Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Braun!

Notka

Klub Recenzentki Braun! Wizażanki biorą udział w wielkiej akcji Klub Urody Braun! Poznaj opinie testerek i dowiedz się więcej o innowacyjnych produktach!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-11-13, 08:34   #31
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Ja mam ale troszkę inny model jakbyś była zainteresowana, a mianowicie: Depilator BRAUN 7791 Silk-epil 7 (turkusowy) z dwiema nakładkami (jedna ani razu nie używana, druga kilka razy)
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-13, 09:36   #32
lenka6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Juz wlasnie kupilam ten sam model
lenka6666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-14, 15:35   #33
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez lenka6666 Pokaż wiadomość
Juz wlasnie kupilam ten sam model
daj znać jak wrażenia
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-17, 07:57   #34
acidantera
Przyczajenie
 
Avatar acidantera
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lipno
Wiadomości: 23
GG do acidantera
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Dzięki tym testom po raz pierwszy miałam styczność z depilatorem,fakt chciałam zawsze kupić ale każdy mówił że to bardzo boli i to w sumie mnie zniechęcało...ale teraz żałuję że nie zrobiłam tego wcześniej fakt nie mam porównania depilatora braun z innymi ale powiem to co zauważyłam...Po pierwsze nie bolało tak tragicznie z kazdym kolejnym razem boli coraz mniej (na nogach najbardziej bolało nad kolanami kawałek ale naciągnełam skórę i nie bolało ),po depilacji zawsze stosujemy krem nawilżajacy ..nogi wyglądaja idealnie na 3dobę...stosowałam depilacje na sucho i mokro obie są fajne ale ta na mokro mniej boli jak na pierwsze golenie dla kogos idealne.Bateria naładowana na full spokojnie pozwoli ogolić całe ciało...szkoda że w tym zestawie nie ma nakladek do pach i okolic bikini bo bez tego nie radze uzywac ajć bolało ,dokupię nakładki i spróbuję Po uzyciu depilatora wloski bardzo bardzo wolno odrastały a skóra była gładka i miła w dotyku .
Jeśli chodzi o dużą szczoteczkę do ciała dla mnie rewelacji nie ma, szczoteczka powinna się kręcić w dwie strony a żeby dobrze peelingowac i oczyszczac skórę a tymczasem tylko wibruje i trzeba samemu nią oczyszczac okrężnymi ruchami skórę,ale jest +bo naprawde bardzo widoczne sa jej efekty porównując do tradycyjnego oczyszczania,skóra była gładsza ,miękka i miła w dotyku.
Szczoteczka oczyszczajaca do twarzy -rewelacja ! juz po pierwszym użyciu nie mogłam się napatrzeć i przestać dotykać skórę...zwykle moja skóra jest bardzo wrażliwa ale zestaw Braun w yadnzm wzpadku jej nie podranil...na mojej twarzy pojawiały sie w okolicach brwi łuszcząca się mega widoczna skóra ale dzięki tej szczoteczce nie mam z tym problemów,skóra wygląda na zdrowszą ,pełną energii i z każdą razą coraz bardziej witalną(jakby odżywioną) gdyż zauważyłam ze super sobie radzi szczoteczka z zaskórnikami czy porami wiadomo potrzeba na to czasu aby do konca wyeliminowac ale efekty z kazdym uzyciem sa coraz bardziej widoczne...Zdecydowanie mogę powiedzieć że jestem na duże TAK i polecam osobom nawet z najwrażliwszą cerą jaką ja mam ...Teraz nie wyobrazam sobie innego golenia niz depilatorem ...a moja córcia (1 rok i 3mc) jak zobaczyła ten zestaw powiedziała łałłłłłłł ;D kochane takze polecam i jeszcze raz polecam bo naprawdę warto
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
acidantera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 06:21   #35
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Dziewczyny, a nie macie problemu z wzrastającymi włoskami?
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 07:36   #36
acidantera
Przyczajenie
 
Avatar acidantera
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lipno
Wiadomości: 23
GG do acidantera
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a nie macie problemu z wzrastającymi włoskami?
ja nie mam z tym problemu ...naprawdę szczerze polecam...to moja pierwsza stycznosc z depilatorem i jestem zachwycona...moze warto spróbować na jakiejs czesci nogi depilatorem kolezanki czy kogos z rodziny? kazdy ma jednak inne te włoski i u kazdego moze byc różnie
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
acidantera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-18, 17:20   #37
bejbw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 9
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a nie macie problemu z wzrastającymi włoskami?

Wydaje mi się, że niektóre trochę przechwalają zestaw. Ale jak widać wszystko zależy od skóry. Ja mam okropny problem z wrastającymi włoskami, nawet po pilingach szczoteczką. Nogi mnie strasznie swędzą no i mam plamko-krostki za każdym razem, utrzymujące się naprawdę kilka solidnych dni.
bejbw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-19, 07:01   #38
acidantera
Przyczajenie
 
Avatar acidantera
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lipno
Wiadomości: 23
GG do acidantera
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez bejbw Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że niektóre trochę przechwalają zestaw. Ale jak widać wszystko zależy od skóry. Ja mam okropny problem z wrastającymi włoskami, nawet po pilingach szczoteczką. Nogi mnie strasznie swędzą no i mam plamko-krostki za każdym razem, utrzymujące się naprawdę kilka solidnych dni.
Kochana to prawda że dużo zależy od skóry, każdy ma inną, ja też zawsze miałam problem z krostkami czerwonymi a swędzenie to efekt właśnie nimi wywołany, od kiedy po każdym goleniu smaruje nogi mocno nawilżającym balsamem emolientami bo są bardzo skuteczne nogi są czerwone przez jedną noc bo zwykle depiluje się na noc i nie mam uczucia swędzenia. Twoja skóra domaga się pielęgnacji, nie wiem jak ja pielegnujesz ale polecam po depilacji emolienty bądź może jakieś balsamy typowo po goleniu. A depilator jest zachwalany bo jest naprawdę dobry, choć ja mam ale do szczoteczki przeznaczonej do ciała gdyż się nie rusza tylko wibruje. Wiec to nie kwestia depilacji a pielęgnacji skóry ;-)
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!
acidantera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 09:10   #39
emtebe
Raczkowanie
 
Avatar emtebe
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: oln
Wiadomości: 64
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Najpierw trochę o mnie, czyli osobie którą BRAUN zaszczycił nowym Silk épil 7 Skin SPA.

Jestem 22 letnią studentką dzienną, przy okazji jeszcze pracuje na pełen etat i conajmniej co drugi dzień wciskam w plan dnia siłownię. Podsumowując - nie mam czasu absolutnie na nic. I jestem trochę leniwcem w pozostałych dziedzinach

Wiadomo, że jesień-zima to już zimno, mniejsza motywacja, a i czasu i siły brak, więc mniej nogi dbam. Jestem osobą używającą wyłącznie maszynek, choć w zasadzie nie wiem czemu tak jest (w sumie robiłam podejście do plastrów - prędzej zerwałabym całą skórę niż wyrwała włoski).

Nie spodziewałam się paczki toteż jak otworzyłam nastąpiło... przerażenie (pierwszy raz i "oj, chyba będzie bolało")



Charakterystyka na dzień przed - włoski ciemne, jeśli chcę świecić idealnymi i gładkimi nogami, codziennie - co półtora dnia maszynka konieczna, siedzą mocno w skórze.

Zestaw: depilator, dwie szczoteczki (obie bardzo miękkie, aż chce się je głaskać), zasilacz, baterie i na szczęście instrukcja obsługi również .

Wygląd - Depilator ma odpowiednią wagę - idealnie i pewnie leży w ręku, czuć, że jest to urządzenie wyższej klasy. Kolorystyka trafiła w moje serce, bo uwielbiam biały kolor, a błyszcząca wstawka - przepiękna i jak najbardziej kobieca.


Pierwsze podejście było ostrożne, jednak po chwili spokojnie przełączyłam na ten szybszy tryb. Uczucie jakby delikatne igiełki dotykały skóry, ale ból to na pewno nie był. Wręcz całkiem przyjemne uczucie. Krostki były, ale na chwilę, po pół godziny już miałam idealnie gładkie nogi.
Co do dokładności - wystarczyło przejechać 2 razy i od dwóch tygodni w końcu mam spokój z goleniem nóg.

Charakterystyka na 2 tygodnie po - dalej gładkie nogi!

Jeśli chodzi o szczoteczki - z tą do twarzy nie rozstaję się w ogóle. Twarz jest lepiej oczyszczona i wyraźnie bardziej wypoczęta. No i uczucie mycia - prześwietne!
Tą do ciała przetestowałam kilka razy, sprawdza się świetnie, ale jednak często czasu na nią brak.

Cena: dosyć spora, ja jako studentka raczej bym nie kupiła, ale powiedzmy sobie szczerze - cena idzie w parze z jakością. Precyzyjna depilacja, do tego nawet jak się trzyma go w ręku - czuć, że to nie jest plastik za 100zł tylko urządzenie wyższej klasy .

Podsumowując: świetny ułatwiacz życia! Z całego serca polecam dla Pań, które mają mało czasu, potrzebują wygody i... klasy. A Panowie mogą spokojnie kupować Silk épil 7 Skin SPA jako prezent pod choinkę.
emtebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-19, 16:23   #40
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Nigdy nie miałam z tym problemu, a odkąd zaczęłam używać depilatora, to pojawiły mi się zaledwie 3-4, które zniknęły. Po każdej depilacji wyskoczy może jeden, choć niezawsze. Robię regularny peeling dwa razy w tygodniu i to na pewno bardzo pomaga.
paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 12:18   #41
leeloo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Naprawdę udało się Wam zostatać wytypowanie do udziału w teście? Dostałyście depilator? Od kilku lat wypełniam ankiety i jeszcze nigdy nie udało mi się NIC stestować! Zaczynam wątpić lub podejrzewać że wybór jest losowy lub że faktycznie odpowiedzi są brane pod uwagę a wszelkie testy na Wizaż.pl to już w ogóle. Powiedzcie proszę czy jest sens wypełniać ankiety na tej stronie?
leeloo88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 12:18   #42
bejbw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 9
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez leeloo88 Pokaż wiadomość
Naprawdę udało się Wam zostatać wytypowanie do udziału w teście? Dostałyście depilator? Od kilku lat wypełniam ankiety i jeszcze nigdy nie udało mi się NIC stestować! Zaczynam wątpić lub podejrzewać że wybór jest losowy lub że faktycznie odpowiedzi są brane pod uwagę a wszelkie testy na Wizaż.pl to już w ogóle. Powiedzcie proszę czy jest sens wypełniać ankiety na tej stronie?

Powiem Ci, że ja mam tu konto od kilku dobrych lat i pierwszy raz udało mi się dostać do czegokolwiek. Jakoś wygrane we wszystkich konkursach, testach omijały mnie szerokim łukiem, a tu proszę niespodzianka. Także cierpliwości
bejbw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-02, 22:07   #43
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez leeloo88 Pokaż wiadomość
Naprawdę udało się Wam zostatać wytypowanie do udziału w teście? Dostałyście depilator? Od kilku lat wypełniam ankiety i jeszcze nigdy nie udało mi się NIC stestować! Zaczynam wątpić lub podejrzewać że wybór jest losowy lub że faktycznie odpowiedzi są brane pod uwagę a wszelkie testy na Wizaż.pl to już w ogóle. Powiedzcie proszę czy jest sens wypełniać ankiety na tej stronie?
Myślę, że czytają nasze zgłoszenia, ale prócz naszej kreatywności w pisaniu odpowiedzi trzeba mieć trochę szczęścia
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-18, 09:08   #44
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Witam.

Zakupiłam Silk épil 7 w wakacje.
Zestaw ze szczoteczką. Producent sugerował, by wymieniać głowice szczoteczki co 3 miesiące.
Cóż z tego, skoro wymienna głowica jest niedostępna?
Kilka miesięcy temu można jeszcze było dostać te głowice, płacąc 40 złotych za 2 sztuki. Szczerze mówiąc jestem rozczarowana takim podejściem producenta.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2014-12-18 o 09:12
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-09, 13:55   #45
jessco
Przyczajenie
 
Avatar jessco
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 5
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Jeśli o mnie chodzi to niestety w pełni naładowana bateria nie wystarcza na tyle ile bym chciała.

Natomiast na plus jeśli chodzi o wrastające włoski - szczoteczka, która usuwa martwy naskórek zdecydowanie pomaga i liczba włosków zdecydowanie się zmniejszyła.
jessco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 19:58   #46
idargo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Niestety nie udało mi się załapać na testowanie, ale bardzo gratuluję wszystkim szczęściarom
idargo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-12, 10:32   #47
kasienkaslup
Raczkowanie
 
Avatar kasienkaslup
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 126
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

hmmm opinie brzmią zachęcająco. choć ja mam swój stary depilator i na niego nie mogę narzekać
__________________
testy i konkursy: http://izatestuje.blogspot.com/
kasienkaslup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-17, 22:12   #48
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez kasienkaslup Pokaż wiadomość
hmmm opinie brzmią zachęcająco. choć ja mam swój stary depilator i na niego nie mogę narzekać
A jaki model masz? ^^
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 08:15   #49
kasienkaslup
Raczkowanie
 
Avatar kasienkaslup
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 126
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez sweetmedi25 Pokaż wiadomość
A jaki model masz? ^^
BRAUN SILK EPIL EVER SOFT DELUXE 2170



z nasadką masującą. jest juz naprawdę kilkuletni ale jak dla mnie działa bez zarzutu! nasadka spełnia w zupełności swoje funkcje. depilator także.

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez acidantera Pokaż wiadomość
ja nie mam z tym problemu ...naprawdę szczerze polecam...to moja pierwsza stycznosc z depilatorem i jestem zachwycona...moze warto spróbować na jakiejs czesci nogi depilatorem kolezanki czy kogos z rodziny? kazdy ma jednak inne te włoski i u kazdego moze byc różnie
ja tez nie mam takiego problemu. nigdy mi się od lat nic tkiego nie przydarzyło
__________________
testy i konkursy: http://izatestuje.blogspot.com/
kasienkaslup jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-18, 09:04   #50
LadyGiraffe
Przyczajenie
 
Avatar LadyGiraffe
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Zauważyłam, że przewijał się już ten temat i nie wiem, czy piszę to w dobrym miejscu, ale ciekawa jestem czy problem wrastających włosków po depilacji to właśnie problem rodzaju skóry, czy nieodpowiedniego depilatora? Czy istnieją depilatory, które mogą pomóc?
LadyGiraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:09   #51
annasoloma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 2
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Wydaje się być interesujące, szkoda że się niezakwalifikowałam,
dziewczyny! pocieszcie, proszę o klik



dziękuje
annasoloma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 10:22   #52
paulla777
Raczkowanie
 
Avatar paulla777
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez LadyGiraffe Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że przewijał się już ten temat i nie wiem, czy piszę to w dobrym miejscu, ale ciekawa jestem czy problem wrastających włosków po depilacji to właśnie problem rodzaju skóry, czy nieodpowiedniego depilatora? Czy istnieją depilatory, które mogą pomóc?

Wydaje mi się, że wrastające włoski to kwestia skóry, odpowiedniej pielęgnacji. Raczej depilator niewiele może tu pomóc.


paulla777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-22, 10:25   #53
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez paulla777 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że wrastające włoski to kwestia skóry, odpowiedniej pielęgnacji. Raczej depilator niewiele może tu pomóc.



Ale specjalne nakładki na depilator pewnie już tak
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-16, 08:43   #54
Aleks90
Przyczajenie
 
Avatar Aleks90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Ja do tej pory golę się maszynką, ale chyba muszę zweryfikować swoje przyzwyczajenia..
__________________
----------------------------------------------------------
<ciach_reklama>
Aleks90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 18:02   #55
KATHRYN1339
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Tyle dobrego się o tym depilatorze naczytałam na tym forum, że będę musiała chyba spróbować. Do tej pory goliłam nogi maszynką, bo jakoś nie pasowały mi depilatory. Może te, które próbowałam były za słabe (tanie).
KATHRYN1339 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-11, 13:33   #56
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Cytat:
Napisane przez KATHRYN1339 Pokaż wiadomość
Tyle dobrego się o tym depilatorze naczytałam na tym forum, że będę musiała chyba spróbować. Do tej pory goliłam nogi maszynką, bo jakoś nie pasowały mi depilatory. Może te, które próbowałam były za słabe (tanie).
[a/color]
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-21, 19:55   #57
basia_malutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Klub Recenzentki Braun Silk épil 7 Skin SPA

Mam pytanie. Kiedyś używałąm depilator i doznania nie były zbyt miłe i trochę podrażniał mi skórę. Czy po tym depilatorze też podrażnień można się spodziewać czy też nie?
basia_malutka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Braun!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 20:55:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.