Podkłady Nivea - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-16, 15:15   #1
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431

Podkłady Nivea


Dziewczyny, własnie zakupiłam na Allegro podkład Nivea illuminasion ( czy jakoś tak),może któraś zwas go używała , co o nim sądzicie?bo nie ma go jeszcze na kwc, chyba, że już całkiem oślepłam i nie zauważyłam .Jakie macie ogólne zdanie na temat podkładów Nivea?
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 17:52   #2
Milka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 151
GG do Milka_86
Re: Podkłady Nivea

a za ile go kupiłaś bo ja też chciałam ? jesteś zadowolona? Co o nim sądzicie???
Milka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 19:01   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: Podkłady Nivea

Witaj , kupiłam go za 20 zł, razem z przesyłką 26 . Dziś go dostałam , narazie testowałam tylko na ręce, obiecuję , że jak zastosuję na twarzy zaraz uzupełnię wątek, ale już widzę , że będzie raczej oki. Podkład zawiera drobniutkie ( hmmm jak to nazwać ?) elementy świecace - żaden brokat . Nie ma pompki , ale bezproblemowo wylatuje z pojemniczka, ale ponieważ słoiczek jest szklany mogą być pewne kłopoty przy końcu . Sądze jednak , że będę zadowolona. napewno przetestuję jeszcze dwa pozostałe rodzaje dostępne na allegro, obecnie licytuje tez próbke ( 10 ml ) jakiejś nowości - podkładu "super" rozswietlającego. Zobaczymy , jestem dobrej myśli
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 07:08   #4
Milka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 151
GG do Milka_86
Re: Podkłady Nivea

A jaki masz kolorek (podkład Nivea Lumiilusion cz Nivea Beauty Protector)? Ja planuje kupić ten pierwszy u Supro_2004 tylko nie wiem sama jaki kolorek. Jak przetestujesz to mogłabyś napisać czy dobrze kryje?

pozdrawiam
-Milka_86-
Milka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 10:19   #5
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: Podkłady Nivea

Mariti napisał(a):
> Witaj , kupiłam go za 20 zł, razem z przesyłką 26 . Dziś go dostałam , narazie testowałam tylko na ręce, obiecuję , że jak zastosuję na twarzy zaraz uzupełnię wątek, ale już widzę , że będzie raczej oki. Podkład zawiera drobniutkie ( hmmm jak to nazwać ?) elementy świecace - żaden brokat . Nie ma pompki , ale bezproblemowo wylatuje z pojemniczka, ale ponieważ słoiczek jest szklany mogą być pewne kłopoty przy końcu . Sądze jednak , że będę zadowolona. napewno przetestuję jeszcze dwa pozostałe rodzaje dostępne na allegro, obecnie licytuje tez próbke ( 10 ml ) jakiejś nowości - podkładu "super" rozswietlającego. Zobaczymy , jestem dobrej myśli
czekamy na spowiedż co do efektu podkładu nivea,bo zastanawiam sie czy go kupić!
pozdrawiam serdecznie
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 10:20   #6
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Re: Podkłady Nivea

jak ja napisałam spowiedź....
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-24, 12:06   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Re: Podkłady Nivea

Otóż dziewczyby , mam kolorek Nivea Lumilussion, ten najjasniejszy 92 satin reflets, i na mój gust mógłby byc ciut jaśniejszy , ale niestety ten jest juz , jak wspomniałam, najjaśniejszy.Po nałożeniu na twarz bałam się początkowo, że będzie zbyt ciemny ( mam jasną karnację, nie korzystam z solarium itp, ale nie jestm tez blada czy biała, ot normalna), ale jest dobrze. No więc daje efekt rozswietlenia, nie nachalny , subtelny , mnie sie bardzo podoba. Dodam że mam mieszaną cerę.Nie tworzy u mnie maski. Całość przypruszyłam pudrem rozswietlającym .Podkład trzyma się juz dosyć długo- makijaz zrobiłam o 8 jest 13 i jak dotad bez poprawek. Buzia wygląda świeżo,ładnie rozświetlenie widac na zewnatrz, poza domem, napewno świetnie się sprawdzi w lato. Tylko odradzam przy tlustej cerze. Nie wiem jak bedą sie spisywały tamte inne Nivea podłkłady , ale ten niemal napewno że ten jeszcze kupię. ja jestem bardzo zadowolona , ale musicie pamietać , że ile osób podkład używa tyle jest opinii.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-25, 13:56   #8
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Podkłady Nivea Lumillusion

ja mam ten podkład o numerze 93 i jestem bardzo zadowolona, daje delikatny efekt rozświetlenia, nie zawiera dużych drobinek brokatu dzięki czemu wygląda w miare neturalnie
jestem bardzo zadowolona, tylko może butelka mało wygodna i zapach dośc dziwny, jednak bardzo dobry i ładnie wygląda na twarzy, slicznie rozswietla
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 15:52   #9
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Podkłady Nivea

Zastanawiam się nad kupnem jednego z podkładów nivea. Bardzo lubię efekt wypoczętej, rozświetlonej - ale nie błyszczącej- skóry. Chciałabym jednak, żeby podkład krył średnio tzn nie mniej niż Recover Rimmmela. Czy możecie Dziewczyny coś mi doradzić? Bo w KWC jest naprawde mało opinii ...
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 18:32   #10
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Podkłady Nivea

up, up
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 08:17   #11
iszsza
Zadomowienie
 
Avatar iszsza
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Waterford, Irl
Wiadomości: 1 444
Dot.: Podkłady Nivea

Ja kupiłam kiedyś z Nivea ale nie pamiętam jaki, z pomką, był raczej nawilżający i na porę zimową. Juz go nie mam co do tych nowości to nie znam się ale jedno napisze; zapach tych podkładów jest sliczny
__________________
don't make a photograph - just take it
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229365

iszsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-18, 22:43   #12
poiuy85
Raczkowanie
 
Avatar poiuy85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lubelszczyzna/Wiedeń
Wiadomości: 77
GG do poiuy85
Dot.: Podkłady Nivea

ja mam podkład Nivea "stay real" jak dal mnie jest świetny, jedeyny minus to to że jest mały wybór jaśniutkich odcieni. ale sam podkład bombka, prawie nie wiedac że masz go na buzi
poiuy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.