Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-08, 09:18   #3661
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
O, a ja zawsze staram się być miła i pytam się "Czy mogłabym prosić o próbkę "...." " Wypróbuję, dzięki
wiesz, chodzi o ten złoty środek - bez wielkopaństwa/traktowania z góry obsługi, ale i bez błagalnego tonu, to trudno wytłumaczyć słowami, ale myśle, że wiesz o co chodzi

to znacząco ułatwia życie - także w urzędach, przychodniach itp.


i też używam takiego zwrotu jak Ty, tylko pytajnik na końcu jest ledwie wyczuwalny
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-09-08 o 09:20
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 09:54   #3662
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Corii napisz coś więcej bo mnie strasznie zaintrygowałaś
Generalnie faktycznie ujednolica koloryt cery, dopasowując się do niej. Zniejsza niedoskonałości, a także pory. Wygładza buzie, niweluje załamania, zaciemnienia, etc. Oczywiście, ze cera nie będzie wyglądała jak po liftingu, ale jest wyraźna róznica między buzią saute a buzią, na której jest nałożony Dreamtone. Jesli nie mamy ochoty na makijaż, a nie chcemy wyglądać jak prosto z łóżka, to wystarczy Dreamtone, na to korektor, puder i sruuu. Albo Dreamtone, BBCream, korektor, puder i tyle.
Postanowiłam, ze na dniach ide go kupić, bo sprzedaje się tak dobrze, ze w niektórych S, już sa braki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 10:47   #3663
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
moja widza była znacznie lepsza niż pani konsultantki.
To juz chyba norma
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 11:43   #3664
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

No proszę Was, a co trzeba mieć ubrane żeby kupić tusz chanel ?
Futro z nerek
Przecież chyba większości chodzimy normalnie ubrane.
Ja osobiście wole Dauglasach niz sephore bo panie sa milsze i bardziej pomocne.
A ze rzadko sie trafia kompetentna , która wie wiecej niż Wy to faktycznie norma.

Ja kupiłam nowe żelazko specjalnie dla funkcji strażaka, mam brauna. Denerwuje mnie w nim tylko ze ciagle musze wody dolewac
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-09-08 o 11:46
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:00   #3665
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Głupio mi było, tyle razy prosiłam o jakąś próbkę przy zakupach i zawsze słyszałam nie bo "nie robimy, nie ma, zostało mało" że odpuściłam. Może decydujący jest fakt, że przychodzę tam za 'normalnie' ubrana
Ha ha ha może trzeba zapytać czy ma próbki zarezerwowane dla koleżanki czy do sprzedaży na allegro????
A tak na poważnie to proś o rozmowę z kierowniczką.....zobaczys z jaki cud się wydarzy. Każda z nas jest taką samą klientką i nie powinno to mieć żadnego znaczenia czy masz kartę białą, czarną czy złotą!

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo, to te panie tak machają próbkami, aby było dobrze widać w kamerach, bo przecież trzeba udokumentować, że nie wszystko one biorą, ale i jeszcze klientkom coś dadzą

mnie ostatnio Sephora wysłała maila z ankietą, odnośnie zadowolenia z jakości obsługi. akurat tego dnia nie byłam zadowolona. moja widza była znacznie lepsza niż pani konsultantki.
odwiedzę ich jeszcze dziś, gdyż są VIPy i nie pokażę się tam do kolejnych. właśnie przez kiepską obsługę.
Oj chciałbym taką ankietę
Co do ograniczonej wiedzy to ja się już przyzwyczaiłam.
Też czekam na VIP-y bo wcześniej nie mam zamiaru wchodzić do S.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:00   #3666
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No proszę Was, a co trzeba mieć ubrane żeby kupić tusz chanel ?
Futro z nerek
Przecież chyba większości chodzimy normalnie ubrane.
Ja osobiście wole Dauglasach niz sephore bo panie sa milsze i bardziej pomocne.
A ze rzadko sie trafia kompetentna , która wie wiecej niż Wy to faktycznie norma.

Ja kupiłam nowe żelazko specjalnie dla funkcji strażaka, mam brauna. Denerwuje mnie w nim tylko ze ciagle musze wody dolewac
No i właśnie natchniona dyskusją zahaczylam o S. i poprosiłam o próbkę tego serum Lancome (w sumie dlatego, że tez o tym była tu mowa, a innego pomysłu nie miałam na test) i nie dość, że migiem i z uśmiechem,to miła pani zapytała, czy aby napewno chcę tylko kolor 2, bo może jednak i trochę 3
A ubrana nie jestem elegancko, zqpewniam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:08   #3667
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
No proszę Was, a co trzeba mieć ubrane żeby kupić tusz chanel ?
Futro z nerek
Przecież chyba większości chodzimy normalnie ubrane.
Ja osobiście wole Dauglasach niz sephore bo panie sa milsze i bardziej pomocne.
A ze rzadko sie trafia kompetentna , która wie wiecej niż Wy to faktycznie norma.

Ja kupiłam nowe żelazko specjalnie dla funkcji strażaka, mam brauna. Denerwuje mnie w nim tylko ze ciagle musze wody dolewac
No własnie mnie kiedyś laska olała bo byłam w kurtce, a ona wolała być "cieniem" dla pani w wielkim futrze.
Kocham moje panie w Douglasie ...z wzajemnością
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 12:31   #3668
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez kootekk Pokaż wiadomość
szkoda ze tylko w Douglasie, nie lubie tam chodzic

dziekuje Ci bardzo za odpowiedz, chyba zainwestuje skoro to takie dobre
Dobre owszem, ale cena przesadzona mocno moim zdaniem
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:32   #3669
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Melduję posłusznie, że przetestowałam drugą S., pomna że test pierwszy robilam w najbardziej przyjaznej S. w wawce..
I fakt, pani powiedziała, że chyba może brakować pojemników, ja się niestety pospieszylam mówiąc, że mam.
Ale jestem jej skłonna uwierzyć, bo i mina i mowa ciała pani mówiła 'co by tu poradzić'
Mam nadzieję, że przez moje wyczyny, nie braknie probasow dla innych
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:38   #3670
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No własnie mnie kiedyś laska olała bo byłam w kurtce, a ona wolała być "cieniem" dla pani w wielkim futrze.
Kocham moje panie w Douglasie ...z wzajemnością
Ja mam z nimi zawsze inny problem - jak chcę tylko połazić rozejrzeć się co by mi ewentualnie mogło w oko wpaść, to zaczepiają mnie co 2 minuty i za każdym razem inna. Jak przyjdę z konkretnym pomysłem na zakup i chcę załatwić to w miarę szybko to nie ma żadnej wolnej w promieniu kilometra, a zajęta kimś innym może jedna w drugim końcu sklepu. Reszta gdzieś w czarnej dziurze chyba siedzi albo cudownie przenosi się w przestrzeni do innego sklepu przeszkadzać innej rozglądającej się
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-09-08 o 12:40
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 13:35   #3671
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam jakieś 3-4 m-sc. temu żelazko i wybrałam ten modelhttp://www.agito.pl/zelazko-tefal-fv...19-650751.html
Było niedrogie, jest lekkie i dobrze się nim prasuje nawet pognieciony materiał. Można prasować naprawdę ze sporym wyrzutem pary dzięki czemu nie trzeba skrapiać tkaniny wodą bo żelazko rozprasuje wszystko. Wodę też się nalewa w miarę łatwo. Dla mnie jest ok, bardzo funkcjonalne
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam podobne żelazko, ale jeszcze z opcją strażaka, nie widzę czy to też ma . Baaaardzo polecam, strasznie poprawia komfort psychiczny - koniec martwienia się czy się dom nie pali
Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
o właśnie, dobrze że o tym napisałaś, bo mnie jakoś umknęło, a to bardzo ważne, zwłaszcza jak się ma np. sklerozę i kota w domu (niestety pierwsze nadal i mnie dotyczy)
Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja kupiłam nowe żelazko specjalnie dla funkcji strażaka, mam brauna. Denerwuje mnie w nim tylko ze ciagle musze wody dolewac
Dzięki. Wybrałam już potencjalne ze wszystkimi tymi funkcjami Takie. Muszę je tylko zobaczyć na żywo - jak "leży" w dłoni i czy design jest w miarę ok.
Jak sobie pomyślę o tym, że będę musiała prasować te wszystkie pieluchy i ubranka to trochę mina mi rzednie...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 13:35   #3672
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

OlaM i pW4 - bardzo dziekuje Wam za odpowiedz...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806

Edytowane przez milena72
Czas edycji: 2013-09-08 o 13:44
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:46   #3673
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
U mnie identyczna sytuacja. Też zakupy na podobną kwotę i machanie tym zapachem (chanel?) jak świętym gralem. Kiedyś pamiętam taką sytuację, że kupowałam pędzle, przede mną stała jakaś kobitka i kupowała żele pod prysznic, a 'sephorzanka' proponowała jej różne próbki, ta sobie poprzeglądała, wybrała kilka. Przychodzi moja kolej i co - zero próbek Ciekawe czy są jakieś kryteria przydzielania.
Dokładnie to ja nie wiem od czego to zależy. Czasem jak robię zakupy do 30 zł to dostaję po 5 próbek,a jak robię powyżej 150 zł zawsze góra jedną
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 14:50   #3674
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja jakoś 2-3 miesiące temu robiąc zakupy w Sephorze za ok 250 zł w ramach próbki otrzymałam propozycję psiknięcia mi nadgarstka nowymi perfumami Roberto Cavalli, nie skorzystałam
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:06   #3675
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Generalnie faktycznie ujednolica koloryt cery, dopasowując się do niej. Zniejsza niedoskonałości, a także pory. Wygładza buzie, niweluje załamania, zaciemnienia, etc. Oczywiście, ze cera nie będzie wyglądała jak po liftingu, ale jest wyraźna róznica między buzią saute a buzią, na której jest nałożony Dreamtone. Jesli nie mamy ochoty na makijaż, a nie chcemy wyglądać jak prosto z łóżka, to wystarczy Dreamtone, na to korektor, puder i sruuu. Albo Dreamtone, BBCream, korektor, puder i tyle.
Postanowiłam, ze na dniach ide go kupić, bo sprzedaje się tak dobrze, ze w niektórych S, już sa braki.
Corii dzięki za opinię, byłam w galerii i wzięłam sobie próbkę 2 medium i zaczynam testy Na razie mogę stwierdzić ,że pachnie bosssko!
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:26   #3676
Roksia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 313
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Hej Dziewczyny! 8 część wątku a ja tu jestem pierwszy raz I nie przez przypadek!
Orientujecie się może czy w Sephorze (bo w Douglasie chyba nie są dostępne) szykuje się jakaś promocja na kolorówkę Chanel? (albo gdzie można te kosmetyki kupić troszkę taniej - ważne, żeby było pewne, że to nie podróbki)
Nie znam się, więc buszowanie po ebayu czy allegro i tak nic mi nie da, bo wszystko tam wydaje mi się oryginalne, a planuję nieco większe zakupy, więc każdy upust jest jak najbardziej na tak
__________________
"Nie traktuj Siebie tak poważnie, nikt poza Tobą tego nie robi." Regina Brett
Roksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:33   #3677
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Roksia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! 8 część wątku a ja tu jestem pierwszy raz I nie przez przypadek!
Orientujecie się może czy w Sephorze (bo w Douglasie chyba nie są dostępne) szykuje się jakaś promocja na kolorówkę Chanel? (albo gdzie można te kosmetyki kupić troszkę taniej - ważne, żeby było pewne, że to nie podróbki)
Nie znam się, więc buszowanie po ebayu czy allegro i tak nic mi nie da, bo wszystko tam wydaje mi się oryginalne, a planuję nieco większe zakupy, więc każdy upust jest jak najbardziej na tak
W Sephorze do 09.09 są VIPy -20% na produkty do pielęgnacji i makijażu.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:39   #3678
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki. Wybrałam już potencjalne ze wszystkimi tymi funkcjami Takie. Muszę je tylko zobaczyć na żywo - jak "leży" w dłoni i czy design jest w miarę ok.
Jak sobie pomyślę o tym, że będę musiała prasować te wszystkie pieluchy i ubranka to trochę mina mi rzednie...
moje miało właśnie Azur w nazwie

a ubranka ... przyzwyczaisz się, małe są, szybciej pójdzie niż z dorosłymi

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja jakoś 2-3 miesiące temu robiąc zakupy w Sephorze za ok 250 zł w ramach próbki otrzymałam propozycję psiknięcia mi nadgarstka nowymi perfumami Roberto Cavalli, nie skorzystałam
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:48   #3679
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Roksia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! 8 część wątku a ja tu jestem pierwszy raz I nie przez przypadek!
Orientujecie się może czy w Sephorze (bo w Douglasie chyba nie są dostępne) szykuje się jakaś promocja na kolorówkę Chanel? (albo gdzie można te kosmetyki kupić troszkę taniej - ważne, żeby było pewne, że to nie podróbki)
Nie znam się, więc buszowanie po ebayu czy allegro i tak nic mi nie da, bo wszystko tam wydaje mi się oryginalne, a planuję nieco większe zakupy, więc każdy upust jest jak najbardziej na tak
Witamy ja moge Ci polecic perfumerie internetowa malolepsza.pl maja troszke taniej niz sephory itp aha - w douglasie jest chanel ale rzadko miewaja promocje, chyba ze na douglas.pl tam czasem sa znizki
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-09-08 o 18:52
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 19:14   #3680
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wiesz, chodzi o ten złoty środek - bez wielkopaństwa/traktowania z góry obsługi, ale i bez błagalnego tonu, to trudno wytłumaczyć słowami, ale myśle, że wiesz o co chodzi

to znacząco ułatwia życie - także w urzędach, przychodniach itp.


i też używam takiego zwrotu jak Ty, tylko pytajnik na końcu jest ledwie wyczuwalny

Wiem, wiem, może byłam hmmm.. za miła?

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ha ha ha może trzeba zapytać czy ma próbki zarezerwowane dla koleżanki czy do sprzedaży na allegro????
A tak na poważnie to proś o rozmowę z kierowniczką.....zobaczys z jaki cud się wydarzy. Każda z nas jest taką samą klientką i nie powinno to mieć żadnego znaczenia czy masz kartę białą, czarną czy złotą!
U mnie w mieście nie ma douglasów, super pharmów itp. - zostaje tylko sephora stąd może pewność, że i tak u NICH kupię


Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dokładnie to ja nie wiem od czego to zależy. Czasem jak robię zakupy do 30 zł to dostaję po 5 próbek,a jak robię powyżej 150 zł zawsze góra jedną
Wow, mi się nigdy nie zdarzyło dostać większej ilości niż 1

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ja jakoś 2-3 miesiące temu robiąc zakupy w Sephorze za ok 250 zł w ramach próbki otrzymałam propozycję psiknięcia mi nadgarstka nowymi perfumami Roberto Cavalli, nie skorzystałam
Ja na początku wakacji miałam taką sytuację , że po zapłaceniu pani z sephory obsikała mnie, bez pytania, chmurą jakiegoś zapachu zza kasy Zapytałam się co to za zapach - ona stwierdziła, że już wycofany
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:39   #3681
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wiesz, chodzi o ten złoty środek - bez wielkopaństwa/traktowania z góry obsługi, ale i bez błagalnego tonu, to trudno wytłumaczyć słowami, ale myśle, że wiesz o co chodzi

to znacząco ułatwia życie - także w urzędach, przychodniach itp.


i też używam takiego zwrotu jak Ty, tylko pytajnik na końcu jest ledwie wyczuwalny
Ja właśnie mam podobne podejście .
Fakt, ciężko to opisać, ale chodzi z jednej strony o pewność siebie i stanowczość, z drugiej o zachowanie pewnej uprzejmości.
Jak mnie nikt nie wkurza na wejściu, to nawet uśmiech gości na mojej twarzy .
Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Dokładnie to ja nie wiem od czego to zależy. Czasem jak robię zakupy do 30 zł to dostaję po 5 próbek,a jak robię powyżej 150 zł zawsze góra jedną
Zdarzało mi się podobnie i też sama zachodzę w głowę, wg jakiego klucza przydzielają próbki .
Generalnie okazuję całkowitą obojętność, gdy pani pokazuje mi, czym też mnie obdarowała z dobroci serca, i szczerze - zwisa mi to, bo tylko raz w życiu dostałam bardziej sensowne próbki, choć zakupy robiłam wtedy akurat większe, ale bez przesady . Jeśli chodzi mi o coś konkretnego (podkład czy perfumy) to po prostu proszę, i dotąd obyło się bez jakichkolwiek fochów ze strony ekspedientek.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 19:51   #3682
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Witamy ja moge Ci polecic perfumerie internetowa malolepsza.pl maja troszke taniej niz sephory itp aha - w douglasie jest chanel ale rzadko miewaja promocje, chyba ze na douglas.pl tam czasem sa znizki
W Douglasie on-line nie ma produktów marki Chanel :-(
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:09   #3683
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
moje miało właśnie Azur w nazwie

a ubranka ... przyzwyczaisz się, małe są, szybciej pójdzie niż z dorosłymi

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------



ja tylko raz uprasowalam po urodzeniu Mileny ubrania dla niej.. zmudne to to jest bardzo..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:33   #3684
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
...Jeśli chodzi mi o coś konkretnego (podkład czy perfumy) to po prostu proszę, i dotąd obyło się bez jakichkolwiek fochów ze strony ekspedientek.
o właśnie

i w kwestii dziesiejszych testów na dawanie próbek, zapomniałam dodać, że nawet nie rozglądałam się w obu S. - wparowałam z uśmiechem na twarzy, dzieńdoberem i zapytaniem o próbki konkretnych rzeczy
po otrzymaniu podziękowałam i wyszłam. i tyle

więc można

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tylko raz uprasowalam po urodzeniu Mileny ubrania dla niej.. zmudne to to jest bardzo..
cicho
nie stresuj Milki
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-09-08 o 20:32
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:39   #3685
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
moje miało właśnie Azur w nazwie

a ubranka ... przyzwyczaisz się, małe są, szybciej pójdzie niż z dorosłymi
Oglądałam je dzisiaj na żywca i jest ok, ale zamawiać będę w necie, bo taniej niż w stacjonarnych.
najgorsze będzie to częste pranie (jak nie codzienne) i prasowanie pieluch tetrowych.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tylko raz uprasowalam po urodzeniu Mileny ubrania dla niej.. zmudne to to jest bardzo..
Ja prasowałam kiedyś ubrania Zosi (swojej pasierbicy), jak chodziła do przedszkola (wtedy często u nas mieszkała).
Będę musiała z racji zdrowotnej używać chyba pieluch tetrowych (pieluszkowanie podwójne), albo przynajmniej łączyć pampersy z tetrowymi w tym celu.
Swoje ubrania to prasuję tylko jak muszę bardzo elegancko wyglądać, a tak to staram się ładnie wieszać od razu po praniu i nie ustawiam szybkich obrotów wirowania Trzeba sobie jakoś ułatwiać życie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
cicho
nie stresuj Milki
hahaha
i tak już się lekko zestresowałam szukaniem żelazka i deski do prasowania
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:45   #3686
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Ja mam podobne żelazko, ale jeszcze z opcją strażaka, nie widzę czy to też ma . Baaaardzo polecam, strasznie poprawia komfort psychiczny - koniec martwienia się czy się dom nie pali
Moje nie wiem czy posiada takową funkcję, ale ja to jestem na tym punkcie przewrażliwiona, zawsze wszystko wyłączam jak wychodzę z domu także wiesz


Ależ mam dość nauki cały weekend z notatkami
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:40   #3687
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
...
Swoje ubrania to prasuję tylko jak muszę bardzo elegancko wyglądać, a tak to staram się ładnie wieszać od razu po praniu i nie ustawiam szybkich obrotów wirowania Trzeba sobie jakoś ułatwiać życie

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


hahaha
i tak już się lekko zestresowałam szukaniem żelazka i deski do prasowania

ja nawet kupuję pod takim kątem, czy da się uprać i powiesić tak, żeby wykluczyć, lub przynajmniej ograniczyć prasowanie
a w rozwieszaniu antyprasowaniowym jestem mistrzuniem

co do deski, proponuję poszukać takiej, która nie ma namacalnej siatki metalowej, która lubi się odprasować wzorkiem na ubraniu, lub wymaga jakiś dziwacznych dodatkowych podkładów, jest grubsza i jakby wywatowana i co ważniejsze, takiego pokrowca z teflonu (w każdym hipermarkecie są) - odbija ciepło i dużo łatwiej/szybciej się prasuje (namawiałam mum na taką, najpierw fukała, ale jak w koooońcu kupiła, to teraz w brodę sobie pluje, że nie kupiła wcześniej)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 21:59   #3688
AnnBlus
Rozeznanie
 
Avatar AnnBlus
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 551
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Ja raz w ramach testu podeszłam do konsultantki z kosmetykiem i powiedziałam stanowczo: proszę mi zrobić próbkę. Zrobiła A zawsze sie czaję z "czy mogłaby pani..."
AnnBlus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 22:17   #3689
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Moje nie wiem czy posiada takową funkcję, ale ja to jestem na tym punkcie przewrażliwiona, zawsze wszystko wyłączam jak wychodzę z domu także wiesz


Ależ mam dość nauki cały weekend z notatkami
Trzymam kciuki za egzamin

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja nawet kupuję pod takim kątem, czy da się uprać i powiesić tak, żeby wykluczyć, lub przynajmniej ograniczyć prasowanie
a w rozwieszaniu antyprasowaniowym jestem mistrzuniem

co do deski, proponuję poszukać takiej, która nie ma namacalnej siatki metalowej, która lubi się odprasować wzorkiem na ubraniu, lub wymaga jakiś dziwacznych dodatkowych podkładów, jest grubsza i jakby wywatowana i co ważniejsze, takiego pokrowca z teflonu (w każdym hipermarkecie są) - odbija ciepło i dużo łatwiej/szybciej się prasuje (namawiałam mum na taką, najpierw fukała, ale jak w koooońcu kupiła, to teraz w brodę sobie pluje, że nie kupiła wcześniej)
co do deski, to wymarzona mam, ale drogą okropnie, więc jej nie kupię (500 zł nie mam teraz na deskę, ale jest piękna ). Wybrałam jakąś przyzwoitą, która nie straszy swoim wyglądem, ale okazuje się, że chyba jej już nie produkują (w tym wzorze, w którym ja chcę). Jest miękka, ale nie wiem jaki rodzaj powłoki ma, najwyżej coś potem dokupię. Przy wyborze deski, na pierwszym miejscu stawiam wygląd/design, ponieważ nie mam gdzie jej schować i będzie w dosyć widocznym miejscu, dlatego nie może mnie straszyć
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 07:04   #3690
MiaWallace876
Raczkowanie
 
Avatar MiaWallace876
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 369
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

z "przygód" w Sephorze - ostatnio chciałam kupić sobie podkład Chanel. Podchodzę do Pani konsultantki i bardzo grzecznie pytam czy mogłaby mi pomóc z doborem koloru. Pani zrobiła minę jakbym co najmniej zapytała czy mogę ten podkład zabrać za darmo i odpowiedziała, że mam sobie nałożyć na rękę i jak kolor będzie pasował to znaczy, że jest dobrze - pełen profesjonalizm
__________________
FASHION FADES
STYLE IS ETERNAL

http://make-up-my-little-obsession.blogspot.com/

28.09 Tangle Teezer - recenzja
11.09 Jak dba o siebie Jessica Alba
08.09 UD Naked 2 VS OH SO Special Sleek
MiaWallace876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.