Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-31, 20:54   #4201
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Opium na insta opublikowala story z sytuacją.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 21:08   #4202
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
A ja zapisałam małego do neurologopedy. Nadal mało co gryzie, a jak odgryza kawałek np bułki to w ogóle tego nie przezuwa tylko taki wielki połyka, aż mu oczy na wierzch wychodzą. W dodatku ma nadal strasznie płytko odruch wymiotny i zaczął trochę wymuszać wymioty muszę się tym zająć bo boję się ze cos przeoczylam. Trzymajcie kciuki choć nie wiem jak ta wizyta przebiegnie bo na sam widok lekarza wyje i uspakaja się dopiero w aucie. Nie wiem nie wiem eh.

Kojarzycie jak się diagnozuje refluks u takich dzieci? Bo zasugerowała już przez telefon sprawdzenie tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

kciuki, mam nadzieję, że będzie wszystko pomyślnie rozwiązane dla Was


Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Boze dziewczyny. L zwymiotowal mi na rowerze w drodze ze zlobka. Potem w domu dwa razy. Śpi ale go czasem szarpie na wymioty. Jutro mamy lot do PL. Co ja mam teraz robic?

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wracamy z lotniska do domu. Muszę tylko wymiociny z siebie zmyć. Wyć mi sie chce. Tak strasznie chciałam jechać. Pomijam fakt ile kasy w błoto.
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wirus. Na 100%. Ale jedziemy do szpitala jak wrócimy do domu.
Pisaliśmy do żłobka i pani mowila ze jedno dziecko już wczoraj wymiotowało.

współczuję bardzo bardzo


Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Opium a to nie przypadkiem poczatki choroby lokomocyjnej? U mnie w dzieciństwie tak to wyglądało. Najpierw wymioty a potem potrafilo do konca dnia mi sie zbierac. Trzymam kciuki, zeby Luca poczul sie dobrze i żebyście spokojnie dolecieli na miejsce.

Ninie po zbiciu Nurofenem temp. wzrosła w 4,5 h do 40°C Dostała kolejną dawkę leku i zrobiłam jej okłady, chociaż protestowała i płakała Jak u Was wyglądała 3 dniowka? Poza wysoką temperatura nie ma innych objawów. Na zęby to jak dla mnie zbyt wysoka ta gorączka i nie wiem czy jutro iść do lekarza czy przeczekać przez weekend. Jak w ogóle zbijacie wysoką temperaturę? Dajecie coś poza lekami i dużą ilością wody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

i jeszcze Ninka z tą temp :/ no u nas 3 dniówka ponad 39 st na pewno było. A jak dziś?




Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuje.
U nas tez szpital - zapalenie krtani. Myślałam ze w nocy jak zaczął się dusić to sama zawału dostanę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

i Wam też dużo dużo zdrówka!


Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak tam? Dajcie znać!


Bartek postanowił dziś, że nie pójdzie na drzemkę koło południa więc musiał wytrzymać do wieczora. Dla przypomnienia, w piątki pracuję z domu i moja mama przyjeżdża się nim zająć (no, dziś byl ostatni taki piątek bo potem żłobek ). Zwykle było tak, że mama jechała do domu 13-14 a ja młodego kładłam spać i miałam jeszcze czas na pracę, zrobienie obiadu itp. Teraz odkąd nie śpi to masakra
Tak czy inaczej, myślałam że wieczorem będzie marudny itp a tu psikus. Bartek pełen energii. Wzięliśmy go na boisko pod blokiem. Nawet nie wiem ile razy je przebiegł. Na pewno więcej niż przeciętny piłkarz polskiej reprezentacji podczas ważnego meczu.
Przynajmniej, mimo buntu, spać na noc poszedł w 2 minuty
A my z racji rocznicy ślubu wypiliśmy winko i zżarliśmy brownie z bezą. Moja dieta jest ostatnio cudowna.
riu

u nas też dziś bez drzemki, przed wczoraj to samo i wieczorem wariuje jak szalony...ale właśnie zasypia bardzo szybko
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy:roza :
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 21:08   #4203
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Opium na insta opublikowala story z sytuacją.
Widzę....


Opium, trzymajcie się tam !!!!!!!
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 21:13   #4204
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Opium na insta opublikowala story z sytuacją.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opium, trzymajcie się!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 21:14   #4205
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cześć dziewczyny! Wieki mnie nie było, a raczej byłam, ale nie odzywałam się.

U nas baaardzo dużo się działo.


Szymonowi idzie na raz 5 zębów, kto przebije? W sumie mogłabym nawet powiedzieć, że 7, wychodzą 2 czwórki, 3 trójki, a wcześniejsze 2 czwórki też nie wyszły jeszcze. Także no
Jak nic się było to nie było, a teraz szok!




W międzyczasie ja miałam zalenie pęcherza. Ból kosmiczny, czat z lekarką i info, że generalnie to nikt mi nic nie przepisze w iemno, bo karmię więc mam brać przeciwbólowe i czekać na wynik posiewu do 8 dni...
Jednak dostałam antybiotyk. Po tygodniu wynik moczu ok, ale posiewu już nie. Kolejny lekarz.
I jak powiedziałam, że karmię, usłyszałam pytanie "ile ma dziecko?" to już czułam co mnie czeka...
Czy ja zdaję sobię sprawę, że będę miała ogromny problem z odstawieniem , bo to już duże dziecko, że jak ja go chcę do żłobka dać jak karmię, że mam się zastanowić nad tym co robię. Fuck!!




Od poniedziałku zaczynamy żłobek! jestem w mega stresie! Szymek ma mamoze, nie wiem jak da radę. A spanie tam to już w ogóle kosmos. On nie zasypia sam, śpi tylko przy cycku ewentualnie nosidło więc serio nie wiem. Plizzz kciuki!




No i główny powód mojej nieobecności. Zmieniamy mieszkanie! Tzn. to jeszcze sporo czasu, bo pewnie z 1,5 roku, ale ta cała akcja trwała jakiś czas, nerwy ogromne, bo upatrzone mieszkanie nam sprzątneli, były 2 kolejne i już jak chcieliśmy rezerwować to okazalo się, że oba zarezerowane...
Mam w sobie tyle emocji, że szok nie wierzę w to co się dzieje





Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Opium a to nie przypadkiem poczatki choroby lokomocyjnej? U mnie w dzieciństwie tak to wyglądało. Najpierw wymioty a potem potrafilo do konca dnia mi sie zbierac. Trzymam kciuki, zeby Luca poczul sie dobrze i żebyście spokojnie dolecieli na miejsce.

Ninie po zbiciu Nurofenem temp. wzrosła w 4,5 h do 40°C Dostała kolejną dawkę leku i zrobiłam jej okłady, chociaż protestowała i płakała Jak u Was wyglądała 3 dniowka? Poza wysoką temperatura nie ma innych objawów. Na zęby to jak dla mnie zbyt wysoka ta gorączka i nie wiem czy jutro iść do lekarza czy przeczekać przez weekend. Jak w ogóle zbijacie wysoką temperaturę? Dajecie coś poza lekami i dużą ilością wody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



współczuję... u nas nigdy tak wysokiej gorączki nie było, pewnie bym umierała ze strachu lekarze zalecali ibuprofen i paracetamol na zmianę jak wraca i okłady chłodne, ale nie zimne, uda, szyja


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ja zawsze leki Wit C i wapno
Zbijam lekami a jak nie działa to okłady na uda, kąpiel w chłodniejszej wodzie, alvo ja na gilasa i on w pampku i chlodzę Go swoim ciałem...

Zdrowia dla Was!

Jak Luca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

jakie wapno dajesz?


Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wracamy z lotniska do domu. Muszę tylko wymiociny z siebie zmyć. Wyć mi sie chce. Tak strasznie chciałam jechać. Pomijam fakt ile kasy w błoto.



((( bardzo mi przykro


Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuje.
U nas tez szpital - zapalenie krtani. Myślałam ze w nocy jak zaczął się dusić to sama zawału dostanę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

na szkole rodzenia mówili, że przy zapleniu krtani jak dziecko sie dusi otwierać lodówkę i zamrażalnik wtedy łatwiej mu się oddycha












Oczywiście milion cytować wcięło mi
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-31, 22:05   #4206
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

MałaMi ale to już macie upatrzone mieszkanie?
i jak odstawienie w nocy?
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 05:53   #4207
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Mala mu ale się dzieje!!
Szymek w żłobku się zaadaptuje. Dzieci się przyzwyczajaja do nowego. Maciek sam w żłobku zasypia. W domu nie ma opcji

Wapno daje hm sasosvit (albo coś podobnego bo ja z nazwami średnio sovie radzę )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

Sanosvit

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 06:43   #4208
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI


Opium, Kochana wspolczuje mega.. Ale kto by to przewidzial oby Luca wrócił szybciutko do zdrowka
Sreberko, jesten takiego zdania, ze lepiej miec wszystko pod kontrola lekarza jesli cos nas niepokoi trzymam kciuki za Was!!

Powodzenia dla poczatkujacych w zlobku!

Mala Mi, mojemu Szymonowi wychodza naraz 8 zebow wszystkie czworki i trojki. Takze ten. Wesolutko nie raz jest
No i chwale sie, ze za nami pierwsze kroczki narazie niesmialo podchodzi do tematu ale mysle ze sie szybko rozkreci
Duzo zdrowka dla chorowitkow teraz pogoda tak sie zmienia, ze znowu pelno dzieci bedzie chorych..

U mojegi drugiego dziecia narazie wsio ok rosnie jak na drozdzach we wtorek prenatalne!
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 06:49   #4209
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Hej

My wczoraj wróciliśmy z wczasów po 3 tygodniach. Było cudnie! Aż się nie chciało wracać do rzeczywistości. Chociaz D. już się cieszy że idzie w poniedziałek do przedszkola.
Dziś jakieś zakupy. Lodówka pusta no i muszę Darii kupić parę rzeczy do przedszkola.
Kompletnie nie wiem co u Was. Jak znajdę chwilę to nadrobię.
Na razie dziś dzień zakupów, sprzątania, prania. Wszystkie bagaże jeszcze leżą nierozpakowane


Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 07:12   #4210
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wrednioszka, brawa dla Szymona za pierwsze kroczki
Daj znać po prenetalnych jak tam u was

Silver, nie dziwie się że nie chciało wam się wracać do rzeczywistości. Też nie miałabym ochoty..


Ja dziś mam dzień sprzątania, prania i prasowania. Wczoraj ogarnęłam ostatnie zakupy do żłobka a dziś muszę poprać rzeczy K jutro poprasuję resztę i niech nadchodzi poniedziałek!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 07:19   #4211
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Opium a to nie przypadkiem poczatki choroby lokomocyjnej? U mnie w dzieciństwie tak to wyglądało. Najpierw wymioty a potem potrafilo do konca dnia mi sie zbierac. Trzymam kciuki, zeby Luca poczul sie dobrze i żebyście spokojnie dolecieli na miejsce.

Ninie po zbiciu Nurofenem temp. wzrosła w 4,5 h do 40°C Dostała kolejną dawkę leku i zrobiłam jej okłady, chociaż protestowała i płakała Jak u Was wyglądała 3 dniowka? Poza wysoką temperatura nie ma innych objawów. Na zęby to jak dla mnie zbyt wysoka ta gorączka i nie wiem czy jutro iść do lekarza czy przeczekać przez weekend. Jak w ogóle zbijacie wysoką temperaturę? Dajecie coś poza lekami i dużą ilością wody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hania ostatnio miała przez 3 dni wysoką temperaturę, dochodziło do 39. Całe 3 dni i 3 noce. Czwartego dnia zero gorączki i wszystko ok. Wyglądało na trzydniówkę ale wysypki nie było. Co do zbijania temperatury to dawaliśmy leki i dużo piła. Nic więcej.
Zdrówka!!!!

Opium,
doczytałam że Luca chory. Zdrówka!!!!!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2018-09-01 o 07:21
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-01, 07:31   #4212
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość

Ja dziś mam dzień sprzątania, prania i prasowania. Wczoraj ogarnęłam ostatnie zakupy do żłobka a dziś muszę poprać rzeczy K jutro poprasuję resztę i niech nadchodzi poniedziałek!
Ja się czuję nieprzygotowana bo jedyne co kupiłam to worek z imieniem do którego wrzuce ubrania
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 07:38   #4213
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dziewczyny jestesmy w szpitalu. Luca jest odwodniony ale ma do tego kaszel i katar i jakieś plamy na twarzy.
Zakładanie wenflonu i pobieranie krwi dziecku z odwodnieniem to jakiś hardkor. Łzy mi na niego leciały
Do tego żyła mu pękła i płyny z kroplowki wlały sie w tkankę i jak zauważyłam to już miał spuchnięte ramie
Na razie śpi wiec go nie budzą. Dziś bedziemy podawać strzykawka wodę z syropem. Zeby trochę cukru przyswoił.

Taki nam sie weekend udał.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 07:52   #4214
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestesmy w szpitalu. Luca jest odwodniony ale ma do tego kaszel i katar i jakieś plamy na twarzy.
Zakładanie wenflonu i pobieranie krwi dziecku z odwodnieniem to jakiś hardkor. Łzy mi na niego leciały
Do tego żyła mu pękła i płyny z kroplowki wlały sie w tkankę i jak zauważyłam to już miał spuchnięte ramie
Na razie śpi wiec go nie budzą. Dziś bedziemy podawać strzykawka wodę z syropem. Zeby trochę cukru przyswoił.

Taki nam sie weekend udał.
O nieee, Luca. Ściskam Was mocno ;*

Ja spałam z 3 h. Nina teraz odsypia. Miała w nocy majaki, płakała, protestowala przy odawaniu leków, ciągle mówiła, że ją boli Teraz temperatura 38,5°C i liczę, że po syropie w końcu spadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 08:25   #4215
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestesmy w szpitalu. Luca jest odwodniony ale ma do tego kaszel i katar i jakieś plamy na twarzy.
Zakładanie wenflonu i pobieranie krwi dziecku z odwodnieniem to jakiś hardkor. Łzy mi na niego leciały
Do tego żyła mu pękła i płyny z kroplowki wlały sie w tkankę i jak zauważyłam to już miał spuchnięte ramie
Na razie śpi wiec go nie budzą. Dziś bedziemy podawać strzykawka wodę z syropem. Zeby trochę cukru przyswoił.

Taki nam sie weekend udał.


Dobrze ze jesteście pod dobra opieka. Przykro ze tak się stało... biedny luca. I Ty tez.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 15:01   #4216
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Biedy Luca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Biedna Ninkaaa:'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 16:49   #4217
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Opium, jak u Was? ;*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 20:56   #4218
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

O matko Opium dużo sił i zdrówka dla Luci jak tam? bardzo współczuję



zdrówka dla Ninki!


Maławrednioszka trzymaj się ciepło też i daj znać jak po prenatalnych
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-01, 21:16   #4219
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dziewczyny - ja na szybko - Minka zdrówka ( u nas dokładnie tak wyglądała trzydniowke- oby to było to i oby to był już koniec). Luca - zdrówka, trzymajcie się mocno

My jesteśmy na wakacjach- lot w miarę ok ale wylecielismy przed czasem i długo pokonaliśmy do ladowania i był płacz trochę. Poza tym jest ok. Najgorzej tylko, że z nosa mlodej cieknie ale mamy arsenał potrzebnych rzeczy i jakoś sobie z tym radzimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 11:13   #4220
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ninka, Luca zdrówka!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 14:54   #4221
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dzięki dziewczyny Gorączka w 4 dniu przeszła. Także to jednak była trzydniowka. Z dwojga złego, dobrze, że teraz, kiedy jestem w domu i mogłam na spokojnie z Nina zostać. Jutro już pójdzie do żłobka. Tylko za bardzo nie chce jeść. Pogardzila obiadem... na drugie śniadanie był tylko banan i o 7:00 wypila mleko. Do tego kilka ciastek. Pije dużo, ale nie wiem, co jej dać do jedzenia, żeby zjadła i odzyskała siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 15:53   #4222
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Gorączka w 4 dniu przeszła. Także to jednak była trzydniowka. Z dwojga złego, dobrze, że teraz, kiedy jestem w domu i mogłam na spokojnie z Nina zostać. Jutro już pójdzie do żłobka. Tylko za bardzo nie chce jeść. Pogardzila obiadem... na drugie śniadanie był tylko banan i o 7:00 wypila mleko. Do tego kilka ciastek. Pije dużo, ale nie wiem, co jej dać do jedzenia, żeby zjadła i odzyskała siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bartek jak nic innego nie chce je jogurt naturalny (no i banany)


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 16:16   #4223
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Gorączka w 4 dniu przeszła. Także to jednak była trzydniowka. Z dwojga złego, dobrze, że teraz, kiedy jestem w domu i mogłam na spokojnie z Nina zostać. Jutro już pójdzie do żłobka. Tylko za bardzo nie chce jeść. Pogardzila obiadem... na drugie śniadanie był tylko banan i o 7:00 wypila mleko. Do tego kilka ciastek. Pije dużo, ale nie wiem, co jej dać do jedzenia, żeby zjadła i odzyskała siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Bartek jak nic innego nie chce je jogurt naturalny (no i banany)


Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Nadia też po 3 dniowce żyła na jogurtach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 17:32   #4224
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Super, że Nina dobrze!!!

Luca jak tam??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 17:40   #4225
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ciesze się, że z Niną już ok

Wróciliśmy niedawno ze spaceru i spakowałam rzeczy na jutro do żłobka. Psychicznie też chyba jestem przygotowana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justkonev
Czas edycji: 2018-09-02 o 18:01
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 18:58   #4226
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ciesze się, że z Niną już ok

Wróciliśmy niedawno ze spaceru i spakowałam rzeczy na jutro do żłobka. Psychicznie też chyba jestem przygotowana


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gotowi do boju? Dejwo śpi, a normalnie by jeszcze szalał na ile godzin dajesz na początek?




Ninka super, że już po jeszcze Luca niech wraca do zdrówka i Kacper
btw czy wszystkie dzieci już od jakiegoś czasu żłobkowe chorowały przez pójcie do żłobka...ja się tego boję ?
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 19:25   #4227
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Bartek jak nic innego nie chce je jogurt naturalny (no i banany)
U nas jogurt przez alergię odpada, a bułą i bananem też pogardziła... Może jutro w żłobku nadrobi.

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
btw czy wszystkie dzieci już od jakiegoś czasu żłobkowe chorowały przez pójcie do żłobka...ja się tego boję ?
Nina chodzi do żłobka 8 miesięcy i ta 3 dniówka to była jej pierwsza choroba
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 19:55   #4228
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ja dziś spędziłam cały dzień na szkoleniu więc miałam tyyyyyle atrakcji
Tż uśpił B, na naszykowałam jedzenie na jutro i zaraz lece zrobić trening bo wczoraj rest day miałam
Bartek na jutro naszykowany. Co będzie to będzie
Chciałabym go do 12 zostawić no ale zobaczymy. Gorzej jak zadzwonią o 8.15
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 20:26   #4229
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

U nas prosili,żeby przez pierwsze 3 dni, dzieci były od 8 do 10, czyli na 2 godzinki, myślę że to ok na początek. Mąż sobie specjalnie zostawił trochę wolnego na ten czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Jeśli chodzi o szczepienie na ospę to u nas także są darmowe jeśli dziecko uczęszcza do żłobka, ale my nie szczepimy na to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-02, 20:35   #4230
minula
Wtajemniczenie
 
Avatar minula
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
Gotowi do boju? Dejwo śpi, a normalnie by jeszcze szalał na ile godzin dajesz na początek?




Ninka super, że już po jeszcze Luca niech wraca do zdrówka i Kacper
btw czy wszystkie dzieci już od jakiegoś czasu żłobkowe chorowały przez pójcie do żłobka...ja się tego boję ?
Malutka chodzi od roku, jeszcze nie zachorowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
minula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.