Kobiecy makijaż dla faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 09:28   #1
Nikitatv
Przyczajenie
 
Avatar Nikitatv
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 13

Kobiecy makijaż dla faceta


Witam wszystkie wizażystki. Piszę tu na tym forum z dosyć nietypowych powodów.
Jestem osobą CD/TV, tzn. pociąga mnie kobiecość i zdarzają się chwile, kiedy mam potrzebę przeistoczenia się w kobietę, pokazania swojej drugiej, piękniejszej połowy, ale by to miało ręce i nogi, to potrzebny jest dobry makijaż, który niestety sprawia mi problemy.
Dlatego mam prośbę do wizażystek z opolszczyzny, szczególnie z Opola o to, czy któraś z Was nie zechciała poeksperymentować makijażu na twarzy faceta, jednocześnie udzielając mi cennych porad, co, jak i dlaczego.
Będę ogromnie wdzięczna za taką pomoc i obiecuję, że w miarę możliwości postaram się odwdzięczyć za każdą udzieloną pomoc.

Pozdrawiam wszystkich.
Niki.
__________________
Pozdrawiam ciepło,
Nikita.
Nikitatv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:40   #2
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kobiecy makijaż dla faceta

Cytat:
Napisane przez Nikitatv Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażystki. Piszę tu na tym forum z dosyć nietypowych powodów.
Jestem osobą CD/TV, tzn. pociąga mnie kobiecość i zdarzają się chwile, kiedy mam potrzebę przeistoczenia się w kobietę, pokazania swojej drugiej, piękniejszej połowy, ale by to miało ręce i nogi, to potrzebny jest dobry makijaż, który niestety sprawia mi problemy.
Dlatego mam prośbę do wizażystek z opolszczyzny, szczególnie z Opola o to, czy któraś z Was nie zechciała poeksperymentować makijażu na twarzy faceta, jednocześnie udzielając mi cennych porad, co, jak i dlaczego.
Będę ogromnie wdzięczna za taką pomoc i obiecuję, że w miarę możliwości postaram się odwdzięczyć za każdą udzieloną pomoc.

Pozdrawiam wszystkich.
Niki.
ciekawy temat, ale raczej nie tutaj powinieneś zadać to pytanie
Tu tylko umieszczamy swoje makijaże...Wszelkie porady, pytania, zagadanienia związane z makijażem umieszczamy na forum Pytania do wizażystki
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.