Czysta micha - cz. 4 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Utwórz własną lub dołącz do grupy wsparcia we wspólnym odchudzaniu lub wspólnej diecie.
Dopuszczamy tutaj jedynie diety oparte na zasadach zdrowego odżywiania. W uproszczeniu - wszystkie diety powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary Dzisiaj, 20:28   #4831
IrminaR
Specjalista ds. zakupów

Dot.: Czysta micha - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Heh, wracam dziś z pracy a tu ten współlokator, i którym pisałam się wyprowadził bez słowa. Klucze wrzucił do skrzynki. Kasy oczywiście niet..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ludzie są niepoważni.

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Ja proszę o wypisanie z tabeleki, na razie nie mam do tego głowy. Stan mojego dziecka jest poważny mimo że już jesteśmy w domu. Wszystkim życzę powodzenia i dużo zdrówka bo to jest najważniejsze

Trzymam kciuki! Będzie dobrze! Dużo, dużo zdrowia.

Cytat:
Napisane przez kqq Pokaż wiadomość
Dobra zapisałam się na jutro do rodzinnego, a w następnym tyg mam urologa. Super, że termin mi wyskoczył. Może nie umrę

Dużo zdrówka! Najważniejsze, ze wiadomo i można działać, na pewno będzie dobrze!

Ja pozdrawiam z Litwy. Dzis grzecznie jadłam, więc może nie będzie porażki mimo ze większa cześć dnia jechaliśmy i tak 11,5 km na piechotkę wpadło. Oby tak dalej
Stary Dzisiaj, 20:47   #4832
krejzicatlady
Zadomowienie

Dot.: Czysta micha - cz. 4

Cytat:
Napisane przez Aisha_Q Pokaż wiadomość
Heh, wracam dziś z pracy a tu ten współlokator, i którym pisałam się wyprowadził bez słowa. Klucze wrzucił do skrzynki. Kasy oczywiście niet..

To samo mnie kiedyś spotkało. Z moim byłym podnajmowaliśmy pokój laseczce i pewnego dnia wracam z pracy a jej ni ma i też klucz przez skrzynkę wrzucony akurat w dzień jak miała płacić. I jeszcze mi pinda lusterko i przedłużacz ukradła co jej pożyczyłam
Cytat:
Napisane przez kqq Pokaż wiadomość
Dobra zapisałam się na jutro do rodzinnego, a w następnym tyg mam urologa. Super, że termin mi wyskoczył. Może nie umrę
Kciuki za szybką diagnozę i skuteczne leczenie.
Też kiedyś cierpiałam z powodu infekcji nerek i kamieni więc wiem jak to dokucza wszystko.
Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Ja proszę o wypisanie z tabeleki, na razie nie mam do tego głowy. Stan mojego dziecka jest poważny mimo że już jesteśmy w domu. Wszystkim życzę powodzenia i dużo zdrówka bo to jest najważniejsze

Kami zdrówka dla córy. Ty też dbaj o siebie żebyś z naładowanymi akumulatorami wróciła jak będziesz gotowa

U mnie micha czysta o tyle że kalorycznie się mieszczę mimo że dosłownie 4 takie miętowe patyczki zjadłam. Niestety @ już mi po karku dmucha i tryb odkurzacz mi się włączył. Chce mi się okropnych,czekoladowych rzeczy a że w domu pustki to musiałam się zadowolić tymi miętowo czekoladowymi paluszkami właśnie które się kurzyły w szafce.
Silna wola wygrała bo tesco mam dosłownie minutę drogi od domu ale piątkowe ważenie jednak znaczy swoje

krejzicatlady jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości