Lipoliza iniekcyjna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-21, 14:57   #1
dizel1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 55

Lipoliza iniekcyjna


Cześć dziewczyny,
Mam nadzieję że nie dziwi Was fakt że pisze tu facet ale to miejsce wydaje mi się jedynym słusznym. Słuchajcie, miałem problem z brzuchem i boczkami przez to że przez kilka lat mocno się zapuściłem. Śmieciowe jedzenie itd. Brzuch kompletnie mi nie pasuje ponieważ z natury jestem osobą szczupłą i to wyglądało fatalnie. W przeciągu 3 miesięcy, odstawiając śmieciowe żarcie + ćwiczenia kardio, zrzuciłem 11kg. Z obwodu spadło mi 6cm. To co teraz zostało to już tak naprawdę połowa tego co była i zrzucanie tej reszty idzie już mega ciężko a wiadomo, efekty każdy chciałby mieć natychmiast. Dlatego pomyślałem czy nie wspomóc się jakoś medycyną estetyczną. Znalazłem zabieg lipolizy iniekcyjnej aczkolwiek nie upieram się przy nim, może macie jakieś lepsze metody pozbycia się reszty tkani tłuszczowej z brzucha i boczków. Chociaż boczki są prawie idealne i już prawie nie ma za co złapać w porównaniu z tym co było. Najgorsze jest to na brzuchu w okolicach pępka, taka oponka. Polećcie coś proszę. Raczej liposukcja ze względu na koszt nie wchodzi w grę. Chociaż może nie tyle sam koszt co inwazyjność. Nie muszę mieć efektów natychmiast, mogę na nie poczekać miesiąc czy dwa, grunt by one były. Czekam na Waszą pomoc.

Pozdrawiam
dizel1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-21, 17:44   #2
ninabuzi2017
Raczkowanie
 
Avatar ninabuzi2017
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 227
Dot.: Lipoliza iniekcyjna

Moim zdaniem warto by było pójść do kliniki i poprosić o zaproponowanie zabiegów na Twój problem. Najlepiej zapytać w kilku gabinetach.

Ps. Gratulacje zgubienia kilogramów
ninabuzi2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-21 18:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.