Clair Minerals - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 10:40   #601
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Clair Minerals

Aż szkoda mi, że nie załapałam się na podkład
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:48   #602
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ja od poczatku jak tylko zobaczylam roz Primerose to wiedzialam, ze musi byc moj Bo akurst do mojego typu urody takie kolory bardzo pasuja.

Mam rowniez Peony, ale on u mnie po roztarciu wybija rozowawo-czerwonymi tonami, chybaze jestem juz przewrazliwiona. Marzyy mi sie by tego typu odcienie, byly takie same na twarzy jak w opakowaniu
A jak po roztarciu wyglada Primerose?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 11:23   #603
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
A jak po roztarciu wyglada Primerose?
Dla mnie to taka bezo-brzoskwinia. Daje efekt podobny do pudru brazujacego, jednak bardziej subtelny. Ladnie ozywia twarz.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 12:25   #604
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dla mnie to taka bezo-brzoskwinia. Daje efekt podobny do pudru brazujacego, jednak bardziej subtelny. Ladnie ozywia twarz.
Ok, dzieki za opis.
Z rozy Clair mam popularna Freesie, Peony i Blubell.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-09-03 o 15:01
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 19:14   #605
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ok, dzieki za opis.
Z rozy Clair mam popularna Freesie, Peony i Blubell.
ja teraz żałuję, że nie zamówiłam sobie pudru matującego z clair w odcieniu warm. no pluje sobie w brodę :/
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 21:43   #606
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
ja teraz żałuję, że nie zamówiłam sobie pudru matującego z clair w odcieniu warm. no pluje sobie w brodę :/
Oj tam, na pewno znajdziesz substytut

Wlasnie w takim znikaniu z rynku najgorzej jest to, ze mielismy na cos ochote, zastanawiamy sie, nie mamy juz do tego dostepu i pojawia sie zal Dlatego ja sie ciesze, ze zdolalam zamowic wszystko, co mnie interesowalo i nie mam takiego poczucia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 21:44   #607
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj tam, na pewno znajdziesz substytut

Wlasnie w takim znikaniu z rynku najgorzej jest to, ze mielismy na cos ochote, zastanawiamy sie, nie mamy juz do tego dostepu i pojawia sie zal Dlatego ja sie ciesze, ze zdolalam zamowic wszystko, co mnie interesowalo i nie mam takiego poczucia
Musze znaleźć jakiś zamiennik matujacego sunshine dust z amilie. Denerwuje mnie jego zapach ostatnio za bardzo :-(
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 13:46   #608
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Clair Minerals

margitea, to jak pachnie ten puder z Amilie?

Jestem niezadowolona z Lemongrass. Jest dla mnie za suchy pod oczy i nie wiem co mam z nim teraz zrobic :/
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 14:00   #609
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
margitea, to jak pachnie ten puder z Amilie?

Jestem niezadowolona z Lemongrass. Jest dla mnie za suchy pod oczy i nie wiem co mam z nim teraz zrobic :/
Pusc na wymiankowym
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 16:02   #610
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
margitea, to jak pachnie ten puder z Amilie?

Jestem niezadowolona z Lemongrass. Jest dla mnie za suchy pod oczy i nie wiem co mam z nim teraz zrobic :/
Ciężko określić. Nie mam pojęcia do czego ten zapach porównać. Tak pudrowo, dziwnie. Od początku tak pachnial i Angel dust który mam z amilie pachnie tak samo. Myślę że to może zapach tej krzemionki? Muszę zamykać nos jak ten puder na buzi kładę :-D chciałabym jakąś alternatywę znaleźć.

Lemongrassa daje się tylko na ciemne miejsca pod oczami, punktowo i blendujesz, tak całkowicie pod oczy będzie dawał dziwny efekt.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 16:27   #611
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Lemongrassa daje się tylko na ciemne miejsca pod oczami, punktowo i blendujesz, tak całkowicie pod oczy będzie dawał dziwny efekt.
Nie daje na dolna powieke, tylko nizej, jakby w dolku i rozblendowuje, ALE I TAK nie kryje tak, jak bym chciala i przede wszystkim jest za suchy! Podczas jego uzywania wygladam, jakbym skórę tam miala 10 lat starszą i uwidacznia mi zmarszczki, ktorych normalnie nie widać :P
A pod oczami to generalnie mam jedno wielkie ciemne miejsce :P
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 16:46   #612
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Nie daje na dolna powieke, tylko nizej, jakby w dolku i rozblendowuje, ALE I TAK nie kryje tak, jak bym chciala i przede wszystkim jest za suchy! Podczas jego uzywania wygladam, jakbym skórę tam miala 10 lat starszą i uwidacznia mi zmarszczki, ktorych normalnie nie widać :P
A pod oczami to generalnie mam jedno wielkie ciemne miejsce :P
o to dziwne.
ja daję lemongrassa jakby w wewnętrzny kącik oka i lekko poniżej - tam mam czasami bardzo sine przebarwienia. nakładam wtedy małym pędzlem tak wciskając, a następnie rozblendowuję puchaczem.
kryje moje najciemniejsze sińce bez problemu, a są ciemno-fioletowo-czarne, jakbym się z kimś biła
nie robi mi zmarszczek. ale jak przesadzę z ilością to w miejscu gdzie noski okularów dotykają nosa - zejdzie. dlatego go dawkuję warstwami.
wg mnie jest kremowy, a na pewno lepszy niż korektory z annabelle, które są dla mnie za suche totalnie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 08:44   #613
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Clair Minerals

Wiesz, to pewnie kwestia wielu rzeczy - wieku skory pod oczami, stanu, jej rodzaju, uzywanego kremu... Na pewno jeszcze parę prób do niego wykonam, ale w chwili obecnej wygodniej mi nalozyc plynny korektor niemineralny (Astor Perfect Stay), na to potem ewentualnie korektor mineralny w samej "dolinie" (Lily Lolo Barely Beige). Ale wolalabym uzywac samych mineralow, stąd moje proby z Lemongrassem. Moze dla mnie jest ZBYT zolty? Nie wiem. A moze lepiej by dzialal tylko z produktami Clair, a nie LL? Tez nie wiem.
Na pewno bede jeszcze probowac, ale do tej pory kazde jego uzycie konczylo sie moja wielka frustracja

Wg mnie nie jest kremowy, moze nie jest jakis super suchy, ale kremowym też bym go nie określiła. Z tym, ze to pewnie kwestia osobistych odczuc. Moze super suchego korektora jeszcze nie spotkałam?
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 09:16   #614
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Wiesz, to pewnie kwestia wielu rzeczy - wieku skory pod oczami, stanu, jej rodzaju, uzywanego kremu... Na pewno jeszcze parę prób do niego wykonam, ale w chwili obecnej wygodniej mi nalozyc plynny korektor niemineralny (Astor Perfect Stay), na to potem ewentualnie korektor mineralny w samej "dolinie" (Lily Lolo Barely Beige). Ale wolalabym uzywac samych mineralow, stąd moje proby z Lemongrassem. Moze dla mnie jest ZBYT zolty? Nie wiem. A moze lepiej by dzialal tylko z produktami Clair, a nie LL? Tez nie wiem.
Na pewno bede jeszcze probowac, ale do tej pory kazde jego uzycie konczylo sie moja wielka frustracja

Wg mnie nie jest kremowy, moze nie jest jakis super suchy, ale kremowym też bym go nie określiła. Z tym, ze to pewnie kwestia osobistych odczuc. Moze super suchego korektora jeszcze nie spotkałam?
jakby co, to podobny, ale jaśniejszy kolor żółty ma w swoim asortymencie AMILIE, nazywa się sunrise chyba. albo clare blanc - lemon cober up. one są mniej żółte, bardziej pastelowe. amilie dla mnie mocniej suchy niż clair, a clare blanc bardziej kremowy niż clair, ale jaśniejszy kolor sprawia, że trzeba dawać kilka warstw na ciemniejsze cienie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 08:48   #615
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
[URL="https://wizaz.pl/forum/member.php?u=1149595"]

Jestem niezadowolona z Lemongrass. Jest dla mnie za suchy pod oczy i nie wiem co mam z nim teraz zrobic :/
Zapamiętałam takie zdanie przeczytane na blogu:
"I personally don't think anyone over the age of 27 has any business putting anything even remotely powdery under their eyes".

Nie wiem, czy to ma zastosowanie w Twoim wypadku, ale sporo prawdy w tym jest.
Ja stosuję Lemongrassa w minimalnej ilości na bardzo dobrze nawilżoną skórę i wszystko dokładnie rozblendowuję Eye Kabuki EDM. Ale już wiem, ze ten korektor nie sprawdzi się u mnie w chłodniejszych miesiącach i kupiłam ten produkt:
http://pixiecosmetics.pl/wordpress/?product=reviving-eye-concealer
Konsystencja jest tłustawa (ma w składzie olej rycynowy), dobrze się jednak wchłania. Trwałość w porządku, krycie wystarczające, tylko niestety nie ma kolorów do wyboru, jest tylko jeden, taki średni beż.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-09-14 o 08:49
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 09:26   #616
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Zapamiętałam takie zdanie przeczytane na blogu:
"I personally don't think anyone over the age of 27 has any business putting anything even remotely powdery under their eyes".

Nie wiem, czy to ma zastosowanie w Twoim wypadku, ale sporo prawdy w tym jest.
Ja stosuję Lemongrassa w minimalnej ilości na bardzo dobrze nawilżoną skórę i wszystko dokładnie rozblendowuję Eye Kabuki EDM. Ale już wiem, ze ten korektor nie sprawdzi się u mnie w chłodniejszych miesiącach i kupiłam ten produkt:
http://pixiecosmetics.pl/wordpress/?...-eye-concealer
Konsystencja jest tłustawa (ma w składzie olej rycynowy), dobrze się jednak wchłania. Trwałość w porządku, krycie wystarczające, tylko niestety nie ma kolorów do wyboru, jest tylko jeden, taki średni beż.

w ogólę strefę pod oczami powinno się oszczędzać i bardzo nawilżać w jakimkolwiek wieku.
lepiej zapobiegać niż leczyć

btw trochę odbiegając od lemongrassa, u mnie na duże zasinienia zaczął pomagać krem z lierac'a. kupiłam kiedyś na dużych promocjach w superpharm:

http://www.lierac.com.pl/index.php/t...opticerne.html - jest też wersja "z kolorem" (trochę jest jak fluid w kolorze skóry, dopasowuje się), ale wtedy co kupowałam to nie było, więc wzięłam tę "normalną". po 2 tydz stosowania tylko na wewnętrzny kącik oka, gdzie mam zasinienia, ich kolor praktycznie zniknął. teraz bardzo rzadko pojawiają mi się bardzo duże, ciemne cienie pod oczami, częściej ledwo je widać. ten krem używam tylko na te ciemne zasinienia, czyli bliżej nosa

używam jeszcze kremu przeciwzmarszczkowego i rozjaśniającego z la roche posay ACTIV C pod oczy, i ten stosuję już normalnie, szczególnie na zmarszczki w okolicach zewnętrznych przy oczach. ale miałam głównie mimiczne, teraz mało co zostało.
no i skończyłam krem nawilżający pod oczy z SANS SOUCIS sensitive
w zapasie mam jeszcze dwa kremy pod oczy, no, promocje były, a daty mają długie


polecam przejrzeć sobie youtuberkę AZJATYCKI CUKIER. stosuję od jakiegoś czasu jej patenty na masaż wokół oczu i masaż twarzy no i widzę sporą poprawę. ale trzeba się przygotować na to, że to co ona pokazuje, nie będzie miłym i przyjemnym delikatnym masażem twarzy. trochę się ciągnie skórę, ale w dość specyficzny sposób, jakby bardziej "naciąga" i pobudza.
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-09-14 o 09:28
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:22   #617
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
w ogólę strefę pod oczami powinno się oszczędzać i bardzo nawilżać w jakimkolwiek wieku.
lepiej zapobiegać niż leczyć

btw trochę odbiegając od lemongrassa, u mnie na duże zasinienia zaczął pomagać krem z lierac'a. kupiłam kiedyś na dużych promocjach w superpharm:

http://www.lierac.com.pl/index.php/t...opticerne.html - jest też wersja "z kolorem" (trochę jest jak fluid w kolorze skóry, dopasowuje się), ale wtedy co kupowałam to nie było, więc wzięłam tę "normalną". po 2 tydz stosowania tylko na wewnętrzny kącik oka, gdzie mam zasinienia, ich kolor praktycznie zniknął. teraz bardzo rzadko pojawiają mi się bardzo duże, ciemne cienie pod oczami, częściej ledwo je widać. ten krem używam tylko na te ciemne zasinienia, czyli bliżej nosa

używam jeszcze kremu przeciwzmarszczkowego i rozjaśniającego z la roche posay ACTIV C pod oczy, i ten stosuję już normalnie, szczególnie na zmarszczki w okolicach zewnętrznych przy oczach. ale miałam głównie mimiczne, teraz mało co zostało.
no i skończyłam krem nawilżający pod oczy z SANS SOUCIS sensitive
w zapasie mam jeszcze dwa kremy pod oczy, no, promocje były, a daty mają długie


polecam przejrzeć sobie youtuberkę AZJATYCKI CUKIER. stosuję od jakiegoś czasu jej patenty na masaż wokół oczu i masaż twarzy no i widzę sporą poprawę. ale trzeba się przygotować na to, że to co ona pokazuje, nie będzie miłym i przyjemnym delikatnym masażem twarzy. trochę się ciągnie skórę, ale w dość specyficzny sposób, jakby bardziej "naciąga" i pobudza.
Dobrze wiedziec, przyczaję się na te kremy. Mam duże since od kiedy pamiętam i pełnej gamie kolorystycznej. Obecnie uzywam kremu futuris pod oczy z Tołpy, nawilża bardzo dobrze, na początku szczypał ale kompletnie nie redukuje nic. Czekam tylko aż się skończy i zacznę uzywać Avy ktora jest zachwalana.

Zaczynam nie żałować, że nie kupilam Lemongrassa. I tak mam już dwa inne. Za to żałuję, że wziełam róż Rosemary, piękny jest ale nie do mojej urody.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:54   #618
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość

Zaczynam nie żałować, że nie kupilam Lemongrassa. I tak mam już dwa inne. Za to żałuję, że wziełam róż Rosemary, piękny jest ale nie do mojej urody.
Nie mogę napisać, ze zakup Lemnongrassa, to zupełne niepowodzenie, bo znajdę dla niego zastosowanie, ale nie będzie moim ulubieńcem. Jako, ze nieszczęścia lubią chodzić parami, to o ile z sińcami sobie radzę, to w okresie jesiennym dopada mnie opuchlizna pod oczami i tu mam większy problem, zatuszować nie bardzo się da. Robię masaż i jakieś efekty daje, ale wyeliminować opuchlizny się nie da.
Zresztą, że w ogólne nie jest to proste i nawet hollywoodzcy makijażyści maja z tym problem widać np. na zdjęciach Dakoty Johnson z Cannes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z18737998Q,Italy-Venice-FF-A-Bigger-Splash-Red-Carpet.jpg (84,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z18738007Q,Italy-Venice-FF-A-Bigger-Splash-Red-Carpet.jpg (36,2 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2015-09-14 o 10:56
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:24   #619
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

u mnie na podpuchnięcia daje radę ten lierac też, ale nie miałam ich nigdy jakiś baaaardzo wielkich.
no i lierach szczypał przy pierwszych użyciach, bałam się o jakąś reakcję alergiczną, ale nic się nie podziało. po pierwszej aplikacji już na drugi dzień miałam mniejsze sińce, więc to może tak działało? sama nie wiem.
teraz używam tego lieraca jak widzę, że jest większa potrzeba na wieczór, a la roche posay codziennie rano i wieczorem.

ps. na opuchliznę działa przyłożenie dwóch lodowatych łyżeczek pod oczy

co do lemongrassa, mnie pasuje na większe zasinienia, ale i tak przykrywam go korektorem w odcieniu skóry, bo inaczej miałabym żółte pandy
mam róż rosemary, jest śliczny też na powiekach
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 15:15   #620
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
u mnie na podpuchnięcia daje radę ten lierac też, ale nie miałam ich nigdy jakiś baaaardzo wielkich.
no i lierach szczypał przy pierwszych użyciach, bałam się o jakąś reakcję alergiczną, ale nic się nie podziało. po pierwszej aplikacji już na drugi dzień miałam mniejsze sińce, więc to może tak działało? sama nie wiem.
teraz używam tego lieraca jak widzę, że jest większa potrzeba na wieczór, a la roche posay codziennie rano i wieczorem.

ps. na opuchliznę działa przyłożenie dwóch lodowatych łyżeczek pod oczy

co do lemongrassa, mnie pasuje na większe zasinienia, ale i tak przykrywam go korektorem w odcieniu skóry, bo inaczej miałabym żółte pandy
mam róż rosemary, jest śliczny też na powiekach
Niestety nie na moich, jest za ciepły i moje oczy wyglądają jakbym była zombie. Poszedł na wymiankowy.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 17:23   #621
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Niestety nie na moich, jest za ciepły i moje oczy wyglądają jakbym była zombie. Poszedł na wymiankowy.
Skąd ja to znam... Nie, żebym była ekstremalnie chłodnym typem, ale prawie wszystkie róże, cienie czy bronzery o widocznie ciepłym podtonie podkreślają mi wszystkie niedoskonałości i sprawiają, że wyglądam, jakbym już umierała xD
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 17:54   #622
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
w ogólę strefę pod oczami powinno się oszczędzać i bardzo nawilżać w jakimkolwiek wieku.
lepiej zapobiegać niż leczyć

btw trochę odbiegając od lemongrassa, u mnie na duże zasinienia zaczął pomagać krem z lierac'a. kupiłam kiedyś na dużych promocjach w superpharm:

http://www.lierac.com.pl/index.php/t...opticerne.html - jest też wersja "z kolorem" (trochę jest jak fluid w kolorze skóry, dopasowuje się), ale wtedy co kupowałam to nie było, więc wzięłam tę "normalną". po 2 tydz stosowania tylko na wewnętrzny kącik oka, gdzie mam zasinienia, ich kolor praktycznie zniknął. teraz bardzo rzadko pojawiają mi się bardzo duże, ciemne cienie pod oczami, częściej ledwo je widać. ten krem używam tylko na te ciemne zasinienia, czyli bliżej nosa

używam jeszcze kremu przeciwzmarszczkowego i rozjaśniającego z la roche posay ACTIV C pod oczy, i ten stosuję już normalnie, szczególnie na zmarszczki w okolicach zewnętrznych przy oczach. ale miałam głównie mimiczne, teraz mało co zostało.
no i skończyłam krem nawilżający pod oczy z SANS SOUCIS sensitive
w zapasie mam jeszcze dwa kremy pod oczy, no, promocje były, a daty mają długie
Ktory Ci wygladzil zmarchy mimiczne? LRP czy Lierac?
Moglabys na priv podrzucic mi ich sklay, w sensie zdjecie z opakowania?
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 18:17   #623
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ktory Ci wygladzil zmarchy mimiczne? LRP czy Lierac?
Moglabys na priv podrzucic mi ich sklay, w sensie zdjecie z opakowania?
wysłałam wiadomość na priv.
lierac używam tylko na zasinienia w wewnętrznym kąciku oka tak jakby :P

na zmarszczki mimiczne używałam zamiennie:
na noc sans soucis lub masło shea lub olejek malinowy/śliwkowy
na dzień la roche posay - activ c

jak skończył się sans soucis to używam:
w wewnętrzny kącik oka na noc na zasinienia - lierac
na mimiczne na noc masło shea/któryś z olejków

na dzień dalej la roche - activ c
(czasami stosuję na dzień masło shea/olejki jak siedzę sobie w domu i nie robię makijażu. daję wtedy większą warstwę i się wchłania powoli)


różnicę zauważyli moi bliscy, więc jest zauważalna.
sama też widzę, jakieś 3-4 msc temu miałam przy każdym oku po 3-4 zmarszczki mimiczne przy uśmiechu, teraz mam czasami jedną jak się postaram i bardzo zmrużę oczy na chińczyka:P
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 08:10   #624
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Clair Minerals

Margitea, nic mi nie przyszlo co to jest ten sans soucis?


Zrobilam dzisiaj kolejne podejscie do Lemongrass i jestem zła :< Chyba pozostane przy korektorze pod oczy niemineralnym.... A moze Flasheye od Clare Blanc dałby rade? Ale on chyba sincow nie ogarnie...
__________________
. . .

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2015-09-19 o 08:12
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 10:21   #625
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Margitea, nic mi nie przyszlo co to jest ten sans soucis?


Zrobilam dzisiaj kolejne podejscie do Lemongrass i jestem zła :< Chyba pozostane przy korektorze pod oczy niemineralnym.... A moze Flasheye od Clare Blanc dałby rade? Ale on chyba sincow nie ogarnie...
Moze sprobuj korektor Pixie? Po swoich doświadczeniach widze, ze jednak korektory w kremie sa lepsze pod oczy.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 11:42   #626
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Margitea, nic mi nie przyszlo co to jest ten sans soucis?


Zrobilam dzisiaj kolejne podejscie do Lemongrass i jestem zła :< Chyba pozostane przy korektorze pod oczy niemineralnym.... A moze Flasheye od Clare Blanc dałby rade? Ale on chyba sincow nie ogarnie...

wysłałam ci jedynie większą rozpiskę tego co pisałam wyżej. dobrze, że zdecydowałam się tu napisać w skrócie czego używam ;D dziwne, że nic nie doszło, bo się rozpisałam bardzo... a nie zapisują mi się te wiadomości, które wysyłam komuś -.- no nic


SANS SOUCIS to niemiecka firma kosmetyczna. Ja dopadłam krem pod oczy z serii SENSITIVE w tkmaxxie na dziale z kosmetykami. Datę miał ok, nie otwierany, nie używany, wzięłam na próbę. Szczególnie, że kosztował 19.99zł (i miał jeszcze naklejkę z napisem "ich cena:87.00zł", że niby tyle kosztował u producenta, bo tkmaxx ma zawsze ok 60% taniej). A w internecie jak szukałam coś o tym kosmetyku to znajdowało mi, że kosztuje 42 dolary czyli jakieś 155zł o.o (patrz link: http://www.sanssoucisusa.com/sensiti...m-pr-5713.html). Sam krem jest bardzo mocno nawilżający, trochę w konsystencji najbardziej znanego tłustego kremu Nivea :P Ale szybko się wchłania po aplikacji. Z olejkiem z awokado, witaminą E, bez barwników, zapachu i konserwantów, praktycznie w większości składników naturalny. Bardzo mi skórę wokół oczu nawilżył, być może miał też mały wkład w spłycenie zmarszczek mimicznych przez to. Aplikacja higieniczna, bo jest pompka i strasznie wydajny. Nie podrażnił, nie uczulił. Łagodził zaczerwienienia wokół oczu jak czasami się coś tam podziało.
W tkmaxxie często mają kremy z tej marki)


Co do twojego podejścia do lemongrassa to co się dzieje? Nie zakrywa ci cieni? Czy się roluje?
Jak się roluje, wydaje być słuchy to musisz mocniej nawilżyć strefę pod oczami w tych miejscach tuż przed aplikacją minerałów.
Jak nie zakrywa cieni, to spróbuj dwie cienkie warstwy lemongrassa i na to korektor w kolorze skóry, też cienko.

eyeflash z clare blanc nie jest do maskowania cieni pod oczami. będzie odbijał światło (możesz z próbką spróbować) ale nie zakryje ci cieni... ja nakładam eyeflasha zawsze na już zrobioną skórę pod oczami, bo wygląda to po prostu wg mnie lepiej, niż nałożony na same ciemne cienie.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 13:56   #627
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Clair Minerals

No nic nie przyszlo niestety.
Ale dzieki za rozpiske chociaz ta tutaj i info o kremie

Odnosnie do Lemongrassa - uzywam 2 lub 3 cieniutkich wartstw i je rozblendowuje, a na to daje jeszcze korektor mineralny w cielistym odcieniu (bo jest za zolto). Cos tam kryje, ale bardzo mało i o wiele lepszy efekt uzyskuje wspomnianym przeze mnie Astorem, a on wcale nie kryje jakos mocarnie (NYX HD mocno krył, ale juz go pod oczy nie uzywam). Tak więc o... :/
Eyeflasha na pewno sprobuje (oczywiscie probka, bo chce tez bronzera wyprobowac), ale to w takim razie bede uzywac "na wierzch". :P
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 10:54   #628
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Clair Minerals

Jakby któraś chciała przygarnąć mojego Warm 04, to niech pisze na PW Moja cera przeszła na tryb zimowy i muszę wrócić do Amilie :<
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 08:57   #629
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Clair Minerals

Właśnie się natknęłam na tę firmę, ale nie mogę znaleźć ani aukcji na allegro, ani strony internetowej, ani fanpagea. Coś nie tak jest z moim telefonem?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 09:01   #630
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Właśnie się natknęłam na tę firmę, ale nie mogę znaleźć ani aukcji na allegro, ani strony internetowej, ani fanpagea. Coś nie tak jest z moim telefonem?
Firma zakończyła działalność niedawno, w tym watku kilka postów wcześniej była o tym dyskusja. Ich produkty możesz znaleźć ew tu na Wizażu w wątku wymiankowym może
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 10:01:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.