Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-07, 11:33   #31
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Z Lublina
Jeżeli nie ma tu żadnej z Lublina, która dałaby Ci próbkę, to mogę Ci wysłać ale dopiero jak kupię swojego biga
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 11:33   #32
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Ok, super, będę Ci bardzo wdzięczna
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:09   #33
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Jeżeli nie ma tu żadnej z Lublina, która dałaby Ci próbkę, to mogę Ci wysłać ale dopiero jak kupię swojego biga
Czy mogłabym się podłaczyć? Ja też z Lublina a bardzo mnie ten podkład ciekawi. Mam parę rzeczy na wymianę, może akurat.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 19:19   #34
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Czy mogłabym się podłaczyć? Ja też z Lublina a bardzo mnie ten podkład ciekawi. Mam parę rzeczy na wymianę, może akurat.
Ja akurat nie jestem z Lublina, więc w grę wchodzi (niestety) tylko wysyłka Chyba, że jest tu ktoś z tego miasta i posiada ten podkład i da wam go "spróbować"
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 07:13   #35
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Po wczoraj mogę sie już wypowiedzieć . Podkład bardzo kremowy, nie pozostawia pudrowego efektu, krycie dobre, można stopniować. Zuzylam go mniej niż AM. Pyli mniej niż EDM. Trwałość dobra, około 22 był lekko starty na żuchwie (od szalika). Przy nosie został na miejscu. Nie zważył sie, a miałam z tym problem z Sephorowyn minerałem w kompakcie i czasami z AM. Przypomina mi troche pixie, ale to moje subiektywne odczucie. Kolor sie ładnie wtapia. Mat utrzymuje sie przez 4-5 godzin, więcej nie wynagam i nie wierze w matujące w pełni podkłady , które działają a jeśli rzeczywiście działają to nie wierze w to, ze nie szkodzą dlatego stawiam na naturalny efekt, błyszczyalam sie, ale nie jak oblana olejem. ;-)
Nałożyłam go pod lekki krem rokitnikowy , cerę mam mieszana, suche atopowe policzki. Strefa T rożnie albo odwodniona i przetłuszczająca albo normalna z lekkim blyszczeniem. Bardzo duża skłonność do podrażnień ostatnio i mała do zapychania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 14:16   #36
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Po wczoraj mogę sie już wypowiedzieć . Podkład bardzo kremowy, nie pozostawia pudrowego efektu, krycie dobre, można stopniować. Zuzylam go mniej niż AM. Pyli mniej niż EDM. Trwałość dobra, około 22 był lekko starty na żuchwie (od szalika). Przy nosie został na miejscu. Nie zważył sie, a miałam z tym problem z Sephorowyn minerałem w kompakcie i czasami z AM. Przypomina mi troche pixie, ale to moje subiektywne odczucie. Kolor sie ładnie wtapia. Mat utrzymuje sie przez 4-5 godzin, więcej nie wynagam i nie wierze w matujące w pełni podkłady , które działają a jeśli rzeczywiście działają to nie wierze w to, ze nie szkodzą dlatego stawiam na naturalny efekt, błyszczyalam sie, ale nie jak oblana olejem. ;-)
Nałożyłam go pod lekki krem rokitnikowy , cerę mam mieszana, suche atopowe policzki. Strefa T rożnie albo odwodniona i przetłuszczająca albo normalna z lekkim blyszczeniem. Bardzo duża skłonność do podrażnień ostatnio i mała do zapychania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To super że Ci się podoba, ja właśnie zamówiłam próbki Pixie bo mają -25%
Ja używałam tylko Amilie matującego, który strasznie się warzył u mnie i był widoczny
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 16:10   #37
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
To super że Ci się podoba, ja właśnie zamówiłam próbki Pixie bo mają -25%

Ja używałam tylko Amilie matującego, który strasznie się warzył u mnie i był widoczny

Amilie u mnie nie zdały egzaminu. Suche, niewydajne, mało kryjące. Świeciłam sie po nich. :-( ale słyszałam, ze teraz nowe formuły wprowadzili.

Pixie to moje pierwsze minerały. Ich pędzel mam 4 lata, jest świetny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-10, 14:27   #38
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Dostalam wlasnie paczke.
Korektor - zbity, gesty i tlusty. Pigmentacja w porownaniu do afinitona taka se, w porownaniu do inglota w słoiczku rowniez.
Wydaje mi sie ze jest lekko zielonkawy. Taki z nuta oliwki.
Na zdjęciu
Na gorze ( najciemniejszy) Uoga agent 001
Środek ( afinitone 01)
Na dole inglot w słoiczku 64

W moim podkładzie chyba ktos gmeral przede mna. Ale to nic.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (74,6 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez alma11
Czas edycji: 2015-02-10 o 14:29
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 14:34   #39
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Chyba nie umiem załączać zdjec. Wybaczcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (63,9 KB, 94 załadowań)
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 17:34   #40
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Chyba nie umiem załączać zdjec. Wybaczcie

Na zdjęciu chyba jest na odwrót, na dole jest korektor z Uoga?
Jednak trochę ciemny jest a niby opisują go jako jasny...
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:09   #41
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Na zdjęciu chyba jest na odwrót, na dole jest korektor z Uoga?
Jednak trochę ciemny jest a niby opisują go jako jasny...
Tak, zdjecie sie obróciło. Dół Uoga, środek afinitone, góra inglot.

Ma bardzo zbita konsystencje, takie dwarde maslo. Jasny nie jest, mnie wyglada na ton oliwkowy ( nie zolty)
Jutro sie pobawię, popackam, nałożę i zobaczymy.

Edit - jestem po testach.

Korektor wcale taki ciemny po wypracowaniu nie jest. Za to dalej jest taki twardy. I swietnie nawilża.

Ja jestem bardzo na tak.
Gdyby coś - bo serio nie umiem załączyć zdjec przed i po:
http://kubek.pelen.kawy.pinger.pl/m/23084372

Edytowane przez alma11
Czas edycji: 2015-02-11 o 10:55
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-11, 21:27   #42
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

też zamówiłam próbki tych podkładów niestety nie ma dla mnie idealnego odcienia, moja facjata potrzebuje koloru, który powstanie po zmieszaniu dwóch najjaśniejszych odcieni czyli 631 i 632 i tak też zamierzam zamówić bo próbki zrobiły na mnie świetne wrażenie...to jedne z lepszych minerałów jakie miałam....może to przez ten bursztyn w każdym razie moja tłusta, skłonna do wyprysków twarz wyglądała w nich promiennie przez cały dzień, krycie oceniłabym na średnie z możliwością stopniowania, efekt trwały i bardzo naturalny

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Dostalam wlasnie paczke.
Korektor - zbity, gesty i tlusty. Pigmentacja w porownaniu do afinitona taka se, w porownaniu do inglota w słoiczku rowniez.
Wydaje mi sie ze jest lekko zielonkawy. Taki z nuta oliwki.
Na zdjęciu
Na gorze ( najciemniejszy) Uoga agent 001
Środek ( afinitone 01)
Na dole inglot w słoiczku 64

W moim podkładzie chyba ktos gmeral przede mna. Ale to nic.
a co się stało? rozsypany był pod wieczkiem? wiesz...mi się też to już kiedyś zdarzyło...raczej nie ma co winić sklepu, zwyczajnie naklejka chroniąca proszek przed wysypaniem lekko się odkleiła, w transporcie paczkę trochę wytrzęsło i bałagan gotowy
a korektor też kusi skoro piszesz, ze nawilża, bo te wszystkie proszkowe to jednak dodatkowo wysuszają tą cieniutką skórę pod oczami
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 07:46   #43
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
też zamówiłam próbki tych podkładów niestety nie ma dla mnie idealnego odcienia, moja facjata potrzebuje koloru, który powstanie po zmieszaniu dwóch najjaśniejszych odcieni czyli 631 i 632 i tak też zamierzam zamówić bo próbki zrobiły na mnie świetne wrażenie...to jedne z lepszych minerałów jakie miałam....może to przez ten bursztyn w każdym razie moja tłusta, skłonna do wyprysków twarz wyglądała w nich promiennie przez cały dzień, krycie oceniłabym na średnie z możliwością stopniowania, efekt trwały i bardzo naturalny


a co się stało? rozsypany był pod wieczkiem? wiesz...mi się też to już kiedyś zdarzyło...raczej nie ma co winić sklepu, zwyczajnie naklejka chroniąca proszek przed wysypaniem lekko się odkleiła, w transporcie paczkę trochę wytrzęsło i bałagan gotowy
a korektor też kusi skoro piszesz, ze nawilża, bo te wszystkie proszkowe to jednak dodatkowo wysuszają tą cieniutką skórę pod oczami

Dla mnie 631 tez za jasny a 632 za ciemny, ale mnie jasna twarz nie przeszkadza. Wyrównuje lekko bikorem i jest ok.
Sklepu nieobwiniam, w sumie ta naklejka byla taka obluzowana, podklad sie wysypał, ale nie jakos sporo. Moze faktycznie w transporcie. Nie zamawiałam Jeszcze Biga, wiec nie wiem.

Pisalam do p. emili czy ten korektor ma taki byc - zbity. Odpisała, za jak najbardziej.
Po calym dniu byl na miejscu, tak samo jak i podklad. Skora pod oczami jak po dobrym kremie. Ogolnie o 21 mejkap wygladal tak samo dobrze jak rano.
Takie cudaka jeszcze nie mialam, ale juz go lubie. I bedzie wydajny przez to, ze jest taki twardy i zbity.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 08:30   #44
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez alma11 Pokaż wiadomość
Dla mnie 631 tez za jasny a 632 za ciemny, ale mnie jasna twarz nie przeszkadza. Wyrównuje lekko bikorem i jest ok.

Sklepu nieobwiniam, w sumie ta naklejka byla taka obluzowana, podklad sie wysypał, ale nie jakos sporo. Moze faktycznie w transporcie. Nie zamawiałam Jeszcze Biga, wiec nie wiem.



Pisalam do p. emili czy ten korektor ma taki byc - zbity. Odpisała, za jak najbardziej.

Po calym dniu byl na miejscu, tak samo jak i podklad. Skora pod oczami jak po dobrym kremie. Ogolnie o 21 mejkap wygladal tak samo dobrze jak rano.

Takie cudaka jeszcze nie mialam, ale juz go lubie. I bedzie wydajny przez to, ze jest taki twardy i zbity.

Z tym rozsypanyn podkładem- zadrżało mi sie już wcześniej przy rożnych firmach. To wina transportu.
Dobrze, ze najjaśniejszy sie wtapia. Ale na lato odcienia nie znajdę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 11:35   #45
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez _Caoimhe_ Pokaż wiadomość
Z tym rozsypanyn podkładem- zadrżało mi sie już wcześniej przy rożnych firmach. To wina transportu.
Dobrze, ze najjaśniejszy sie wtapia. Ale na lato odcienia nie znajdę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skoro mówicie, ze sie zdarza - luz.

Odcien na lato u mnie pewnie oczko wyzej, pomimo, ze twarzy nie opalam moja szyja i dekold łapią kazdy promień chocbym zasmarowalam sie centymetrowa warstwa filtra.
Probowalam nakladac podklad na bazę chanel soleil - wyglada rewelacyjnie wiec pewnie tym sie bede ratować. Ewentualnie przyciemniam cala twarz ziemia egipska.
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 15:20   #46
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Dla znających podkłady Lily Lolo, wrzucam porównanie najjaśniejszych kolorów do Uoga Uoga 631 Never Sleeping Beauty.
Na zdjęciu tego nie widać, ale zarówno China Doll, jak i Blondie (ten kolor to już w ogóle) przy NSB robią się takie różowawe, niestety. China Doll mniej, ale jednak. Natomiast Porcelain to białas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (86,6 KB, 112 załadowań)

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2015-02-14 o 15:24
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-14, 15:47   #47
Nnetka92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Też zdecydowałam się spróbować podkładu, czekam na dostawę.

Nnetka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 10:08   #48
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Wprawdzie zamówilam ostatnio duży zapas Pixie w promocji ale tak kusicie, że się juz nie mogę powstrzymac.
Czy rzeczywiscie przeskok między Champage i NSB jest tak duży? Mój monitor chyba mnie oszukuje.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 19:09   #49
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

A ja chcę zamówić kilka próbek sobie i mamie, ale ciągle nie ma dostępnego Champagne! Czy znacie jakiś inny sklep, w którym można kupić próbki? Bo ja wiem tylko o Plants for Beauty.
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-15, 19:43   #50
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
A ja chcę zamówić kilka próbek sobie i mamie, ale ciągle nie ma dostępnego Champagne! Czy znacie jakiś inny sklep, w którym można kupić próbki? Bo ja wiem tylko o Plants for Beauty.
A pisałaś maila do sklepu? Ja jak chciałam kupić próbkę NSB, to też tego koloru nie było na stanie, napisałam maila i po godzinie zostały dodane próbki
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 20:32   #51
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Nieee... Napiszę i dam znać, jak mi jutro ktoś odpowie
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 09:33   #52
alma11
Raczkowanie
 
Avatar alma11
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Wprawdzie zamówilam ostatnio duży zapas Pixie w promocji ale tak kusicie, że się juz nie mogę powstrzymac.
Czy rzeczywiscie przeskok między Champage i NSB jest tak duży? Mój monitor chyba mnie oszukuje.
Noe, raczej nie kłamie. Przeskok jest spory, szczegolnie jak ma sie dwa odcienie przed soba.
Polecam zamowic probki i obmacać co i jak
alma11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 17:24   #53
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Szkoda że big jest taki drogi Ale skoro mają być lepsze to lepiej, by były droższe..
Ostatnio próbowałam z neauty i mi się bardzo nie sprawdziły.. Mam 3 próbki które siedzą i nie mam komu ich odsprzedać.. (3 sie juz pozbyłam) szkoda tego zachodu mi było. Zerowe krycie, wysuszają mi buzie, podkreślają nierówności w okropny sposób. Już bym się na te uoga zdecydowała, przetestować próbki, cena by ta sama wyszła no ale wtedy jeszcze nic o tej marce nie wiedziałam. Bo mówicie że kremowe, i b dobrze kryją.. Właśnie tego mi potrzeba, ale nie mogę się teraz skusić - Kupiłam właśnie biga AM i nigdy nie byłam tak zadowolona, bo krycie jest rewelacyjne tylko dotychczas miałam problem z odcieniem i wydawało mi się, że powodował wypryski.
(wyobraźcie sobie, że mój idealny odcień powstaje jak mieszam golden fairest i korektor light, ten zielonkawy.. kupkę goldena i dosłownie parę okruchów zielonego lighta.. Inaczej, sam golden fairest tworzy zbyt ciemną maskę.)
Żadnych wyprysków już raczej nie powoduje, tak że jest teraz ok.

Powiedzcie mi, jak porównywalne jest krycie między tymi Uoga Uoga a Annabelle? Załóżmy, że AM ma 10. Jak już tu ktoś powiedział - Amilie 4 a ja dodam od siebie Neauty 5,5 pkt.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-22, 18:11   #54
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Szkoda że big jest taki drogi Ale skoro mają być lepsze to lepiej, by były droższe..
Ostatnio próbowałam z neauty i mi się bardzo nie sprawdziły.. Mam 3 próbki które siedzą i nie mam komu ich odsprzedać.. (3 sie juz pozbyłam) szkoda tego zachodu mi było. Zerowe krycie, wysuszają mi buzie, podkreślają nierówności w okropny sposób. Już bym się na te uoga zdecydowała, przetestować próbki, cena by ta sama wyszła no ale wtedy jeszcze nic o tej marce nie wiedziałam. Bo mówicie że kremowe, i b dobrze kryją.. Właśnie tego mi potrzeba, ale nie mogę się teraz skusić - Kupiłam właśnie biga AM i nigdy nie byłam tak zadowolona, bo krycie jest rewelacyjne tylko dotychczas miałam problem z odcieniem i wydawało mi się, że powodował wypryski.
(wyobraźcie sobie, że mój idealny odcień powstaje jak mieszam golden fairest i korektor light, ten zielonkawy.. kupkę goldena i dosłownie parę okruchów zielonego lighta.. Inaczej, sam golden fairest tworzy zbyt ciemną maskę.)
Żadnych wyprysków już raczej nie powoduje, tak że jest teraz ok.

Powiedzcie mi, jak porównywalne jest krycie między tymi Uoga Uoga a Annabelle? Załóżmy, że AM ma 10. Jak już tu ktoś powiedział - Amilie 4 a ja dodam od siebie Neauty 5,5 pkt.

Cieżko mi ocenić. Uoga uoga nakładam duzo mniej niż AM. Myśle, ze porównywalne w moim przypadku, albo cos koło 8,9.

Miałaś kryjąca formule z AM? Według mnie matujące kryją tak samo, a nie zapychają tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 18:47   #55
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Dziewczynyyyy, mogę się do Was ładnie uśmiechnąć o próbkę?
dmii?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:42   #56
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Dziewczynyyyy, mogę się do Was ładnie uśmiechnąć o próbkę?
dmii?

Ja jestem jeszcze w trakcie testów Lily Lolo i czekają na mnie próbki Pixie w domu, jak przetestuję i zdecyduję się zamówić biga z Uoga (a raczej się zdecyduję, chyba, że Pixie będzie jeszcze lepsze, w co wątpię) to Ci podeślę próbkę

Niepotrzebnie znów zaczęłam próbować minerały, bo teraz bardzo polubiłam i Uogę i Lily Lolo, jednak Uoga jest troszkę lepszy..... Ale chyba będę chciała i ten i ten.... Kosztowny biznes

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2015-02-23 o 19:44
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:00   #57
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Ja jestem jeszcze w trakcie testów Lily Lolo i czekają na mnie próbki Pixie w domu, jak przetestuję i zdecyduję się zamówić biga z Uoga (a raczej się zdecyduję, chyba, że Pixie będzie jeszcze lepsze, w co wątpię) to Ci podeślę próbkę

Niepotrzebnie znów zaczęłam próbować minerały, bo teraz bardzo polubiłam i Uogę i Lily Lolo, jednak Uoga jest troszkę lepszy..... Ale chyba będę chciała i ten i ten.... Kosztowny biznes
Aaa ok, myślałam, że już zakupiłaś Polecam jeszcze Ecolore
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 20:26   #58
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Aaa ok, myślałam, że już zakupiłaś Polecam jeszcze Ecolore
Nie kuś stwierdziłam, że jeszcze wypróbuję Pixie i na tym kończę testy nowych minerałów, bo szkoda pieniędzy na próbki i wysyłki, gdy w sumie znalazłam dwa podkłady które bardzo mi się podobają... Stacjonarnie spróbuję jeszcze AM, ale nie jestem do tej marki przekonana
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 22:51   #59
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Ale kusicie Najgorzej, ze Uoga jest porownywalna do Lucy Minerals, a u mnie ten podklad sprawdzil sie rewelacyjnie No i te same zachwyty, niestety aktualnie posiadam z 5 podkladow mineranych Nie wiem kiedy zdolam je zuzyc, a nie chce znowu tracic pieniedzy
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 11:55   #60
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Kosmetyki mineralne Uoga Uoga z bursztynem

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale kusicie Najgorzej, ze Uoga jest porownywalna do Lucy Minerals, a u mnie ten podklad sprawdzil sie rewelacyjnie No i te same zachwyty, niestety aktualnie posiadam z 5 podkladow mineranych Nie wiem kiedy zdolam je zuzyc, a nie chce znowu tracic pieniedzy
Aż 5 podkładów masz? To ja się mogę czuć rozgrzeszona jak kupię 2
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-06 16:41:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.