Dwie warjacje na ten sam temat - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 20:55   #1
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378

Dwie warjacje na ten sam temat


Wybieram sie w weekend na imprezke i z nudow zdecydowalam cos pokombinowac. Motywem przewodnim jest fiolet. Jedno oko z dodatkiem srebrnego, drugie z niebieskim. Mi osobiscie bardziej podoba sie w wersji z niebieskim tylko kreske bede musiala czym innym zrobic bo ten eyeliner szczerze powiedziawszy jest beznadziejny - ma za cienki pedzelek, ktory sie rozdwaja podczas malowania (dlatego musialam pogrubic kreske), no i za bardzo nie da sie zmyc (farbuje skore). Aha, przepraszam ale zapomnialam o brwiach

No ale czekam na wasza ocene i rade, ktory makijaz zrobic sobie na imprezke (chyba zaloze fioletowa bluzeczke )

Kosmetyki
podklad true match loreal
puder glam bronze loreal
roz bourjois
blyszczyk glam shine loreal
tusz volume collagene loreal

cienie z palety 120 kolorow

Prawe oko:
cien waniliowy i 2 odcienie fioletu
srebrna kredka bourjois

Lewe oko
cien waniliowy, fiolet i niebieski
eyeliner bourjois Clubbing
turkusowa kredka Isadora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (78,0 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (81,1 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (44,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (43,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (38,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (47,4 KB, 152 załadowań)
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:59   #2
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

i kolejne fotki. Przepraszam ze tak duzo ale nie moglam sie zdecydowac na konkretne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (51,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (54,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (58,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2.jpg (46,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s3.jpg (56,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (40,3 KB, 13 załadowań)
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:55   #3
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

Masz taki kształt oczu, że przy otwartych nie widać powieki i ta wersja fioletowa z jasną kreską może bardziej pasowac do bluzeczki. Przy zamkniętych oczach zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja z niebieskim. Świetnie nałożone cienie i oko wygląda tak tajemniczo. Odrobinkę ciemniejszy błyszczyk na usteczka bym położyła.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:00   #4
caya
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 673
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

mi sie bardziej podoba ten pierwszy, bo jest bardziej stonowany, kolorki bardziej pasują. jakoś mi sie nie widzi ten granat z fioletem
caya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:17   #5
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

mi się ta wersja z granatem bardziej podoba moze wyżej wyciągniesz cienie?? bo przy zamknietych oczkach mało widać i postaraj się troszke bardziej granice rozetrzec ładnie oko wygląda w tym granatowyM
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:27   #6
hellena85
Rozeznanie
 
Avatar hellena85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 947
GG do hellena85
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

Wersja ze srebnym mi się nie podoba, natomiast z niebieskim i turkusową kreską baaaardzo
__________________
c'est la manie!
hellena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 06:34   #7
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

ze srebrnym w ogole mi sie nie podoba..oko wyglada na zmeczone jak po calonocnej imprezie.
wybralabym wariant z kreska granatowa choc fiolet bym wziela bardziej intensywny bo taki delikatny kolor spowoduje wyglad jak juz pisalam zmeczonego oka.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 09:14   #8
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Masz taki kształt oczu, że przy otwartych nie widać powieki i ta wersja fioletowa z jasną kreską może bardziej pasowac do bluzeczki. Przy zamkniętych oczach zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja z niebieskim. Świetnie nałożone cienie i oko wygląda tak tajemniczo. Odrobinkę ciemniejszy błyszczyk na usteczka bym położyła.
Dziekuje Mi tez bardziej podoba sie z niebieskim. No i chlopaki w domu tez jednoglasnie obstawili przy tym makijazu. Powiedzieli mi ze ten fiolet ze srebrnym jest poprostu nudny hehehe
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 09:19   #9
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Masz taki kształt oczu, że przy otwartych nie widać powieki i ta wersja fioletowa z jasną kreską może bardziej pasowac do bluzeczki. Przy zamkniętych oczach zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja z niebieskim. Świetnie nałożone cienie i oko wygląda tak tajemniczo. Odrobinkę ciemniejszy błyszczyk na usteczka bym położyła.
Cytat:
Napisane przez caya Pokaż wiadomość
mi sie bardziej podoba ten pierwszy, bo jest bardziej stonowany, kolorki bardziej pasują. jakoś mi sie nie widzi ten granat z fioletem
Moj wspollokator dal propozycje zebym do tego makijazu z niebieskim zrobila sobie srebrna kreske HMM moze sprobuje?

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
mi się ta wersja z granatem bardziej podoba moze wyżej wyciągniesz cienie?? bo przy zamknietych oczkach mało widać i postaraj się troszke bardziej granice rozetrzec ładnie oko wygląda w tym granatowyM
Byl wieczor i zbytnio sie do tego nie przylozylam, ale faktycznie mam tak gleboko osadzone oczy ze przy zamknietych nic nie widac. Popracuje nad tym zeby ladnie na imprezce wygladalo.

Cytat:
Napisane przez hellena85 Pokaż wiadomość
Wersja ze srebnym mi się nie podoba, natomiast z niebieskim i turkusową kreską baaaardzo
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ze srebrnym w ogole mi sie nie podoba..oko wyglada na zmeczone jak po calonocnej imprezie.
wybralabym wariant z kreska granatowa choc fiolet bym wziela bardziej intensywny bo taki delikatny kolor spowoduje wyglad jak juz pisalam zmeczonego oka.
dziekuje za rade Ja tez juz po zrobieniu makijazu stwierdzilam ze przydaloby sie zeby fiolet byl bardziej intensywny. Takze napewno sie do tego dostosuje
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 12:32   #10
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

A ja napiszę tak.Moim zdaniem nie powinnaś na całe powieki używac ciemnych cieni,masz bardzo głęboko osadzone oczy.W wewnętrznej stronie dolnej powieki dałabym białą kreskę, która otworzy oko.Zewnętrzne kąciki na dolnej powiece lekko tym waniliowym.Na górnej powiece od wewnętrznego kącika na całą powiekę ruchomą i w kierunku brwi nałożyłabym ten waniliowy cień, a na zewnetrzny dopiero ten niebieski i wyciągła go pod trójkąt.Kreseczkę dałabym od 2/3 powieki a nie na całą powiekę,bo dodatkowo pomniejsza to oko.Pozdrawiam!
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 15:05   #11
siwak
Raczkowanie
 
Avatar siwak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 378
Dot.: Dwie warjacje na ten sam temat

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
A ja napiszę tak.Moim zdaniem nie powinnaś na całe powieki używac ciemnych cieni,masz bardzo głęboko osadzone oczy.W wewnętrznej stronie dolnej powieki dałabym białą kreskę, która otworzy oko.Zewnętrzne kąciki na dolnej powiece lekko tym waniliowym.Na górnej powiece od wewnętrznego kącika na całą powiekę ruchomą i w kierunku brwi nałożyłabym ten waniliowy cień, a na zewnetrzny dopiero ten niebieski i wyciągła go pod trójkąt.Kreseczkę dałabym od 2/3 powieki a nie na całą powiekę,bo dodatkowo pomniejsza to oko.Pozdrawiam!

Bede probowac
siwak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:01.