wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-18, 11:31   #1
evica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do evica

wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!


Mam wielki problem. Gdy jest gorąco, odrazu strasznie sie pocę na twarzy, robie się czerwona jak burak i cały podkład ze mnie spływa . Jednym słowem wyglądam jak burak (a wtym roku jadę do Grecji, boje się pomyśleć co będzie z moją twarzą w Atenah!!!) i tu pojawia się moje pytanie- Czy znacie drogie wizażanki jakieś podkłady tudzież pudry, które mogłyby zredukować albo jeszcze lepiej zniwelować mój problem? BYŁABYM BAAARDZO WDZIĘCZNA
evica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:38   #2
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

A może po prostu zrezygnuj z podkładu i zainwestuj w bibułki matujące ? Chcesz coś zakryć, czy po prostu zmatowić cerę?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 11:53   #3
evica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do evica
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez lir391
A może po prostu zrezygnuj z podkładu i zainwestuj w bibułki matujące ? Chcesz coś zakryć, czy po prostu zmatowić cerę?

mam suchą cerę i nie wiem czy bibułki matujące by mi jej nie podrażniły jeszcze bardziej...
myślisz, że bibułki by sprawiły, że nie bede sie tak pocić? Pytam bo nigdy nie uzywałam
a co do cery, chciałabym poprostu przestać sie tak pocić i ukryc moją"czerwoność"
dzieki za pomoc
evica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 12:44   #4
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

evica, ja też mam ten sam problem. wogóle nie mam trądziku ale ten buraczek na twarzy i super odblask od potu jest obrzydliwy! HELP! ;*
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:00   #5
kbac
Raczkowanie
 
Avatar kbac
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Polecam podkład Revlon Colorstay - nic go nie ruszy z twarzy przez cały dzień.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=3
kbac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:05   #6
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Zatem ja mam trzy propozycje. Wybierz sobie którąś sama.

1. Baza pod podkład + podkład + puder - wydaje mi się, że to jest połączenie gwarantujące niemalże pewność, że makijaż wytrwa bez świecących dodatków

2. Zakup dobrych filtrów - może bedziesz sie świecić, ale nie powinnaś być czerwona (więcej na forum biochemia kosmetyczna)

3. Zakup jakiegoś utrwalacza makijażu i dobrego średniokryjącego podkładu.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 13:07   #7
M_ileczka
Rozeznanie
 
Avatar M_ileczka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 589
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez kbac
Polecam podkład Revlon Colorstay - nic go nie ruszy z twarzy przez cały dzień.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=3
O taaak i nawet zakrywa w miare czerwoności
pzdr
M_ileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 13:28   #8
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez evica
mam suchą cerę i nie wiem czy bibułki matujące by mi jej nie podrażniły jeszcze bardziej...
myślisz, że bibułki by sprawiły, że nie bede sie tak pocić? Pytam bo nigdy nie uzywałam
a co do cery, chciałabym poprostu przestać sie tak pocić i ukryc moją"czerwoność"
dzieki za pomoc
Hm, slyszalam o różnych kremach przeciwko rumieńcom - może Ty masz problem z naczynkami, są rozszerzone i dlatego jesteś taka czerwona?? Ciężko mi powiedzieć, bo przecież nie widzialam Twojej skóry i nie znam Cie. Sama musisz ocenić i sięgnąć po odpowiedni krem. Moze opalenizna, jak zbrązowieje, ukryje też te rumieńce?
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:28   #9
evica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do evica
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez lir391
Hm, slyszalam o różnych kremach przeciwko rumieńcom - może Ty masz problem z naczynkami, są rozszerzone i dlatego jesteś taka czerwona?? Ciężko mi powiedzieć, bo przecież nie widzialam Twojej skóry i nie znam Cie. Sama musisz ocenić i sięgnąć po odpowiedni krem. Moze opalenizna, jak zbrązowieje, ukryje też te rumieńce?

tzn. ja mam suchą cere i normalnie nie jest czerwona. Czerwona robi sie po wysiłku fizycznym i jak długo jestem na słońcu. cała cie pocęi jakby krew szybciej płynie w policzkach... ale głupio to brzmi
evica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:51   #10
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez rambo
Zatem ja mam trzy propozycje. Wybierz sobie którąś sama.

1. Baza pod podkład + podkład + puder - wydaje mi się, że to jest połączenie gwarantujące niemalże pewność, że makijaż wytrwa bez świecących dodatków

2. Zakup dobrych filtrów - może bedziesz sie świecić, ale nie powinnaś być czerwona (więcej na forum biochemia kosmetyczna)

3. Zakup jakiegoś utrwalacza makijażu i dobrego średniokryjącego podkładu.
Bardzo dobre rady.

Ja dorzucam jeszcze:
Po prostu zrezygnuj z podkładu. Skóra się nie ugotuje przynajmniej w takiej masce..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 14:51   #11
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez evica
tzn. ja mam suchą cere i normalnie nie jest czerwona. Czerwona robi sie po wysiłku fizycznym i jak długo jestem na słońcu. cała cie pocęi jakby krew szybciej płynie w policzkach... ale głupio to brzmi
To akurat jest całkiem normalne...
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-18, 14:55   #12
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Moi zdaniem odstawienie podkładu jest wyjściem najlepszym Zaopatrz się w bibułki matujące i dobry filtr.
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:34   #13
katka.c
Rozeznanie
 
Avatar katka.c
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: francja
Wiadomości: 748
GG do katka.c
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

ja miałam podobny problem.Dziewczyny poleciły mi ograniczyć kosmetyki.
teraz jest Ok
Używam blokera, na to podkład revlon i puder burżujke
katka.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 18:40   #14
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Spedzilam w Atenach cale zeszloroczne wakacje i moge powiedziec Ci ze najlepiej bedzie jesli zainwestujesz w dobre kremy z filtrem niz jakiekolwiek kolorowe kosmetyki. Moim zdaniem wszystko z Ciebie splynie w takiej temperaturze. Mnie nawet balsam do ciala zaczal przeszkadzac a na codzien nie wyobrazam sobie zycia i swojej skory bez niego. Gwarantuje Ci ze conajmniej kilka razy w ciagu dnia bedziesz musiala przemyc twarz i wziac prysznic wiec nakladanie co 2,3 godziny calego arsenalu kosmetykow nie ma zadnego sensu. Skora bedzie meczyc sie jeszcze bardziej. Mam tlusta cere ze sklonnoscia do wypryskow i naprawde mam co zakrywac ale tam dalam sobie spokoj. Lepiej zainwestuj w duuuuuuza ilosc wilgotnych chusteczek. Dla mnie byly tam niezastapione aby sie odswiezyc.

Zycze udanego pobytu w Atenach Zazdroszcze Ci troche bo pokochalam to miasto
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 19:17   #15
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

A skoro masz naczynka to może jeszcze jakieś witaminki wzmacniające naczynka . Mam podobny problem i zachęcona opiniami zamierzam sie zaopatrzyć w serum Bielendy -> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10078
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 19:43   #16
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Co do spływania- ja stosuję bazę matującą Inglota. Często zastanawiałam się nad jej skutecznością dopóki nie przestałam jej używać. Skóra natychmiast się błyszczała i wszystko spływało. Potem "odkryłam" dodatkowo podkład Cashmire -Loreala. Problem "spływania" zniknął. Wiesz co.. zazdroszczę Ci tej Grecji
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-18, 21:19   #17
pączek
Raczkowanie
 
Avatar pączek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 331
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

jeżeli nie musisz latem używać podkładów i obciązać skóry to polecam tonik matujący nivea visage i krem nawilżająco matujący z tej samej serii ma niesamowity zapach moja twarz też się zawsze "rozpływała",a teraz pozostaje nieskazitelna od rana do wieczora
pączek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 15:49   #18
evica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do evica
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez pearlania
Spedzilam w Atenach cale zeszloroczne wakacje i moge powiedziec Ci ze najlepiej bedzie jesli zainwestujesz w dobre kremy z filtrem niz jakiekolwiek kolorowe kosmetyki. Moim zdaniem wszystko z Ciebie splynie w takiej temperaturze. Mnie nawet balsam do ciala zaczal przeszkadzac a na codzien nie wyobrazam sobie zycia i swojej skory bez niego. Gwarantuje Ci ze conajmniej kilka razy w ciagu dnia bedziesz musiala przemyc twarz i wziac prysznic wiec nakladanie co 2,3 godziny calego arsenalu kosmetykow nie ma zadnego sensu. Skora bedzie meczyc sie jeszcze bardziej. Mam tlusta cere ze sklonnoscia do wypryskow i naprawde mam co zakrywac ale tam dalam sobie spokoj. Lepiej zainwestuj w duuuuuuza ilosc wilgotnych chusteczek. Dla mnie byly tam niezastapione aby sie odswiezyc.

Zycze udanego pobytu w Atenach Zazdroszcze Ci troche bo pokochalam to miasto


dzięki myśleże macie racje co do kolorowych kosmetyków... chciałabym poprostu wiedzieć na przyszłość jaki podkład mógłby mi pomóc. Bardzo wam dziekuję.
evica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:55   #19
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Myślę, że skrobia ziemniaczana zmieszana z odrobiną kolorowego pudru sypkiego rozwiąże problem świecenia. To wypróbowany przez wiele dziewczyn tutaj pomysł, ja też bardzo polecam wypróbowanie
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 21:40   #20
evica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do evica
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez kamilak
Myślę, że skrobia ziemniaczana zmieszana z odrobiną kolorowego pudru sypkiego rozwiąże problem świecenia. To wypróbowany przez wiele dziewczyn tutaj pomysł, ja też bardzo polecam wypróbowanie

dzieki a mogłabyś napisać jak to działa, jak to zrobić i czy to nie uczula? (mam bardzo atopową skórę)
evica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 10:09   #21
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Najpewniej i najwygodniej na upał to nie obklejać się zbytnio.

Na kremik z foltrem polecam bazę matującą (np. PS) i tylko przyprószyć sypkim pudrem ( na bazie będzie się doskonale trzymał - i przez kilka godzin nie powinnaś się świecić. A potem bibułki matujące
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 11:52   #22
DIDA22
Raczkowanie
 
Avatar DIDA22
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 221
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Ja na wakacje w tropikach zabieram zawsze przede wszystkim dobry filtr i wodę termalna LPR, potrafi super odświerzyć buźkę. Co do makijażu w takich warunkach to lepiej sobie dać spokój, cera nie będzie się męczyć.
Rok temu byłam na Krymie i był taki skwar, że 3 minuty po wyjściu z pod prysznica byłam już mokra Więc z balsamów do ciała też zrezygnowałam, tylko jakiś specjalny po opalaniu.
DIDA22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 12:20   #23
Amar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 80
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

nie chcialo mi się czytac wszystkich wypowiedzi, sry. w 'cieplych krajach', jak wiadomo jest inny klimat. w grecji nie jest tak wilgotno jak w naszej strefie klimatycznej. i nie ma tu znaczenia czy chodzi o gory w grecji czy morze. w pierwszych dniach trzeba się przerzucic na styl życia 'tubylcow' -jes to co oni- a nie życ zyciem zwyklego turysty. mnie to zawsze pomaga
Amar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 13:51   #24
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez evica
dzieki a mogłabyś napisać jak to działa, jak to zrobić i czy to nie uczula? (mam bardzo atopową skórę)
Moja cera jest hiperatopowa i skrobia absolutnie nie robi jej żadnej krzywdy. Za to matuje na długo. Nie wygładza zbytnio cery, ale mi to nie przeszkadza. Sztuczna gładkość wręcz mnie drażni.
Mam wymieszaną w pojemniczku skrobię, puder matujący i puder rozświetlający. Proporcje wzięłam jakieś przypadkowe, coś około 1:1:1. Nakładam tą mieszankę pędzlem. Nakłada się bardzo dobrze, nie osypuje, nie zbiera w grudki. Cera jest ładna i matowa przez wiele godzin, nie poci się, nawet przy 30-stopniowym upale
Wypróbuj, na pewno będziesz zadowolona
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 19:54   #25
evica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
GG do evica
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez kamilak
Moja cera jest hiperatopowa i skrobia absolutnie nie robi jej żadnej krzywdy. Za to matuje na długo. Nie wygładza zbytnio cery, ale mi to nie przeszkadza. Sztuczna gładkość wręcz mnie drażni.
Mam wymieszaną w pojemniczku skrobię, puder matujący i puder rozświetlający. Proporcje wzięłam jakieś przypadkowe, coś około 1:1:1. Nakładam tą mieszankę pędzlem. Nakłada się bardzo dobrze, nie osypuje, nie zbiera w grudki. Cera jest ładna i matowa przez wiele godzin, nie poci się, nawet przy 30-stopniowym upale
Wypróbuj, na pewno będziesz zadowolona

strasznie Ci dziękuję!!! jutro rano lecę po skrobię do sklepu Naprawdę bardzo mi pomogłaś
evica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 20:06   #26
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

ja odkryłam niedawno super krem Nivea Beautiful Skin - jest to połączenie kremu z podkładem, skóra po nim jest idealnie matowa
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 08:25   #27
martna
Raczkowanie
 
Avatar martna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 183
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Ja rowniez bylam w Grecji 2 lata temu ale z tego co pamietam to puder nie byl przeze mnie uzywanyDoslownie sie topil w temperaturze.
martna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 13:52   #28
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez evica
strasznie Ci dziękuję!!! jutro rano lecę po skrobię do sklepu Naprawdę bardzo mi pomogłaś
A w kuchni nie masz?

ps. kto mi powie, co się stało z karmą?
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 14:49   #29
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

ja rok temu miesiac spedzilam w chorwacji. cały rok uzywam podkladu a na takich wakacjach to sie jakies cuda dzieja bo warunki nie pozwalaja na malowanie a czlowiek wyglada pieknie bez całej tej tapety.ja uzywałam tylko punktowo korektora i to tez tylko czasami. mi skore chlodzila woda termalna w spray. czytałam tez ze kobiety z Indii uzywaja do przemywania twarzy wody rózanej bo ona chlodzi i zmniejsza zaczerwienienie.takich cudow jak w indiach to nie znalazlam.ale w zwyklym supermarkecie znalazlam wode rozana Corine fe Farme.przemywalam nia twarz jak tonikiem i przelalam tez do butelki z takim psikaczem i pryskalam na twarz i pomagało.na dodatek na opalonej buzi jakos tak mniej widac zaczerwienienie.to moze krem brazujacy Johnson...udanych wakacji
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 15:21   #30
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: wszystko ze mnie spływa:( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez kamilak
ps. kto mi powie, co się stało z karmą?
Nie powiem Ci, ale podam link z rozwiązaniem zagadki http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123897
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/




Edytowane przez lir391
Czas edycji: 2006-06-21 o 15:25 Powód: +
lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.