Prezenty ślubne, co zamiast kwiatów - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-19, 23:09   #1
DORCIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 93
GG do DORCIA

Prezenty ślubne, co zamiast kwiatów - wątek zbiorczy


Witajcie,
tydzień przed ślubem kolegi dowiedziałam się, że jestem również zaproszona na wesele (zwolniło się miejsce - wujek zachorował).
Mam problem z prezentem. Niepotrzebnie się go zapytałam bo bym kupiła czajnik albo żelazko i było by z głowy, ale on poprosił o pieniążki.

i teraz problem - ILE???
Rozmawiałam z koleżanką, że teraz zwyczajowo daje się 300 zł od pary. Dla mnie będzie to zbyt dużo. Ja mogłabym dać co najwyżej 100 zł. I teraz żeby głupio nie było pomyślałam może do tego jakiś mały gifcik? Tylko co? Ich wspólne zdjęcie powiększone w ładnej ramce? Album na zdjęcia dla ich maluszka? - choć planują dopiero za rok? PROSZ DORADZCIE!!!
DORCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 23:25   #2
benny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 338
Re: prezent ślubny

Nie album dla maluszka, co będzie jakby - odpukać - nie mogli mieć dzieci?
Poza tym, może to sugerować, że ona jest w ciąży a to przecież nieprawda.

Jeśli już, to album na zdjęcia ich jako pary. Możesz dać ładną dedykację, a jako pierwsze umieścić ich zdjęcie razem - niby 'niech na wszystkich następnych będą tak samo szczęśliwi i zakochani' blablabla...
Albo zdjęcie powiększyć i umieścić na okładce.

Moim zdaniem jako osobę zaproszona 'bo się miejsce zwolniło', obowiązuje cię jedynie symboliczny podarunek.
benny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 00:01   #3
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: prezent ślubny

A może komplet pościeli, np. z satyny?
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 00:55   #4
sistar
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: prezent ślubny

one sa drogie, zdaje sie jak ja bralam slub, kosztowaly ok.300zl
uwazam, ze wysokosc kwoty zalezy troche od tego jak bliski jest to kolega - im blizsze stosunki, tym wiecej powinno sie dac. Ale zgadzam sie rowniez z tym, ze w twojej sytuacji podarunek powinien byc symboliczny. Jesli nie mozesz dac wiecej niz 100zl, to daj tyle. Plus kartka z zyczeniami czy jakis drobiazg. I juz.
U nas bylo roznie - blizsza rodzina dawala wiecej, dalsi znajomi mniej (normalka). Od dalszych znajomych (ale jednak zaproszonych na slub) bylo mniej wiecej 200-300 zl, lub jakies prezenty (np komplet sztuccow). 300zl dostalismy od jednych znajomych, ktorych status materialny przekraczal nasz kilkunastokrotnie. Wiec mysle, ze skoro cie nie stac to spokojnie mozesz dac te 100zl i sie nie przejmowac
Co do czajnikow i zelazek - kazdy ma jakies swoje upodobania, np ja wole sama sobie wybierac takie rzeczy - juz pomine, ze takich czajnikow mozna dostac kilka (tak jak my kompletow sztuccow ).
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 01:12   #5
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: prezent ślubny

chyba dostałaś pościel atłasową
Ja ostatnio widziałam komplety satynowe kosztowały ok. stówki, sama sie zastanawiałam czy nie kupic do domu, bo fajnie sie pod takim czyms śpi gdy jest ciepło
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 10:23   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Prezenty ślubne, co zamiast kwiatów - wątek zbiorczy

moim zdaniem to daj tyle na ile Cię stać i się nie przejmuj. 100zł dla jednego to więcej niż 1000zł dla innego. zresztą ja mam swoje zdanie na temat ludzi, którzy informują wszystkich wszem i wobec, że chca na prezent walutę.. wiem, że to bez sensu dostać 3 odkurzacze, ale przypominanie po kilka razy o gotówce brzmi dla mnie jak realizacja treści "zapraszam na wesele, ale Twoja obecność musi się zwrócić".. może jako dodatek kup ładnie wydaną "kamasutrę" i napisz dedykację..

to prawda, satynowa nie jest wiele droższa niż z kory. i polecam - jest taka milutka
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-08-02 o 20:08 Powód: post pod postem
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 11:59   #7
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: prezent ślubny

Dorciu, ostatnio mialam slub i kilka par (z rodziny), ktore nie sa zbyt zamozne daly po 100-200 zl. Znajomi zlozyli sie i kupili fantastyczną, wielgachną posciel na nasze łoże
Poza tym, wesela nie robilismy po to, zeby zedrzec z rodziny i znajomych, ale zeby uczcic nasz slub. Jedna z par nie chciala przyjsc, bo sa bardzo biedni i byloby im glupio bez prezentu, to uslyszeli od nas, ze maja przyjsc bez niczego, ale byc muszą

I nie czuj sie winna, ze dasz mniej niz "sie daje". To Twoj portfel i Twoje pieniadze i wiesz, na ile mozesz sobie pozwolic.



PS. Baw sie dobrze
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-12, 16:47   #8
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Prezenty ślubne - wątek zbiorczy

Chciałabym się Was poradzić - po raz pierwszy idę na wesele i to do mojej przyjaciółki ze szkolnych lat tzn. po raz pierwszy będę kupowała prezent ślubny ostatnio byłam na weselu jeszcze z rodzicami z 7 lat temu hihi rozumiecie o co mi chodzi..ehh to już ten wiek
Mam jeszcze troche czasu jednak już zaprzątam sobie głowę "boże jaki prezent?!" Wiem, że teraz młodym najbardziej przydadzą sie pieniążki jednak wydaje mi się trochę nijako dać jej poprostu kopertę. Może się mylę.. chciałabym żeby miała odemnie jakąś pamiątkę..hmm myślałam o jakimś ładnym komplecie obiadowym Ale jak zdubluję...nie wiem, nie mam pojęcia dlatego proszę Was o radę
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-13, 20:53   #9
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

moze wyda ci sie to niestaktowne ale chyba bym zapytala! moze szczegolnie na cos licza? wiem ze pieniadze sa takie bezosobowe ale czasem 100zł dodatkowe moze wiele zdzialaca jesli kupi sie cos tyulko mlodej to dziwnie to wyglada! ja bym dala pieniazki i jakis szczegolny upominek mlodej moze cos na noc poslubna ale to kwestia gustu i znajomosci z kolezanka
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 10:16   #10
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

dziękuję za odpowiedź A jednak pieniązki..hmm jaka to powinna być kwota?? Głupio pytam wiem ale naprawde nie mam bladego pojęcia..myślałam że z 500zł ale mój M. stwierdził, że wystarczy tyle, żeby się zwróciło + "pare groszy" czyli z 300 zł ... ... Szczerze mówiąc to jeszcze nie pracuje (ale mam nadzieję zę się to wkrótce zmieni ) dlatego muszę wcześniej zacząć działać (czyt. oszczedzać )
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 13:48   #11
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

ja uwazam ze powinno dawac sie tyle na ile stac! na moim weselu beda moje wspolokatorki i kolezanki ze studiow, i wiem ze nie bedzie ich stac na to by obdarowac nas nie wiadomo jakimi kwotami, czesc z nich jest na stazu wiec nawet nie zarabiaja na utrzymanie swojewiec mysle ze powinnas dac tyle ile mozesz, wiadomo ze mlodzi zawsze na cos zbieraja ale nie mozna np, sie zapozyczac i potem nie miec za co zyc bo chcialosie pokazac! a znam takie przypadki naprawde uwazam ze lepiej jest dostac cos szczerze nawet jesli jest to drobiazg niz zeby sie ludzie zapozyczali! nie wiem z jakiego jestes miasta wiec nie wiem ile bedzie kosztowal "talerzyk" my placimy 95 zł za osobe. wiesz dobrze by bylogdyby sie chociz koszta zwrocily! ale jak sie robi wesele to sie ma swiadomosc ze zaprasza sie tez tych ktorzy nie pracuja! pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-14, 14:01   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

500 zł wow to kupa kasy

my w ostatnich 3 latach bylismy chyba na 5 weselach, wszędzie chcieli kase wiec spełnilismy ich zyczenie (bez senu kupowac cos z czego nie beda zadowoleni) , a nasi znajomi to nie ksiązęta czy dzieci sławnych rodziców żeby cieszyła i miał dla nich znaczenie łyzeczka do cukru z kryształami svarowskiego (chyba, że oddadzą do lombardu).

wkładalismy do koperty 200-300 zł (tylko TZ pracuje) plus kartka i kwiaty .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-14, 14:19   #13
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

paula78 napisał(a):
> wkładalismy do koperty 200-300 zł (tylko TZ pracuje) plus kartka i kwiaty .

Uff kamień z serca Macie racje każdy daje na ile go stać ale za to z serca i to jest najważniejsze! No to chyba 250 zł + kwiaty i kartka będzie wystarczające no i oczywiście muszę pomyśleć o jakimś prezenciku dla NIEJ w końcu to moja psiapsióła od 15 lat /bywało różnie a teraz to wogole sie nam kontakt urwał no ale w końcu... /
Mamy takie jedno ulubione zdjęcie ze wspólnych wspaniałych wakacji zawsze chciałysmy oprawić je w piękną ramkę ..myślicie że taki upominek byłby na miejscu?
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 09:44   #14
Tajusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajusia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 302
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

Ja uważam że to bardzo dobry pomysł
Z tymi pieniążkami to rzeczywiście nie ma co przesadzać, myślę że 250 to całkiem wystarczająco, a ramka z tym zdjęciem napewno jej sie bardzo spodoba (przypomni sobie "wasze czasy" ). Bardzo dobrze wykombinowałaś Rossi
__________________
KLIKNIJ -> www.pajacyk.pl
Tajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 10:04   #15
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

Zdjęcie to dobry pomysł, ale nie dawałabym go w dzień ślubu razem z kopertą. W tym dniu ważna jest "para" a nie tylko jedno z nich. Prezenty powinny uwzględniać "ich oboje". Dziwnie bym się czuła, gdyby w dzień wesela mój B. dostał jakiś prezent ekstra tylko dla niego.
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-15, 14:14   #16
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

Dzięki kochane cieszę się, że to dobry pomysł Aaa no i oczywiście że nie wręczę jej tego w dniu ślubu jakiś babski wieczorek będzie ku temu najlepszą okazją / a takowy pewnie będzie /
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 14:18   #17
Mysia-pysia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia-pysia
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 158
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

Wiem że trochę czasu minęło od założenia tego postu, ale mam akurat ten sam problem co na prezent a pieniążki nie wchodzą w grę, bo przyjaciółka jest nieprzyzwoicie "przy kasie". Ale nie wiem co możnaby tak od serca podarować bo np do mieszkanka (domu) to też odpada (wszystko już posiada). Macie jakieś fajne pomysły?
Mysia-pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-01, 14:44   #18
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

Ja swoim dobrym znajomym (na marginesie którzy niemal wszystko mają) skompletowałam na prezent taki zestaw kąpielowo - relaksacyjny do ich własnego, prywatnego użytku...
Szkoda że nie mam zdjęcia bo rzeczywiście nieźle wyglądało spróbuje opisać...

Nakupowałam najróżniejszych soli w słoikach, woreczkach,pudełkach i saszetkach, mydełek, świeczek (w kształcie kwiatów), sizalowe gąbki - myjki, kulki z olejkami,musujących krążków, płynów do kąpieli, żeli pod prysznic(dla zainteresowanych bliższe szzegóły,

Kluczem w jakim dobierałam zestaw były KOLORY chciałam by były to trzy różne grupy produktów w zbliżonych kolorach-ja wybrałam niebiesko/fioletowy + zółto/poarańczowy + zielony. Paleta zapachów w związlu z tym była jak najbardziej różna. Całość ułożyłam w formie kompozycji.
Kolażanka z mężem byli zachwyceni. Długo opowiadali wszystkim znajoym jaka mieli oboje radochę i jacy byli zachwyceni. Z tegoi co wiem to pomysł chwycił i oni tez robili podobne kompozycje innym znajomym.

Co do kosztów - za około 150 zł/250 zł i więcej dla chętnych.... można zrobić juz naprawde fajną kompozycję. Oczywiście wszystko zależy jak ma byc duża i w jakiej cenie kupiujemy składowe elementy.
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-02, 16:04   #19
izabela82
Raczkowanie
 
Avatar izabela82
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 288
Re: Prezent ślubny dla przyjaciółki ze szkolnych lat..

a my kupujemy taki zestaw hmmmmmmm łóżkowy.pościel satynową plus dwa kieliszki z wygrawerowanymi imionami plus Kamasutre plus ok 5 win i to wszystko do jakiegos fajnego koszyka
__________________
www.michalina.freshsite.pl
izabela82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-25, 15:20   #20
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Prezenty ślubne - wątek zbiorczy

Dziewczyny wiekszosc z was to juz mezatki lub przyszle panny mlode, wiec chcialabym zapytac jak teraz wyglada sprawa prezentow slubnych. Wolalybyscie dostac jakas rzecz czy lepiej pieniadze? Jesli prezent to jaki (zaznaczam ze wybieram sie na wesele przyjaciela a nie czlonka rodziny), a jesli jednak pieniadze to ile wypada dac "od pary" ze sie tak wyraze. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam przyszle panny mlode!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 15:56   #21
pusia-kotusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 11
Re: Jaki prezent??

my bierzemy slub w czerwcu i naszym gosciom powiedzielibysmy ze chcemy pieniadze
mieszkamy rezem od ponad roku wiec trudno nam bylo stworzyc liste prezentow bo wszystko mamy, przynajmniej wsszystko potrzebne
pusia-kotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 16:14   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Jaki prezent??

ja tez wolałabym kase chyba ,ze ktos chcialby nam kupic nowy samochód albo zafundowac egzotyczna podróż

trudno trafic z prezentem szczególnie jesli młodzi mieszkaja na swoim i maja juz wszytsko co potrzeba ,osobiscie nie toleruje jakis głupich prezentów typu :"stoi i sie kurzy "

zazwyczaj dajemy 200-300 zł plus kwiatki i kartka (mysle ze nei ma róznicy czy to znajomi czy rodzina w koncu jak nie stac mnie na wiecej to skąd wezmę?)

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-25, 23:23   #23
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Jaki prezent??

Moi znajomi dają 500 zł.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 12:30   #24
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Re: Jaki prezent??

Wszystko zależy od pary młodej, tzn. co już mają, czego nie> Jednak jestem zdania, że najlepiej sprawdzają się pieniądze, wtedy uniknie się przysłowiowych pięciu żelazek czy mikserów.
Ostatnio byliśmy na weselu jako znajomi właśnie i daliśmy 200 zł, kartkę i kwiaty. I wydaje mi się, że taka suma jest odpowiednia, chyba, że ktoś może wyłożyć więcej, bo nie uczyni mu to luki w budżecie, wtedy można dać i 500 zł i więcej.
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 14:41   #25
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Re: Jaki prezent??

Myślę, że warto się zorientować jakie koszty w związku z naszą osobą poniosą państwo młodzi. Wydaje mi się, że to nie problem, bo teraz ceny są popularne i można średnio ustalić, zwłaszcza jeśli się płaci od tzw. "talerzyka". Na weselu jeszcze nikt nie zarobił, ale my zawsze staramy się zwrócić parze młodej chociaż te koszty, choć jest ich znacznie więcej. Jeśli mnie nie stać, poprostu idziemy na sam ślub. Zwłaszcza, jeśli to tylko znajomi.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 19:45   #26
Masza_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Re: Jaki prezent??

No własnie w tym problem, ze niby to tylko kolega, ale od wesela nie mozemy sie wymigac, bo mamy byc na nim druzbantami!!! Przekonalyscie mnie ze chyba jednak lepiej "włozyc cos do koperty". Co do sumy to jeszcze zobaczymy, ale słyszałam rowniez z innych zrodel wersje ze wypada dac 200zł od osoby, wiec jako para byloby 400. Ciezko jednak kiedysie nie pracuje. Czasu jeszcze troche jest wiec moze cos na to poradzimy. Dzieki za rady!!!
Masza_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 21:51   #27
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: Jaki prezent??

1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 22:47   #28
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Prezenty ślubne - wątek zbiorczy

Dzisiaj mama mi oznajmiła, że za niecały miesiąc wychodzi za mąż. I tu jest problem, bo nie wiem co kupić. Kilka dni temu byłam na ślubie taty (ale się zgrali...) - gdybym wiedziała wcześniej, to rozplanowałabym fundusze na 2 prezenty) - i przynajmniej powiedzieli mi, co by im się przydało. A mama jak zwykle, że "wystarczą kwiatki".
Help... co można kupić fajnego i niedrogiego (do 100zł) ?
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:38   #29
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: prezent ślubny dla mamy

A moze noc w hotelu + bilet do teatru?
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 23:43   #30
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: prezent ślubny dla mamy

To by kosztowało "troszkę" więcej niż oczekuję... Ale pomysł dobry.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-07 11:20:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.