Lifting bez skalpela ? nici liftingujące - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-10, 21:47   #1
mkamczatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11

Lifting bez skalpela ? nici liftingujące


witam.

Postanowiłam założyć nowy wątek ponieważ temat jest nowy, ale jakże intrygujący!! powiem Wam,że marzył mi się lifting....mam 40 lat...kryzys wieku średniego i mam ochotę zrobić coś dla siebie, coś co odmieni moją twarz, odejmie trochę lat. ale...na samą myśl o operacji...wyobrażeniu ciecia na twarzy..sklapela itp, potem dochodzenia do siebie w bólu, obrzeku to coraz bardziej oddala się wizja oczekiwanego efektu, a coraz bliży jest strach przed nieznanym.

trafiłam na temat nici liftingujacych. poczytałam, nabrałam ochoty..jednak bez przekonania jeszcze.. potrzebuje rady, opinii, czy wśród Was forumowiczów jest ktoś kto zabieg już wykonał? lub jego znajomy, a może jest specjalistą w danej dziedzinie?

w interecie informacji jest ..hm..wystarczająco dużo żeby poznać konkrety..ale za mało żeby od razu skorzystać.

Proszę Was o informacje, interesuje mnie jak wyglada zabieg, ile to faktycznie kosztuje, czy sa efekty uboczne, czy zabieg boli no i efekty długoterminowe..choć wiem ze ze względu na nowy temat penie nie bedzie zbyt wielu osób z takim efektem. z niecierpliwością czekam na wpisy
mkamczatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 20:58   #2
fpapuzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 11
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

ciekawe czy jest drogi....;/ w internecie piszą ze koszt jednej to kilkaset zł...ale ile jest potrzebne to rożnie jest na stronach cenników klinik, przydałaby się wiedza ekspercka...;]

niestety nie podzielę sie doświadczeniem ale mogę doradzić, abyś udała się na wizytę konsultacyjną i dowiedz się od lekarza co i jak ;] i koniecznie opisz bo mi za chwilkę tez stuknie 40 tka i myślę o jakimś prezencie dla siebie..a podsunęłaś mi dobry pomysł ;]
fpapuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 15:43   #3
martaa kaczorowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

ana czym konkretnie Ci zalezy? interesuje się tematami med estetycznej, sama koszystam może doradze ;]
martaa kaczorowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 20:37   #4
skans7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Witam miałam robione nici lift.barb dwa msc temu dwie sztuki czyli po jednej na stronę Moim problemem są linie marionetki i opadajacy owal twarzy Zabieg pomógł na tyle,że jest lepiej a bardzo ładnie wygladało do miesiaca po,skóra byla wyrażnie podniesiona i dół twarzy układał się w tzw literkę v Chciałam najpierw wyprobowac ten zabieg dlatego tylko po jednej nici Teraz chcę założyć po dwie sztuki na stronę
skans7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 14:09   #5
ewpiorko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

jestem 1 miesiac po zabiegu z uzyciem nici PDO. moim problemem były tzw "chomiczki" ...czyli zacierający się owal policzków. dla mnie były to po prostu zwisające policzki, moja zmora. okazało się sie wystarczą 3 nici z kazdej strony zeby skorygować owal i róznice widac od razu po zabiegu. nie jestem nowicjuszem jesli chodzi o zabiegi med estetycznej dlatego bez obaw postanowiłam wypróbowac to dobrodziejstwo i moge powiedziec ze nie ma czego sie bac tylko działac ;] !!!
ewpiorko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 10:40   #6
Tofee
Przyczajenie
 
Avatar Tofee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez ewpiorko Pokaż wiadomość
jestem 1 miesiac po zabiegu z uzyciem nici PDO. moim problemem były tzw "chomiczki" ...czyli zacierający się owal policzków. dla mnie były to po prostu zwisające policzki, moja zmora. okazało się sie wystarczą 3 nici z kazdej strony zeby skorygować owal i róznice widac od razu po zabiegu. nie jestem nowicjuszem jesli chodzi o zabiegi med estetycznej dlatego bez obaw postanowiłam wypróbowac to dobrodziejstwo i moge powiedziec ze nie ma czego sie bac tylko działac ;] !!!

Ewapiorko a możesz rozwinąć jak wygląda się "po zabiegu", czy jest to zabieg który wymaga "rekonwalescencji" i dnia wolnego "po" czy raczej z tych "lunchowych" ... gdzie robiłaś? Ile kosztowało,
Tofee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 16:39   #7
skans7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Zabieg jest w znieczuleniu miejscowym ,ja nitki miałam wprowadzane nad uchem we włosach a kończyły się mniej więcej pod kącikami ust W znieczuleniu całkowicie bezbolesny,opuchlizna utrzymuje się do 10 dni tak mówiła dr lecz wiadomo u każdego inaczej jest Ja po zabiegu byłam opuchnięta,twarz dziwnie wyglądała i niestety jest to widoczne u mnie kilka pierwszych dni w ukryciu potem coraz lepiej a po dwóch tygodniach było ok ,podobało mi się byłam zachwycona Tak po miesiącu,półtora jakby efekt podciągnięcia mniejszy mi się wydawał ale to tylko po jednej nici ale naprawdę i tak jest lepiej niż przed i polecam bo to działa
skans7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 20:36   #8
Tofee
Przyczajenie
 
Avatar Tofee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Czy po zabiegu miałyście jakieś wizyty kontrolne? Zastanawiam się czy np. nie umówić się tuż przed urlopem ... akurat byłby czas aby oswoić i siebie i dojść z twarzą do ładu po zabiegu, jednak taka opcja odpada jeżeli trzeba się pokazać lekarzowi np. tydzień po zabiegu ...
Tofee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 16:54   #9
ewpiorko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

zabieg trwał ok 50 min, bardzo miło spędziłam ten czas ;] bezbolesny całkowicie, jakiś tam krem miejscowo znieczulił i było ok. samo wkłuwanie wiadomo mało przyjemne jednak bez przesady ;] koszt 1000 zł, przygotowana byłam na wiecej, i w sumie to załuje ze za jednym zamachem nie zrobiłam tez podbródka ;]

a po zabiegu niestety nie jest tak ze od razu na drugi dzien jest idealnie, ja byłam spuchnieta troche, a ze mam tendencję do siniakow to tez mialam na buzi lekkie siniaki, wiec dobrze ze akurat przed weekendem trafiłam ;]
doświadczenie mnie tego nauczyło.
po 3 dniach bylo juz ok, efetkt fajny ;]
kolezanki pytały co robiłam...podejrzewały lifting!!! na to ja " oczywiscie ze to lifting..tylko taki bezkrwawy" ;]

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

nie chciałabym tu robic reklamy zatem jeśli ktos chciałby sie dowiedziec gdzie i kto to zaprawszam na priv

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

kontrolna wizyta a jakze zalecana potrzebna ale odwołałam
ewpiorko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 17:10   #10
mkamczatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez martaa kaczorowska Pokaż wiadomość
ana czym konkretnie Ci zalezy? interesuje się tematami med estetycznej, sama koszystam może doradze ;]
oj to musiałabym sie mocno zastanowiac...na czym najbardzie, bo najchetniej to od czoła po głeboki dekold...no ale jak piszecie ze za jedna nitke sie płaci a mi by sie pewnie ich z 200 przydało to chyba mnie nie stac ale chyba w pierwszej kolejnosci to czoło...podbródek no i te tzw marionetki..te fałdki są okrepne.. policzki tez..

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez skans7 Pokaż wiadomość
Zabieg jest w znieczuleniu miejscowym ,ja nitki miałam wprowadzane nad uchem we włosach a kończyły się mniej więcej pod kącikami ust W znieczuleniu całkowicie bezbolesny,opuchlizna utrzymuje się do 10 dni tak mówiła dr lecz wiadomo u każdego inaczej jest Ja po zabiegu byłam opuchnięta,twarz dziwnie wyglądała i niestety jest to widoczne u mnie kilka pierwszych dni w ukryciu potem coraz lepiej a po dwóch tygodniach było ok ,podobało mi się byłam zachwycona Tak po miesiącu,półtora jakby efekt podciągnięcia mniejszy mi się wydawał ale to tylko po jednej nici ale naprawdę i tak jest lepiej niż przed i polecam bo to działa
a czy mogłabys napisac ile kosztował Cie zabieg? ten jak napisałas First Lift Barb to takie nici z haczykami tak? chyba sa drozsze...?
mkamczatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 14:14   #11
skans7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Tak te nici są z haczykami,znieczulenie w strzykawce z lidokainą i adrenaliną,moja lekarka mówiła ,że przy takich zabiegach nie używa takich rzeczy typu emla czy tym podobne,są zwykłe nici pdo to może wtedy kremy znieczulające.Koszt nitki barb 300zł Po zabiegu dyskomfort z gryzieniem,na drugi dzień w miarę ok,mycie twarzy delikatne bo czuć tkliwość tam gdzie nitki.Ale nie są to jakieś wielkie uciążliwości
skans7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 17:49   #12
mkamczatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

bardzo Wam dziękuje za wpisy i opinie!
czuje już ze temat staje mi się bliższy no i już skłaniam się do decyzji o zabiegu.
zastanawiam się tylko..może to głupie..czy w każdym gabinecie med est wykonują juz takie zabiegi? czy lekarz musi być odpowiednio do tego przeszkolony/dedykowany? rozumiecie...żeby nie wpaść w niepowołane ręce. jak sprawdzić taki gabinet? lekarza?

myśle ze skłonie sie najpierw do wizyty konsultacyjnej..i to nie dlatego ze nadal mam obiekcje..ale ja po prostu musze miec "chemie "z lekarzem któremu powierzam swój wyglad ..
trudno najwyzej zaplace extra za dodatkowa wizyte ;]

az dziwi mnie ze nie ma tu ani jednej negatywnej opinii ;] podejrzane..nawet cena nie jest tak odstraszająca.. !;]

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

myslałam ,że efekt utrzymuje sie troche dłużej..tak przynajmnie piszą w róznych materiałach reklamowo-informacyjnych, no ale pewnie trzeba wziac poprawke na tzw "indywidualne predyspozycje" czyt. ok roku no ale i tak brzmi nieźle zwłaszcza ze skóra sie odbudowauje...w sensie ten cały kolagen którego nam z wiekiem ubywa.
mkamczatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 17:54   #13
ewpiorko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

zdecydowanie masz racje z wizyta konsultacyjna! jesli masz jeszcze watpliwosci / nie znasz lekarza/ czujesz niepokoj to zdecydowanie tak. o ile ja kontrolnej nie odbyłam o tylke na konsultacyjna poszłam.

moja lekarka powiedziała,że efekt do ok 2 lat... hm...mam nadzieje!! ;]
ewpiorko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 14:33   #14
mkamczatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

wykonałam sporą prace żeby znaleźć lakarza i gabinet ;] ale chyba mam to juz za sobą ;] byłam na 2 wizytach, w 2 rożnych gabinetach no i wybrałam tam gdzie była chemia po prostu. w sumie to chyba większość gabinetów robi dobre wrażenie na początku ale jak zaznaczyłam lekarz musi miec to coś ;] nie wiedziałam ze w Krakowie takie obłożenie. A szukając opinii w internecie itp to można oszaleć z natłoku linków spamujących i potem co chwila wyskakujących ciasteczek. Ale trafiłam na parę opinii osób i sprawdziłam gabinety. niestety w moim otoczeniu nikt nie był mi w stanie polecić nic w Krakowie ale wiedząc jak ważne są szczere opinie, mam nadzieje niebawem sama przysłużę sie forumowiczkom i coś napisze, wizyta za tydzien ;]
mkamczatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 23:04   #15
piranja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 22
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Ja nici liftingujace na twarz mialam robione jak tylko pojawiły się na rynku u dr J.Sułowicz, czyli juz jakis czas temu teraz własnie zastanawiam się nad nimi na inna partie ciala, min na wew strone ud by troszke podciągnąc "zwisy" po spadku wagi. Moja dr Joasia mi ten zabieg polecila wiec jak juz bede po nim to napisze co i jak
piranja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 15:09   #16
mkamczatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

a nie no pośladki i uda i dekolt ...no byłoby super ;]z workiem pieniędzy ;] a tak serio to najbardziej zależy mi na policzkach, poza tym czoło głownie na poziome zmarszczki no i podbródek. oczywiste zostałam poinstruowana jakie nici jak działają wiec sama poprawa napięcie skory może mnie nie satysfakcjonować... dlatego wskazaniem dla moich oczekiwań są nici z haczykami nazywają się First Lift Barb. podekscytowana jestem zabiegiem i w sumie to nie moge sie dosczekac.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez piranja Pokaż wiadomość
Ja nici liftingujace na twarz mialam robione jak tylko pojawiły się na rynku u dr J.Sułowicz, czyli juz jakis czas temu teraz własnie zastanawiam się nad nimi na inna partie ciala, min na wew strone ud by troszke podciągnąc "zwisy" po spadku wagi. Moja dr Joasia mi ten zabieg polecila wiec jak juz bede po nim to napisze co i jak
a mogę zapytać jakie to były nici? w sensie rodzaj. no i na jakie części twarzy wykonywałas zabieg?
mkamczatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 13:11   #17
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Witajcie,
jestem drugi dzień po zabiegu implantacji 16 szt. nici First Lift BARB 4D (policzki i chomiki). Hm... własnie próbuję zjeść kanapkę i przyznam, że to duże wyzwanie. Nie mówię też wyraźnie, twarz jest lekko opuchnięta i boli. Siniaków żadnych. Efekt duży, podciągnięte policzki i zero "chomików". Jeśli ktoś twierdzi, że to zabieg bez bólu to jest w błędzie. W 10 punktowej skali ból drugi dzień po zabiegu jest na 5, pomagają częste kompresy z lodu. Sam zabieg ze znieczuleniem miejscowym stomatologicznym (kilkanaście nastrzyknięć na całą twarz poniżej oczu) mimo to bolesność w rejonie żuchwy była na 5-6(najprawdopodobniej w tym miejscu nie była okolica dokładnie ostrzyknięta). W sumie jestem zadowolona, tylko ten ból...czekam aż zniknie i ból i obrzęk.
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 11:08   #18
iwka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 14
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Ja miałam robiony zabieg wczoraj. Po 3 nici 4D na każdą stronę. Jeśli chodzi o bolesność, to prawej strony w ogóle nie czułam. Wszystko poszło fajnie i efekt był znakomity. Niestety, z lewą stroną pani doktor trochę się męczyła i nie wygląda to już tak dobrze jak z drugiej. Mam nierówności i wgłębienia. Podobno ma to zniknąć w ciągu 3 dni. Mam tylko nadzieję, że twarz będzie symetryczna. Do kitu jest ze spaniem. Można tylko na wznak. A ja, zwolenniczka spania na brzuchu, nawet nie zmrużyłam oka dzisiejszej nocy. Najgorsze, że tak trzeba spać przez ok. tydzień. I ciągle mam uczucie ciągnięcia. Boje się nawet umyć zęby, żeby nie pozrywać nici. Czy ktoś miał podobne objawy i jak to się skończyło?
iwka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 11:23   #19
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez iwka_07 Pokaż wiadomość
Ja miałam robiony zabieg wczoraj. Po 3 nici 4D na każdą stronę. Jeśli chodzi o bolesność, to prawej strony w ogóle nie czułam. Wszystko poszło fajnie i efekt był znakomity. Niestety, z lewą stroną pani doktor trochę się męczyła i nie wygląda to już tak dobrze jak z drugiej. Mam nierówności i wgłębienia. Podobno ma to zniknąć w ciągu 3 dni. Mam tylko nadzieję, że twarz będzie symetryczna. Do kitu jest ze spaniem. Można tylko na wznak. A ja, zwolenniczka spania na brzuchu, nawet nie zmrużyłam oka dzisiejszej nocy. Najgorsze, że tak trzeba spać przez ok. tydzień. I ciągle mam uczucie ciągnięcia. Boje się nawet umyć zęby, żeby nie pozrywać nici. Czy ktoś miał podobne objawy i jak to się skończyło?
Mam to samo, dziś jest trzeci dzień po zabiegu. Źle śpię, też nie umiem spać na wznak. Buzia mniej nabrzmiałą ale nici ciągną, trudno cokolwiek zjeść. To normalne, zanim organizm przyjmie je jak"swoje" musi minąć trochę czasu, myślę ok. 10-14 dni. Ale każdego dnia jest lepiej
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-04, 11:59   #20
iwka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 14
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Ulla4 Pokaż wiadomość
Mam to samo, dziś jest trzeci dzień po zabiegu. Źle śpię, też nie umiem spać na wznak. Buzia mniej nabrzmiałą ale nici ciągną, trudno cokolwiek zjeść. To normalne, zanim organizm przyjmie je jak"swoje" musi minąć trochę czasu, myślę ok. 10-14 dni. Ale każdego dnia jest lepiej
Dzięki Kochana za pocieszenie. Ale na tę chwilę mam dużą dysproporcję w twarzy. Prawa jest taka nabrzmiała, a lewa ma dołki i wgłębienia. Wygląda to masakrycznie. Boję się, że to się nie wyrówna. I co wtedy? Będzie jakaś poprawka?
iwka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 13:17   #21
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez iwka_07 Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana za pocieszenie. Ale na tę chwilę mam dużą dysproporcję w twarzy. Prawa jest taka nabrzmiała, a lewa ma dołki i wgłębienia. Wygląda to masakrycznie. Boję się, że to się nie wyrówna. I co wtedy? Będzie jakaś poprawka?
Jestem pewna, że będzie u Ciebie lepiej, ja też cały czas obserwuję swoją twarz teraz zauważyłam z prawej strony górkę i dołek ale czuje że to opuchnięcie, tu bardziej boli. Niestety musi upłynąć trochę czasu aż się wszystko przyjmie i zagoi, teraz tkanki są porozrywane, wewnątrz są obrzęki widoczne na twarzy jako górki, należy jak najczęściej robić okłady z lodu na te miejsca. W razie gdyby, w co nie wierzę miałoby tak zostać to u mojej pani doktor są poprawki w cenie (tak mi powiedziała).
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 15:45   #22
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

dziewczyny napiszcie tutaj lub pw w jakim gabinecie i gdzie robiłyscie nici, zaczynam sie właśnie rozglądać w tym temacie
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-05, 21:54   #23
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Ja robiłam na Koszykowej w OL-AN Estetyka.
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 09:22   #24
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie tutaj lub pw w jakim gabinecie i gdzie robiłyscie nici, zaczynam sie właśnie rozglądać w tym temacie
Weź jednak Kochana pod uwagę, że dobry wygląd po 3-5 dniach po zabiegu implantacji nici haczykowatych to bujda. Przekopałam internet i wiem, że w większości przypadków opuchlizna i asymetria z tym związana trwa ok. 14 dni a nierzadko ok. miesiąc. Tego nie wiedziałam, pani doktor, która również ma nici haczykowate powiedziała mi, że u niej po 3 dniach było zero opuchnięć.
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:38   #25
iwka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 14
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Ja robiłam we Wrocławiu w Dermamed Estetica. W dalszym ciągu moja lewa strona pozostawia wiele do życzenia. A jutro trzeba iść do tyrki Wychodzi na to, że trzeba będzie poczekać z 2 tygodnie, aby znów "normalnie" wyglądać. A moja pani doktor zapewniała, że po 3 dniach śladu nie będzie. Oj, ja naiwna Mam mieszane uczucia co do tego zabiegu. Nie wiem, czy bym go powtórzyła.
iwka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:34   #26
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Czwarty dzień po zabiegu i mój prawy policzek jest większy, bardziej spuchnięty niż lewy. Zauważyli to moi wczorajsi goście, którzy nic nie wiedzą. Powiedziałam, że ząb mnie boli Powiem szczerze, że gdybym wiedziała jak to będzie wyglądało to wzięłabym 14 dni urlopu. Jutro nie idę do pracy, bo wszyscy będą pytać co mi się stało. Cieszę się jednak, że nie mam już chomików!!!!!!
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:54   #27
iwka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 14
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

A ja nie mogę wziąć urlopu Powiem, że od poduszki się odcisnęłam
iwka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 22:03   #28
iwka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 14
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Mija kolejny dzień, a ja dalej wyglądam jak Frankenstein Co za bzdury piszą, że nici nie dają żadnych skutków ubocznych i od razu można powrócić do codziennych czynności. Czuję się oszukana!
iwka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 11:04   #29
Ulla4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Ja dzisiaj, szóstego dnia po zabiegu wyglądam dobrze, mam trzy maleńkie żółte siniaczki. Pięć, sześć razy dziennie stosowałam okłady z lodu. Iwka_07 może u Ciebie proces gojenia potrwa dłużej nie tydzień ale dwa. Musi być lepiej, cierpliwości. Kiedy wybierasz się na kontrolę.
Ulla4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 15:10   #30
iwka_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 14
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Kontrolę mam dopiero w przyszły piątek 17 kwietnia, ale nie wiem, czy nie podejść wcześniej. Boje się, że zrobią mi się jakieś zrosty i wtedy to już zupełna lipa. Gęba ciągle mnie boli i pod palcami mam grudki, a właściwie grudy. Wyglądam, jakbym w młodości przechodziła straszny trądzik, który zostawił na skórze dziury. Najgorsze, że nigdzie nie piszą o skutkach ubocznych. Można przeczytać same pozytywy. A czujesz ciągnięcie w policzkach? Bo ja bardzo!
iwka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 11:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.