Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-07-14, 15:20   #4261
maty88
Przyczajenie

Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja też jestem. 10 dni po operacji wszystko chyba goi się ladnie, zdjęcie szwów mam w przyszły piątek to zobaczę mniej więcej efekt. Ale ubrania leżą zupełnie inaczej, czuję się sama z sobą zupełnie inaczej, w ogóle już nie pamiętam jak to jest dźwigać ten ciężki biust. Jak patrzę na siebie w lustrze to mam wrażenie że tak powinnam wyglądać od początku.

Pataya jak się czujesz? Twój wielki dzień już jutro! Daleko musisz dojechać? Czy już dziś jesteś przyjęta na oddział? Nie bój się kochana bo na prawdę warto i narkozy tak na prawdę nie poczujesz nawet. Wiem że łatwo mi teraz mówić i pamiętam jak sama się bałam ale już jutro będziesz miała to za sobą a przed Tobą nowe lepsze życie 💪
maty88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 08:07   #4262
dareczka1994
Przyczajenie

Czy jest któraś co miała operacje na terenie zachodniopomorskiego ?
dareczka1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 12:29   #4263
maty88
Przyczajenie

Pataya daj znać jak się wybudzisz czy wszystko ok
maty88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-15, 21:03   #4264
Soniewa70_
Przyczajenie

Tak jestem z zachodniopomorskiego. Miałam operacje w Szczecinie

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 --------

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 --

Edytowane przez Soniewa70_
Czas edycji: Wczoraj o 09:09
Soniewa70_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Dzisiaj, 10:27   #4265
Dalianna2311
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kasia27lub28 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny dawno mnie tu nie było 🤦♀️ Ale już mam cudownego synka obok siebie, myślałam że piersi po porodzie cudownie zmaleją ale nie ma co się łudzić, napiszcie proszę jak wyglądają teraz terminy w Katowicach?

@Dalianna czy jesteś już umówiona ??

Pozdrawiam
Ja bylam na konsultacji miesiąc po porodzie (czyli we wrześniu); mogłam mieć zabieg na przełomie wiosny/lata, ale zgodnie z paniami dr ustaliłyśmy, że poczekamy, aż syn będzie bardziej mobilny i mam termin na październik br.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Pół roku mnie tu nie było, chyba ze 3 czy 4 dni nadrabiałam wątek. Widzę, że pojawiło się mnóstwo nowych osób, wiele z Was jest już po, czego zazdroszczę. Pataya jest po, pewnie sama z czasem napisze, co u niej. Powiem tylko tyle, że jest jedną z tych "szczęściar", które dopadły wymioty po narkozie.

Ja spokojnie czekam na wrzesień, wtedy przyjdzie czas na badania. Stąd moje pytanie do dziewczyn operowanych w Katowicach. Na ile wcześniej robiłyście badania i czy wszystkie wysyłałyście je Pani dr? Ile wcześniej mogę zrobić usg piersi?

A może któraś z Was orientuje się, jak długo ważne jest skierowanie od lekarza POZ do laboratorium?

Nie wiem, czy pamiętacie, ale mój lekarz POZ nie była chętna, żeby mi wystawić skierowanie na oddział, choć sam fakt operacji niby poparła i nawet wypytywała, co i gdzie, bo niby pacjentki pytają... Panie dr + inny lekarz, który wszedł w trakcie mojej konsultacji zgodnie stwierdzili, że powinnam zmienić lekarza. Zrobiłam to. To teraz inna sytuacja - lekarka zgodziła mi się nawet wystawić skierowanie na kilka badań do labo, ale odradza mi z całych sił tę operację. Bo cyt. Pani biust wcale nie jest taki duży, mam 70-letnie pacjentki z większymi piersiami i żyją, to operacja, możliwość powikłań, rekonwalescencja... itd. itp.
Oczywiście powiedziałam, że ma mnie nie straszyć i że podjęłam decyzję Ale ciekawa jestem, czy mi skierowanie na oddział wystawi
Jak nie urok, to sraczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dalianna2311
Czas edycji: Dzisiaj o 10:31
Dalianna2311 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (1 użytkowników i 2 gości)
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości