NOWE KWC - wątek informacyjny :) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-21, 17:31   #361
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez lee-lee Pokaż wiadomość

Załączę jeszcze tylko taki hit wszechczasow:
https://edipresse.pl/news/kosmetyk-w...lona-katalogu/
(...)
Comments are closed

Pozdorowienia dla Pani Elżbiety, Doroty oraz firmy Simply User


Edytowane przez lolka80
Czas edycji: 2016-03-21 o 17:33
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 18:32   #362
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez lee-lee Pokaż wiadomość
KWC jest katalogiem opierającym się na społeczności Wizażanek – dlatego też na bieżąco konsultowaliśmy zmiany, które wprowadzaliśmy z użytkowniczkami Wizażu, bądź wręcz wdrażaliśmy zapotrzebowania, jakie zgłaszały. Nie jest to koniec zmian, planujemy dalszy rozwój. Oczywiście w porozumieniu z recenzentkami katalogu. ”- komentuje Elżbieta Żywiczyńska.
To może ja wypiszę kilka sugestii i zapotrzebowań z wątku Nowy katalog KWC - uwagi, sugestie, oceny, pytania KLIK:

-oznaczenie kosmetyków z testów
-obowiązek podawania składów
-ulepszenie wyszukiwarki
-wiadomość wysyłana automatycznie po usunięciu recenzji
-zwiększenie liczby hitów
-sortowanie przez typ cery/włosów/wieku

Z tego wprowadzono jedno czyli zwiększenie liczby hitów do 30.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 18:33   #363
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Kolor - nie zmienimy.
A jaśnie panująca władza pozwoli chociaż spersonalizować sobie wygląd KWC, czy wszyscy mamy tracić wzrok sczytując jasnoszare, koślawe litery z białego tła bo szef uważa że tak jest ładniej?
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 18:36   #364
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Z tego wprowadzono jedno czyli zwiększenie liczby hitów do 30.
Kiedyś chyba nie było takiego limitu, bo ja mam ich dużo ponad 30 i blokadę na dodawanie nowych - nie mogę być za bardzo zadowolona z kosmetyków przez tyle lat
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 18:39   #365
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Gorzej. Z kościoła możesz się wypisać, a konta na wizażu nie usuniesz.
Bodajże pomimo apostazji dalej figuruje się w statystykach, więc tak jakby to samo co tu
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 18:44   #366
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Angry Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Weszłam na t nowe KWC i... ma kilka pytan do adminów:

1) rozumiem, że ta żałoba narodowa na portalu, to po starym dobrym KWC, bo te nowe jest poprostu ****e, inaczej tego nazwac nie moge! kiedy strona zyska jakieś sensowne kolorki

2) lista kategorii - gdzie sie takowa znajduje, w pełnej wersji, żebym jednym kliknięciem mogła się przenieść do wybranej kategorii, np kremy do cery wrażliwej? Albo np zmywacze do paznokci? kiedy to zostanie poprawione?

3) jak już się w coś wklikam, dlaczego klikając lpm, nie otwiera mi się normalne menu umożliwiające otworzenie strony w nowej karcie, tylko jakiś badziew, bo ktoś zamiast zrobić normalne linki zrobił jakieś badziwne obrazki? kiedy to zostanie poprawione?

4) przykladowo - https://wizaz.pl/kosmetyki/pielegnac...ki?search_full[query]=&search_full[filter_money_min]=&search_full[filter_money_max]=
w jaki sposób mogę to posortować alfabetycznie po nazwie, po producencie, itd? w jaki sposób mogę przejść do strony od razu 150?albo zwiększyć ilość wyświetlanych elementów na stronie?

5) skoro już o ilości wyświetlanych elementów na stronie mowa - w jaki sposób zamienić to na widok listy, bo kafelki są nieczytelne na rozdzielczości 1366x768 i zawierają za dużo nie interesujących mnie treści, np jakieś odnośniki do ceneo, powtórzenie nazwy kategorii, itp?

6) poddałam się, aby szybciej wyszukać kliknęłam w producenta.... https://wizaz.pl/kosmetyki/marka,11526,ziaja.html jak wyświetlić wszystkie produkty danego producenta z podziałem na kategorie? nie da się? To kiedy będzie się dało?

7) wooow.... przypadkiem znalazłam... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-kokosowe.html
ale dlaczego te recenzje są tak nieczytelne? czarno biała klepana, ani żadnych ramek, ani ni, w środku jakaś blacha, oceny recenzji trzeba szukać nie wiadomo gdzie, bo się totalnie rozmywa.......

8)... nie..... z tego nie da się korzystać! na kiedy planowane jest przywrócenie starej wersji portalu? bo ta nadaje się tylko do całkowitego zaorania, a projektantów należy czym prędzej się pozbyć. Jedyne do czego być może są zdolni, to macanie kur, bo na projektowaniu portali nie znają się W OGÓLE!!! nowy portal to DNO I METR MUŁU !
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 18:46   #367
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Mnie zastanawia tylko jedno- nowe KWC zbiera same minusy, nikomu się nie podoba, wszyscy klną ile wlezie, lista zarzutów puchnie- a do wybitnych mózgów " relaunchu" z Edipresse to nie trafia??
I oczywiscie pozdrawiamy dwie jakże genialne panie od przemiany Dorotę i tę drugą Elkę czy jak jej tam
Zaraz usunę wszystkie swoje recenzje
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 19:24   #368
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
[B]...
Czytam bardzo dokładnie i bardzo proszę o ograniczenie tego typu wycieczek osobistych. Jeśli masz problem z tym, jak działa firma, napisz proszę do firmy, a nie wylewasz swoje żale na dziewczyny (i na mnie). To jest nie w porządku. Czy są jakieś przesłanki, dla których w taki sposób piszesz do ludzi? Przecież po drugiej stronie siedzi człowiek. Jestem załamana taką postawą i domyślam się, że nie jestem jedyną osobą, która podobnie odczuwa twoje wycieczki osobiste. Bardzo proszę - jeśli masz ochotę upuścić swoje żale - zrób to na pw.
Po pierwsze - jakie wycieczki osobiste? Do Ciebie w dodatku? Nie wszystko co się dzieje dotyczy Ciebie personalnie, serio

Po drugie, łamię Regulamin? Nie? No to sorry. No ale zawsze możesz mnie zasypać karnymi/zbanować, co tam chcesz wolisz

Po trzecie to firma zadecydowała o kształcie nowym KWC, więc mam prawo sie wypowiedzieć o tym, a firma się z tym nie zgadzać i robić swoje. I gdzie widzisz ocenę Twojej pracy?

Po czwarte ... wyboldowane ... no doprawdy - nie poruszyło mnie to wyznanie, obyś nie miała w życiu większych problemów, bo wtedy nie wiem co się stanie

A po piąte - ja też jestem człowiekiem, dorosłym i pisanie do mnie w tonie zagniewanej przedszkolanki nie jest na miejscu, by tak to oględnie ująć

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez lee-lee Pokaż wiadomość
Zalogowałam się, mimo ze na codzien jestem bierna, ale wierna czytelniczka KWC
Wszystko zostalo juz powiedziane.
Dodam od siebie:
Przykro.
Zabili KWC.

Załączę jeszcze tylko taki hit wszechczasow:
https://edipresse.pl/news/kosmetyk-w...lona-katalogu/
(...)
Wśród wprowadzonych zmian znalazły się nowe funkcjonalności. Użytkownicy Wizaz.pl mają teraz możliwość zadawania pytań recenzentce oraz ich obserwowania. Recenzentki mogą być również oceniane przez użytkowników co dodatkowo wzmacnia wiarygodność publikowanych treści. W chwili obecnej katalog Kosmetyk Wszech Czasów Wizaz.pl to społeczność ponad 86 000 zaangażowanych recenzentek. Zmienił się również layout katalogu, formularze dodawania produktu i opinii są jeszcze bardziej intuicyjne, a wyszukiwarka produktów jest prostsza, szybsza i zyskała nowe filtry wyszukiwania. W nowym KWC również niezalogowani użytkownicy mają możliwość polecania wybranych produktów. Strona jest responsywna, ma nowe logo i szatę graficzną za które odpowiada firma Simply User.
Za relaunch katalogu odpowiada Dorota Szostek-Rejowska, dyrektor produktu Wizaz.pl oraz Elżbieta Żywiczyńska – manager KWC, wieloletnia użytkowniczka Wizażu.
„KWC jest katalogiem opierającym się na społeczności Wizażanek – dlatego też na bieżąco konsultowaliśmy zmiany, które wprowadzaliśmy z użytkowniczkami Wizażu, bądź wręcz wdrażaliśmy zapotrzebowania, jakie zgłaszały. Nie jest to koniec zmian, planujemy dalszy rozwój. Oczywiście w porozumieniu z recenzentkami katalogu. ”- komentuje Elżbieta Żywiczyńska.
A to też wisienka na torcie (tym razem Rochelle jest to wycieczka osobista) - niezłe kłamstewko o tych bieżących konsultacjach, bo przecież P. Elżbieta to Ty - to raczej nie tajemnica:
https://wizaz.pl/O-nas


I jeszcze tak na marginesie osobistych wycieczek - tu w wątku padały naprawdę obraźliwe epitety, ale nie z mojej klawiatury. A Ty tylko mnie zwracasz uwagę na rzekome osobiste wycieczki, że nie patrzę jak piszę do bliźniego, itp. - przepraszam, ale ja tu widzę ewidentne przeniesienie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2016-03-21 o 19:50
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:43   #369
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Angry Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

szczerze gratuluję "dobrej zmiany" teraz wizażanki się wyniosą w internet i nikt na to kwc nie będzie zaglądać. jak trafnie określiła to jedna wizażanka, zabiliście ten portal.

nie podobało mi się to, kiedy na stronie głównej pojawiały się idiotyczne artykuły o niczym, w dodatku z błędami merytorycznymi. nie podobalo mi się to, że można zalewać kwc nierzetelnymi recenzjami produktów "testowanych=czytaj: sponsorowanych"; po prostu nienawidzę reklamy

w dodatku teraz musieliście ulepszać coś, co było na tyle dobre, że nie wymagało żadnych poprawek, bo miało idealny uklad, kolory i czcionkę - nie poprawia się po da Vincim, ale jak widać redakcja ma to głęboko.

naprawdę, coś się skończyło, od 10 lat siedziałam i wiernie czytałam i pracowałam nad recenzjami, teraz się zwijam stąd. już za samą opcję publicznej torebki poczułam się pozbawiona prywatności i gdybym nie zauważyła tego, ciekawe ile jeszcze chcecie upublicznić. wszystko na sprzedaż,

żal.wizaz.pl
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:46   #370
macic
Raczkowanie
 
Avatar macic
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rz
Wiadomości: 44
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dziewczyny nie ma co dyskutować. Widać, po wypowiedziach pani menager że absolutnie nic sie nie zmieni, poza kosmetycznymi poprawkami. Stare KWC nie powróci. Twórca tego idzie w zaparte. Pewnie nowe KWC powstawało przez kilka miesięcy. A teraz Twórca lub Twórczyni tego bajzlu reklamuje to wszystkim z dumą, przecież musi przed szefostwem pokazać, że wykonał coś super, projekt się udał i wszyscy są zadowoleni z tej innowacji.
Przecież nie pójdzie do Szefa i nie powie - "Szefe/Zarządzie, nowe KWC jest jednak do bani, nie podoba się użytkowniczkom, wracamy do starego wyglądu, myliłem/am się i stworzyłem/am SHIT. Przepraszam!"
Przecież ta osoba wyszłaby na durnia. Dlatego teraz Twórca będzie bronił swojego dzieła jak swojego najdroższego dziecka.
Nasze wpisy nie mają sensu.
macic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:47   #371
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Po pierwsze - jakie wycieczki osobiste? Do Ciebie w dodatku? Nie wszystko co się dzieje dotyczy Ciebie personalnie, serio

Po drugie, łamię Regulamin? Nie? No to sorry. No ale zawsze możesz mnie zasypać karnymi/zbanować, co tam chcesz wolisz

Po trzecie to firma zadecydowała o kształcie nowym KWC, więc mam prawo sie wypowiedzieć o tym, a firma się z tym nie zgadzać i robić swoje. I gdzie widzisz ocenę Twojej pracy?

Po czwarte ... wyboldowane ... no doprawdy - nie poruszyło mnie to wyznanie, obyś nie miała w życiu większych problemów, bo wtedy nie wiem co się stanie

A po piąte - ja też jestem człowiekiem, dorosłym i pisanie do mnie w tonie zagniewanej przedszkolanki nie jest na miejscu, by tak to oględnie ująć

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------



A to też wisienka na torcie (tym razem Rochelle jest to wycieczka osobista) - niezłe kłamstewko o tych bieżących konsultacjach, bo przecież P. Elżbieta to Ty - to raczej nie tajemnica:
https://wizaz.pl/O-nas

Zaprzestać tych przepychanek, może tego nie zauważyłaś ale tyle jadu już wylałaś, że zapomniałaś że nie jesteśmy tu po to aby się zastanawiać komu i jak dowalić tylko aby usprawnić katalog KWC.

Bycie milszym nie boli
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 19:51   #372
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Misianko, to Rochelle jest tą Elżbietą od " relaunchu" ( jak oni to szumnie nazwali) strony?? Ale numer.
Tez nie wiem o jakie wycieczki osobiste jej chodzi, krytykujemy tylko nowy KWC i mamy do tego prawo. Jak żeście wyprodukowali bubla i zenadę wszechczasów to liczycie na pochwały?
Obyś Rochelle, tylko takie wycieczki osobiste przezywała, naprawdę
PS. Chociaż tu i tak tyle, ze mozna się wypowiedzieć Złosliwiec miał takie kompleksy, ze zaraz banami szurał jak ktoś miał inne zdanie od niego.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Zaprzestać tych przepychanek, może tego nie zauważyłaś ale tyle jadu już wylałaś, że zapomniałaś że nie jesteśmy tu po to aby się zastanawiać komu i jak dowalić tylko aby usprawnić katalog KWC.

Bycie milszym nie boli
Wyrażanie własnego zdania, ze nie podoba się katalog i punktowanie jego złych stron- to jad i przepychanki? No, chyba Was już do reszty porąbało w tej redakcji. Czekaliście na pochwały i się nie doczekaliście, trudno dostawac pochwały, jak się wciska na szybko ( bo gala) wiernym czytelniczkom taką niewykonczoną żenadę.

Edytowane przez czerwonapoziomka
Czas edycji: 2016-03-21 o 19:53
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:55   #373
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Zaprzestać tych przepychanek, może tego nie zauważyłaś ale tyle jadu już wylałaś, że zapomniałaś że nie jesteśmy tu po to aby się zastanawiać komu i jak dowalić tylko aby usprawnić katalog KWC.

Bycie milszym nie boli
Zaprzestać? To tryb rozkazujący ... Wesoło się robi

Przepychanki? To nie ja je zaczęłam - przeczytaj Aniele może jednak wszystko. Bo osobiste wycieczki wyszły od Rochelle akurat.

I tak bycie miłym nie boli, ale nie wtedy, kiedy ktoś zarzuca Ci własne uczynki
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:59   #374
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
...

I tak bycie miłym nie boli, ale nie wtedy, kiedy ktoś zarzuca Ci własne uczynki
Spróbuj, wiem że potrafisz
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 19:59   #375
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez macic Pokaż wiadomość
Stare KWC nie powróci.
Z tego to wydaje mi się, że większość zdaje sobie sprawę. Pozostaje się skupić na tym, żeby ogarnąć wszystkie błędy i niedociągnięcia. A to już w bardzo dużej mierze zależy od Wizażanek.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:02   #376
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość

Kolor - nie zmienimy.
Jak możecie nie chcieć zmienić czegoś tak nieczytelnego? Przecież cały styl strony męczy oczy, wszystko się rozmywa i zlewa ze sobą. Nie podzielicie tego jakimiś tabelami, nie wyszczególnicie choćby kolorystycznie pewnych wątków, nie poukładacie tego w czytelny i przejrzysty sposób, tylko zostawicie obecny wygląd? Przecież od patrzenia na to, można się nabawić oczopląsu.
__________________
Gdy odzywa się do Ciebie przeszłość - nie odbieraj.
Ona nie ma Ci nic nowego do powiedzenia.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:03   #377
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Spróbuj, wiem że potrafisz
No właśnie - wiem, że wiesz
Więc i powinnaś wiedzieć, że niemiła bywam nie bez przyczyny

Mogę więc tylko obiecać, ze o ile ktoś mnie będzie traktował poważnie i nie bił egocentrycznej piany, to i ja podejdę z dystansem (np. tak jak z Elve)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:08   #378
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
1. Dziewczyny, macie opcję zmiany na przegródkę prywatną już przy zakładaniu przegródki. Dajcie znać proszę, czy przegródki, które w starym KWC były prywatne teraz przeskoczyły na publiczne? Czy w tej sprawie wszystko jest okej?
Tylko dlaczego już istniejące przegródki zostały automatycznie ustawione jako publiczne? I dlaczego zajmują tyle miejsca (zwłaszcza na smartfonie), skoro jest jedna Torebka a potem dubel tego samego po lewo jako Moje przegródki? I co z tego, że ustawię sobie wszystkie przegródki jako prywatne, jak w Aktywności - Wszystko i tak widać, co ostatnio dodałam?
Upublicznianie planów zakupowych jest ok, ale podawanie w profilu rodzaju cery, włosów, przedziału wiekowego już jest niewykonalne? Argumentu, że wizażanki mogą kłamać przy podawaniu tych danych nie kupuję. Równie dobrze mogą kłamać w podawaniu czasu używania produktu, w treści recenzji, pytaniu gdzie kupiły itd.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:09   #379
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Jak możecie nie chcieć zmienić czegoś tak nieczytelnego? Przecież cały styl strony męczy oczy, wszystko się rozmywa i zlewa ze sobą. Nie podzielicie tego jakimiś tabelami, nie wyszczególnicie choćby kolorystycznie pewnych wątków, nie poukładacie tego w czytelny i przejrzysty sposób, tylko zostawicie obecny wygląd? Przecież od patrzenia na to, można się nabawić oczopląsu.
Nie sposob sie nie zgodzic. Niestety.
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 20:16   #380
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Jak możecie nie chcieć zmienić czegoś tak nieczytelnego? Przecież cały styl strony męczy oczy, wszystko się rozmywa i zlewa ze sobą. Nie podzielicie tego jakimiś tabelami, nie wyszczególnicie choćby kolorystycznie pewnych wątków, nie poukładacie tego w czytelny i przejrzysty sposób, tylko zostawicie obecny wygląd? Przecież od patrzenia na to, można się nabawić oczopląsu.

Ja nie zamierzam sobie psuć wzroku, więc chyba podziękuję KWC za współpracę podobnie jak wiele innych Wizażanek.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:19   #381
swinka_morska
Raczkowanie
 
Avatar swinka_morska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 59
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

I jeszcze jeden MEGA babol:
jezeli jestem niezalogowana i klikam dodaj recenzje, to nie powinnam dostawac 403, tylko zostac przekierowana do strony logowania a potem z powrotem wrocic na formularz dodawania recenzji do produktu, z ktorego kliknelam.... naprawde, to nie jest dla was oczywiste? :O


Dlaczego musze oceniać opakowanie? ile gwiazdek bedzie odpowaidalo ocenie neutralnej, czyli braku oceny?
Co mam wybierać, jeżeli NIE CHCĘ wskazywać miejsca kupienia produktu? Inna drogeria odpada, bo wskazuje na drogerię, a może ja właśnie kupiłam nie w drogerii, a nawet jeżeli, to co komu do tego, gdzie najczęściej kupuję produkty?
Dlaczego muszę ocenić zapach? Mam ciągle zatkany nos i praktycznie wszytsko dla mnie jest bezzapachowe z tego powodu. Więc co - jak dam 5 gwiazdek każdemu, nawet najgorszemu śmierdzielowi, to faktycznie ta ocena będzie wiarygodna...
Stosunek jakości do ceny? A wg jakiego algorytmu mam to wyliczyć? Bo wiecie, no ja mam węża w kieszeni... a nawet dwa.

Edytowane przez swinka_morska
Czas edycji: 2016-03-21 o 20:25
swinka_morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:22   #382
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Jeszcze o sortowaniu po wieku/cerze itd.:
akurat po włosach to nierealne, tam jest opis i za dużo zmiennych. Trzeba by to wszystko przerobić od zera, żeby działało. I żeby to miało sens, trzeba by dopasować filtry do kategorii i podkategorii (po co wiek we włosach i włosy w kremach na pryszcze).
Edycja: bobol wyżej - u mnie wszystkie wyskakujące okienka padły. Nawet za- i wylogowac mogę się tylko z poziomu forum.
E2: oceny cząstkowe da się olać (mam nadzieję, że to nie błąd) i czasem nawet lepiej to zrobić, bo inaczej system je zlicza i próbuje sprawiedliwie uśrednić (mam nadzieję, że to błąd).

Edytowane przez 201605110926
Czas edycji: 2016-03-21 o 20:30 Powód: +
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:26   #383
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez pohybel Pokaż wiadomość
Jeszcze o sortowaniu po wieku/cerze itd.:
akurat po włosach to nierealne, tam jest opis i za dużo zmiennych. Trzeba by to wszystko przerobić od zera, żeby działało. I żeby to miało sens, trzeba by dopasować filtry do kategorii i podkategorii (po co wiek we włosach i włosy w kremach na pryszcze).
Edycja: bobol wyżej - u mnie wszystkie wyskakujące okienka padły. Nawet za- i wylogowac mogę się tylko z poziomu forum.
Z włosami racja Ale brak możliwości wyszukiwania recenzentek po rodzaju skóry i wieku jest niestety dużą przeszkodą, na wprowadzenie tej funkcji chyba sporo osób liczyło.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:36   #384
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
Dlaczego musze oceniać opakowanie? ile gwiazdek bedzie odpowaidalo ocenie neutralnej, czyli braku oceny?
Co mam wybierać, jeżeli NIE CHCĘ wskazywać miejsca kupienia produktu? Inna drogeria odpada, bo wskazuje na drogerię, a może ja właśnie kupiłam nie w drogerii, a nawet jeżeli, to co komu do tego, gdzie najczęściej kupuję produkty?
Dlaczego muszę ocenić zapach? Mam ciągle zatkany nos i praktycznie wszytsko dla mnie jest bezzapachowe z tego powodu. Więc co - jak dam 5 gwiazdek każdemu, nawet najgorszemu śmierdzielowi, to faktycznie ta ocena będzie wiarygodna...
Stosunek jakości do ceny? A wg jakiego algorytmu mam to wyliczyć? Bo wiecie, no ja mam węża w kieszeni... a nawet dwa.
Też uważam, że to są parametry, które mogą być obecne w recenzji, ale wcale niekoniecznie muszą. Bywały recki, gdzie kosmetyk za 5 złotych był krytykowany, że jest za drogi. A już w przypadku zapachu to jest w ogóle porażka, ważniejsze jest napisanie w recenzji, czym to pachnie (nie tylko w przypadku perfum) niż danie gwiazdek za zapach. Co mi powiedzą dajmy na to 3 gwiazdki w przypadku produktu bezzapachowego?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:43   #385
usuahaha
Raczkowanie
 
Avatar usuahaha
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 408
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dołączę i ja.
Niestety, ale nowe kwc jest nie na moje nerwy. Oczy bolą, głowa tez bo nic nie działa jak należy.
Zostanę na forum, bo to na szczęście jeszcze nie jest "ulepszone", a kwc juz podziękuję

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
usuahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:43   #386
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Z tego to wydaje mi się, że większość zdaje sobie sprawę. Pozostaje się skupić na tym, żeby ogarnąć wszystkie błędy i niedociągnięcia. A to już w bardzo dużej mierze zależy od Wizażanek.
O NIE. Lata pracy nad zgłaszaniem nieregulaminowych recek, które zostawały bo były objęte reklamą, pieczołowicie zbierane pochwały ktore zaginęły. Koncern pokazał jak szanował moją pracę na KWC.

Wypisałam w tym wątku merytoryczne uwagi i proszę tadam ŻADNA nie została uwzględniona.

Sam wizaz przyznał, że jest bajzel, ramy czasowe do usuniecia-kiedyś

To ja się pytam po co robic cokolwiek dalej?
Żeby na Gali pospotykali się producenci bubli czytaj chwalonych kremow zrecenzowanych po 2 tygodniach jako HITY za cudny zapach?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:44   #387
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez swinka_morska Pokaż wiadomość
Dlaczego musze oceniać opakowanie? ile gwiazdek bedzie odpowaidalo ocenie neutralnej, czyli braku oceny?
Co mam wybierać, jeżeli NIE CHCĘ wskazywać miejsca kupienia produktu? Inna drogeria odpada, bo wskazuje na drogerię, a może ja właśnie kupiłam nie w drogerii, a nawet jeżeli, to co komu do tego, gdzie najczęściej kupuję produkty?
Dlaczego muszę ocenić zapach? Mam ciągle zatkany nos i praktycznie wszytsko dla mnie jest bezzapachowe z tego powodu. Więc co - jak dam 5 gwiazdek każdemu, nawet najgorszemu śmierdzielowi, to faktycznie ta ocena będzie wiarygodna...
Stosunek jakości do ceny? A wg jakiego algorytmu mam to wyliczyć? Bo wiecie, no ja mam węża w kieszeni... a nawet dwa.


Ale właściwie przez obecność tych szczegółowych pytań nie trzeba się będzie wysilać w tekście. Wystarczy napisać "Mi się podoba, polecam ten perfum", odhaczyć gwiazdki i voila, opinia gotowa
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:45   #388
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Z tego to wydaje mi się, że większość zdaje sobie sprawę. Pozostaje się skupić na tym, żeby ogarnąć wszystkie błędy i niedociągnięcia. A to już w bardzo dużej mierze zależy od Wizażanek.
Tobie Edipresse to zaczął płacić za bycie ich rzecznikiem prasowym?
To kiepsko się wywiązujesz, namolna propaganda nigdy nie odnosi skutku.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:49   #389
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Jak możecie nie chcieć zmienić czegoś tak nieczytelnego? Przecież cały styl strony męczy oczy, wszystko się rozmywa i zlewa ze sobą. Nie podzielicie tego jakimiś tabelami, nie wyszczególnicie choćby kolorystycznie pewnych wątków, nie poukładacie tego w czytelny i przejrzysty sposób, tylko zostawicie obecny wygląd?
Ja mam w dodatku dużą krótkowzroczność, astygmatyzm, oczywiście mam okulary czy soczewki, ale nie jestem w stanie usiedzieć nad tą stroną, bo się po prostu męczę. Strona zdecydowanie user friendly
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-21, 20:50   #390
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Po pierwsze - jakie wycieczki osobiste? Do Ciebie w dodatku? Nie wszystko co się dzieje dotyczy Ciebie personalnie, serio

Po drugie, łamię Regulamin? Nie? No to sorry. No ale zawsze możesz mnie zasypać karnymi/zbanować, co tam chcesz wolisz

Po trzecie to firma zadecydowała o kształcie nowym KWC, więc mam prawo sie wypowiedzieć o tym, a firma się z tym nie zgadzać i robić swoje. I gdzie widzisz ocenę Twojej pracy?

Po czwarte ... wyboldowane ... no doprawdy - nie poruszyło mnie to wyznanie, obyś nie miała w życiu większych problemów, bo wtedy nie wiem co się stanie

A po piąte - ja też jestem człowiekiem, dorosłym i pisanie do mnie w tonie zagniewanej przedszkolanki nie jest na miejscu, by tak to oględnie ująć[COLOR="Silver"]
Misian, szacun precyzja i logika argumentacji to jest coś, co uwielbiam.

A do moderatorów oraz menedżerów- może by tak, zamiast tupać nóżką na wieloletnią użytkowniczkę KWC, warto naprawdę zastanowić się nad podnoszonymi przez użytkowniczki argumentami? Bo przypomina to żywcem spór o Trybunał...

Zamiast napisać, że weźmiecie sobie do serca chociaż część uwag ( i to zrobić), że nad czymś pracujecie (i to zrobić), że coś się zmieni, nie zmienia się zupełnie nic, jest tylko komunikat, że może się zastanowicie, a zamiast tego atakowane są użytkowniczki, które zgłaszają zastrzeżenia.

Może warto też uważnie przeczytać zarówno ten wątek, jak i zajrzeć do wątku Sonda publiczna Nowe KWC? Tam najbardziej chwalone recenzentki, Dragonblood i Chimay, piszą to samo, co my tutaj. Też są be? Też biją pianę? Wylewają jad? Serio?

Bez odbioru.
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.