizmierza i do dziś zachwycam się rzęsami do nieba na zdjeciach, Niestety, tusz mimo iż pochodzi z dobrego źródła, po dwóch tygodniach zasecht a byl cudowny. Jednak 120 zł na dwa tygodnie to troche za dużo nie sądzicie ? To był mój piewrszy tusz w tej kategorii cenowej więc zastanawiam się dalej warto szukać ...
Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 23:50   #21
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Cytat:
Napisane przez Luna83
Widze że nie tylko mnie tusz YSL zasechl tak szybko, być może to faktycznie ta mała pojemność buteleczki bo zasranawiałam się dlaczego Kupiłam tusz przed długim weekenddem zabrałam go wyjazd na Kaizmierza i do dziś zachwycam się rzęsami do nieba na zdjeciach, Niestety, tusz mimo iż pochodzi z dobrego źródła, po dwóch tygodniach zasecht a byl cudowny. Jednak 120 zł na dwa tygodnie to troche za dużo nie sądzicie ? To był mój piewrszy tusz w tej kategorii cenowej więc zastanawiam się dalej warto szukać ...
Luna, warto.
Ja polecam Hypnose, Lash queen i Diorshow. Kupowałam je zawsze w sephorze dość długo się nimi malowałam, przynajmniej 3 miesiące. Najszybciej gęstniał mi Hypnose.

Edytowane przez beliczek
Czas edycji: 2006-06-06 o 09:42
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 00:35   #22
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Wink Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Różnie to z tymi tuszami bywa, mnie i te średnio półkowe czasem wysychały za szybko, albo sie kruszyły. Moim ulubieńcem jest tusz HR, której to tusze moim zdaniem nie gęstnieją i się nie kruszą, miewam je długo, ale to oczywiście moja subiektywna opinia, a rzęsy mam takie, że i w Avonovskim badziewiu wyglądają fajnie, no może tylko czasem się rozmarzą
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 03:29   #23
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

ja mialam tusz HR i wysechl bardzo, bardzo szybko
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 09:37   #24
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Smile Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Bardzo ważne jest przechowywanie kosmetyku - to w dużej mierze wpływa później na jego trwałość. W Sephforze kosmetyki stoją na płókach oświetlonych lampami, które dają dodatkowe ciepło:-( Tak jak piszecie tusze sa tam często powysychane, a podkłady rozwarstwione:-((

Ja swoje kosmetyki do makijażu przechowuje zawsze w lodówce.


Mi bardzo dopowiadają tusze Lancoma- ładnie rozczesują rzęsy, dają w miare naturalny efekt, nie trzeba się męczyć przy nakładaniu kosmetyku, nie osypuja się, a jeżeli chcemy uzyskać mocniejszy efekt wystarczy nałozyć 2-3 warstwy kosmetyku;-)


pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:47   #25
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

a jeszcze mam takie jedno pytanie apropos tuszów lancome'a...
gdzieś czytałam także, że one dość ciężko się zmywają i schodzą takimi jakby płatami... czy to prawda?
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 19:23   #26
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: droższe tusze - skąd taka rozbieżność w ocenach?

Cytat:
Napisane przez drei
a jeszcze mam takie jedno pytanie apropos tuszów lancome'a...
gdzieś czytałam także, że one dość ciężko się zmywają i schodzą takimi jakby płatami... czy to prawda?
Jeden tusz, ten do zmywania wodą, dostępny we wszystkich kolorach tęczy, schodzi właśnie w ten sposób (Magicils). Hypnose zmywa się normalnie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.