Zmiany po tradziku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Medycyna i dermatologia estetyczna

Notka

Medycyna i dermatologia estetyczna Chciałabyś poprawić wygląd Twojej skóry bez ingerencji chirurga? Masz pytania z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii? Nasz ekspert odpowie na Twoje pytania!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 12:23   #1
AudioMagicPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4

Zmiany po tradziku


Witam. Jestem chłopakiem, mam 18 lat i dosć długo juz męczę się z trądzikiem. Jest to odmiana młodzieńcza. Powoli mi przechodzi i już zamiast tradycyjnych pryszczy wychodzą mi czasami czerwone grudki. Używam benzeacne żel oraz kosmetyki z sorayi. Uprawiam czynnie sport i biorę Olimp Vita-Min Multiple Sport. Chciałbym dowiedzieć się czy nie lepiej byłoby zmienic benzeacne na epiduo oraz dodanie do OLIMPU tabletek NORMATABS. Szczegółów dowiem się od dermatologa ale chciałem wstępnie popytać osoby będące w temacie. Chciałbym też się dowiedzieć jak pozbyć się blizn (nie ma tragedii ale chciałbym się ich pozbyć) oraz zaczerwienionych miejsc po trądziku. Prosiłbym o jakieś preparaty ew. jeśli polecacie wizyte u kosmetyczki to w jakim celu
AudioMagicPL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 12:41   #2
ZbuntowanaRebeldomanka
Raczkowanie
 
Avatar ZbuntowanaRebeldomanka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 126
Dot.: Zmiany po tradziku

Cytat:
Napisane przez AudioMagicPL Pokaż wiadomość
Chciałbym też się dowiedzieć jak pozbyć się blizn (nie ma tragedii ale chciałbym się ich pozbyć) oraz zaczerwienionych miejsc po trądziku. Prosiłbym o jakieś preparaty ew. jeśli polecacie wizyte u kosmetyczki to w jakim celu
Podbijam to interesuje również mnie .
** z tego co ja wiem to na takie przebarwienia dobrze robi maseczka aspirynowa lub tez drożdżowa i tonik z cytryny.Jednak jest to czasochłonne wolałabym coś szybszego. Co polecicie?
__________________
"How did we get here
When I used to know you so well
But how did we get here
I think I know"


JEstem SobĄ!!!
ZbuntowanaRebeldomanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-14, 19:29   #3
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zmiany po tradziku

Cytat:
Napisane przez ZbuntowanaRebeldomanka Pokaż wiadomość
Podbijam to interesuje również mnie .
** z tego co ja wiem to na takie przebarwienia dobrze robi maseczka aspirynowa lub tez drożdżowa i tonik z cytryny.Jednak jest to czasochłonne wolałabym coś szybszego. Co polecicie?
był gdzieś wątek o przebarwieniach na kosmetycznym chyba, maseczka aspirynowa tak, pilingi kwasowe , na płytkie przebarwienia potradzikowe preparaty z arbutyną np. acnederm- ja go miałam . Drożdzy bym na skórę nie kładła
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Medycyna i dermatologia estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.