Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-09-06, 11:22   #4771
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Ja też go u siebie nie widzę i nawet chyba nie miałabym go tak vibeowo, jestem flegmatyczna.

Ta dziewczyna faktycznie wybitnie na nie jeśli chodzi o sportowy yang.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 11:33   #4772
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Ja też nie mam energetycznej osobowości na oko, chociaż czuję, że EE jest mój - kolorystyka to raz, styl literacki to dwa (piszę w bardzo ekspresyjny sposób), muzyka to trzy.
Co do aury, to podejrzewam, że mam właśnie aurę Baśniowego Retro. Greta o nim pisze: "Baśniowy Retro jest spokojny i nieco dystyngowany." - no, to może być o mnie
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 12:02   #4773
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

To ja bym się chyba wpisywała aurą w bezkresny. Nie umiem wbić się w mundurki i zasady. Choćbym straciła, wybiorę wolność i niezależność, bo to dla mnie największa wartość.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 14:24   #4774
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
To ja bym się chyba wpisywała aurą w bezkresny. Nie umiem wbić się w mundurki i zasady. Choćbym straciła, wybiorę wolność i niezależność, bo to dla mnie największa wartość.
Twoja aura jest moim zdaniem, raczej Mahoniowo-Różana.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 15:03   #4775
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja też go u siebie nie widzę i nawet chyba nie miałabym go tak vibeowo, jestem flegmatyczna.
No mój też nie, zresztą nawet jeśli go mam, to na pewno gdzieś daleko i na pewno nie w sportowej wersji.

Tak w ogóle to zdecydowałam się na analizę pośrednią u Olgi. Ostatnio jakoś tak samo z siebie wyszło, że prawie nie kupuję ciuchów, więc mogę tę kasę wydać na coś innego. Terminy oczekiwania to około 2 miesiące, więc trochę to potrwa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 16:12   #4776
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No mój też nie, zresztą nawet jeśli go mam, to na pewno gdzieś daleko i na pewno nie w sportowej wersji.

Tak w ogóle to zdecydowałam się na analizę pośrednią u Olgi. Ostatnio jakoś tak samo z siebie wyszło, że prawie nie kupuję ciuchów, więc mogę tę kasę wydać na coś innego. Terminy oczekiwania to około 2 miesiące, więc trochę to potrwa.
Ooo! Ciekawe, co ci wyjdzie. Analiza pośrednia to która?
Możliwe, że masz któryś Ethereal, będący "filtrem" łagodzącym wytyczne dla "wyrazistych" typów urody Kibbe: zdaje się, że był to Świetlisty, Księżycowy i chyba Alabastrowy. Ja oprócz Słonecznego, widzę u Ciebie i Francuski i Energetyczny, a na to, całkiem prawdopodobne, że masz "nałożony" np. Świetlisty filtr, który sprawia, że wiele podstawowych wytycznych tych wyrazistszych Ethereali u Ciebie się nie sprawdzi.
Świetlisty to także "brak biżuterii/mała ilość i drobna biżuteria", a pamiętam, że miałaś problem z jej dobraniem, bo wydawała Ci się zbyt "matronująca" lub ostentacyjna. W tym też może przejawiać się posiadanie tego Ethereala.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-09-06 o 16:16
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 18:03   #4777
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89340363]Ooo! Ciekawe, co ci wyjdzie. Analiza pośrednia to która?
Możliwe, że masz któryś Ethereal, będący "filtrem" łagodzącym wytyczne dla "wyrazistych" typów urody Kibbe: zdaje się, że był to Świetlisty, Księżycowy i chyba Alabastrowy. Ja oprócz Słonecznego, widzę u Ciebie i Francuski i Energetyczny, a na to, całkiem prawdopodobne, że masz "nałożony" np. Świetlisty filtr, który sprawia, że wiele podstawowych wytycznych tych wyrazistszych Ethereali u Ciebie się nie sprawdzi.
Świetlisty to także "brak biżuterii/mała ilość i drobna biżuteria", a pamiętam, że miałaś problem z jej dobraniem, bo wydawała Ci się zbyt "matronująca" lub ostentacyjna. W tym też może przejawiać się posiadanie tego Ethereala.[/QUOTE]

Pośrednia obejmuje:
ustalenie Ethereali – typologia Olgi Brylińskiej
wyszczególnienie najlepszych barw w oparciu o Ethereale
wskazanie dominującej esencji kolorystycznej
wskazanie funkcji poszczególnych Ethereali w kolorystyce własnej
wskazanie funkcji poszczególnych Ethereali w rysach twarzy
wskazanie funkcji poszczególnych Ethereali w budowie ciała
procentowe ustalenie proporcji Yin-Yang
procentowe ustalenie udziału poszczególnych Ethereali w kontekście stylu
+ konsultacje po analizie – możliwość zadania 3 pytań


Kibbe i AK same w sobie mnie nie interesują (bo jaki by nie był wynik, nic to u mnie nie zmieni). Najtańsze są same etereale, ale nie jestem pewna, czy bym z nich samych tak na sucho zrobiła użytek, więc zdecydowałam się na opcję pośrednię, bo daje dużo więcej wskazówek.


Największy problem miałam z wypełnieniem jednej z dwóch ankiet, która zawierała dużo takich dla mnie dość abstrakcyjnych, ezoterycznych pytań o identyfikowanie się z różnymi elementami przyrody, otoczenia, żywiołami itp, a mnie takie rzeczy w ogóle nie kręcą i nawet nie wiem, jak odpowiadać na takie pytania. Skoro jestem człowiekiem mocno stąpającym po ziemi, to mam się identyfikować z ziemią? Ale interesuje mnie astronomia, lubię sobie szukać ciał niebieskich na niebie, no ale przecież nie identyfikuję się ani z Saturnem, ani z Betelgezą ani z Księżycem Takie to miałam rozterki przy tych ankietach. Maggie, Ty byś sobie z tym lepiej poradziła


Wydaje mi się, że słusznie mnie tu zdiagnozowałyście, tylko ja widzę u siebie jeszcze Króla, z tym E zresztą najbardziej sympatyzuję. Z tych łagodzących E to wydaje mi się, że będzie to albo Alabaster albo Świetlisty tak jak piszesz. Za to w ogóle nie jestem pewna Francuskiego, już prędzej widziałabym Baśniowy gdzieś na dalszej pozycji, co tłumaczyłoby czemu mi dobrze w cloche, kaszkietach, wiązaniach pod szyją. No i nie ukrywam, że najbardziej odpowiada mi właśnie "styl eklektyczny z przewagą elementów Yang", który też pojawia się jako element Baśniowego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-06, 19:07   #4778
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pośrednia obejmuje:
ustalenie Ethereali – typologia Olgi Brylińskiej
wyszczególnienie najlepszych barw w oparciu o Ethereale
wskazanie dominującej esencji kolorystycznej
wskazanie funkcji poszczególnych Ethereali w kolorystyce własnej
wskazanie funkcji poszczególnych Ethereali w rysach twarzy
wskazanie funkcji poszczególnych Ethereali w budowie ciała
procentowe ustalenie proporcji Yin-Yang
procentowe ustalenie udziału poszczególnych Ethereali w kontekście stylu
+ konsultacje po analizie – możliwość zadania 3 pytań


Kibbe i AK same w sobie mnie nie interesują (bo jaki by nie był wynik, nic to u mnie nie zmieni). Najtańsze są same etereale, ale nie jestem pewna, czy bym z nich samych tak na sucho zrobiła użytek, więc zdecydowałam się na opcję pośrednię, bo daje dużo więcej wskazówek.


Największy problem miałam z wypełnieniem jednej z dwóch ankiet, która zawierała dużo takich dla mnie dość abstrakcyjnych, ezoterycznych pytań o identyfikowanie się z różnymi elementami przyrody, otoczenia, żywiołami itp, a mnie takie rzeczy w ogóle nie kręcą i nawet nie wiem, jak odpowiadać na takie pytania. Skoro jestem człowiekiem mocno stąpającym po ziemi, to mam się identyfikować z ziemią? Ale interesuje mnie astronomia, lubię sobie szukać ciał niebieskich na niebie, no ale przecież nie identyfikuję się ani z Saturnem, ani z Betelgezą ani z Księżycem Takie to miałam rozterki przy tych ankietach. Maggie, Ty byś sobie z tym lepiej poradziła


Wydaje mi się, że słusznie mnie tu zdiagnozowałyście, tylko ja widzę u siebie jeszcze Króla, z tym E zresztą najbardziej sympatyzuję. Z tych łagodzących E to wydaje mi się, że będzie to albo Alabaster albo Świetlisty tak jak piszesz. Za to w ogóle nie jestem pewna Francuskiego, już prędzej widziałabym Baśniowy gdzieś na dalszej pozycji, co tłumaczyłoby czemu mi dobrze w cloche, kaszkietach, wiązaniach pod szyją. No i nie ukrywam, że najbardziej odpowiada mi właśnie "styl eklektyczny z przewagą elementów Yang", który też pojawia się jako element Baśniowego.
Pewnie tak podejrzewam, że te pytania miały na celu zorientowanie się, które Ethereale potencjalnie najbardziej w sobie czujesz. Może też były podszyte psychologią - chodziło o to, jakie Ethereale będzie wyznaczać Twoja osobowość?
Przypomniała mi się galeria "Ethereale i przyroda". Jakbym miała wskazać, w których miejscach najbardziej chciałabym się znaleźć, to byłoby to Energetyczne Hiszpańskie, Słowiańskie (jeżeli przyjąć, że polskie krajobrazy, które osobiście uwielbiam, są Słowiańskie), Baśniowy, Baśniowy retro, Syreni oraz Gwiezdny.
Syrenie krajobrazy, co ciekawe, jakoś nie napawają mnie melancholią przypisywaną temu Etherealowi, ale to pewnie ze względu na pokrewieństwo z Hiszpańskim, gdzie też się pojawia motyw morskiej flory i fauny. Karmazynowy, poza krukiem i lasem, w ogóle mnie nie przekonuje w kontekście przyrody. Jeśli chodzi o zaciemnione miejsca, to zdecydowanie wolę stare biblioteki niż pokoje przypominające loch w zamku.
Jest jeszcze galeria poświęcona wnętrzom:
https://olgabrylinska.com/typologia-...ale-i-wnetrza/
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 19:29   #4779
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89340530]Pewnie tak podejrzewam, że te pytania miały na celu zorientowanie się, które Ethereale potencjalnie najbardziej w sobie czujesz. Może też były podszyte psychologią - chodziło o to, jakie Ethereale będzie wyznaczać Twoja osobowość?
Przypomniała mi się galeria "Ethereale i przyroda". Jakbym miała wskazać, w których miejscach najbardziej chciałabym się znaleźć, to byłoby to Energetyczne Hiszpańskie, Słowiańskie (jeżeli przyjąć, że polskie krajobrazy, które osobiście uwielbiam, są Słowiańskie), Baśniowy, Baśniowy retro, Syreni oraz Gwiezdny.
Syrenie krajobrazy, co ciekawe, jakoś nie napawają mnie melancholią przypisywaną temu Etherealowi, ale to pewnie ze względu na pokrewieństwo z Hiszpańskim, gdzie też się pojawia motyw morskiej flory i fauny. Karmazynowy, poza krukiem i lasem, w ogóle mnie nie przekonuje w kontekście przyrody. Jeśli chodzi o zaciemnione miejsca, to zdecydowanie wolę stare biblioteki niż pokoje przypominające loch w zamku.
Jest jeszcze galeria poświęcona wnętrzom:
https://olgabrylinska.com/typologia-...ale-i-wnetrza/[/QUOTE]

O, chyba nie widziałam. O wnętrza też były pytania.

Najbardziej podoba mi się wystrój Francuski, najmniej Kryształowy, w ogóle nie znoszę stylu glamour we wnętrzach jeszcze bardziej niż w strojach. To już bym wolała dać się zamknąć w tych Królewskich ciemnych lochach. Ale już w Karmazynowym chyba bym się targnęła na własne albo czyjeś życie Jestem wdzięczna mojemu facetowi, że jak szukaliśmy mieszkania, to na pytanie właściciela czy mogą zostać te fioletowe ściany w kuchni, szybko powiedział, że nie, bo ja już miałam mówić, że mogą, a potem bym się męczyła.
Kolory w mieszkaniu mnie raczej męczą, więc te Hiszpańskie i Energetyczne pomieszczenia to tak, ale w formie zwiedzania wystawy, a potem szybciutko na miękką kanapę w otoczeniu jasnych ścian i dużych okien.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2022-09-06 o 19:31
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-06, 19:49   #4780
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
O, chyba nie widziałam. O wnętrza też były pytania.

Najbardziej podoba mi się wystrój Francuski, najmniej Kryształowy, w ogóle nie znoszę stylu glamour we wnętrzach jeszcze bardziej niż w strojach. To już bym wolała dać się zamknąć w tych Królewskich ciemnych lochach. Ale już w Karmazynowym chyba bym się targnęła na własne albo czyjeś życie Jestem wdzięczna mojemu facetowi, że jak szukaliśmy mieszkania, to na pytanie właściciela czy mogą zostać te fioletowe ściany w kuchni, szybko powiedział, że nie, bo ja już miałam mówić, że mogą, a potem bym się męczyła.
Kolory w mieszkaniu mnie raczej męczą, więc te Hiszpańskie i Energetyczne pomieszczenia to tak, ale w formie zwiedzania wystawy, a potem szybciutko na miękką kanapę w otoczeniu jasnych ścian i dużych okien.
Ja też bym się umęczyła w Energetycznych wnętrzach (w obu wersjach), bo mnie niepotrzebnie pobudzały. Ubrania -tak, muzyka - tak, perfumy - tak (od roku mam wodę perfumowaną z silną nutą pomarańczy i bardzo ją lubię w sezonie wiosenno-letnim), ale wnętrza to już trochę za dużo. Chyba że w dziecięcym pokoju - tam bardzo widzę i Energetyczny i Iskrzący.
Wnętrza glamour to też nie dla mnie - czułabym się tam zobowiązana do ciągłego biegania ze ścierką i pilnowania porządku (a mi się po prostu nie chce).
Karmazynowy na tak w ubraniu, makijażu, czasem muzyce, spacerach po ciemku, opowieściach niesamowitych. Wnętrza już niekoniecznie, czułabym się jak w lochu.
Królewskie kojarzą mi się z muzeum.
Baśniowy retro i niektóre czysto Baśniowe - na tak, byleby nie były zbyt zagracone.
Świetliste wnętrza na tak. Syrenie do łazienki.
I chyba tyle. Wietrzne zbyt zimne, Bezkresne zbyt specyficzne - musiałabym kochać te klimaty, żeby chcieć się nimi otaczać.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-07, 07:37   #4781
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Fajna ta galeria wnętrz Ja od razu zobaczyłam swoje:słoneczny,świetlist y i ...bezkresny...choć takowego u siebie nie widzę to te wnętrza na mnie działają mocno
Niepokojące dla mnie są wnetrza: baśniowy, baśniowy-retro,Królowej (Króla -mniej). Karmazynowy skojarzył mi się od razu ze sceną z Twin Peaks:
https://www.youtube.com/watch?v=h0YI_eHg3Aw
Tutaj mi również mogłoby "odbić', bardzo psychodeliczny klimat...
Chimay, również jestem bardzo ciekawa Twojej analizy
Pani Robot, w życiu bym Cię nie podejrzewała że jesteś flegmatyczna, obstawiałam że jesteś osobą mega energiczną. Kurtka fajna, kolor fajny i bardzo podoba mi sie krój, niestety nie dla mnie pomarańcz.Ale w Twoim przypadku pokusiłabym się o przymiarkę.

Edytowane przez AAAnka
Czas edycji: 2022-09-07 o 07:53
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-08, 11:25   #4782
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Ciekawe co ci wyjdzie chimay w tej analizie od Olgi i ciekawe czy wskaże ci te same Ethereale co my "widzimy"

Te pytania o identyfikowanie się z elementami przyrody czy otoczenia to nie wiem jaki mają cel, chyba jedynie w nawiązaniu do "aury", bo np. to co mi się podoba w tych kolażach w ogóle się nie spina z Etherealami jakie widzicie i ja widzę u siebie w wyglądzie Np. wnętrza podobają mi się Świetliste w połączeniu z Kryształowymi (chociaż nie aż tak na bogato ), no i podobają mi się niektóre elementy z Baśniowego Retro i Alabastrowego (jeden, max dwa elementy we wnętrzu, bo jednak całościowo kojarzy mi się takie wnętrze z domem dla lalek). Skreśliłam te elementy, które mi się nie podobają.

Nie chciałabym mieć z kolei Baśniowego domu w ogóle - zdjęcia są ciekawe i fajnie byłoby odwiedzić taką chatkę, ale ja bym się zamęczyła mieszkając tam Muszę mieć ład i porządek, wszystko musi mieć swoje miejsce, więc takie porozrzucane bez ładu i składu doniczki, ozdoby czy inne kurzołapy doprowadziłyby mnie do szału. Plus jakoś tak kojarzy mi się to wnętrze z brudem i kurzem Podobają mi się wnętrza Gwiezdne i królewskie (Król), ale tak żeby popatrzeć na zdjęcia lub odwiedzić kogoś na chwilę, bo nie mogłabym żyć w takiej ciemności.

Czy to oznacza, że mam aurę Świetlisto-Kryształową w sumie jak tak czytam to na pewno bliżej mi do nich niż do Baśniowej aury ekscentryczki Chociaż chyba najbardziej aurę mam Baśniową Retro, wpisałabym się w tamte klimaty jako ułożona, cicha i uprzejma panienka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220908_115040.jpg (59,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220908_115433.jpg (56,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220908_115120.jpg (53,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220908_115700.jpg (58,5 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Lojra
Czas edycji: 2022-09-08 o 11:28
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 11:58   #4783
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Ciekawe co ci wyjdzie chimay w tej analizie od Olgi i ciekawe czy wskaże ci te same Ethereale co my "widzimy"

Te pytania o identyfikowanie się z elementami przyrody czy otoczenia to nie wiem jaki mają cel, chyba jedynie w nawiązaniu do "aury", bo np. to co mi się podoba w tych kolażach w ogóle się nie spina z Etherealami jakie widzicie i ja widzę u siebie w wyglądzie Np. wnętrza podobają mi się Świetliste w połączeniu z Kryształowymi (chociaż nie aż tak na bogato ), no i podobają mi się niektóre elementy z Baśniowego Retro i Alabastrowego (jeden, max dwa elementy we wnętrzu, bo jednak całościowo kojarzy mi się takie wnętrze z domem dla lalek). Skreśliłam te elementy, które mi się nie podobają.

Nie chciałabym mieć z kolei Baśniowego domu w ogóle - zdjęcia są ciekawe i fajnie byłoby odwiedzić taką chatkę, ale ja bym się zamęczyła mieszkając tam Muszę mieć ład i porządek, wszystko musi mieć swoje miejsce, więc takie porozrzucane bez ładu i składu doniczki, ozdoby czy inne kurzołapy doprowadziłyby mnie do szału. Plus jakoś tak kojarzy mi się to wnętrze z brudem i kurzem Podobają mi się wnętrza Gwiezdne i królewskie (Król), ale tak żeby popatrzeć na zdjęcia lub odwiedzić kogoś na chwilę, bo nie mogłabym żyć w takiej ciemności.

Czy to oznacza, że mam aurę Świetlisto-Kryształową w sumie jak tak czytam to na pewno bliżej mi do nich niż do Baśniowej aury ekscentryczki Chociaż chyba najbardziej aurę mam Baśniową Retro, wpisałabym się w tamte klimaty jako ułożona, cicha i uprzejma panienka
Olga mówiła, że Ethereali każdy ma w sobie mnóstwo, tylko że są takie, które nie są korzystne w budowaniu wizerunku - wtedy można je wykorzystać np. w aranżacji wnętrz.
Aurę masz rzeczywiście najbliższą Baśniowemu Retro, z kolei kolorystykę masz bliższą czystemu Baśniowemu.
U mnie jest straszny rozstrzał między typem bazowym, kolorystyką, a aurą.

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2022-09-08 o 12:22
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 17:14   #4784
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Ja z kolei w Baśniowym wnętrzu totalnie mogłabym zamieszkać wietrzny też jest ciekawy, trochę steampunkowy, za to słoneczny to jakiś koszmar, nie mogłabym przebywać w takich pomieszczeniach zbyt długo bez bólu głowy, energetyczny tak samo. alabastrowy i różany kojarzą mi się z domkami dla lalek. karmazynowy jest ciekawy, taki wampirzy
mam zamiar w jesiennych stylizacjach przemycić trochę więcej baśniowego, welurowe sukienki, grube rajstopy, zakolanówki, dużo biżuterii
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-08, 17:34   #4785
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
Ja z kolei w Baśniowym wnętrzu totalnie mogłabym zamieszkać wietrzny też jest ciekawy, trochę steampunkowy, za to słoneczny to jakiś koszmar, nie mogłabym przebywać w takich pomieszczeniach zbyt długo bez bólu głowy, energetyczny tak samo. alabastrowy i różany kojarzą mi się z domkami dla lalek. karmazynowy jest ciekawy, taki wampirzy
mam zamiar w jesiennych stylizacjach przemycić trochę więcej baśniowego, welurowe sukienki, grube rajstopy, zakolanówki, dużo biżuterii
Ja u Ciebie widzę aurę właśnie taką Baśniowo-Karmazynowo-Wietrzną. Coś jak piosenkarka Lorde, tylko Ty jesteś ładniejsza Lorde mogłaby zagrać młodą Babę Jagę, prawdę mówiąc - bardzo ją widzę w stroju czarownicy w chatce gdzieś w głębokim lesie.
Ha, z tą wiedźmą to chyba trafiłam:
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/P28e.../465349640.jpg
https://www.bustle.com/articles/2498...gram-kate-moss
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-11, 00:25   #4786
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wrzuciłam coś co nie wiem jak się nazywa. Mam wrażenie ze mnie trochę babciuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-11, 10:25   #4787
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wrzuciłam coś co nie wiem jak się nazywa. Mam wrażenie ze mnie trochę babciuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja bym to nazwała bezrękawnik. Nie podoba mi się ani sam w sobie ani na Tobie. Efekt nawet nie tyle babciowy, co raczej niedbały, ale nie w sposób nonszalancki tylko raczej rozmemłany.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-11, 18:10   #4788
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Wrzuciłam coś co nie wiem jak się nazywa. Mam wrażenie ze mnie trochę babciuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak sobie wygląda, te rękawy obniżone chyba najbardziej szkodzą. Tak patrzę na twoje foty i nie jestem przekonana do tych mdłych beży na tobie, moim zdaniem lepiej ci w bardziej wyrazistych kolorach (rudy brąz to według mnie twój kolor pewniak ). Już nawet czerń (ten zestaw ze skórzaną marynarką) lepiej wygląda w porównaniu do zestawu całego w beżach. A co chodzi z tymi kolażami z wklejoną twarzą, bo widzę przewijają się w kilku albumach, chodzi o to który kolaż jest najbardziej spójny z kolorystyką, aurą osoby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-11, 18:23   #4789
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Tak sobie wygląda, te rękawy obniżone chyba najbardziej szkodzą. Tak patrzę na twoje foty i nie jestem przekonana do tych mdłych beży na tobie, moim zdaniem lepiej ci w bardziej wyrazistych kolorach (rudy brąz to według mnie twój kolor pewniak ). Już nawet czerń (ten zestaw ze skórzaną marynarką) lepiej wygląda w porównaniu do zestawu całego w beżach. A co chodzi z tymi kolażami z wklejoną twarzą, bo widzę przewijają się w kilku albumach, chodzi o to który kolaż jest najbardziej spójny z kolorystyką, aurą osoby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ja na to wpadłam Chciałam wyłapać, jaką mogę mieć aurę związaną z poszczególnymi Etherealami i dziewczyny podchwyciły ten pomysł. Jak chcesz, też możesz pobawić się we wklejenie swojego zdjęcia w poszczególne kolaże.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-11, 19:18   #4790
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89345717]A to ja na to wpadłam Chciałam wyłapać, jaką mogę mieć aurę związaną z poszczególnymi Etherealami i dziewczyny podchwyciły ten pomysł. Jak chcesz, też możesz pobawić się we wklejenie swojego zdjęcia w poszczególne kolaże.[/QUOTE]Ciekawa metoda Ale tak patrząc na te zdjęcia to trzeba je dobrać tak, aby było spójne chociaż trochę z kolorystyką i klimatem kolażu, dla przykładu wkleiłam moje dwa zdjęcia jedno zimne, drugie ciepłe w kolaż Baśniowy Retro i jakbym pokazała wam tylko to zimniejsze to chyba żadna z was by mi Baśniowego R. nie wskazała, bo jednak fotka jest trochę od czapy Dopiero jak zdjęcie kolorystycznie pasuje to wtedy można patrzeć czy dany Ethereal pasuje klimatem do osoby czy nie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-11, 19:32   #4791
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Ciekawa metoda Ale tak patrząc na te zdjęcia to trzeba je dobrać tak, aby było spójne chociaż trochę z kolorystyką i klimatem kolażu, dla przykładu wkleiłam moje dwa zdjęcia jedno zimne, drugie ciepłe w kolaż Baśniowy Retro i jakbym pokazała wam tylko to zimniejsze to chyba żadna z was by mi Baśniowego R. nie wskazała, bo jednak fotka jest trochę od czapy Dopiero jak zdjęcie kolorystycznie pasuje to wtedy można patrzeć czy dany Ethereal pasuje klimatem do osoby czy nie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Baśniowy Retro na pewno jest Twój Chociaż ja jestem zdania, że cały Baśniowy jest.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-11, 20:56   #4792
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;89345777]Baśniowy Retro na pewno jest Twój Chociaż ja jestem zdania, że cały Baśniowy jest.[/QUOTE]Myślę, że tak...chociaż trochę mi brakuje odwagi do stylizacji 100% Baśniowej Jestem zachowawcza w tej kwestii, ale z kolei cieszę się na jesień, bo zdecydowanie łatwiej jest mi zachować linie Gamine i Baśniowy klimat poprzez ubieranie się warstwowo. W tym sezonie chce trochę bardziej "pobawić się" z kratą i welurem, bo mam wrażenie, że są to wzory/faktury, które mi służą. Plus rajstopy 15 den, które moim zdaniem są idealne dla każdej jesieni, bo kojarzą mi się z tym "wyglądem jakby stały w cieniu" jak to określiła vampierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-09-11, 21:47   #4793
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Myślę, że tak...chociaż trochę mi brakuje odwagi do stylizacji 100% Baśniowej Jestem zachowawcza w tej kwestii, ale z kolei cieszę się na jesień, bo zdecydowanie łatwiej jest mi zachować linie Gamine i Baśniowy klimat poprzez ubieranie się warstwowo. W tym sezonie chce trochę bardziej "pobawić się" z kratą i welurem, bo mam wrażenie, że są to wzory/faktury, które mi służą. Plus rajstopy 15 den, które moim zdaniem są idealne dla każdej jesieni, bo kojarzą mi się z tym "wyglądem jakby stały w cieniu" jak to określiła vampierz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wystarczy moim zdaniem, że ubierzesz się klasycznie z nutką retro w Baśniowe barwy i już będzie super.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-03, 12:33   #4794
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Wrzuciłam sukienkę w kolano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-03, 12:39   #4795
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89368709]Wrzuciłam sukienkę w kolano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Kolor jest w porządku. Fason za bardzo SD.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-03, 13:58   #4796
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89368709]Wrzuciłam sukienkę w kolano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Góra mi się nie podoba, konkretnie te rękawki. Za bardzo robią T. Gdyby nie to, to byłoby nawet fajnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-03, 14:19   #4797
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Góra mi się nie podoba, konkretnie te rękawki. Za bardzo robią T. Gdyby nie to, to byłoby nawet fajnie.
Zgadzam się - od pasa w dół jest bardzo fajnie, ale góra też mnie razi.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-03, 21:21   #4798
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89368709]Wrzuciłam sukienkę w kolano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Zgadzam się z odpowiedziami wyżej - jest ok, ale coś jest nie tak z górą...
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 07:25   #4799
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89368709]Wrzuciłam sukienkę w kolano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Moim zdaniem zbyt poszerza ramiona ta góra.Dół jest ok.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-04, 07:41   #4800
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Mam taką rozkminę. Od jakieś czasu miałam ochotę na zimowy kożuszek o kroju ramoneski. Wpadł mi w oko taki jak na zdjęciu. Ale coś mi nie pasowało (tzn. ja w nim). Ogólnie ok wygladam w ramoneskach i noszę , ale wszystkie są do pasa. Tu coś mi się "gryzło " w tym przypadku. Nie wiem,może chodziło o długośc (zakrywał pupę)?Może zbyt Yin do mnie?Zbyt grzeczny?Zakładałam go i zdjemowałam i nie byłam w stanie ocenić co mi w nim nie gra( oprócz tego mega ciepły, gruby i milutki) Porównałam sobie siebie w prostej krótkiej kurtce typu puffer i w tym kożuszku i od razu poleciał na sprzedaż..Niestety nie mam fotek, usunęłam niechcący...Jak oceniacie, do jakiego typu Kibbe pasowałby?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1664864776533.jpg (85,7 KB, 28 załadowań)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-05 15:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.