Zimny brzuch po treningu- o co w końcu z tym chodzi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-19, 11:44   #1
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Question

Zimny brzuch po treningu- o co w końcu z tym chodzi?


Cześć wszystkim! Chciałam zapytać o coś, co mi od jakiegoś czasu nie daje spokoju. Starałam się szukać informacji na ten temat w internecie, ale nie znalazłam jednoznacznej odpowiedzi. Pomyślałam, że ktoś z Was mógłby mnie oświecić
Jak to jest z tym zimnym brzuchem po treningu? Zauważyłam, że jeśli ćwiczę dostatecznie długo jakieś kardio (od paru miesięcy jest to skakanka, kiedyś też biegałam), to mimo że jestem zgrzana, brzuch mi się robi bardzo zimny. Czasami podobnie jest po wewnętrznej stronie ud, ale głównie zauważam to na brzuchu.
Znalazłam różne opinie na ten temat, długo z resztą wierzyłam w to, że jest to oznaka, że organizm zaczął spalać tłuszcz Wierzyłam jednak kiedyś w wiele takich rzeczy, dopiero od jakiegoś czasu się przekonuję, że to ściema, i się zastanawiam, czy to nie kolejna z nich
Będę wdzięczna za odpowiedzi!
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-19 12:44:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.