Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-22, 15:30   #1
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Cool

Konsultantka kosmetyczna (Mary Kay, Avon, Oriflame, FM Group etc.)


Kochane...
Mam ogromną prośbę. We wtorek idę na rozmowę kwalifikacyjną (wiem, że ten temat wiele razy się powtarzał, ale chyba nie w moim "zawodzie") pierwszą w swoim życiu na stanowisko "konsultant do spraw żywienia i kształtowania sylwetki". Będzie to moja pierwsza rozmowa, pierwsza praca. Czuję się taka malutka, niedoświadczona. Wiem,że warto próbować, od czegoś zaczynać, bo samym siedzeniem w domu niczego nie osiągnę. Mam jednakże problemy natury emocjonalnej (chorowałam na depresję + nerwicę lękową) i czuję, że zrezygnuję. Ponadto osoba rekrutująca pewnie szybko zauważy, jak tragicznie radzę sobie w sytuacjach stresowych... nie wiem czy to w ogóle ma sens.
Przepraszam, nie miałam zamiaru się użalać. Piszę, by spytać co myślicie o pracy w takim zawodzie? To jest praca w centrum Wellness, ale nic więcej mi o niej nie wiadomo! Znalazłam ogłoszenie w internecie, zadzwoniłam, kobieta kazała mi przyjść we wtorek na 16.00... ale ja nawet nie wiem z kim mam się spotkać i na czym dokładnie ma polegać taka praca. Strasznie mi głupio, bo z tego co czytałam warto mieć pojęcie o firmie, do której się zgłaszamy. Szukanie w internecie prowadzi mnie na stronę do Centrum Rozwoju Wellness w Warszawie, a nie jestem pewna czy w moim mieście chodzi o to samo (wyszukiwarka milczy na ten temat;/)
Kurcze, mam jeszcze trochę czasu. Jak sądzicie, powinnam gdzieś iść popytać, dowiedzieć się czegoś więcej? A może któraś miała podobne doświadczenia i przynajmniej domyśla się, jakich pytań mogę spodziewać się na tej rozmowie?
Dodam, że mam 19 lat i musiałam przerwać nużący kierunek studiów i ponownie mam zamiar zacząć od października (na innym kierunku).
PROSZĘ, POMÓŻCIE
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:07   #2
faylinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Konsultantka

Weź persen i śmigaj na tą rozmowę. Jak nie zobaczysz jak to jest, to potem możesz żałować. Nie masz co sie tak martwić. Oczywiscie warto jest wiedzeic trochę o firmie do której sie wybierasz na rozmowe, ale jesli jest to nowa placówka to nie martw sie niczym. Nie rezygnuj. Trzymam kciuki
faylinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:07   #3
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Konsultantka

Dziękuję za słowa otuchy.
Persen? Wiesz, ja brałam raczej silne psychotropy, wątpię że to pomoże...
Myślałam raczej o jakimś piwku przez pójściem tam (tak, naprawdę jestem taka dziwna!) ale chyba zrezygnuję... Głupio by było, gdyby mnie wyczuli.
A nie wiecie jakich pytań mogę się tam spodziewać? I czym właściwie zajmuje się taki konsultant? Wiem, że idąc tam wszystkiego się dowiem, ale jakieś informacje by się przydały...
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:12   #4
faylinn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
Dot.: Konsultantka

Hmm no mi persen troche pomaga, w końcu jakieś tam ziółka zawiera, spróbować możesz. Co do pytań to mogę podać Ci tylko takie standardowe : dlaczego chcesz u nich pracowac, jakie są twoje zainteresowania, twoje wady i zalety, dlaczego wlasnie ty nadajesz sie na to stanowisko.
Zdecydowanie odradzam piwko przed rozmową, głupio będzie jak wyczują alkohol od Ciebie. Po prostu idz tam zobaczyc jak taka rozmowa wyglada. Ja przed moją pierwsza rozmową kwalifikacyjną tez sie strasznie bałam, ale bylo spoko. Nikt Cie tam nie zje
Czym zajmuje sie taki konsultant to nie mam pojecia, moze cos podobnego do recepcjonistki?
I naprawde nie rezygnuj. Idz tam z ciekawosci, zobaczysz ze nic zlego sie na rozmowie nie dzieje, a wiadomo ze kazdy sie stresuje takim wydarzeniem. Nadal trzymam kciuki
faylinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 22:06   #5
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konsultantka

A pytali Cie o jakies uprawnienia, doświadczenie?

Bo jeśli nie, to obstawiam, że ów szumnie brzmiący konsultant do spraw zywieniai sylwetki będzie zwykłym akwizytorem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 00:11   #6
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Konsultantka

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A pytali Cie o jakies uprawnienia, doświadczenie?

Bo jeśli nie, to obstawiam, że ów szumnie brzmiący konsultant do spraw zywieniai sylwetki będzie zwykłym akwizytorem.
Zgadzam się a na myśl przychodzi mi tylko jedna firma HERBALIFE...
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:47   #7
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Konsultantka

Hm, to w takim razie spróbuję ten Persen... I pójdę tam, a co mi!

Tak, pytała o doświadczenie, mówiła też coś o bezpłatnych szkoleniach.
Po dłuższym przeszukiwaniu stron internetowych znalazłam coś o Herbalife, myślę że to jest to. A wiesz coś więcej na temat tej firmy?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 09:51   #8
dominikaj
Raczkowanie
 
Avatar dominikaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 33
Dot.: Konsultantka

Na znanym portalu gumt... często pojawia się oferta na takie stanowisko.
Ale nie martw się, idź i się przekonaj, może oni akurat nie są takimi akwizytorami a jeżeli tak, to po prostu podziękuj im (niestety chyba każdy z nas musiał kiedyś uciekać z takiej rozmowy typu: sprzedawaj pastę do wszystkiego)
Nie martw się, że się boisz - myślę, że ma to każdy, ja też szukałam pracy i choć nie miałam takich problemów jak ty to też przed każdą rozmową chciałam uciec i schować się pod kołdrę Pamiętaj, ze rekruter tez człowiek i jest przyzwyczajony do zestresowanych kandydatów. Jeżeli poczujesz, że strach Cię obezwładnia podczas rozmowy tak, ze nie możesz wydusić slowa, po prostu powiedz szczerze - że przepraszasz ale się stresujesz, czy mozesz ochłonąć minutę (nie mów o depresji). Czasem takie szczere wyznanie pomaga bo raz: ty się rozładujesz, dwa rekrutujący zauważy, że potrafisz zapanować nad sytuacją stresową a to ważne
Trzymam kciuki i nie stresuj się! Zobaczysz - na pewno minie już podczas rozmowy. Pozdrawiam serdecznie
dominikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:00   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konsultantka

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Po dłuższym przeszukiwaniu stron internetowych znalazłam coś o Herbalife, myślę że to jest to. A wiesz coś więcej na temat tej firmy?
Tak - to jest wciskanie drogich herbatek ziołowych klientom. Byłam raz na spotkaniu - osoba z którą rozmawialam nie powiedziała, jaka to firma i nic nie mowiła o sprzedazy produktów, bo bym nie poszla. Na miejscu tłum ludzi, nikt nie wie, o co chodzi. W momencie, kiedy wyszly panie i powiedzialy, że to Herbalife - WSZYSCY odwrócili się i wyszli, cały tlum. Kobiety patrzyły zszokowane, bo wynajęto cała salę, a tu wszyscy sobie poszli. Tak się skończyło niemówienie ludziom, jaka firma i jaka praca.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 17:17   #10
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Konsultantka

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tak - to jest wciskanie drogich herbatek ziołowych klientom. Byłam raz na spotkaniu - osoba z którą rozmawialam nie powiedziała, jaka to firma i nic nie mowiła o sprzedazy produktów, bo bym nie poszla. Na miejscu tłum ludzi, nikt nie wie, o co chodzi. W momencie, kiedy wyszly panie i powiedzialy, że to Herbalife - WSZYSCY odwrócili się i wyszli, cały tlum. Kobiety patrzyły zszokowane, bo wynajęto cała salę, a tu wszyscy sobie poszli. Tak się skończyło niemówienie ludziom, jaka firma i jaka praca.
I znowu się zgadzam
Też byłam zaproszona na rozmowę do Herbalife, ale nie poszłam. W Internecie można znaleźć masę złych opinii o tej firmie, to jet czysta akwizycja, no chyba, że komuś taka praca pasuje to jak najbardziej niech idzie. I prawda teraz już w ogłoszeniach nie podają nazwę firmy tylko wymyślają różnego rodzaju stanowiska - konsultantka do tego czy tamtego.
W każdym razie ja tej firmy nie polecam.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 20:03   #11
dominikaj
Raczkowanie
 
Avatar dominikaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 33
Dot.: Konsultantka

Na Herbalife'ie też kiedyś byłam, też wszyscy wyszli No i raz byłam w firmie xyz (nie pamietam nazwy) gdzie poszłam na ogłoszenie "osoba do pomocy w bibliotece" <lol> i okazało się, że to też jakieś ziolowe cuda - byłam jedna no i młoda grzeczna to Pan się trochę produkował zanim udało mi się uciec - że te pasty do zęów są super i do wszystkiego - na zęby, pryszcze, uczulenia a niektórzy leczą nimi sobie nawet hemoroidy Jak sobie wyobraziłam, że ktoś ma pastę na szczoteczce i co po kolei sobie myje to to trudno mi się było powstrzymać od śmiechu Pozdrawiam
dominikaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 10:10   #12
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Konsultantka

Hm, to mnie zszokowałyście. W każdym razie przejdę się tam i zobaczę, co mają do powiedzenia
Ach, czyli do października pozostają mi ulotki
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:29   #13
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Konsultantka

Też jakieś 2 tyg. temu odpowiedziałam na takie ogłoszenie, Pani bardzo chciała się ze mną spotkać ale poszperałam w necie i się skapnęłam, że to herbalife więc zrezygnowałam :P Tobie życzę powodzenia i koniecznie napisz jak było
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:34   #14
sweet88
Raczkowanie
 
Avatar sweet88
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 328
Dot.: Konsultantka

I co jak było na rozmowie?
sweet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 11:51   #15
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Konsultantka

Cytat:
Napisane przez sweet88 Pokaż wiadomość
I co jak było na rozmowie?
No właśnie?
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 23:10   #16
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Konsultantka Avon, a CV

Witam serdecznie.

..po wakacjach planuje sie starac
o posade przedstawiciela handlowego..

w jednej z firm która mnie zainteresowała
wymagane jest doświadczenie z handlem
czy kontaktem bezposrednim z klientami

od ponad 5 lat jestem konsultantka Avon
i jakby nie patrzec kontakt z klientami i cos
al'a przedstawicielstwo jak najbardziej tutaj
pasuje..

tylko czy to nadaje sie do cv?
nie wysmieja mnie?
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:46   #17
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konsultantka Avon, a CV

Dlaczego mieliby Cię wyśmiać? Po pierwsze to chyba pięcioletnie doświadczenie w handlu bezpośrednim masz, a po drugie nie rozumiem, pracujesz jako konsultantka, ale wstydzisz się wpisac to do swojego CV...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:26   #18
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: Konsultantka Avon, a CV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Dlaczego mieliby Cię wyśmiać? Po pierwsze to chyba pięcioletnie doświadczenie w handlu bezpośrednim masz, a po drugie nie rozumiem, pracujesz jako konsultantka, ale wstydzisz się wpisac to do swojego CV...
nie tyle co wstydze ile nie wiem jak
to mogłoby byc odebrane przez potencjalnego
pracodawce.. czy uznałby to za rodzaj zatrudnienia/pracy
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:48   #19
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Konsultantka Avon, a CV

również jestem zainteresowana tym tematem.
Czy można takowy fakt wpisać w CV ?
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 19:01   #20
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Konsultantka Avon, a CV

Oczywiście, że można. To nie tylko doświadczenie w handlu i w kontaktach z klientem, ale pokazuje, że jesteś zaradna i przedsiębiorcza.
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 22:31   #21
paulina94x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 349
GG do paulina94x
Angry Konsultantka Avon

Chciałabym pracować jako konsultantka Avon (umowa zapisana na mamę) i mam jedno nurtujące mnie pytanie... czytałam na różnych forach i wiele ludzi jak zamawiało produkty za duże pieniądze musiało pokrywać jakieś podatki z własnej kieszeni. Ludzie? Dalej to funkcjonuje? O co chodzi? ;/
paulina94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 22:35   #22
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Konsultantka Avon

A nie dopytałaś o co chodzi, kiedy o tym przeczytalaś?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 22:59   #23
paulina94x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 349
GG do paulina94x
Dot.: Konsultantka Avon

Nie, bo to były już stare fora, pewnie nikt by mi już nie odpisał, wolałam się zapytać jeszcze raz, może będę miała świeższe informacje do was
Aha i jeszcze jedno... jak już się płaci te podatki, to ile dni od złożenia zamówienia u Avon przychodzą te "ponaglenia" od rządu?

Edytowane przez paulina94x
Czas edycji: 2009-09-14 o 23:01
paulina94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 23:12   #24
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Konsultantka Avon

Przeczytaj umowe jaka podpisałaś bo szczerze nie wiem o co chcodzi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 23:41   #25
paulina94x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 349
GG do paulina94x
Dot.: Konsultantka Avon

O to chodzi, że żadnej umowy jeszcze nie podpisywałam, chcę się najpierw dowiedzieć o tych "podatkach". Mam nadzieję, że pomożecie!
paulina94x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:25   #26
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Konsultantka Avon

Z firmami MLM (Multi Level Marketing) podpisujesz TYLKO I WYŁACZNIE umowę z firmą, to wystarczy narazie i żadnych podatków nie ma! Nie wiem jak jest w Avon bo dawno z tą firmą nie jestem związana, ale jak się ma większe obroty czyli że więcej kupujesz albo jesteś taką osobą która ma swoją grupę konsultantów to wtedy otwierasz działalność i płacisz podatki
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 23:02   #27
Dystrybutorka FM
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Konsultantka Avon

spam i ban

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-08 o 07:12
Dystrybutorka FM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 12:23   #28
natalka_rulez
Raczkowanie
 
Avatar natalka_rulez
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kaś ze śląska :) <B-B , Cz-Dz>
Wiadomości: 338
Dot.: Konsultantka Avon

Po pierwsze: to co piszeDystrybutorka FM to reklama która na wizażu jest płatna.

Po drugie: w Avonie masz od 20 do 40% zysku (owszem są pewne produkty - dosłownie kilka w katalogu za 10% ale często są także promocje nawet do 50%).
I dalej: nie ma żadnych przymusowych limitów sprzedaży.
A zarobki? Zależy jak bardzo się zaangażujesz, ile czasu na to poświęcisz, jak wielu masz znajomych którym możesz takie kosmetyki zaoferować. Zależy to również od tego jak bardzo jesteś obrotna i odważna. Im bardziej tym więcej zarobisz.
__________________
Milion żyraf... narysuj i dołącz swoją

http://www.onemilliongiraffes.com/
natalka_rulez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 13:16   #29
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Konsultantka Avon

To może ja się wypowiem bo konsultantką Avonu byłam ok 6 lat ale zakończyłam tą pracę bo się przeprowadziłam.
Teraz mam koleżankę która zbiera zamówienia tylko u siebie na uczelni i mówi że ma z tego do 600 zł miesięcznie więc nie jest tak źle.

Miałam taki system że razem z dwiema innymi konsultantkami zbierałam zamówienia na jedną osobę dzięki czemu miałyśmy większy procent upustów bo zamówienie było większe. Musze powiedzieć że żadna z nas nie narzekała. Nie były to kokosy ale zawsze troszkę zarobić się udało, czasem tez jakiś kosmetyk wpadł gratis itp.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 21:40   #30
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Konsultantka Avon

Cytat:
Napisane przez Dystrybutorka FM Pokaż wiadomość
size="4"]Witam[/size]Też dużo słyszałam o Avon i że nie ma się z tego żadnych korzysci jako konsultantka, zysk tylko 13% , przymusowe limity sprzedaży i kiepskie zarobki. Dlatego skorzystałam z innej propozycji w innej firmie w której moim zdaniem sa tylko korzysci i swietne warunki zarobienia sporej kaski, zarabia sie juz od sprzedanej 1 szt produktu a zysk ze sprzedazy to 30% i na marzy oszczedzamy 43% nie ma limitow sprzedazy ale sa programy motywacyjne z ktorych ma sie dodatkowa kase. jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac na maila . naprawde warto bo po paru miesiacach mozna zarabiac kilka tysiecy zlotych np. konkurs styczniowy jest taki ze mozna wygrac na walentynki weekedn w spa dla dwojga lub kolacje dla dwojga jak rowniez inne ciekawe rzeczy ale to juz odpowiem na maila. ja tylko zaluje ze tak pozno sie zdecydowalam.
To, coo promujesz to nie gniewaj się ale śmierdzące substancje (bo inaczej tego nie nazwę, kupiłam dla żartów pakiet startowy) . Smród utrzymuje się niestety długo i o ile w przypadku oryginałów to zaleta, to tutaj straszna wada. Są jednak takie szkolenia nowicjuszy w FM, że i kamień by zmiękł i podpisał cyrograf. Na forum perfumowym taki post by nie przeszedł. Avon, jaki jest, ale to jednak oryginały i większość kosmetyków jest świetna.
Te zapachy FMowe są identyczne z oryginalnymi, rozumiem, ze to np. Dior przysyła Wam cysternę Dolce Vity a Wy tylko strzykawkami rozlewacie w ponumerowane flaszencje? Ile płacicie za taką cysternę? No właśnie. Nadzieja matką...hm, ale mimo wszystko mam nadzieję, ze nikt się na tę ofertę pracy nie skusi, bo ta praca jest z rodzaju niegodnych - robienie ludziom wody z mózgu. To już lepiej kupić próbkę 1,5 ml na allegro, ale oryginalną. Nie mam czegoś takiego, że musi być oryginał jak chodzi o torebki, buty, wrecz przeciwnie, śmieszy mnie takie nastawienie etc, jak coś jest dobrze wykonane i funkcjonalne, to dla mnie żadna różnica. Ale perfumy, albo oryginalne, nawet z próbki, albo WCALE.

No i fakt, kryptoreklama. Można kupić na wizażu reklamę i mieć ją w podpisie ale czy ta opcja dotyczy też FM Group, to nie sądzę.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2010-01-01 o 12:43
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-25 12:32:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.