Lipcówki 2017 ❤ cz. 2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-25, 14:26   #4981
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Taa, u nas też były pytania o koty. Albo się wściekałam albo pytałam, czy uważają, że powinniśmy wziąć czwartego
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:30   #4982
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

My mieliśmy jechać nad morze w kwietniu lub maju żeby pooddychac jodem ale teraz plany pozmienialy się i siedzimy w domku.

Lekarz dalej nie odbiera. Zadzwoniłam do położnej z rodziny i kazała brać nospe żeby czynności skurczowe nie rozkrecily się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:33   #4983
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
A to nie wiesz?! Koty trzeba natychmiast jak sie dowiesz o dziecku wyrzucic! Bo po pierwsze na pewno dostaniesz toksoplazmozy albo inne swinstwo sie przyczepi. A po drugie to koty zagryzą Ci to dziecko w sekundzie!

Ja mam dwa koty, ło Jezu ile sie nasłucham...
No mi sie nikt nie odważył powiedzieć wprost, ale jak widać po rodzinie można mowić i sie dziwić, ze jakaś nienormalna jestem.
W razie czego wykorzystam tekst z wątku, ze jak sie dziecko urodzi to kotow sie pozbędziemy a jak urodzi sie drugie to wtedy to pierwsze oddamy do domu dziecka.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
P.S. Szalona mama
No i tym samym jeszcze bardziej zawęziłam sobie wózkową opcję, bo póki co mój typ to był używany Joolz Day, ale mama powiedziała, ze używanym wózkiem jeździć nie bedzie. Chce wiec znaleźć coś nowego ponizej 3tys (Joolz 4500). Cały czas wracam do X-Lander X-Pulse, tyle ze widziałam go dwa razy w sklepie i jest poprawny, ale bez efektu wow. Bardziej podoba mi sie Quinny Mood, Mutsy Evo tylko te gondole 75cm....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:41   #4984
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ale mi smaka na ciacho zrobiłyście może zrobię 3 bita lubicie? Tylko żeby się nie skończyło jak po pączku
Ja miałam jechać teraz w góry, ale Tż miał za dużo projektów i nie było kiedy. Ale na wiosnę muszę gdzieś wybyć, naładować bateryjki.
Co do wesel to u nas jest tak, że albo jedno za drugim albo w ogóle. W tym roku chyba nic się nie zanosi.
Lubimy ja w końcu zrobiłam Toffinka



Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość


No i tym samym jeszcze bardziej zawęziłam sobie wózkową opcję, bo póki co mój typ to był używany Joolz Day, ale mama powiedziała, ze używanym wózkiem jeździć nie bedzie. Chce wiec znaleźć coś nowego ponizej 3tys (Joolz 4500). Cały czas wracam do X-Lander X-Pulse, tyle ze widziałam go dwa razy w sklepie i jest poprawny, ale bez efektu wow. Bardziej podoba mi sie Quinny Mood, Mutsy Evo tylko te gondole 75cm....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miło ze strony mamy
Ja bym jednak wozka za 4 tys nie kupila bo to jest przesada. Moje auto było niewiele droższe
Ja poluje na wozek używany maks do tysiąca. To i tak jest zakup na pół roku. Ale fajnie ze kogoś stać na takie wypasione bryki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:45   #4985
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Lubimy ja w końcu zrobiłam Toffinka





Miło ze strony mamy
Ja bym jednak wozka za 4 tys nie kupila bo to jest przesada. Moje auto było niewiele droższe
Ja poluje na wozek używany maks do tysiąca. To i tak jest zakup na pół roku. Ale fajnie ze kogoś stać na takie wypasione bryki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupię cybexa, ale na 4 lata
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:57   #4986
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Ale mi smaka na ciacho zrobiłyście może zrobię 3 bita lubicie? Tylko żeby się nie skończyło jak po pączku
Masz sprawdzony przepis?

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
A to nie wiesz?! Koty trzeba natychmiast jak sie dowiesz o dziecku wyrzucic! Bo po pierwsze na pewno dostaniesz toksoplazmozy albo inne swinstwo sie przyczepi. A po drugie to koty zagryzą Ci to dziecko w sekundzie!

Ja mam dwa koty, ło Jezu ile sie nasłucham...

P.S. Szalona mama

Taaa tez to słyszałam mimo, że nie mamy swojego kota tylko od koleżanki na 7 miesięcy. Na początku tłumaczyłam, teraz juz sie denerwuje

Dla mnie 4 tys za wózek to baaardzo dużo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 14:59   #4987
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Dla mnie też, ale inne mi nie odpowiadają.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 15:17   #4988
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Lubimy ja w końcu zrobiłam Toffinka





Miło ze strony mamy
Ja bym jednak wozka za 4 tys nie kupila bo to jest przesada. Moje auto było niewiele droższe
Ja poluje na wozek używany maks do tysiąca. To i tak jest zakup na pół roku. Ale fajnie ze kogoś stać na takie wypasione bryki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pół roku to nie. Są modele z fajnymi spacerowkami i zdecydowanie bedą na dłużej. Zresztą, ja bede szukać jednak coś tańszego, w końcu to tylko wózek.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dla mnie też, ale inne mi nie odpowiadają.
Ja mam nadzieje, ze coś tańszego mi sie spodoba.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 15:56   #4989
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Chilli jestem niedaleko Ciebie Zakrzów; )

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Xzora co do kotów to nie przejmuj się tym dalej. Takie głupie ludzkie gadanie :/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 16:28   #4990
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
No mi sie nikt nie odważył powiedzieć wprost, ale jak widać po rodzinie można mowić i sie dziwić, ze jakaś nienormalna jestem.
W razie czego wykorzystam tekst z wątku, ze jak sie dziecko urodzi to kotow sie pozbędziemy a jak urodzi sie drugie to wtedy to pierwsze oddamy do domu dziecka.



No i tym samym jeszcze bardziej zawęziłam sobie wózkową opcję, bo póki co mój typ to był używany Joolz Day, ale mama powiedziała, ze używanym wózkiem jeździć nie bedzie. Chce wiec znaleźć coś nowego ponizej 3tys (Joolz 4500). Cały czas wracam do X-Lander X-Pulse, tyle ze widziałam go dwa razy w sklepie i jest poprawny, ale bez efektu wow. Bardziej podoba mi sie Quinny Mood, Mutsy Evo tylko te gondole 75cm....


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ogóle nie kumam tej całej "izolacji kobiet w ciąży i dzieci od wszystkiego dosłownie! " wrrr... życie Przecież polega właśnie na doznawaniu, poznawaniu i obcowaniu

Co do wózków mam podobne predyspozycje, przeraża mnie tylko tak jak ciebie ta mała gondola, X-lander mi się sprawdził, też ie chcę wydawać dużo... nawet jak mi dokałdają.

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Lubimy ja w końcu zrobiłam Toffinka





Miło ze strony mamy
Ja bym jednak wozka za 4 tys nie kupila bo to jest przesada. Moje auto było niewiele droższe
Ja poluje na wozek używany maks do tysiąca. To i tak jest zakup na pół roku. Ale fajnie ze kogoś stać na takie wypasione bryki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JA też planuję wydać ok 1000, ale widzę, że chyba muszę podnieść budżet po za tym my mieliśmy wózek na ok 14 miesięcy :/

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja kupię cybexa, ale na 4 lata
No to zawsze jakaś inwestycja, ale mój syn np jak zaczął chodzić to wózek był be... i używaliśmy ok 14-15 miesięcy max... ale ty chyba planujesz 2 maluszka więc się przyda
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:04   #4991
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie kumam tej całej "izolacji kobiet w ciąży i dzieci od wszystkiego dosłownie! " wrrr... życie Przecież polega właśnie na doznawaniu, poznawaniu i obcowaniu
O, to ja izoluję się na własne życzenie - od dzieci szwagra. W wieku przedszkolnym. Są chore od roku, starsze z przerwami, młodsze non stop katar czy kaszel. Ich zdaniem zdrowe. Ostatnie trzy spotkania rodzinne skończyły się tym, że wszyscy byli chorzy, łącznie z moim mężem, który nie chorował już ładnych kilka lat, a tym razem musiał wziąć antybiotyk. Niech sobie sami trzymają swoje zarazki :p

Za to śpię z psem
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 17:08   #4992
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

byłam w szpitalu, przyjmują od razu na oddział, nie ma IP ginekologicznej, szyjka bez zmian powiedział że jest ok, na usg też wszystko ok na dzień dzisiejszy, usg skurczy nie wykazało, z łożyskiem ok, wiec do daleszej diagnostyki, w ogóle nic nie chciał powiedzieć, wypisałam się na własne żądanie
__________________


Alicja




Edytowane przez karolinuuusia
Czas edycji: 2017-02-25 o 17:32
karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:27   #4993
orangemisia
Zadomowienie
 
Avatar orangemisia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 031
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A dalabys link do tych fajnych bambusowych? [COLOR="Silver"]
http://allegro.pl/pieluszka-bambusow...145014805.html

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Fajne ubranka

Co do pieluszek to któraś z dziewczyn polecała tu polską firmę texpol, że świetna jakość - ze zdjęć wydają się być super, jak poznam płeć na pewno u nich zamówię na próbę.
Pieluszki z linku na górze są właśnie z texpol

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
ja polecam to http://kotlet.tv/brownie-snickers/ zawsze wychodzi i zawsze zachwyca :-D

Dziewczyny też macie tak dużo śluzu? mnie to czasem aż denerwuje gin mówił, że jak nie piecze, nie swędzi, nie pachnie brzydko to tak ma być, ale ja już bez wkładek nie mogę funkcjonować
Ciasto wygląda pysznie

Tak, ja mam bardzo dużo śluzu. Bez wkładek ani rusz.
__________________
Samotność nie jest naszym przeznaczeniem, a samych siebie poznajemy tylko wtedy, kiedy możemy się przejrzeć w oczach innych ludzi.



orangemisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:29   #4994
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie kumam tej całej "izolacji kobiet w ciąży i dzieci od wszystkiego dosłownie! " wrrr... życie Przecież polega właśnie na doznawaniu, poznawaniu i obcowaniu

Co do wózków mam podobne predyspozycje, przeraża mnie tylko tak jak ciebie ta mała gondola, X-lander mi się sprawdził, też ie chcę wydawać dużo... nawet jak mi dokałdają.



JA też planuję wydać ok 1000, ale widzę, że chyba muszę podnieść budżet po za tym my mieliśmy wózek na ok 14 miesięcy :/



No to zawsze jakaś inwestycja, ale mój syn np jak zaczął chodzić to wózek był be... i używaliśmy ok 14-15 miesięcy max... ale ty chyba planujesz 2 maluszka więc się przyda
Dokładnie - oby się nie zmieniło


Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
byłam w szpitalu, przyjmują od razu na oddział, nie ma IZ ginekologicznej, szyjka bez zmian powiedział że jest ok, na usg też wszystko ok na dzień dzisiejszy, usg skurczy nie wykazało, z łożyskiem ok, wiec do daleszej diagnostyki, w ogóle nic nie chciał powiedzieć, wypisałam się na własne żądanie
Współczuję. Weź prysznic. Książka/film i łóżko.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Ja z tym śluzem mam różnie.
Przeważnie więcej w połowie miesiąca. Wkurza mnie to przy stosunku.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:33   #4995
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Dziewczyny kupujecie laktator? Jak tak to jaki? Ja na pewno, ale jeszcze nie wiem który wybrać.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:35   #4996
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupujecie laktator? Jak tak to jaki? Ja na pewno, ale jeszcze nie wiem który wybrać.
Tak, bo na pewno będzie potrzeba ściągania pokarmu, a o laktację mocno chce walczyc. Na razie dwie położne i jedna mama mi doradzały Medelę elektryczną.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:39   #4997
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja chce laktator żeby wyjsć gdzieś bez Tz lub właśnie z nim
Medela jest podobni świetna ale cena przeraża


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:49   #4998
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość
ja polecam to http://kotlet.tv/brownie-snickers/ zawsze wychodzi i zawsze zachwyca :-D




Może dziecka Ci nie popsuje




Ciężko powiedzieć ja ogólnie miałam często dużo dolegliwości mnie co chwile coś bolało i kuło gin mówił, że wszystko pracuje, rozciąga się, a jak jest się szczupłą osobą no to musi się zrobić trochę miejsca, a z dzieckiem wszystko było okej. Więc musisz tak intuicyjnie, czy to coś złego, czy nie ja dzisiaj też jakoś brzuch czuję i coś mnie pobolewa, ale nie wiem sama co.


Dziewczyny też macie tak dużo śluzu? mnie to czasem aż denerwuje gin mówił, że jak nie piecze, nie swędzi, nie pachnie brzydko to tak ma być, ale ja już bez wkładek nie mogę funkcjonować
Mialam tak samo. Meczylam sie dosyc troche. Pomoglo -uwaga- lactovaginal.


Aaa i witam sie juz teraz z obraczka na palcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:51   #4999
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Ja kupuję Medele Swing używaną. 250-300 zł.
Mam już butelkę i bardzo mi się podoba

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Myszowata gratuluję
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-25, 17:52   #5000
AnnaPaula87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 807
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Mnie wszyscy pytają czy jak urodzę to oddaje psa pies narazie śpi przy mnie ciagle i blisko brzucha. Nie wiem jakbym mogła ja komuś oddać
AnnaPaula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-25, 17:53   #5001
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 2

Zapraszam do nowego wątku:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1117771
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 18:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.