Forum ekspertów Therm Line - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 14:15   #31
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ja brałam Therm Line II w wakacje. Spadło mi parę kg. Ale nie wiem czy to ich zasługa, czy może zmiany żywienia i większego ruchu?
A wie ktoś czym się różni ( w działaniu ) Therm Line II od Therm Line Forte?
W zasadzie jeśli nie zostanę recenzentką i tak chyba się o nie pokuszę.. Tylko o które?
Też chciałabym wiedzieć wg jakich kryteriów wybierane jest grono recenzentek?

Mi też marzy się 20 kg spadku..Ach ;P

Cięzko mi się troszkę połapać na tym forum.. Gdzie są emotki ?
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:59   #32
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Ja brałam Therm Line II w wakacje. Spadło mi parę kg. Ale nie wiem czy to ich zasługa, czy może zmiany żywienia i większego ruchu?
A wie ktoś czym się różni ( w działaniu ) Therm Line II od Therm Line Forte?
W zasadzie jeśli nie zostanę recenzentką i tak chyba się o nie pokuszę.. Tylko o które?
Też chciałabym wiedzieć wg jakich kryteriów wybierane jest grono recenzentek?

Mi też marzy się 20 kg spadku..Ach ;P

Cięzko mi się troszkę połapać na tym forum.. Gdzie są emotki ?
Siekierrra,
TL Forte ma najmocniejsze działanie i działa wielokierunkowo ponieważ składają się na niego trzy wiodące składniki: Sinetrol, L-karnityna oraz kompleks substancji termogenicznych (tzw Thermogenic Blend). Therm Line II jest nieco starszym produktem i zawiera substancje termogeniczne i L-karnitynę, bez Sinertolu.
Informacje o poszczególnych składnikach znajdziesz tu:
Sinetrol
Thermogenic Blend
L-karnityna
Skład TL Forte i TL II ma swoje odzwierciedlenie w ich cenie. TL II jest tańszy od TL Forte.

Jeśli chodzi o kryteria wyboru, to będziemy się starać aby Recenzentki były możliwie różnorodne pod kątem wieku, wagi, czy poziomu aktywności fizycznej.

Masz rację, że zaczyna pojawiać się kłopot z przejrzystością tego forum. Dlatego gorąca prośba do wszystkich Wizazanek o zakładanie nowego wątku dla każdego, nowego pytania.

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Drogie Wizazanki,

Gorąca prośba o zakładanie nowego wątku dla każdego kolejnego pytania. Pozwoli nam to zachować większą czytelność tego forum.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:40   #33
dornie
Raczkowanie
 
Avatar dornie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 149
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

czy ma to znaczenie czy biorę go przed posiłkiem czy przed treningiem.Chodzi o to kiedy lepiej go brać czy bardziej wskazane jest przed posiłkami czy teningami??pozdrawiam
__________________
[aniolek3]393767[/aniolek3]
dornie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:02   #34
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez dornie Pokaż wiadomość
czy ma to znaczenie czy biorę go przed posiłkiem czy przed treningiem.Chodzi o to kiedy lepiej go brać czy bardziej wskazane jest przed posiłkami czy teningami??pozdrawiam
dornie, jeśli tylko trenujesz, bierz Therm Line na 30 min przed ćwiczeniami. Preparat znacznie nasili termogenezę w trakcie ćwiczeń - efektywność spalania tkanki tłuszczowej będzie znacznie większa. Dodatkowo, preparat doda Ci energii podczas ćwiczeń, co powinno dać dodatkowy, pozytywny efekt.

W dniach kiedy nie trenujesz, bierz TL na 30 min przed posiłkiem.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:53   #35
jutyta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam, Mam pytanie czy można łączyć TL Forte z drink czy tez z zasady wykluczają się one? Zrodził mi się pomysł, aby przed treningiem pić drink a przed posiłkiem zażywać kapsułki.
jutyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:14   #36
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez jutyta Pokaż wiadomość
Witam, Mam pytanie czy można łączyć TL Forte z drink czy tez z zasady wykluczają się one? Zrodził mi się pomysł, aby przed treningiem pić drink a przed posiłkiem zażywać kapsułki.
Jutyta, Therm Line drink zawiera podobne składniki, co inne produkty z linii Therm Line.
Możesz zażyć 4 kapsułki Therm Line dziennie, lub wypić dwa Therm Line drinki. Lub, alternatywnie, zażyć 2 kapsułki TL i wypić jednego TL drinka.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:00   #37
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Może to nie jest dobre miejsce na zadanie tego pytania, ale uznałam, że skoro jesteście ekspertami z Olimp to może udzielicie mi odpowiedzi. Chodzi mi o SlimExpert - jakie są różnice między tym a preparatami Therm Line i które będą lepsze w działaniu?
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 13:54   #38
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Może to nie jest dobre miejsce na zadanie tego pytania, ale uznałam, że skoro jesteście ekspertami z Olimp to może udzielicie mi odpowiedzi. Chodzi mi o SlimExpert - jakie są różnice między tym a preparatami Therm Line i które będą lepsze w działaniu?
Pstra,
SlimExpert jest preparatem w którym do substancji wspomagających odchudzanie, dodaliśmy również substancje o działaniu "detox", a więc oczyszczające organizm ze szkodliwych metabolitów. Innymi słowy, można powiedzieć, że preparaty Therm Line skoncentrowane są wyłacznie na wspomaganiu odchudzania, a SlimExpert dodatkowo ma działanie oczyszczające. Dodatkowe składniki, którymi wzbogacony jest SlimExpert mają swoje odzwierciedlenie również w jego cenie.

Na tej stronie w zakładce Produkt znajdziesz skład SlimExpert`a. Dodać trzeba, że trudno obecnie znaleźć preparat wspomagający odchudzanie, który miałby bogatszy skład od SlimExpert`a.

Podsumowując więc, główne różnice to dodatek "detox", oraz cena.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 16:39   #39
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Juz dawno myślałam o zakupie TL tyle , że nie bardzo lubie cwiczenia...a właściwie brakuje mi systematyczności. jak tylko już sniegu nie bedzie to do pracy jezdze rowerem, poza tym krece dziennie hula hopem ok 30-40 minut ale to chyba za mało a na wiecej zwyczajnie brak mi czasu a póznym wieczorem sił i ...checi na cwiczenia. czy taka mała dawka ruchu i TL forte to dobry sposob na schudniecie? musze zrzucic conajmniej 10 kg.czy zazywajacTL trzeba dużo cwiczyc czy efekty sa tez przy niewielkim ruchu?zauwazyłam ze po 30 jest mi coraz trudniej sie odchudzić , wszystko dłużej trwa i wiecej wysiłku wymaga niż 10 lat temu...czy TL przyspiesza metabolizm, ktory sięgnał chyba dna po wielu nieudanych próbach....?


przepraszam dopiero teraz doczytałam zeby zakładać nowy wątek z pytaniem ale już nie bede dublowała
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55

Edytowane przez olunek
Czas edycji: 2012-02-17 o 16:45
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:56   #40
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez olunek Pokaż wiadomość
Juz dawno myślałam o zakupie TL tyle , że nie bardzo lubie cwiczenia...a właściwie brakuje mi systematyczności. jak tylko już sniegu nie bedzie to do pracy jezdze rowerem, poza tym krece dziennie hula hopem ok 30-40 minut ale to chyba za mało a na wiecej zwyczajnie brak mi czasu a póznym wieczorem sił i ...checi na cwiczenia. czy taka mała dawka ruchu i TL forte to dobry sposob na schudniecie? musze zrzucic conajmniej 10 kg.czy zazywajacTL trzeba dużo cwiczyc czy efekty sa tez przy niewielkim ruchu?zauwazyłam ze po 30 jest mi coraz trudniej sie odchudzić , wszystko dłużej trwa i wiecej wysiłku wymaga niż 10 lat temu...czy TL przyspiesza metabolizm, ktory sięgnał chyba dna po wielu nieudanych próbach....?


przepraszam dopiero teraz doczytałam zeby zakładać nowy wątek z pytaniem ale już nie bede dublowała
Olunek, metabolizm rzeczywiście po 30 zwalnia, ale absolutnie nie oznacza to, że utrata zbędnych kilogramów jest dużo trudniejsza, niż w przypadku 25-latek.

Piszesz, że dziennie kręcisz hula hopem około 30-40 min - przecież to doskonały wynik. Rzadko która osoba może się pochwalić poświęcaniem takiej ilości czasu na aktywność fizyczną.

Naszym zdaniem suplementacja Therm Line Forte powinna dać w Twoim przypadku dobre efekty. Możesz zażyć 2 kapsułki przed śniadaniem i 2 kapsułki przed ćwiczeniami - wzmocni to ich efekt. Po kilku tygodniach regularnego stosowania powinnaś zobaczyć pierwsze rezultaty.

Jeśli chodzi o efekty stosowania TL - to tu możesz zobaczyć wyniki badań klinicznych stosowania Sinetrolu, jednego z głównych składników TL Forte. Badania przeprowadzone zostały na grupie ponad 100 osób. Czerwone słupki to wyniki osób zażywających Sinetrol, a niebieskie otrzymujących placebo. Okres czasu to 90 dni.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Drogie Wizazanki,

Jeszcze raz gorąca prośba o zakładanie nowego wątku dla każdego kolejnego pytania. Pozwoli nam to zachować większą czytelność tego forum.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:11   #41
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Dziękuje za odpowiedz z tmi cwiczeniami nie jest do końca tak kolorowo...krece hh ale potem jem ogromne ilości więc efektów brak... choc ostatnio staram sie to kontrolowac
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 10:50   #42
Carolinela
Przyczajenie
 
Avatar Carolinela
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

.

Edytowane przez Carolinela
Czas edycji: 2012-02-18 o 10:54
Carolinela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:22   #43
Mila Rejczella
Raczkowanie
 
Avatar Mila Rejczella
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn/Ryn
Wiadomości: 220
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Nie wiem jak sie zaklada nowy watek wiec pisze tu. Gdy sie cwiczy godzine dziennie przez 6 dni w tygodniu to lepszy jest FORTE czy II ??? Dodam ze planuje schudnac 10 kg.
Mila Rejczella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:37   #44
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Mila Rejczella Pokaż wiadomość
Nie wiem jak sie zaklada nowy watek wiec pisze tu. Gdy sie cwiczy godzine dziennie przez 6 dni w tygodniu to lepszy jest FORTE czy II ??? Dodam ze planuje schudnac 10 kg.
Mila Rejczella, TL Forte. Jest to nowszy preparat, ma wzbogacony skład i będzie wykazywał silniejsze działanie od TL II. Jeśli zdarzyłoby się, że po zużyciu pierwszego opakowanie z jakiś względów będziesz odczuwać dyskomfort związany z jego przyjmowaniem "zejdź" na TL II, lub ewentualnie Therm Line S.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 17:51   #45
preetamsingh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z pępka świata
Wiadomości: 1 427
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Jestem w szoku po przeczytaniu tego wątku.
Pewnie zostanę zbanowana, lecz jeśli tak się stanie to znaczy że nie ma wolności słowa na tym forum, ale muszę się wypowiedzieć.

Jak lekarz może z czystym sumieniem polecać osobie odchudzającej się tego typu specyfik? Pomijam kwestie finansowe, bo to oczywiste, że za reklamę w sieci płacą olbrzymie pieniądze koncerny farmaceutyczne, w tym Olimp, producent Therm Line, ale gdzie zwykła lekarska uczciwość?

Bardzo proszę szanownych ekspertów, którzy jakże pięknie reklamują Therm Line o uprzedzanie każdej z dziewczyn o skutkach ubocznych, przeciwwskazaniach do stosowania, a także konieczności konsultacji lekarskiej przed zażyciem leku (nie mówię o konsultacji wirtualnej, jak ta tutaj na forum).

Dziewczyny, jesli chcecie zdrowo i trwale schudnąć musicie zmienić dietę, zwiększyć wysiłek fizyczny, w większości przypadków mozna to osiągnąć bez brania preparatów Olimpu czy innych firm.

Sama kiedyś byłam naiwna i wierzyłam, że jakaś tabletka (właśnie Therm Line z Olimpu) pomoże mi schudnąć, co się okazało, pomogła - nabawić się problemów zdrowotnych. Apeluję o uczciwość względem wizażanek, ja wiem, że państwu - ekspertom płacą, za wychwalanie Therm Line'u, ale chyba zawód lekarza do czegoś zobowiązuje...

Edytuję

aa doczytałam - forumowe ekspertki to nie żadne lekarki, ale dumnie noszące tytuł dr przed nazwiskom panie biolożki, i tym podobne. Cofam więc pytanie o uczciwość lekarską. Dziewczyny chcecie powierzać swoje zdrowie osobom bez medycznego wykształcenia? Na każdym leku jest informacja o konieczności konsultacji z lekarzem lub farmaceutą, więc moim zdaniem lepiej się tego trzyamć i nie ryzykować własnego zdrowia dla złudnych rzekomo natychmiastowych efektów.

Edytowane przez preetamsingh
Czas edycji: 2012-02-19 o 17:57
preetamsingh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:44   #46
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

preetamsingh, ależ skąd pomysł z tym bannowaniem? Wręcz przeciwnie, cieszymy się równeż z postów od osób, które mają wątpliwości związane z działaniem Therm Line. Jest to dobra okazja żeby wyjaśnić kilka nieścisłości.

A więc odpowiadając na Twoje uwagi:

Pierwsza i najważniejsza sprawa - Therm Line nie jest lekiem - jest suplementem diety. Co to oznacza? Suplementy diety są preparatami, których zadaniem jest uzupełnianie naszej diety o wybrane składniki odżywcze lub inne substancje o działaniu żywieniowym lub fizjologicznym. Przykładami innych suplementów diety są np. magnez, witaminy, czy choćby glukozamina pozytywnie wpływająca na stawy.

Suplementy diety, przed wprowadzeniem ich na rynek, muszą być dopuszczone przez Główny Inspektor Sanitarny. To istotna sprawa, ponieważ po ich dopuszczeniu są uznawane za na tyle bezpieczne, że możliwy jest ich zakup w aptece bez konsultacji z lekarzem.

Jeśli chodzi o aktywność fizyczną czy ograniczanie ilości kalorii - jeśli dokładnie przeczytasz to forum i treść na stronie Therm Line, to zobaczysz, że przecież wręcz namawiamy do zwiększania aktywności fizycznej.

Jeśli chodzi o skuteczność działania Therm Line. Nie bardzo rozumiemy dlaczego ją kwestionujesz.. Działanie substancji zawartych w Therm Line to nie żadna magia, tylko duża wiedza związana z funkcjonowaniem organizmu. Tak jak magnez z potasem wspomagają prawidłową pracę mięśni, kwasy omega-3 są korzystne dla zdrowia serca, tak substancje zawarte w Therm Line wspomagają odchudzanie.

Jeśli nadal masz wątpliwości to rzuć okiem tutaj na wyniki badań klinicznych Sinetrolu (jednego z istotnych składników TL Forte), lub po prostu przeczytaj opinie dziewczyn, które używały Therm Line - w znaczącej większości są one naprawdę zadowolone z efektów.

Dlaczego Therm Line nie sprawdził się w Twoim przypadku? Trudno powiedzieć nie znając szczegółów. Faktem jest, że każdy organizm jest inny i zdaża się, że w wyjątkowych przypadkach suplementacja po prostu nie daje zadowalających efektów.

Na koniec niestety kilka gorzkich słów.. Przykro nam, że w ten sposób opisujesz osoby odpowiadające tu na posty Wizazanek. "Panie biolożki i tym podobne" to doskonale wykształcone osoby, które z bardzo dużym poświęceniem pracują nad opracowywaniem preparatów pomagających naprawdę milionom osób - i nie mówimy tu wyłacznie o Therm Line. A nawet jeśli się z kimś nie zgadzamy, warto mieć szacunek do swoich rozmówców..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 18:59   #47
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Jutyta uz zadawałam pytanie odnosnie drinków Therm Line dlaczego nie czytasz wczesniejszych postów?

Ponadto czy sa jakieś przeciwskazania do zażywania w/w suplementu a tabletek antykoncepcyjnych? Czy nie osłabiaja ich działania?

I jak szanowni eksperci uwazacie czy OLIMP Vita-Min Multiple Sport był by fajnym dodatkiem do codziennego "jadłospisu"? często jesteśmy narażeni na niedobór witamin a taka alternatywa wydaje mi się być fajna.

I jeszcze jedno pytanie , w przypadku zażywania wiekszej ilości Olimpów tzn, (therm line II, cla z zieloną herbatą, ProteiNOva, L-carnityna, witaminy Olimp) nie warto brać jakiejś osłonki na żołądek jak to w przypadku antybiotyków? Chciałabym zrzucic nieco kg ale boję sie o żolądek bo mam dość wrażliwy. Czy nie będę odczuwać dyskomfortu?

Ps. małe pytanie która l-carnityna daje lepsze efekty nowa 1500 czy w płynie gold? Miałam ta w płynie i bardzo sobie ja chwaliłam za moc przed treningiem zażywaną, czy ta w kapsułkach jest silniejsza?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 08:51   #48
Tess81
Raczkowanie
 
Avatar Tess81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 61
GG do Tess81
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witajcie, chcialbym sie zapisac do testerek ,ale mam problem z regulaminem. Mianowicie moj komputer nie potrafi odczytac tego pliku Wiadomo,ze chcac przystapic do tego projektu, wartoby bylo przeczytac regulamin czy ktos moglby wkleic tutaj regulamin, badz napisac, czy sa przewidziane jakies konsekwencje typu finansowe badz inne? Czy ten projekt jest bezpieczny? Będę wdzieczna , pozdrawiam

Dziekuje, to juz nieaktualne, mam regulamin

Edytowane przez Tess81
Czas edycji: 2012-02-21 o 09:18
Tess81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:00   #49
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Tess81 Pokaż wiadomość
Witajcie, chcialbym sie zapisac do testerek ,ale mam problem z regulaminem. Mianowicie moj komputer nie potrafi odczytac tego pliku Wiadomo,ze chcac przystapic do tego projektu, wartoby bylo przeczytac regulamin czy ktos moglby wkleic tutaj regulamin, badz napisac, czy sa przewidziane jakies konsekwencje typu finansowe badz inne? Czy ten projekt jest bezpieczny? Będę wdzieczna , pozdrawiam

Dziekuje, to juz nieaktualne, mam regulamin
Tess81, no co ty, nie ma żadnych konsekwencji finansowych

Podaj jakiś adres email na który możemy przesłać Ci regulamin w wersji innej niż Pdf.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 10:20   #50
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Przepraszam, bo może nie doczytałam regulaminu do testowania TL, ale jak sprawdzicie kto ile schudł? Nęci mnie wziąć udział , bo do schudnięcia mam trochę a teraz jestem mocno zmotywowana
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:40   #51
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Przepraszam, bo może nie doczytałam regulaminu do testowania TL, ale jak sprawdzicie kto ile schudł? Nęci mnie wziąć udział , bo do schudnięcia mam trochę a teraz jestem mocno zmotywowana
pendrive, nie mamy formalnej możliwości sprawdzenia ile kto zrzucił kilogramów, więc liczymy tu po prostu na ludzką uczciwość. Przy wypełnianiu ankiety jest pole do wpisania wagi "startowej". Po zakończeniu akcji trzeba będzie podać wagę na dzień zakończenia okresu użytkowania. Ale przecież nie o rekordy tu chodzi - każda z 40 Recenzentek będzie miała dobrą okazję i motywację do wyszczuplenia swojej figury przed latem i to najważniejsze.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:45   #52
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
pendrive, nie mamy formalnej możliwości sprawdzenia ile kto zrzucił kilogramów, więc liczymy tu po prostu na ludzką uczciwość. Przy wypełnianiu ankiety jest pole do wpisania wagi "startowej". Po zakończeniu akcji trzeba będzie podać wagę na dzień zakończenia okresu użytkowania. Ale przecież nie o rekordy tu chodzi - każda z 40 Recenzentek będzie miała dobrą okazję i motywację do wyszczuplenia swojej figury przed latem i to najważniejsze.
Dzięki za odpowiedź
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 11:28   #53
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

czy ktos odpowie na moje pytania?
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:15   #54
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
Jutyta uz zadawałam pytanie odnosnie drinków Therm Line dlaczego nie czytasz wczesniejszych postów?

Ponadto czy sa jakieś przeciwskazania do zażywania w/w suplementu a tabletek antykoncepcyjnych? Czy nie osłabiaja ich działania?

I jak szanowni eksperci uwazacie czy OLIMP Vita-Min Multiple Sport był by fajnym dodatkiem do codziennego "jadłospisu"? często jesteśmy narażeni na niedobór witamin a taka alternatywa wydaje mi się być fajna.

I jeszcze jedno pytanie , w przypadku zażywania wiekszej ilości Olimpów tzn, (therm line II, cla z zieloną herbatą, ProteiNOva, L-carnityna, witaminy Olimp) nie warto brać jakiejś osłonki na żołądek jak to w przypadku antybiotyków? Chciałabym zrzucic nieco kg ale boję sie o żolądek bo mam dość wrażliwy. Czy nie będę odczuwać dyskomfortu?

Ps. małe pytanie która l-carnityna daje lepsze efekty nowa 1500 czy w płynie gold? Miałam ta w płynie i bardzo sobie ja chwaliłam za moc przed treningiem zażywaną, czy ta w kapsułkach jest silniejsza?
diana171615, Therm Line nie osłabia działania tabletek antykoncepcyjnych, można więc je łaczyć bez obawy.

Jeśli chodzi o Vita-Min Multiple Sport to oczywiście jak najbardziej. Szczególnie w zbliżającym się okresie przesilenia, zapewnienie organizmowi odpowiedniej dawki witamin jest dobrym pomysłem.

Jeśli chodzi o kwestie żołądkowe to generalnie nie ma takiej potrzeby, chyba, że ktoś ma naprawdę wrażliwy żołądek. Ale przeciętna osoba nie powinna odczuwać dolegliwości.

Jeśli chodzi o L-karnitynę to mocniejszy i szybciej przyswajalny jest shot (w płynie). Choć 1500-setka wychodzi bardziej ekonomicznie..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:02   #55
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Właśnie wiekszość trenerów chwali sobie płynna postać l-carnityny ze względu na szybsze przyswajanie, mi odpowiada takze smak - owocowy i swiezy

No to dziewczyny do ataku na piekne ciała

fajnie, ze powstał taki program. Razem zawsze raźniej
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 15:08   #56
daga1201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Brzeg
Wiadomości: 1
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

W ciągu ostatnich 2 miesięcy przytyłam aż 6 kg, chciałabym je szybko zrzucić. Moje bmi to 20.5, ważę 61kg. Który wariant therm line byłby najlepszy by schudnac 7-10 kg? Dodam, że mam 19 lat.
daga1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 19:09   #57
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Chciałabym potwierdzić informację jaką otrzymałam na innym forum. Czy to prawda że matki karmiące nie mogą stosować TL?
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 06:31   #58
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

uu czyżby to była prawda?
dobrze, że ja matka nie jestem ;P
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:35   #59
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Cytat:
Napisane przez daga1201 Pokaż wiadomość
W ciągu ostatnich 2 miesięcy przytyłam aż 6 kg, chciałabym je szybko zrzucić. Moje bmi to 20.5, ważę 61kg. Który wariant therm line byłby najlepszy by schudnac 7-10 kg? Dodam, że mam 19 lat.
daga1201, czy jesteś przekonana, że taka utrata wagi jest dla Ciebie wskazana? Skoro Twoje BMI to obecnie 20,5, a chcesz dodatkowo zrzucić jeszcze nawet 10 kg, to z pewnością zejdziesz w niekorzystny dla zdrowia obszar niedowagi. W Twoim przypadku nie zalecamy suplementacji Therm Line.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Chciałabym potwierdzić informację jaką otrzymałam na innym forum. Czy to prawda że matki karmiące nie mogą stosować TL?
Rei, kobiety w ciąży i matki karmiące są szczególnie chronione od strony jakichkolwiek środków farmakologicznych, których użycie nie jest konieczne w opinii lekarza. Również w przypadku Therm Line, fakt karmienia piersią jest przeciwskazaniem do stosowania.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 14:42   #60
izunia90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 327
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam wszystkie dziewczyny chcące się pozbyć kilogramów
wiem jak to ciężko jest zrzucić, a tonący brzytwy się chwyta, skąd ja to znam też myślę o pomocy jakiegoś specyfiku. Wiadomo, że wszystkie rzeczy połączone razem dadzą efekty czyli dieta, ruch no i jakieś suplementy. Nie powiem fajnie by było przetestować Therm Line, no ale zobaczymy wiosna idzie, i trzeba wkońcu coś zrobić ze swoich ciałem, za kilka tygodni wyruszam w poszukiwaniu pracy zagranicę więc przydałoby się coś ze sobą zrobić, bo nie ukrywajmy tego ale wygląd w dzisiejszych czasach jest ważny...
Ogólnie myślę, że to bardzo fajny pomysł z tymi nagrodami dla recenzentek, taka większa motywacja

pozdrawiam wszystkie wizażanki
izunia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.