Rano wyższa waga niż wieczorem,,,powinno być odwrotnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 11:19   #1
bizneswoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 29

Rano wyższa waga niż wieczorem,,,powinno być odwrotnie!


Moim problemem jest brzuch. Ogólnie jestem szczupła 169cm/55kg. Moja waga bardzo się waha. Raz ważę 54 zeby następnego dnia 55,5. Jednakże zawsze rano waga była niższa. Od kilku dniu jest na odwrót. Wieczorem waże 55.2 a rano juz 55.8........ Poza tym od 3 tyg mam dietkę, ponieważ cierpię na zaparcia. Jogurty, zero smażonego, warzywka...a moja waga zamiast się zmniejszac , zwiększa się, a brzuch wygląda jak balonik...już mam tego dość. Niebawem lato, trzba odsłonić "co nieco"... Co z moją wagą? czy to odkladająca się woda?czy przez zaparcia?
bizneswoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 13:12   #2
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Rano wyższa waga niż wieczorem,,,powinno być odwrotnie!

Cytat:
Napisane przez bizneswoman Pokaż wiadomość
Moim problemem jest brzuch. Ogólnie jestem szczupła 169cm/55kg. Moja waga bardzo się waha. Raz ważę 54 zeby następnego dnia 55,5. Jednakże zawsze rano waga była niższa. Od kilku dniu jest na odwrót. Wieczorem waże 55.2 a rano juz 55.8........ Poza tym od 3 tyg mam dietkę, ponieważ cierpię na zaparcia. Jogurty, zero smażonego, warzywka...a moja waga zamiast się zmniejszac , zwiększa się, a brzuch wygląda jak balonik...już mam tego dość. Niebawem lato, trzba odsłonić "co nieco"... Co z moją wagą? czy to odkladająca się woda?czy przez zaparcia?
Pewnie za mało pijesz. Dołożyłaś błonnika, więc musisz pić więcej wody. Jogurty mam nadzieję, że tylko naturalne, bo inaczej to się mija z celem. Dołóż do tego siemię lniane+ obowiązkowo ponad 2 litry wody dziennie, no i ruszaj się, a wszystko się odblokuje.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 12:06   #3
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Rano wyższa waga niż wieczorem,,,powinno być odwrotnie!

Cytat:
Napisane przez bizneswoman Pokaż wiadomość
Moim problemem jest brzuch. Ogólnie jestem szczupła 169cm/55kg. Moja waga bardzo się waha. Raz ważę 54 zeby następnego dnia 55,5. Jednakże zawsze rano waga była niższa. Od kilku dniu jest na odwrót. Wieczorem waże 55.2 a rano juz 55.8........ Poza tym od 3 tyg mam dietkę, ponieważ cierpię na zaparcia. Jogurty, zero smażonego, warzywka...a moja waga zamiast się zmniejszac , zwiększa się, a brzuch wygląda jak balonik...już mam tego dość. Niebawem lato, trzba odsłonić "co nieco"... Co z moją wagą? czy to odkladająca się woda?czy przez zaparcia?
Też tak mam i też myslę, że to woda zgromadzona w organizmie. Rano wcale nie jestem najlżejsza, dopiero przed południem, a potem znów waga w górę idzie do wieczora. Widzę nawet po pierścionkach, że mam rano spuchnięte dłonie. Ja winię za ten stan hormony, bo im bliżej miesiączki, tym "opuchlizna" większa. No i ten brzuch! a parametry mam prawie identyczne, jak Ty.
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.