proszę o pomoc dla Koli - pieska z nowotworem w nosku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzętom. Tutaj dowiesz się o akcjach na rzecz zwierząt. Przeczytasz o schroniskach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-18, 13:36   #1
naomily
Raczkowanie
 
Avatar naomily
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66

proszę o pomoc dla Koli - pieska z nowotworem w nosku


Proszę was o poświęcenie chwili i przekazanie chociaż tych 5 zł na operację Koli, z małych sum robią się duże, dziękuje bardzo za każdą wpłatę <3

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ope...KrQYfbKzrT_-XM

zostało mało czasu do zakończenia zbiórki
__________________
trust me, everybody is less mysterious than they think they are.. .
naomily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 11:30   #2
naomily
Raczkowanie
 
Avatar naomily
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: proszę o pomoc dla Koli - pieska z nowotworem w nosku

Kochani zostało mało czasu do końca zbiórki, tylko 4 dni, a jest uzbierane dopiero 74 %, proszę o wpłatę chociaż tych 5 zł, jeśli się zmobilizujemy to może nam się udać <3

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ope...KrQYfbKzrT_-XM

"Kola, wspaniały, mądry pies. Nie miał łatwego początku życia, o czym świadczą braki w uzębieniu i złamany w połowie kieł. Trafił do schroniska. I jakimś cudem uciekł z niego. Nie wiem, jak długo się błąkał. Kiedy spotkaliśmy się zimą, wieczorem, w uliczce, był przeraźliwie chudy i wyjadał jedzenie zostawione wolno żyjącym kotom. Poszedł za mną do domu. Następnego dnia zabrałam go do lecznicy. Ku mojej radości okazało się, że jest zaczipowany, czyli ma gdzieś dom, wystarczy znaleźć w bazie czipów adres. Niestety, okazało się, że jego domem jest schronisko, które chciało od razu odebrać uciekiniera. Nie oddałam. Został, na szczęście. Ruchliwy, wszędobylski, ciekawski, radosny. Owo szczęście z nowego, naszego wspólnego domu, zostało teraz brutalnie przerwane. Nie wiem, czy są gorsze, czy lepsze miejsca na umiejscowienie raka, ale rak w psim nosie wydaje się jednym z najgorszych miejsc. Medyczny opis zdjęć mówi: „obecność masy tkankowej w lewej części jamy nosowej i część zatoki czołowej zajętej płynem”.

"Jedyną szansą na zatrzymanie tej zmiany i ocalenie Koli jest szybko wykonana radioterapia, która najlepiej niszczy ten konkretny rodzaj guza. Błagam, niech Kola JESZCZE RAZ UCIEKNIE! Tym razem nie ze schroniska, tym razem śmierci..."
__________________
trust me, everybody is less mysterious than they think they are.. .
naomily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-27 11:30:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.