Mamy sierpniowe 2018 cz.1 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-17, 12:47   #3901
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Hej, ja i mąż również pracujemy zdalnie. Ja na pewno do konca tego tygodnia, mąż przez 2 tygodnie.
I jak to jest z tymi spacerami dziewczyny, chodzicie czy nie? Mamy niedaleko park, do ktorego prawie nigdy nikt nie chodzi, a teraz to już w ogole. Ale sama nie wiem...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 16:15   #3902
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Ja bym wyszła na spacer, tylko że mały ma katar i kaszel. Poza tym jak miniemy plac zabaw to będzie krzyk rozpaczy, a placów jednak wolałabym unikać. Myślę, że w miejsca rzadko uczęszczane jak najbardziej można iść (I mijać innych szerokim łukiem).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 17:23   #3903
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

ja chodzę, byliśmy w parku 2x w weekend, dziś koło bloku rano ze mną a teraz spaceruje z mężem, bo nic innego przecież nie można robić, więc przynajmniej te spacery nas ratują. wczoraj nie byłam nigdzie, bo wiało tak, że nawet nie chciało mi się wychodzić. i efekt był taki, że na drzemkę próbowałam ją 1h uśpić, przed 12 padła a o 12:30 już było po spaniu
napisałam do lekarza, czy mam się wstrzymać z badaniami (mocz, krew, glukoza i cośtam jeszcze) czy mam już iść na nie teraz, bo za tydzień wizyta. odpisał, że mam w ogóle olać te badania i siedzieć najlepiej w domu. mama ginekolog mówiła ostatnio, że za granicą nie robi się krzywej każdej kobiecie ciężarnej, a tylko tym które mają podejrzenie cukrzycy. więc może być tak, że mnie ominie to badanie zupełnie.
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 19:31   #3904
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Ja muszę zrobić krzywą bo miałam cukrzycę w poprzedniej ciąży i teraz już mam na czczo za wysokie wyniki, mierzę cukier glukometrem w domu. Muszę też jechać na zastrzyk z Wit. B12, który odkładam od 2 tygodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 20:16   #3905
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

tak trochę inaczej podchodząc do tematu, to ja w zasadzie odpoczywam teraz. codziennie rano zrywam się, śniadanie dla mnie i Poli, makijaż, ubrać coś sensownego, lecę do auta, wiozę małą mamie, jadę na zakupy tu i tam, szarpię się z nią po schodach na 3 piętro, gotuję obiad na drzemce i sprzątam, po drzemce dalej sprzątam i się z nią bawię. teraz nawet się nie maluję, czuję się i wyglądam jak hipopotam, ale mąż robi zakupy, a ja się z Polą obijam w domu wiadomo, cały dzień sprzątam albo robię jej jeść, no jak to z małym dzieckiem nie muszę wam tłumaczyć, ale jakoś tak spokojniej mi teraz może potrzebowałam tego, ale na pewno za 2 dni powiem, że mam dość koronawirusa i chcę na lumpa
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 22:20   #3906
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Ja w tym tygodniu siedzę z dziewczynami w domu. Mąż od przyszłego prawdopodobnie przymusowo w domu (branża powiązana z hotelarstwem/gastronomią), więc będę musiała wrócić do pracy. Niestety fizycznie będę musiała tam być, ale w systemie dyżurowym, czyli 20 godzin na miejscu/tydzień i 20 godzin "pod telefonem"/tydzień. U męża zamykają do odwołania, więc nie wiadomo w ogóle, czy będzie miał gdzie wracać. Póki co staram się nie wybiegać myślami w przód, ale trochę się stresuję, bo u mnie na działalności też mogę liczyć (a właściwie to już się to zaczęło) na spadek przychodu. A przypomnę, że we wrześniu kupiliśmy mieszkanie na kredyt

Ja jestem w ogóle przeziębiona, ale jutro biorę dziewczyny w samochód i jedziemy gdzież za miasto na dłuższy spacer, bo siedzimy w domu od soboty i już mi słabo chyba z niedotlenienia
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 12:09   #3907
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

acidka trzymam kciuki, żeby jakoś jednak poszło... u nas odwrotnie, każdy kto ma wolne chce teraz naprawiać samochód, więc mąż ma żniwa w zeszłym tygodniu mówił mi, że nie ma zbyt wiele roboty na ten tydzień, a teraz, że nie wie w co ręce włożyć. w sumie to od listopada do początku lutego był chudy okres, dużo roboty mało kasy, a od początku lutego widać, ze się ludzie odkuli po świętach.

Edytowane przez szaruskowa
Czas edycji: 2020-03-18 o 12:12
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-18, 14:50   #3908
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Hehe raczej sezon jesienno-zimowy dał w du.. autom i pora do przeglądów coś zrobić żeby się nie czepili.

Ja tam nie panikuję z wirusem. Normalnie codziennie zwiedzać place zabaw co innego miałabym robić 24/7 mając do dyspozycji jeden pokój z dzieckiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 21:03   #3909
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

panterka rozdzwonili się w weekend i każdy twierdził, że ma wolne, to odda auto, więc zakładam że akurat w tym momencie to wirus robi swoje
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 21:05   #3910
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Panterka - ostrożnie z tymi placami zabaw, bo raczej zaleca się by unikać takich miejsc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 11:30   #3911
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-19, 12:22   #3912
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

sieciowa to cudnie gratuluję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy ja mam usg we wtorek. młody tak kopie, ale ja zawsze szybko i mocno czuję te dzieci. jest wręcz nadpobudliwy... dzisiaj dałam Poli rękę na brzuch i kopnął prosto w nią (czułam gdzie kopie i tam ją dałam, więc trafił), Pola szybko zabrała rękę, ale wybuchnęła śmiechem
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 14:11   #3913
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

U nas place zabaw są pozamykane. Jak nie ma bramki to owinięte taśmą.
My wychodzimy ale omijam ludzi. Dzisiaj ostatni dzień ciepła to może skoczymy na spacer jeszcze.
Na zakupach nie byłam za to tydzień nie licząc apteki i myślę że kolejny jeszcze damy radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 19:42   #3914
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

ja już dziś mam dość, moja córka zupełnie nie nadaje się do puszczania bajek a w zasadzie piosenek bo przy bajkach to w ogóle nie jest zainteresowana. kilka tygodni miała detoks, jedynie czasem u babci obejrzała, ale mniej niż kiedyś. miałam święty spokój, Pola się bawiła, jak widziała że jestem zajęta to zwykle też sobie szukała zabawy. w pon. i wt. puściłam jej chwilę piosenki, śr. nie i dziś już wyprosiła. siedzi i jęczy bez przerwy że mam jej zmienić na coś innego i tak w kółko. pokazuje palcem co jej włączyć po czym się wkurza, bo to zna na pamięć. puszczam coś nowego, to też jej nie pasuje. puszczam peppę, przytul mnie, binga, maszę- nudzi się, też nie pasuje. no to wyłączam całkowicie i o ile obiecuję zabawę to jest spoko ale wtedy zawsze muszę iść ją czymś zająć i oderwać się od tego, co akurat robiłam. inaczej jest płacz i lament za bajką. więc niestety nie dla mnie luksus spokojnej rozmowy przez telefon z koleżanką z którą nie widziałam się z pół roku aha no i zaczęła wybrzydzać trochę, a może po prostu nie trafiłam w jej gust kulinarny ostatnio, ale co chwilę jestem przy garach i robię coś innego żeby nie kręciła nosem... a że zakupy robi mąż, to są okrojone wyłącznie do tego co napiszę mu na liście, jak mnie nie ma w sklepie to to nie to samo, że coś zawsze wpadnie do koszyka a potem się wyczaruje coś Poli. jednym słowem od jutra odpust zupełny od bajek
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 22:03   #3915
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 22:11   #3916
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sieciowa - gratulacje

My zaliczyliśmy wczoraj i dziś długi spacer, ale pojechaliśmy w takie mniej uczęszczane miejsca. Ludzi sporo (głównie rodziny z dziećmi), ale widać, że zachowują odległość, np. wczoraj jedna rodzina czekała przed pomostem aż z niego zejdziemy, i dopiero weszli. Śmieszne to trochę, ale dobrze. Ja starszej też nagadałam trochę, że nie może się bratać z dziećmi na spacerach póki co i nawet jest spokój.
Od jutra ma być pogorszenie pogody, więc tez korzystaliśmy póki czas.
Na place zabaw też nie chodzimy, choć widzę, że trochę ludzi u nas na osiedlu bywa. Dla mnie to nieodpowiedzialne.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 22:17   #3917
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Sieciowa u nas odkąd mała ma krzesełka swoje to tak właśnie je targa i ostatnio chwyciła wielki nóż którego nie zauważyłam bo mi się schował za rantem od zlewu. Już nic na stole się nie uchowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 07:28   #3918
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Jestem załamana po ostatnich kilku dniach... Oprócz tego że awersja do ojca nadal trwa- wychodzi z nim na spacer super się bawią, nie płacze za mną itd ale nie da się np. Dotknąć czy przytulić rano w łóżku a zawsze dzięki tym porannym czułościom miałam chwilę czasu na kawę rano... To jeszcze coraz więcej odrzuca z diety. Potrafi być bardzo uparta wiem że jest głodna, ale nawet nie sprobuje. Musli, płatki owsiane na nie (kiedyś mi z miski wyjadała moje na wodzie bez cukru), jajek nigdy nie lubiła, więc na śniadanie to mi pozostaje mleko albo placki przy których nie chce mi się codziennie stac. Jeszcze bułkę z masłem zje, ale dziś też nie chciała więc obecnie jest 4h na mleku które jadła w nocy. Z obiadami zwykle nie mam problemu ale też ostatnio bywa różnie. Parówki odrzuciła jakiś czas temu, jedyna kiełbaska jaka wchodzi w grę to kabanos a jedyny owoc to banan ewentualnie mandarynka czy pomarańcza czasem. Na prawdę ręce mi opadają bo jedzenie to był chyba jedyny problem jaki nas zupełnie ominął. Stawalam na głowie przy rozszerzaniu diety żeby jadła różnorodne i nie odrzuciła warzyw kaszy itd. Wychodzi jej trójka na dole i mam wrażenie że dużo jej "zawdzięczamy" z takich zachowań. Myślałam że chociaż trochę odpuści te humory jak wyjdzie dwójka ale wyszła i nic się nie zmieniło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez szaruskowa
Czas edycji: 2020-03-21 o 07:29
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 15:16   #3919
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Szaruskowa- mojemu synkowi też się co chwilę zmieniają upodobania żywieniowe. Był czas, że jajecznica była pewniakiem śniadaniowym, a później nie chciał jej w ogóle. Banany uwielbiał, a teraz kręci nosem, nawet owoce z tubki już nie robią na nim wrażenia. Kopytka z sosem raz zajada ze smakiem, a innym razem nie chce spojrzeć. U nas też zęby na tapecie, dolne trójki wyszły ostatnio, teraz górne idą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 19:11   #3920
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Hej, hej! ☠♀️ wpadam i ja wreszcie na forum, myślałam o Was jak sobie radzicie podczas kwarantanny?
My siedzimy w domu, raz pojechaliśmy do lasu tylko. Męża z racji zawodu praktycznie nie ma w domu niestety chociaż u nas w mieście sytuacja nie jest najgorsza. Ogólnie dzieci nie narzekają, jestem w szoku, że tak dobrze sobie radzą z "zamknięciem" ja nadrabiam dawno odkładane książki i porządki . Naszym problemem jest jedynie brak mleka W. w aptekach... nie ma i nie wiadomo kiedy będzie przez tą sytuację, a zostało mi 1/4 ostatniej puszki...
Dla mnie wychodzenie na plac zabaw z dzieckiem aktualnie jest skrajnie nieodpowiedzialne i chętnie nazwałabym to dobitniej . U nas już policja powlepiała mandaty i od 3 dni jest każdy sprzęt na placach zabaw oznaczony zagrożeniem skażenia.

Sieciowa gratuluję dobrej nowiny ⚘ niech maleństwo dalej zdrowo rośnie!
Limonka a jak Ty się czujesz? Przypomnisz mi na kiedy masz termin?

Buziaki dla wszystkich dziewczyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 21:16   #3921
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Gosiu, ja też mam dom odsprzątany jak nigdy. Tylko okna zostały do umycia, ale to musi być mąż w domu, bo przy dziewczynach nie umyję
Podziwiam, że masz czysto i czas dla siebie przy czwórce dzieci

Kurcze, ja nie wiem, jak ta sytuacja będzie dłużej trwała to my chyba zwariujemy w tym domu, mówię i o dzieciach i o sobie. Już widzę, że zaczyna im się nudzić robienie w kółko tego samego ze mną lub mężem, a tu końca nie widać
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 06:35   #3922
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Acidka ja mam odwrotnie, wszelkie prace porządkowe lepiej mi się wykonuje bez obecności Męża dzieci tak nie biegają od jednego do drugiego tylko grzecznie słuchają się mnie i wtedy ta ich "pomoc" ma sens.
Ja za to podziwiam moje dzieci, że tak wytrzymują i umieją znaleźć często sobie zajęcie. Obawiałam się mocno tej kwarantanny, że ktoś z nas wyląduje w psychiatryku. Jak mieliśmy jechać do lasu to wcale im się nie chciało, ledwo ich wyciągnęliśmy, bo byli bardzo, BARDZO zajęci, że nawet im tego dworu tak nie brakuje... narazie.

W ogóle dla mnie oklaski dla rodziców pracujących zdalnie, nie wiem jak oni to robią.

Też niestety myślę, że jak to wszystko będzie trwało jeszcze niewiadomo ile to w końcu będzie problem... w końcu wszelkie zabawy się nudzą, ile będzie można patrzeć na wiosnę w rozkwicie zza okna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 12:01   #3923
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

no i Gosiu jesteście przykładem na to, dlaczego Warto mieć więcej dzieci zawsze jest gromadka do zabawy. a jak jeszcze są małe różnice wieku, to już w ogóle frajda dla dzieciaków. Pola chce ciągle oglądać zdjęcia i filmy kuzynek, które przesyła moja siostra
mi odwołali wizytę u ginekologa, zapowiedziała mi położna, że będzie tylko wizyta telefoniczna w sumie to mi nie zależy żeby iść. co prawda zaraz będzie miesiąc jak nie byłam u gina, ale czuję ruchy i nie mam tfutfu, żadnych dolegliwości, krwawień itd. więc nie mam parcia na wizytę.
też się narobiłam w ten weekend, ale i tak mam bałagan, bo zajęłam się głównie odszukaniem, posegregowaniem, praniem i fotografowaniem ubrań po Poli na sprzedaż nie wiem czy to jest warte w ogóle tej pracy, ale szkoda mi żeby to leżało. cośtam też posprzątałam, ale 2x dziennie spacerujemy, tu obiad tam jakieś ciasteczka upiec, to czas leci i jakoś mi go brakło na gruntowne porządki. poza tym w m3 gdzie Pola nie ma swojego pokoju a jedynie kącik (całkiem spory) w dużym pokoju z kuchnią... bałagan jest w moment, bo nie dość, że tu gotuję- kuchnia, jemy- stół, odpoczywamy- kanapa, stolik, to jeszcze się bawimy. a stół zawalony siatkami z ubraniami na sprzedaż na ten moment
kupiliśmy Poli używane łóżko, miało być nowe ale mamie się wyświetliła oferta za 120zł z ikei ze stelażem i materacem, to kupiliśmy. jeszcze się okazało, ze blok obok ikea kritter ale nie ten biały który jest teraz, tylko drewniany z psem i kotem. zamierzamy go pomalować na biało albo jakiś kolor typu mięta (akurat mam puszkę odpowiedniej farby więc może tak wyjść ).
i jeszcze dwie pozytywne informacje- po pierwsze mamy dwa kolejne zęby, niedawno wyszła dwójka a dziś trójka na dole. po drugie wczoraj udało mi sie kupić dla Jaśka (syna, który ze mnie wyjdzie w lipcu) trzypak piżam next za 58zł. warto zerknać na stronę bo na głównej nie ma żadnej informacji (poprawka- już jest info na głównej), a jak się przeszpera poszczególne działy to da się znaleźć przecenione rzeczy a na next to rzadkość, żeby o 30zł były przecenione wielopaki pajacyków na przykład i jeszcze były rozmiary.

Edytowane przez szaruskowa
Czas edycji: 2020-03-23 o 12:06
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 12:40   #3924
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 12:54   #3925
acidka
Zakorzenienie
 
Avatar acidka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 621
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Szaruskowa - fajne imię wybraliście

Za mną też dziś dwie teleporady - dla mnie i starszej. Ja dostałam przez telefon antybiotyk (mam wątpliwości, czy kupować), a z P. chyba będę jednak musiała pojechać do przychodni. Dziś nie zdążymy, bo mąż dłużej ma być w pracy (w sumie nie wiem, po co), więc jutro mam znów dzwonić i wtedy od nowa ocena stanu zdrowia przez telefon i albo przepisane leki, albo zaproszenie do przychodni.

Sieciowa za USG!

Ja też się staram codziennie gdzieś z dziewczynami jeździć, ale wczoraj było zimno i w końcu zostaliśmy w domu, bo kaszlemy i mamy katar. Ale to są wyjazdy poza miasto, np. w sobotę byliśmy w lesie.

No i nic nowego oczywiście.
__________________
kliknij i pomóż -> http://www.poomoc.pl/


mama 2015 i 2018
acidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 13:52   #3926
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

sieciowa to kciuki z tego co wiem to wielu lekarzy nawet tej pappy nie zleca, więc może nie jest konieczne to badanie...?
chętnie się dowiem cóż to za zabawki tak zajęły Twojego syna ja też czegoś poszukuję. Pola ususzyła 2 kubki ciastoliny a ją uwielbia i już dzisiaj powrzucałam do koszyka razem z malowankami wodnymi. jeszcze nie zamówiłam, bo może mąż w lidlu trafi ciastolinę, kiedyś była. niedawno kupiłam jej zestaw melissa&doug, takie korale do nawlekania na sznurówkę. jeszcze nie umie tego nawlec, ale nabijamy na słomkę itd. jak się dzis okazało, odróżniła fioletowy, niebieski, zielony i czerwony koralik. od jakiegoś czasu jej mówię co jaki ma kolor, ale i tak mnie zaskoczyła.
Acidka dzięki mieliśmy małe wątpliwości bo mój tata ma tak na imię i nie chcemy zamieszania mimo to, to jedno z nielicznych imion które i mi i mężowi sie podoba. na tapecie był też Leon, ale Jasiek jakoś bardziej mnie przekonuje. chrzestny męża też Jan, więc jakoś tak sentymentalnie
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 14:19   #3927
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 15:32   #3928
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Ta wieża to wspaniała rzecz, moja córka się tym bawi od świąt BN

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 17:21   #3929
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

To wieża jakiejs konkretnej firmy?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-23, 18:03   #3930
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.1

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 12:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.