Seks z prawie byłym mężem. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-19, 13:51   #31
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez Katia525 Pokaż wiadomość
Ale czy to nie bylaby ta szansa wlasnie teraz, zanim calkowicie sie rozejdziecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oboje uczyliśmy się żyć bez siebie. Przecierpiałam kupe czasu, płakałam w nocy. Nie potrafiłam odnaleźć się bez niego, nie potrafiłam żyć bez niego. A ten poranek cóż był bardzo ale to bardzo przyjemny. Było lepiej niż przez ostatnie lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 13:51   #32
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Może żałuje? Porozmawiajcie szczerze.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 13:57   #33
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez Bylaizagubiona Pokaż wiadomość
A ten poranek cóż był bardzo ale to bardzo przyjemny. Było lepiej niż przez ostatnie lata.
Bez presji, bez pretensji, po prostu skupiliście się na sobie i na wzajemnej przyjemności.



Porozmawiajcie, pomyślcie czy wyciągnęliście wnioski, czy chcecie spróbować być razem na nowych warunkach. Czy jesteście w stanie przegadać temat sami, czy z terapeutą. Czy oboje tego chcecie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 14:01   #34
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Bez presji, bez pretensji, po prostu skupiliście się na sobie i na wzajemnej przyjemności.



Porozmawiajcie, pomyślcie czy wyciągnęliście wnioski, czy chcecie spróbować być razem na nowych warunkach. Czy jesteście w stanie przegadać temat sami, czy z terapeutą. Czy oboje tego chcecie.
+ czy jesteście w stanie sobie tego rozstania nie wypominać co chwilę i wybaczyć
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 14:27   #35
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez Bylaizagubiona Pokaż wiadomość
On nie dał nam szansy ratować związek, po prostu odszedł. Może gdybyśmy wtedy próbowali...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może dla was obu potrzebna była terapia szokowa żeby sobie pewne rzeczy uświadomić. Tak jak ty piszesz ze dopiero po rozstaniu zdalas sobie sprawę z tego jak bardzo byłaś zafiksowana na punkcie ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 15:21   #36
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Myślę, że jestem w stanie wypominać mu odejście. Sama nie jestem bez winy. Po pół roku starań dostałam świra. Mam swoje kalendarze z okresu starań. Zapisałam kiedy musi być seks, później wizyta u lekarza i dokładna godzina. Przestałam czerpać radość z seksu w głowie tylko ,,dziecko !!!". Wczoraj było jak za lat przed ślubnych i po ślubnym roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 20:44   #37
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Przykro mi to pisać, ale nie dziwię się mężowi, że odszedł w takiej sytuacji. Sama bym odeszła, gdyby partner potraktował mnie tak przedmiotowo, bo czułabym, że mnie jako osoby już nie dostrzega i jestem tylko narzędziem. Sama widzisz, że byłaś zbyt mocno zafiksowana na punkcie dziecka. Produkcja stała się ważniejsza od związku, od uczuć męża. Chyba nie na tym polega poszerzanie rodziny, jeśli się ją obraca w gruzy przy próbach. Nie rozumiem takiego bezwzględnego i ślepego parcia na dziecko. Można powiedzieć, że to Ty pierwsza go porzuciłaś, jeśli emocjonalnie spychałaś go gdzieś w kosmos, więc jego fizycznego odejścia na Twoim miejscu zbyt mocno bym mu nie wypominała.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-19, 22:03   #38
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Zabrakło już spontanicznego seksu tylko na zawołanie wg kalendarza i to bardzo pary oddala od siebie

A teraz spontan sobie zafundowaliscie i jakoś pomyślałam, że numer byłby jakbyście wpadke zaliczyli , ale to była taka pierwsza myśl, bo nie wiem jak było i który dc

Może spróbujcie jeszcze jak za dawnych czasów, jeśli się kochacie to możliwe że Wam się uda i do rozwodu jednak nie dojdzie.

Są też pary co po rozwodzie jednak znowu się schodzą, bo jednak żyć bez siebie nie potrafią.

Porozmawiajcie szczerze i dajcie sobue moze szanse
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 22:08   #39
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Nigdy nie powiedział mi, że czuje się źle. Ale z drugiej strony mogłam się tego spodziewać,bo zawsze taki był. Kiedyś też nie rozumiałam kobiet,które tracą głowę podczas starań o dziecko.
Aż z ciekawości zajrzałam w swój kalendarz i dzisiaj mam owulacje, nie zabezpieczyliśmy się, bo nie pomyśleliśmy, ja i tak nie miałam w domu prezerwatyw,a zresztą po co ? 3 lata starań i nagle miałabym być w ciąży? To nie jest możliwe. Przestałam liczyć na zostanie mamą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 22:15   #40
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

O to jednak jest szansa

Szkoda mi takich par, gdzies sie pogubią i popsują to co piękne, ale życie nie jest proste , za to mamy często od losu druga szansę, to może warto ja wykorzystać
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 22:23   #41
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Nie chce myśleć o możliwej ciąży. Mamy spotkać się jutro, aby porozmawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-19, 22:33   #42
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

To teraz w wątku wielkie oczekiwanie!
Powodzenia autorko !
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 22:34   #43
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Dziękuję Wam kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 22:40   #44
solll01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 191
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez Bylaizagubiona Pokaż wiadomość
Nie chce myśleć o możliwej ciąży. Mamy spotkać się jutro, aby porozmawiać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście, że nie myśl o ciąży. Porozmawiajcie jutro, może uda Wam się odnaleźć te uczucia, które sprawiły, że zdecydowaliście się na ślub. Tego Wam życzę. Daj znać, jak się potoczyło i nie obwiniaj męża, że Cię opuścił, Ty też go opuściłas, może nawet bardziej... Nie czuł się potrzebny, służył tylko do zapłodnienia... Przemyśl sobie wszystko, przegadajcie jutro. Powodzenia!

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
solll01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-19, 23:38   #45
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez Bylaizagubiona Pokaż wiadomość
Oboje uczyliśmy się żyć bez siebie. Przecierpiałam kupe czasu, płakałam w nocy. Nie potrafiłam odnaleźć się bez niego, nie potrafiłam żyć bez niego. A ten poranek cóż był bardzo ale to bardzo przyjemny. Było lepiej niż przez ostatnie lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
był przyjemny bo nie było presji, oczekiwań i nie było w tle niczego co mogło by stanowić później rozczarowanie

Cytat:
Napisane przez Bylaizagubiona Pokaż wiadomość
Nigdy nie powiedział mi, że czuje się źle. Ale z drugiej strony mogłam się tego spodziewać,bo zawsze taki był. Kiedyś też nie rozumiałam kobiet,które tracą głowę podczas starań o dziecko.
Aż z ciekawości zajrzałam w swój kalendarz i dzisiaj mam owulacje, nie zabezpieczyliśmy się, bo nie pomyśleliśmy, ja i tak nie miałam w domu prezerwatyw,a zresztą po co ? 3 lata starań i nagle miałabym być w ciąży? To nie jest możliwe. Przestałam liczyć na zostanie mamą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chyba Ci jednak z tą ciążą nie przeszło też mi przykro to pisać ale (jeżeli nie ukrywasz jakiś dodatkowych istotnych szczegółów) to ja też bym w końcu takiej presji nie wytrzymała...

ledwo z nim uprawiałaś seks i już Ci się zaświeciła lampka "ciąża"... może i czułaś, że wyluzowałaś bo nie uprawiałaś seksu z braku partnera ale niestety pojawił się seks i temat momentalnie wraca - na Twoim miejscu w pierwszej kolejności udałabym sie do terapeuty/psychologa i zajęła się tym tematem

powrót do TZ w sytuacji w której powód rozstania nie jest rozwiązany to błąd i osobiście uważam, że powinnaś być z partnerem szczerze, nieuczciwe byłoby mówienie mu, że np. wyluzowałaś z ciążą gdy tak nie jest przepraszam za porównanie ale to trochę tak jakby wracać do kogoś kogo się rzuciło bo zdradzał a ten ktoś dalej byłby powiązany z tą trzecią osobą - no to się nie może udać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 01:34   #46
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

A co w tym złego że zobaczyła który dc? Kazda kobieta by zerknela, chyba że malzrnstwo nie wisi. Na włosku i planują i tak. Skoro planowali rozwód to jednak istotne czy szanse są czy jednak wcale. Ja słyszałam że wiele par kiedy uprawia seks dla samej prokreacji i jest presją, ciśnienie, znudzenie to guzik z tego a jak wylizują i bez ciśnienia na dni plodne to okazuje się że ciąża.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 02:18   #47
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Ja też namawiam do rozmowy i dania wam szansy, ale i do terapii. Też mi się wydaje że tak do końca ta ciąża z głowy autorce nie wyleciała i sytuacja może wrócić do punktu wyjścia. Oby nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 07:16   #48
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Na pewno trzeba temat przegadać, bez wyjaśnienia sobie co wtedy bolało nie ma moim zdaniem szansy ruszenia do przodu. A wracanie do tego co było...bez sensu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 07:50   #49
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Jaki mam dzień sprawdziłam dopiero po uwadze groszek75. Chodzę do psychologa. Też dzięki temu mogłam spojrzeć innaczej na problem i po prostu pogodzić się. Spotykamy się dzisiaj,aby porozmawiać i wyjaśnić sobie istotne sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-20, 08:20   #50
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

No to trzymamy za Was kciuki.
Oby się Wam udało poukładać sprawy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 08:46   #51
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Masz do niego pretensje że odszedł, a w ogóle nie myślisz o tym, że tak jak ty dostałaś fiksacji tematem zaciążenia i tym go zadręczyłaś czy też zadręczyłaś was oboje tak on potrafił zareagować w ostateczności tak.

Osobiście facetowi się nie dziwię, jakbym miała zaślepioną żonę prosić by się zmieniła wolałabym jej zafundować terapię szokową i się rozstać i zobaczyć czy daje jej to w ogóle coś do myślenia.

Moim zdaniem twoje poczucie żalu i pretensje do niego w kontekście tego co piszesz wyzej - czyli, że zdajesz sobie sprawę że przegięłaś, potrzeba macierzynstwa kolokwialnie mówiąc rzuciła ci się na mózg i przestałaś dostrzegać życie poza tym tematem - są zupełnie nieuzasadnione.
W dalszym ciagu na pierwszy plan wysuwa się że on cię zostawił i jak mógł. ''No przesadziłaś troszkę, ojejku, oj tam oj tam, ale jak on mógł?!''.

W ludziach czasami coś pęka kobieto i nie chcą już, nie umieją, już wierzyć, że praca czy przemiana miałaby sens, widzą w tym nieszczerość. Też bym nie chciała prosić się własnego faceta by się ogarnął i mnie nie ranił i przestał zadręczać, nie jest dzieckiem, a ja jego matką by go wychowywać do jakiegoś tam funkcjonowania w relacji.


On nie odszedł dlatego że byłaś taka czy owaka, złą nudną żoną, ale nie udźwignął tego, do czego doprowadziłaś związek, obwinił ciebie (słusznie) za toksyk który stworzylaś i tak szczerze jak masz dalej zadręczać go pretensjami, to nie uda się na pewno, na jego miejscu to ja nie dałabym tobie szansy a nie ty masz mu ją dawać. Powinnaś ją dać wam obojgu, skoro już, sobie też, a może nawet przede wszystkim sobie.

Nie chodzi mi też o to abyś pogrązała się w poczuciu winy, popełniłaś błąd, czy błędy, trudno, wpisane są w życie, szczęśliwie, to co jest między wami jest do uratowania.

Wyciągnij wnioski. Przykre jest to co mówię, ale nie każdemu jest dane mieć dzieci czy mieć zdrowe dzieci. Niektórzy ludzie nawet nie mają związku i partnera, ty miałaś przynajmniej tyle a zaparlaś się jak kozioł że musi być bejbik i reszta się nie liczy.

Więc moim zdaniem im dłużej się starasz, tym, oczywiście, nie ma potrzeby odpuszczać (pomijam koszty, ale wg mnie jedna próba in vitro to za mało), ale wypada też zacząć uczyć się żyć w poczuciu że być może nigdy nie urodzisz własnego dziecka i nie układać życia tylko pod potomstwo. Przykre, wiadomo, ale co możesz na to poradzić, niekonczącym się żalem i pretensjami do świata raczej nic nie osiągniesz.


Trzymam za was kciuki.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-05-20 o 08:52
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 09:25   #52
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Kciuki! Pamiętaj, stawiaj na szczerość i mów o swoich odczuciach i uczuciach. Daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 09:29   #53
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Ech zeby tylko nie było że autorka teraz zaciąży bo nie miala stresu, a mąz jednak nie bedzie chciał wrócić
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 09:43   #54
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ech zeby tylko nie było że autorka teraz zaciąży bo nie miala stresu, a mąz jednak nie bedzie chciał wrócić
Czy jest jakiś wątek na Wizażu, w którym nie uprawiasz czarnowidztwa?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 10:12   #55
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Zadręczałam nas oboje. Teraz też nie dziwię się, że mnie zostawił. Zdaje sobie sprawę, że przesadziłam. Ciąża była dla mnie najważniejszym tematem w życiu. Wszystko podporządkowałam pod wizyty u lekarza,staranią.
Nie jest mi łatwo wracać do tego co było. I chyba nigdy nie będzie. O naszych staraniach wiedzieli tylko nasi rodzice. A oficjalna wersja ,,Nie chcemy teraz". Ile nasłuchałam się od babci, że powinnam być już mamą itp. To był bardzo trudny czas. Teraz dopiero żyje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 10:53   #56
solll01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 191
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez Bylaizagubiona Pokaż wiadomość
Zadręczałam nas oboje. Teraz też nie dziwię się, że mnie zostawił. Zdaje sobie sprawę, że przesadziłam. Ciąża była dla mnie najważniejszym tematem w życiu. Wszystko podporządkowałam pod wizyty u lekarza,staranią.
Nie jest mi łatwo wracać do tego co było. I chyba nigdy nie będzie. O naszych staraniach wiedzieli tylko nasi rodzice. A oficjalna wersja ,,Nie chcemy teraz". Ile nasłuchałam się od babci, że powinnam być już mamą itp. To był bardzo trudny czas. Teraz dopiero żyje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh... Dlatego właśnie ludzie powinni zostawić teksty typu "powinniście już być rodzicami" dla siebie. Bo takie stwierdzenia mogą bardzo kogoś zranić, a nawet zniszczyć małżeństwo.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
solll01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 11:06   #57
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Dobrze że zdajesz sobie z tego sprawę. Dlatego nie obwiniaj go tylko że postapił radykalnie i się wyprowadzil/złożył papiery o rozwód, bo jakby ci powiedział że przesadzasz to miałabyś pretensje że nie jest dość zaangażowany , że cię nie rozumie i czego on chce; ''klapka-dziecko-klapka''.



Tak dostałaś zimny prysznic i siłą rzeczy musiałaś spojrzeć na problem inaczej niż tylko w sposób jaki tylko tobie by pasował.



To a propos tekstów ''tak cię kochał że cię zostawił''. Pewnie i cię kochał, skoro kocha nadal, ale jakby cię nie zostawil wykonczyłabyś przy okazji jego, widać poczuł że musi z tego toksyka wiać.


Powodzenia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 11:09   #58
Bylaizagubiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 42
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Takie teksty bolą bardzo. W pewnym momencie unikałam przyjęć rodzinnych, bo miałam dosyć. Papiery rozwodowe złożyłam ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bylaizagubiona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 14:21   #59
Nella12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 21
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Ech zeby tylko nie było że autorka teraz zaciąży bo nie miala stresu, a mąz jednak nie bedzie chciał wrócić
jak mąż nie będzie chciał wrócić to będzie miała dziecko, o którym od dawna marzyła. istnieją samotne matki i na pewno to nie jest najłatwiejsze na świecie ale po co w ogóle to teraz rozważać? może wrócą do siebie? trzeba porozmawiać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja a nie rozważać jakieś czarne scenariusze
Nella12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 14:22   #60
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Seks z prawie byłym mężem.

Cytat:
Napisane przez Nella12 Pokaż wiadomość
jak mąż nie będzie chciał wrócić to będzie miała dziecko, o którym od dawna marzyła. istnieją samotne matki i na pewno to nie jest najłatwiejsze na świecie ale po co w ogóle to teraz rozważać? może wrócą do siebie? trzeba porozmawiać i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja a nie rozważać jakieś czarne scenariusze
Najlepiej to poczekac az autorka napisze jak przebieglo spotkanie i co ustalili. Bo nie ma co tworzyc czarnych scenariuszy. To wszystko od nich zalezy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-13 10:27:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.