Czy udało Wam się sprzedać suknię ślubną? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-29, 16:48   #1
agha05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Question

Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?


Witam! Czy próbowałyście po swoim weselu sprzedać swoją suknię ślubną? Proszę o odpowiedzi z jakim rezultatem!
agha05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 16:57   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja odpowiem pomimo nie posiadania takowej .
moje dwie kolezanki jedna mial suknie jak miliony innych gorset i puszczony dół -jest juz prawei2 lata po slubie ,suknia sie kurzy w szafie.
druga kolezanka suknie biekna ecru z takiego innego materialu,wietna góra połaczona z dolem ,dopasowana a jednoczesnie jakby zawiniete cialo dodatkow tiulem plus delikatne złocenia-suknie wtej samej cenie to pierwszej kolezanki,oddana do sklepu gdzie zostala kupiona i uszyta ,sprzedana w miesiac po slubie

nie ma reguły ,trzeba miec szczescie
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 18:13   #3
Beacina
Przyczajenie
 
Avatar Beacina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez paula78
nie ma reguły ,trzeba miec szczescie
Po części masz rację ale uważam że
Po pierwsze musisz umieścić reklamę sprzedaży sukni w dobrym miejscu - na jakimś znanym forum albo w jakimś znanym komisie internetowym lub w dobym komisie w Twoim mieście
Po drugie umieścić zdjęcia (jeśli zamieszczasz reklamę na necie) - tak łatwiej zobaczyć
A po trzecie zależy jakiej firmy masz suknię - suknie dobrych znanych firm jak Sincerity lub Cymbeline - sprzedają się bardzo dobrze z prostego względu - cena w salonie jest dość wyska i nie każdego stać na taką suknię...
Beacina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-29, 20:25   #4
Amba
Raczkowanie
 
Avatar Amba
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 170
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

A z mojej zostału strzępy... wszyscy panowie deptali mi po rąbku sukni, wypruli mi zupełnie żyłki podtrzymujące halki i wstążeczki obrębiające dół. Nie mam pomysłu jak ją ratować, więc chyba nie zrobię z nią nic. Trzymam tę suknię jako pamiątkę, może kiedyś pokażę dzieciom i się wspólnie z niej pośmiejemy? Ale zabawa była przednia, nie myślałam nawet o tym, że mi się sukienka rujnuje...
Amba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 07:09   #5
moskirz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 137
GG do moskirz
Talking Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

nie4stety nie..

ja mam do sprzedania tegoroczny model hiszpańkiej la sposy rozmiar niemały 40 (a dokładniej wychodzi ciut więcej niż 40)... zainteresowanie suknią jest duże ale... za śmieszną cenę.. suknia kosztowała 3600zł a panny chcą mi za nią dać 1000zł.. "może jeszcze dorzucę do tego welon, buty i jakies samonośki" ja im na coś takiego odpisuje... majtki i stanik również????
moskirz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-04, 11:19   #6
Edziab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 87
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja odkupiłam suknie za pół ceny, a poniewaz jest nietypowa bo gorset jest obszyty czerwona koronka, mam juz dla niej zastosowanie - gorset+ biały garnitur albo gorset+ czerwona spodnica z satyny z rocieciem do uda- bedzie na rozne wyjscia
Edziab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-09, 14:41   #7
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Swoją suknię szyłam z nastawieniem, że zostaje u mnie i ją wykorzystam. Miałam dwie góry, ta „właściwa” po dokupieniu białych spodni będzie tworzyć garnitur na lato z krótkim rękawkiem. Ta „druga” jest normalną satynową, dopasowaną bluzeczką na każdą okazję. Dół mam zamiar dać do farbowania i przebalować w nim wiele sylwestrów będzie też pretekstem do utrzymania weselnej figury, gdyż jest obcisły
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-09, 15:06   #8
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez moskirz
ja mam do sprzedania tegoroczny model hiszpańkiej la sposy rozmiar niemały 40 (a dokładniej wychodzi ciut więcej niż 40)... zainteresowanie suknią jest duże ale... za śmieszną cenę.. suknia kosztowała 3600zł a panny chcą mi za nią dać 1000zł.. "może jeszcze dorzucę do tego welon, buty i jakies samonośki" ja im na coś takiego odpisuje... majtki i stanik również????
A spodziewałaś się, że kupią ją od Ciebie za te 3600 zł? Przecież nawet w salonach używane suknie są odsprzedawane za pół ceny, wiec nie dziw się, że dziewczyny oferują Ci tysiąc. W salonie miałyby taką używaną kieckę za niecałe 2000 zł, dlatego mają nadzieję, ze u Ciebie dostaną taniej. Widywałam zresztą sukienki, które młode mężatki sprzedawały i po 500-700 zł. Ale Twój wybór, jeśli uprzesz się, że poniżej np. 2000 zł nie zejdziesz, to niech suknia leży w szafie i się kurzy. No bo przecież Ty dałaś za nią 3600 zł, to niby jakim prawem jakaś dziewczyna ma ją dostać za "grosze" (o ile faktycznie 1000 zł to dla Ciebie na tyle śmieszne pieniądze, by z niego zrezygnować). Wybacz nutę ironii, ale dziwi mnie Twoja postawa.
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 14:58   #9
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja sprzedałam swoją suknię jeszcze przed własnym ślubem miałam po prostu szczescie-umieściłam ogłoszenie na komisach internetowych i odzywało się sporo dziewczyn moja suknia to Bellino firmy Margarett-model z 2003r.bo juz dwa lata jestem mężatką. kupiłam za 1900 w promocji-sprzedałam za 1200(oczywiscie ze wszystkimi dodatkami ,ktore suma sumarum tez kosztowały kilkaset złotych).Natomiast moja nastepczyni Kasia nie moze jej sprzedać i do tej pory ogłoszenia wiszą na necie a taka sliczna suknia-no sami zobaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bellino.jpeg (38,4 KB, 1899 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 15:21   #10
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Ja po pierwsze kupiłam w komisie, tzn. już używaną.

A po slubie oddałam ją spowrotem do komisu. Jak sie sprzeda będę mieć połowę ceny. Narazie się nie sprzedała. Ale ja jestem dopiero 3 miesiące po ślubie.

A sukienka jest firmy Tomy Mariage - Francja. Z tym że, w porównaniu do tego zdjęcia z katalogu, ja miałam dół nie aż tak rozszerzony.

edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:01   #11
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Ja swojej tez jeszcze nie sprzedałam. A moze dziewczyny ktore sprzedały podadza jakies dobre komisy internetowe, ja zamiesciłam na 2 serwisach aukcyjnych i na jednymz forum www.slub.waw.pl a jakos innych miejsc nie znam... chcialabym chcociaz zwrotu części kosztów
Może jutro oddam do komisu w Poznaniu...
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 12:42   #12
aga.b
Przyczajenie
 
Avatar aga.b
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Też mam problem ze sprzedażą swojej sukni. Owszem, zainteresowanie jest, ale przeważnie potencjalne kandydatki mają inne wymiary, albo mieszkają zbyt daleko, by przymierzyć całość. A szkoda, bo suknia jest naprawdę ładniutka. Podpinam się pod prośbę o adresy komisów
aga.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 07:23   #13
moko
Raczkowanie
 
Avatar moko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 72
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

a ja miałam szczescie i sprzedałam moja suknie...moja teściowa jest krawcowa i ktoś do niej pzryszedł i chciał aby ona mu uszyła sukienke do slubu..tesciowa pokazała jej moja sukienke... i bingo ...sukienka jej sie spodobała..i pasowała prawie idelanie ...zrobiły małe przeróbki i wszyscy byli zadowoleni
moko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 15:16   #14
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

to miałaś moko wyjątkowe szczęscie-choc ja też byłam szczęściarą jak juz pisałam wczesniej a chcacym sprzedac polecam zwłaszcza komis internetowy na www.slub.waw.pl najwiekszy komis jaki widziałam na necie i naprawde swietny wybór
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 23:21   #15
hefalumpa
Rozeznanie
 
Avatar hefalumpa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: b-stok
Wiadomości: 906
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja jestem jescze przed slubem,wiec poki co jescze sukni nie sprzedaje nie wiem czy po bedzie ktos jescze na nia chetny, bo kupilam ja juz uzywana przez allegro. pewnie rowneiz w ten sposob postaram sie ja sprzedac, tyla ze juz za naprawde male pieniadze choc sukienka ladna, to jednak widac ze nei nowka,a ciekawe jak bedzie wygladac po moim weselichu .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (41,5 KB, 918 załadowań)
hefalumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 00:49   #16
imbirr
Raczkowanie
 
Avatar imbirr
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: spod samiutkiego Wawelu
Wiadomości: 163
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja swoja przerobilam - wymiary mam nietypowe (chuda na gorze, duza na dole), wiec nawet nie myslalam nad sprzedaza.
calosc byla ecri, weic gorset do jasnych spodni pasuje jak znalazl. niestety nie moglam znalazc nigdzie farbiarni, wiec spodnica zostala jedynie przez krawcowa przerobiona, ale kolor pozostal bez zmian (nota bene: czy ktos slyszal o farbiarni w krakowie?). nic jednak straconego: na allegro znalazlam uzywana suknie wieczorowa (takze gorset + dol) w zlocie i teraz mam w rezultacie kilka "zmiksowanych" kompletow.
__________________
Odważni nie żyją wiecznie - tchórze nie żyją wcale...
imbirr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:03   #17
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

http://www.netwesele.pl/forum/viewforum.php?f=7

znalazłam to forum... byc może tam nam się uda sprzedac
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:05   #18
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja swojej nie sprzedalam-bo po pierwsze pamiatka, a po drugie maly rozmiar( nawet nie 36 hehehehe ). wiec lezy bidula i sie starzeje.- milczacy swiadek mojego malzenstwa, tez mialam gorset szyty na wielorazowe uzycie,ale przesadna jestem tak jak i moja rodzinka. wiec zadnych czesci sukni nie zalozylam i nie zaloze
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 18:33   #19
MISIAK
Raczkowanie
 
Avatar MISIAK
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 150
GG do MISIAK
Wink Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Co prawda ja brałam ślub 11 lat temu - i już jestem 8 lat po rozwodzie - i suknia była szyta w/g wymarzonego przez mnie modelu, a więc na mój wymiar, sprzedałam ją koleżance z roku po kilku miesiącach za 500 zł wraz ze stroikiem na głowę, nie welonem (a była szyta za 1100, zapłaciłam za jej pranie 50 zł). Pamiętam, ze w pralni, w której ją czyściłam dla nabywczyni, pani nie mogła wyjść z podziwu, że udało mi się znaleźć kupca i prosiła mnie, abym powiedziała komu mogę o sukni jej córki, bo wisi w szafie od kilku lat.

Także dziewczyny i młode mężatki bójcie się stracić, bo to nie ma sensu trzymanie czegoś, co tylko się kurzy, bo "a moze sprzedałabym drożej?" albo "ja przecież tyle dałam". Tak naprawdę nikogo nie obchodzi, że suknia kosztowała 5000 czy 10000 zł, bo stroimy się na swój ślub - moze jedyny w życiu - i w/g własnych możliwości i trudno mi uwierzyć, że są osoby, które kupują drogą suknię, żeby ją drogo odsprzedać, a nie zabłysnąć w tym jednym jedynym dniu....
MISIAK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-22, 10:27   #20
SHENNA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Cytat:
Napisane przez ggoraa
ja swojej nie sprzedalam-bo po pierwsze pamiatka, a po drugie maly rozmiar( nawet nie 36 hehehehe ). wiec lezy bidula i sie starzeje.- milczacy swiadek mojego malzenstwa, tez mialam gorset szyty na wielorazowe uzycie,ale przesadna jestem tak jak i moja rodzinka. wiec zadnych czesci sukni nie zalozylam i nie zaloze
DZIEWCZYNY SZUKAJĄ TAKICH MAŁYCH ROZMIARÓW MYŚLĘ ŻE WARTO BYŁOBY JĄ WYSTAWIĆ.
SHENNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-22, 21:23   #21
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Cool Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

moze i masz racje,ale jakos szkoda mi jej oddac mialam juz ja sprzedawac rok temu,ale dziewczyna okazala sie "za duza" . zreszta nie mam zabardzo czasu aby sie tym zajac. czy wywieszenie w komisie cos kosztuje?moze jak bede w polsce to sie tym zajme
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 09:02   #22
mezatka86
BAN stały
 
Avatar mezatka86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 68
GG do mezatka86
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja swojej nie sprzedająę, po prostu nie chce. Po pierwsze szkoda mi, ze wydałam na nia mnóstwo kasy, a ktoś jej nie kupi, bo za marne grosze jej nie sprzedam, poza tym fajnie mieć takie wspomnienie przy otwarciu szafy
mezatka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 23:14   #23
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Ja jestem romantyczką i zostawiłam sobie suknię na pamiątkę .
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:00   #24
Magdella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 11
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Ja chetnie odsprzedam swoja suknie slubna, ecru, rozm. 36 (na szczupla osobe, wzrost ok 170 cm). Kosztowala ok. 2400 zl, ja sprzedam za tyle, za ile bedzie kupiec. Chetne osoby prosze o kontakt mailowy, wysle foto. pozdrawiam
......pl

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-11 o 19:23 Powód: zlamanie zakazu sprzedaży
Magdella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:40   #25
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

ja swojw suknie zostawilam... tym bardziej, ze idealnie nadaje sie na suknie wieczorowa... kiedys sie pewnie jeszcze przyda i ciagle bardzo mi sie podoba
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 00:03   #26
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Nie zostawiłam na pamiątkę
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 16:29   #27
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

a ja swoją wstawiłam przed Bozym Narodzeniem do komisu za 1/3 ceny. Pani powiedziała ze powinien znaleźć sie kupiec, ale....
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 14:27   #28
Tajusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajusia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 302
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Ja własnie przymierzam się do wystawienia swojej sukni na sprzedaż (aukcje, komis... itp), wolałabym ją sprzedać bo nie mam na nia miejsca w szafie i raczej więcej też juz jej nie założę :p jest w dobrym stanie i z rewelacyjna halką.

Tak z ciekawości - ile skłonne byłybyście dać za nią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (27,9 KB, 759 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (112,7 KB, 988 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (105,9 KB, 484 załadowań)
__________________
KLIKNIJ -> www.pajacyk.pl
Tajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 21:23   #29
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

A ja nawet nie zamierzałam sprzedawać swojej sukni, bo wiem, że bym nie sprzedała. Powód to rozmiar 32, kto taki kupi Za dużą można zmniejszyć od biedy, ale z za małej nic się nie zrobi, a po drugie oryginalny model był z długaśnym trenem, który ja kazałam sobie uciąć, bo stwierdziłam, że będzie mi w takim niewygodnie i za ciężko. Decyzji nie żałuję, a sukienkę mam dla potomnych jako rekwizyt
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 21:26   #30
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Czy udało wam się sprzedać suknię ślubną?

Skorzystałam z opcji wypozyczenia nowej sukienki szytej na miare, czyli uszyto mi sukienke jaką chciałam a po ślubie oddałam ja spowrotem taką brudną i podartą ... 3 lata temu za takie "wypożyczenie" płaciłam 800zł a kupic bym ją mogła za 2000tyś. Wydaje mi się ze to był dobry interes pewnie za czyszczenie bym musiała zapłacić, ze nie wspomne o naprawie sukienki.
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-03 22:42:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.