makijaż+sukienka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 18:08   #1
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Question

makijaż+sukienka


Witam Niedlugo wybieram się na wesele i chcialabym się spytać o makijaż. MAm jasno-niebieską sukienkę i niebieske oczy. Jakiego koloru bylby najlepszy makijaż?? Z góry dziękuje za odpowiedź

Pozdrawiam
Kiara21
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 19:30   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: makijaż+sukienka

Myślę, że zdecydowanie nie niebieski . Ja tak wstępnie postawłabym na jakieś fiolety, róże, może zielenie dla kontrastu albo turkusy .... Nie wiem. Wszystko zależy od tego jakim jesteś typem kolorystycznym (wiosna, lato, jesień, zima )
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 19:57   #3
anett87
Raczkowanie
 
Avatar anett87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: WrW
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż+sukienka

proponuję jakies foto najlepiej w tejże sukience albo czyms bliskim w kolorze. ale zgadzam sie z rambo: nie niebieski moze jakies kolorowe dodatki bedziesz miała?
__________________
dostalam sie na studia!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134926 Pomóż mi dobrać fryzurke!
anett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:41   #4
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: makijaż+sukienka

Zgadzam się z dziewczynami- nie niebieski!!! Moim zdaniem najlepiej by było gdybyś zamieściła zdjęcieb, bo nie widząc Cię trudno cokolwiek doradzić, gdyż nie na każdym i u każdego dany makijaż wygląda korzystnie, a makijażu nie komponuje się tylko do oczu i koloru sukienki. Są rózne warianty, jak możesz się umalować.
Pozdrawiam serdecznie
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:52   #5
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: makijaż+sukienka

a ja suię zgodzę z rambo, że turkusy fajne by były, jakoś tak w głowie to widzę
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 23:03   #6
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: makijaż+sukienka

Oczy z niebieska teczowka oraz cialo w jasno-niebieskiej sukience beda dobrze harmonizowac z szarym-srebrzystoszarym makijazem oczu, na bank sie nic nei zleje w jedna plame a i teczowki ladnie podkreslisz
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 10:43   #7
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż+sukienka

Witam ponownie. Jestem na wakacjach więc nie mogę wyslać zdjęcia . Jako dodatek będe miala bardzo delikatny srebrny łańcuszek zakończony białą perełką. Typ kolorystyczny to zima.
A tak szczerze to nie bardzo przepadam za różowym makijażem .
Sama już nie wiem jaki makijaż wybrać
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 14:48   #8
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: makijaż+sukienka

A mi tak teraz wpadło do głowy, że może by oczka zrobić w takim ciemnym chłodnym, czekoladowym brązie? Na wieczór taki ciemny kolor nie będzie przeszkadzał, a do niebieksiej sukienki& oczu powinien ciekawie wyglądać. Dużo propozycji w brązie jest na MM
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:32   #9
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż+sukienka

Jeszcze raz prosze o radę, wesele sie zbilza a ja nadal jestem w kropce. Na tej stronie jest zdjecie sukienki, ktora zaloze na wesele http://img237.imageshack.us/my.php?image=pic0001wq8.jpg
Do tego mam bardzo delikatny srebrny lancuszek, zakonczony biala perelka i kolczyki tez perelki. Sprawdzilam tez swoj typ kolorystyczny-zima, typ chlodny. Bardzo prosilabym o pomoc w doborze makijazu i jesli mozecie to zdjecia przykladowych makijazy. Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 15:41   #10
joannaj75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż+sukienka

nie jestem specjalistka ,ale z tego co wiem to typ -zima pasowałby srebro lub szary skoro i na sukience masz jakieś perłowo-szklane ozdoby .
Wytuszować możesz mocno rzęsy i cień z mieniącymi się srebrnym brokatem , może nawet nie trzeba koloru na oczkach .A jeśli nie lubisz mocnego oka to wyakcentuj usta jakaś czerwienią .....
joannaj75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:32   #11
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż+sukienka

Przy takiej sukience to chyba odpadają czerwone usta itp...

Wydaje mi się, że już odcięłaś sobie drogę wybierając taki kolor sukienki Teraz musisz tylko postawić kropkę nad i

Jeżeli jesteś zimą, masz taką niebieską sukienkę i do tego srebrną biżuterię, to pozostaje tylko delikatny i zminy makijaż. Czerwone usta z takim błękitem będą wyglądać okropnie (moim zdaniem, ale może się nie znam).

Myślę, że musisz mocno wytuszować rzęsy, albo- jeżeli znasz się na tym - dokleić trochę sztucznych. Oczy możesz pomalować na ciemnobrązowy kolor, do takiego intensywnego niebieskiego koloru sukienki chyba źle będą wyglądać mocne, kolorowe makijaże. W dodatku sukienka ma taki styl... no taki błyskotkowo-zwiewny, więc to mogłoby wygladać dość kiczowato. Gdyby była zupełnie prosta, wyglądałoby to jak efekt zamierzony, ale teraz chyba lepiej nie improwizować No dobra, ale moja propozycja to właśnie ciemny brąz, zimny na oczach, najlepiej dość mocny makijaż, tzw. przydymiony. Albo sztuczne rzęsy, bardzo lekko podkreślona powieka (jeżeli masz ciemne oczy ta wersja będzie wyglądac ok, jeżeli jasne- poprzednia) np. jakimś lekko łososiowym kolorem i małe, błyszczące naklejki- diamenciki
. Myślę, że taki drobny akcent będzie pasował do sukienki. Tylko wtedy już nie za dużo tego cienia. Ewentualnie brązowy makijaż oka i po jednym diamenciku przy zewnętrznym kąciku oka.

Do tego koniecznie zimny róż, np. Bourjois ma taki bardzo jasny, nr. 34 albo 35 czy 54 jeżeli masz ciemną karnację

http://www.bourjois.fr/teint/fards


A szminka w takim kolorze:

http://products.rimmellondon.com/x/n...3+prod_texture

chodzi o odcień go large (albo podobny)
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 16:38   #12
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż+sukienka

Strona rimmel jak zawsze szwankuje... Ale tamten kolor był bardzo dobry, trzeba wejść na stronę Rimmel:
http://products.rimmellondon.com/en/...=lips&prod=207



i to ten pierwszy kolor
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:51   #13
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż+sukienka

no niestety kiedy kupowalam sukienke to w moim miescie nie bylo nawet gdzie wybrac innej . Byly albo czarne, ale niebieskie, albo zolte i pomaranczowe-co zupelnie odpada. Wiec za duzego wyboru nie mialam, tym bardziej, ze panie w sklepie nie dawaly mi gwarancji, ze jeszcze cos innego dostana. Szukalam tez w inych miastach, ale tam to jak cos bylo to i cena byli do tego "odpwiednia". A cos musialam kupic, wiec...jest w takim a nie innym kolorze, NIESTETY
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:56   #14
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: makijaż+sukienka

Ale skoro pasuje do Ciebie ten kolor, to przecież będzie ok Chodziło mi tylko o to, że jest mocny, także MOIM zdaniem czerwone usta czy zielone powieki raczej odpadają
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 16:59   #15
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż+sukienka

sukienka nie jest bardzo jaskrawa, tak na zdjeciu wyszlo w rzeczywistosci kolor jest bardziej spokojny. ale bardzo dziekuje za rade
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 21:20   #16
ewa make-up
Raczkowanie
 
Avatar ewa make-up
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 350
Dot.: makijaż+sukienka

postawiłabym na melon/łosoś w połączeniu z turkusikem lekkim,kolory soczyste ,jeśli masz głęboko osadzone oczka to lekko perłowe lub satynowe.miłej zabawy
__________________
ewa
ewa make-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 20:38   #17
kiara21
Przyczajenie
 
Avatar kiara21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż+sukienka

A tak sie teraz zastanawialam... A co myslicie o cieniach w kolorze delikatnego różu??
kiara21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.