pomóż dobrać mi cienie:P proszę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-03, 19:19   #1
Anek16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 72

pomóż dobrać mi cienie:P proszę.


Hej! mam probelm! Chodzi o to że mam małe oczy w stosunku do twarzy (tak jak widać na zdjęciach twarz mam okrągłą) i jaknie umaluję oczu to wyglądam beznadziejnie, nawet jeżeli są tylko pomalowane tuszem. Kredka chyba mi pomniejsza, ale nie jestem pewna. Zresztą mój kolor oxzu jest dziwny niby zielony, ale jest tak jakiś szary troche jakby morskiego..Narazie stosuje cienie zielone (kolor trawy)na górną i dolną powieke i jest ok, ale mam pytanie czy dobrze mi będzie w matowym brązowym cieniu bo jutro jade na zakupy ale nie wiem co kupić. Bo u mnie oczy fajnie wygladają podkreślone czymś ciemnym(oprucz czarnego, bo ten kolor wogle nie pasuje), a w kredce ludzie mówią że wyglądam żle, więc może brązowe cienie?? Z góry dzieki za odpowedz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg !CID__0627_104229.jpg (12,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg !CID__0511_152234.jpg (2,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg !CID__0611_180117.jpg (3,7 KB, 29 załadowań)
Anek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 19:59   #2
Anek16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 72
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

prosze niech ktoś mi coś poradzi:
Anek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:07   #3
Maayke
Przyczajenie
 
Avatar Maayke
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 13
GG do Maayke
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

Mam podobny kolor oczu do Ciebie czasami mi sie zdaje ze sa zielone czasami ze szare tyle ze u mnie wyraznie widac powieke nawet jak lekko ja podkresle... wydaje mi sie ze powinnas sie zastanowic nad takim przydymionym fioletem, gdzies czytalam ze do "naszego" koloru oczu jest on idealny bo podkresla zrenice i w moim przypadku to sie sprawdza... czasami uzywam tez zloty ale taki jasniejszy w kaciku a ciemnieszy na reszcie, zwykly braz odpada bo wtedy oczy sa takie ziemiste... zawsze mozesz zapytac sie expedientki... o dziwo czesto trafnie doradzaja
__________________
..::Nie ma innego wszechświata prócz wszechświata ludzkiego- wszechświata ludzkiej subiektywności::..
Maayke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:09   #4
Maayke
Przyczajenie
 
Avatar Maayke
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 13
GG do Maayke
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

Aha, eureki nie odkryje jesli Ci powiem ze powinnas pomalowac tez nie tylko powieke ale kawalek wyzej bo gdy zamykasz oko normalnie to pewnie nie widac cienia...
__________________
..::Nie ma innego wszechświata prócz wszechświata ludzkiego- wszechświata ludzkiej subiektywności::..
Maayke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 20:53   #5
Anek16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 72
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

Hhh, mam taki fiolet, ale on jest jaśniutki....POza tym mam probelm, bo po kilku godzinach na górnej powece "ściera sie " ten cień i wygląda to nieestetycznie mimo iż używam uprzednio pudru na oczy. A może używać ccieni w sztywcie lub w kremie??
Ps. w brązowej kedce bardzo dobrze ywglądałam, tylko nie radziłam sobie z nią i podobno pomniejszała mi oczy, i dlatego własnie chciałabym zastosować cienie brązowe zamiastkredki- naprawde moje oczy mogą po umalowaniu nimi wydawać sie zaziemnione??
A może podkreślić usta czymś mocniejszym a nie oczy...??:P Heh, czekam na odpwiwedz:P
Anek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 09:03   #6
Anek16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 72
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

CZekam czekam....
Anek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 10:24   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

Wystarczy trochę poszukać https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80449
Jeżeli dobrze wyglądasz w brązowej kredce, to do kup beżowo brązowe cienie i poćwicz różne makijaże. Istnieje coś takiego jak baza pod cienie - poszukaj w KWC albo w archiwum. Ja używam najczęściej ciemnego brązowego cienia w kącikach - cieniuję kącik, rysuję kreskę etc. Mam zielone oczy.
Pamiętaj o zasadzie - jeden mocny element - albo oczy albo usta. Musisz poćwiczyć i potestować różne kolory i zobaczyć, co Ci najbardziej pasuje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-04, 16:35   #8
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

Myślę, że brązowy cień (w odcieniu chłodnym)będzie dla Ciebie odpowiedni -matowy zawsze wygląda dobrze i fajnie, perłowy już nie zawsze. także odcienie beżu, khaki, ciemnej zieleni będą Ci pasować - dobieraj odcienie ciemne i stonowane (np. jesli fiolet - mnie nie bardzo przekonuje, ale może jednak? - niech to będzie ciemna śliwka, a nie lila). Makijaż skomponowany z jasnego, rozświetlającego cienia pod łukiem brwiowym i przy wewnętrznym kąciku oka, a skończony roztartym, ciemnym cieniem, wygląda dobrze przy każdej twarzy i każdym kolorze oczu.

Sposobem na nietrwałość cieni jest baza pod cienie - kosztuje około 35 zł, np. ArtDeco, Lumene. Poczytaj na KWC. Po takiej bazie, którą nakładasz niewielką ilość na powieki (baza jest bardzo wydajna, naprawdę opłaca się wydać pieniądze), nawet najtańsze cienie trzymają się do kilkunastu godzin.
Pozdrawiam
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:34   #9
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

nie radze uzywac brazow. mam podobny kolor oczu i to nie wyglada najlepiej.
sprobuj srebra, turkusu, zieleni i fioletu
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 18:53   #10
Anek16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 72
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

Hhh, a jak pomaluję oczy zielonymi cieniami to jaką pomadkę wybrać? JA narazie stopsuję zgaszony róż, ale myślę o ciemnej czerwieni, bo w sumie jak czasami mam naturalnie czerwone usta to bardzo ładnie wyglądam...I jaka bardziej podkreśla przebarwienia na twarzy??
Anek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 05:20   #11
Anek16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 72
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

MA ktoś jakieś pomysły otyczące tego co napisałam powyżej??
Anek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 23:34   #12
anew
Raczkowanie
 
Avatar anew
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 162
Dot.: pomóż dobrać mi cienie:P proszę.

Hej! Masz ciene oczy i chyba też ciemną oprawę. ja jestem blondynką, ale kolor żrenic mam ten sam. Oto moje pomysły (na moich gałach).
Polecam turkus- śliwka dobra, ale masz grzywkę i mogą oczy "wpaść" jak bedzie za ciemna. lepsze jasne kolorki: róż matowy, złoty beż. Możesz popróbować z cieniami holograficznymi;(jest ich sporo na rynku-prawie każda firma je produkuje) Trochę wydobęda oko spod grzywki
1 i5-pierwsze moje, reszta z netu
anew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.