Cholernie stresująca praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum z ekspertem "Szkoda życia na stres"

Notka

Forum z ekspertem "Szkoda życia na stres" Maria Rotkiel – ekspert Klienta marki Sedatif odpowiada na pytania użytkowniczek na temat sposobów radzenia sobie ze stresem.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-06-21, 16:44   #1
paula1806
Raczkowanie
 
Avatar paula1806
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Domek <3
Wiadomości: 72
Arrow

Cholernie stresująca praca


Witam!
Stres atakuje mnie odkąd zmieniłam pracę. Jest ona dużo, dużo bardziej odpowiedzialna od poprzedniej. Ciągle boję się, że coś zrobię źle, mam wrażenie, że jak tylko zaliczę jakieś potknięcie, to świat się dosłownie zawali! Bardzo się angażuję w tę pracę, staram się z całych sił, żeby wszystkie moje obowiązki były wypełnione odpowiednio, ale... No właśnie. Ciągle przez to chodzę spięta. Wystarczy krzywe spojrzenie mojego TŻ, żebym zrobiła z tego awanturę. Stres w pracy bardzo się przekłada na moje życie osobiste (szczególnie chodzi o relację linii ja-TŻ). Chciałabym trochę odpuścić, ale nie potrafię... Nie stać mnie też na zmianę pracy - nigdzie w moim mieście tyle nie dostanę. Czuję, że jak tak dalej pójdzie, to zwariuję..
Pomocy!
paula1806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 17:10   #2
Ryś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Cholernie stresująca praca

Mam podobnie. Tyle, że u mnie nie chodzi o odpowiedzialność w pracy (chociaż może trochę i to - kontakt z pieniędzmi). Sama praca mnie maksymalnie drażni, gdy wiem, że na następny dzień muszę do niej iść to naprawdę chce mi się rzygać. Wkurza mnie współpracownica swoim wiecznym olewactwem wszystkiego, sama firma też bo jest tak nieogarnięta, że nawet żal pisać. Czasami z nerwów w nocy nie mogę spać, a jak zasnę to przez sen strasznie zaciskam zęby.
Osobiście przymierzam się do zwolnienia, bo dla takiego badziewia jak moje (zarobki to minimalna krajowa, a praca jest zmianowa również w każde święta i weekendy) nie warto tracić zdrowia psychicznego.
Ryś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:43   #3
halinkahalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 8
Dot.: Cholernie stresująca praca

Ja mam podobnie pracuję w banku i mam kontakt z kasą…te raporty i tylko się trzęsę żeby było wszystko ok….nawet czasem sama sobie niewierze.
halinkahalinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:27   #4
Madzioreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 21
Dot.: Cholernie stresująca praca

Jeśli stres tak bardzo zjada to albo pora zmienić pracę na mniej stresującą albo pora wziąć się za siebie i zacząć ćwiczyć oraz pracować nad sobą, np. uczyć się tego co sprawia Ci problemy. Ja biegam, żeby się odstresować. Ostatnio też czytałam, że zimne prysznice pomagają na stres, ale trochę boję się spróbować
Madzioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 21:11   #5
EK1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 23
Dot.: Cholernie stresująca praca

Ja też jestem zdania, że jak praca stersuje to trzeba ją zmienić. Szkoda życia na taką pracę bo przecież w niej spędzamy większą część dnia. Praca powinna sprawiać przyjemność, nie moze być smutną koniecznością bo łatwo się wtedy wykończyć.
EK1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 15:31   #6
bialarabit
Raczkowanie
 
Avatar bialarabit
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 122
Dot.: Cholernie stresująca praca

Mi stres w pracy i ciagle oszukwianie sie ze chce ta prace wykonywac wpedzil mnie dwa lata temu w ciezka depresje, takze polecam robic wszystko w zgodzie ze soba.
bialarabit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-24, 22:39   #7
Yoasia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Cholernie stresująca praca

Kiedys bylam mloda i glupia - jak mialam jakies megastresujace wydarzenie w zyciu to nie spalam przed nim cala noc. Dopiero od niedawna stwierdzilam, ze to bez sensu. Poczytalam w necie i moj wybor padl na Forstres - nie uzaleznia, dziala blyskawicznie i malo kosztuje - wiec czemu nie? Sprobowalam raz i naprawde - stres prawie praktycznie zniknal!
Yoasia33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 18:10   #8
Madzioreczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 21
Dot.: Cholernie stresująca praca

Cytat:
Napisane przez bialarabit Pokaż wiadomość
Mi stres w pracy i ciagle oszukwianie sie ze chce ta prace wykonywac wpedzil mnie dwa lata temu w ciezka depresje, takze polecam robic wszystko w zgodzie ze soba.
Święte słowa. A jak sobie poradziłaś?
Madzioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum z ekspertem "Szkoda życia na stres"


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-25 18:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.