Dylemat, czy iść na wesele? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-23, 08:57   #271
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Nie poszłabym ale jednak mus i chcę spotkać się z najbliższą rodziną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A od kiedy chodzenie na cudze wesela jest przymusowe?

Ty największe problemy masz sama ze sobą. Dopóki nie zmienisz swojego nastawienia nic nie pomoże. Żaden nawet najlepiej dopasowany ciuch nie zmieni tego co masz w głowie.
Flashdance jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 09:13   #272
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Nie poszłabym ale jednak mus i chcę spotkać się z najbliższą rodziną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żaden mus. Tak bardzo chcesz się spotkać z rodziną, że na każdym kroku wynajdujesz problemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 09:50   #273
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Nie wychodzimy nigdzie z ukochanym, nie stroję się, nie maluje więc to jest stumilowy przeskok.

Po całym tygodniu jestem zmęczona, weekend odpoczywam. mamy 2 soboty jeszcze aby coś kupić. Dzisiaj stwierdzilam że muszę wziąć urlop dzień przed bo będę padnięta na zabawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 09:53   #274
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Nie wychodzimy nigdzie z ukochanym, nie stroję się, nie maluje więc to jest stumilowy przeskok.

Po całym tygodniu jestem zmęczona, weekend odpoczywam. mamy 2 soboty jeszcze aby coś kupić. Dzisiaj stwierdzilam że muszę wziąć urlop dzień przed bo będę padnięta na zabawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak, 5 dni pracy po 8 h, 2 dni weekendu, jak tu nie być padniętym


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 09:53   #275
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Chcesz iść na wesele, bo nigdzie nie wychodzicie.
Ty masz problem, ale nie z weselem.
Nigdzie iść nie musisz.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 10:07   #276
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Jak ważyłam 64 kg, rozmiar 38-40-42 też miałam problem z kupnem ubrań, kilka lat nie miałam kostiumu bo miałam za duży biust do obwodu. Bywało że założyłam zwykły gładki czarny stanik (miseczka 75dd?)

Na jeden ślub kupiłam sukienkę z ramiaczkiem na kark, goła góra pleców. Chciałam nie nosić silikonowych ramiączek więc przelozylam ramiaczko stanika tak samo na kark i pożałowałam tej decyzji. Siedząc za stołem non stop sie macałam na karku, odciągałam ramiaczko, az poszlam do łazienki i zalozylam normalne silikonowe ramiączka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz to już naprawdę zmyslasz. Noszę 75f/g i często latem chodze bez biustonosza do Bardziej wycietych sukienek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 10:38   #277
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Naprawdę jesteś ciężka w pomocy. Dziewczuny Ci doradzają a Ty każdą poradę odrzucasz. Chcesz iść na wesele? To idź. Nie chcesz? Nie idź. Robisz z siebie biedną istotę, ale tak trochę na własne życzenie.



Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 10:39   #278
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Żeby spotkać się z najbliższą rodziną wcale nie trzeba chodzić na wesela. Wystarczy zaprosić rodzinę do siebie, albo umówić się na kawę, piwo, obiad kolację gdzieś na mieście. Pójście na wesele to nie przymus to wybór. Wesele to radosna okazja do świętowania a nie pokaz mody, wizyta u królowej Elżbiety czy gala oskarow. Wielokrotnie chodziłam na wesela w tej samej sukience, ponieważ ją lubiłam, dobrze się w niej czułam i nie miałam ochoty kupować czegoś innego.

Do wszystkich problemów dnia codziennego podchodzisz w ten sposób? Zawsze skupisz się tylko na negatywnych aspektach wydarzenia? Zawsze z najdrobniejszych spraw robisz taką dramę?
Flashdance jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 11:12   #279
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Nie wychodzimy nigdzie z ukochanym, nie stroję się, nie maluje więc to jest stumilowy przeskok.

Po całym tygodniu jestem zmęczona, weekend odpoczywam. mamy 2 soboty jeszcze aby coś kupić. Dzisiaj stwierdzilam że muszę wziąć urlop dzień przed bo będę padnięta na zabawę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, że większość ludzi na świecie pracuje? Nie jesteś wyjątkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 11:23   #280
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Kurczę, dawno takiej wyliczanki problemów nie widziałam. Autorko, to jest tylko wesele. Po pierwsze nie trzeba na nie iść. Po drugie ubrać można się na prawdę sprawnie i bez jakiś szaleństw. Ktoś wrzucił linki do prostych sukienek z h&m. Moim zdaniem były bardzo ładne. Z resztą taka rzecz jest zwyczajnie potrzebna, nie tylko na wesele, ale też jakieś spotkanie rodzinne, przyjęcie, wyjście do restauracji. Po prostu warto mieć jeden taki zestaw. To samo tyczy się Twojego faceta.
Nie musisz iść ani do fryzjera, ani do kosmetyczki, ani na manicure. To już w ogóle wymyślanie przeciwwskazań. Wystarczy że ułożysz włosy tak jak robisz to na co dzień, zrobisz lekki makijaż. Paznokcie możesz pomalować sama lakierem za 10 zł i też będzie ok. Co z tego że są krótkie?
Nie jest tak, że kobiety na wesele muszą szykować się od 4 rano i zakładać jakieś wymyślne suknie. Coraz częściej dziewczyny zakładają kombinezony, spodnie i wyglądają super.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 11:34   #281
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Wczoraj widziałam fajne kiecki w Reserved, chyba pasują na każdą figurę. Był też rozmiar 44.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 12:16   #282
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Tylko każda sukienka źle się układa. Jest to męczące, zabierać 20 wieszaków w każdym sklepie. Myślę że postawie na bluzkę ze spodniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No tak, 5 dni pracy po 8 h, 2 dni weekendu, jak tu nie być padniętym


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Pracuje na etat i dorabiam na umowę zlecenie.

Flashdance właśnie że do restauracji nie wychodzimy, do rodziny na obiad ubieramy się zwyczajnie. Ostatnie wesele było 4 lata temu. Na jedno odmówiliśmy przyjścia, a ja miałam u siebie ponad 10 lat temu zanim poznałam partnera. Właśnie sprzed 10-13 lat byl wysyp. Komuni i chrzcin nie mamy w rodzinie, bo wszystkie dzieci dorosłe, a kuzynostwo nie zaprasza już dalszej rodziny tylko chrzestnych rodziców i swoje rodzeństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:17   #283
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Spokojnie idź w spodniach i bluzce skoro tak będziesz czuła się najbardziej komfortowo.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 12:44   #284
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Tylko każda sukienka źle się układa. Jest to męczące, zabierać 20 wieszaków w każdym sklepie. Myślę że postawie na bluzkę ze spodniami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Pracuje na etat i dorabiam na umowę zlecenie.

Flashdance właśnie że do restauracji nie wychodzimy, do rodziny na obiad ubieramy się zwyczajnie. Ostatnie wesele było 4 lata temu. Na jedno odmówiliśmy przyjścia, a ja miałam u siebie ponad 10 lat temu zanim poznałam partnera. Właśnie sprzed 10-13 lat byl wysyp. Komuni i chrzcin nie mamy w rodzinie, bo wszystkie dzieci dorosłe, a kuzynostwo nie zaprasza już dalszej rodziny tylko chrzestnych rodziców i swoje rodzeństwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zaczęła wychodzić do restauracji jeśli chcesz. Skoro chcesz się spotkać z rodziną a nie chcesz iść na wesele zacznij z nimi się spotykać w innych okolicznościach niż to nieszczęsne wesele np.zapraszaj do siebie, umawiaj się w knajpie. Nie będziesz musiała iść na wesele na które nie chcesz iść a z rodziną się zobaczysz. Nie będziesz musiała kupować eleganckich ciuchów, których zakup wymusza na Tobie wesele, bo na spotkanie w barze ubierzesz się w to co masz.

Tak czy inaczej skoro nadal upierasz się że koniecznie musisz iść na wesele (pomimo że nie masz ochoty tam iść) to idź w bluzce i spodniach i nie rób z tego problemu na miarę 3 wojny światowej. Sama z siebie robisz męczennice a potem masz pretensje do całego świata że to jego wina.
Flashdance jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 14:15   #285
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zaczęła wychodzić do restauracji jeśli chcesz. Skoro chcesz się spotkać z rodziną a nie chcesz iść na wesele zacznij z nimi się spotykać w innych okolicznościach niż to nieszczęsne wesele np.zapraszaj do siebie, umawiaj się w knajpie. Nie będziesz musiała iść na wesele na które nie chcesz iść a z rodziną się zobaczysz. Nie będziesz musiała kupować eleganckich ciuchów, których zakup wymusza na Tobie wesele, bo na spotkanie w barze ubierzesz się w to co masz.

Tak czy inaczej skoro nadal upierasz się że koniecznie musisz iść na wesele (pomimo że nie masz ochoty tam iść) to idź w bluzce i spodniach i nie rób z tego problemu na miarę 3 wojny światowej. Sama z siebie robisz męczennice a potem masz pretensje do całego świata że to jego wina.
Uwierz mi odkąd zmarła babcia z jednej strony i dziadek z drugiej nie ma okazji żeby się spotkać. Od strony dziadka nie już mam z nikim kontaktu. Skladamy dobie zyczenia sms z okazji świąt. Od strony babci. Jeden kuzyn założył rodzinę, drugi się wyprowadził i też założył rodzinę mlodsze kuzynostwo zaczęło pracować, ciocia pracuję też, każdy na inną zmianę, porę, dni tygodnia, nikt nie pomyśli od spotkaniu. Ja mogę przyjechać pod warunkiem że ciocia jest w domu. Rodzinę partnera częściej widuje niż własną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 14:39   #286
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Uwierz mi odkąd zmarła babcia z jednej strony i dziadek z drugiej nie ma okazji żeby się spotkać. Od strony dziadka nie już mam z nikim kontaktu. Skladamy dobie zyczenia sms z okazji świąt. Od strony babci. Jeden kuzyn założył rodzinę, drugi się wyprowadził i też założył rodzinę mlodsze kuzynostwo zaczęło pracować, ciocia pracuję też, każdy na inną zmianę, porę, dni tygodnia, nikt nie pomyśli od spotkaniu. Ja mogę przyjechać pod warunkiem że ciocia jest w domu. Rodzinę partnera częściej widuje niż własną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jest tak jak myślałam. W każdej dziedzinie (nie tylko przy okazji ubioru na wesele) wyszukujesz jak najwięcej wymówek. Tylko widzisz inne rodziny też pracujące, dzieciate, porozjezdzane po całym świecie nawet, a jakoś potrafią się spotkać. Dla chcącego nic trudnego. Święta, długie weekendy, zwykle weekendy, imieniny, urodziny - okazji do spotkań nie brakuje trzeba tylko chcieć. Wczoraj była ostatnia sobota karnawalu mogłaś zaprosić kogoś z rodziny i się spotkać. Dlaczego nie? Musisz czekać aż ktoś Cię zaprosi, albo zorganizuje spotkanie? Nie możesz sama czegoś zaproponować?

Prawda jest taka że Ty tylko narzekasz na wszystko, wszystkie rady jakie dostałaś odrzuciłas, tak źle, tak też niedobrze. Zamiast sposobu jak coś zorganizować szukasz powodów żeby nic nie robić, posadzić tyłek na kanapie i biadolić jaka to jesteś pokrzywdzona i nieszczęśliwa. Twój wybór, Twoje życie. Szkoda tylko że o swoją sytuację obwiniasz wszystko i wszystkich dookoła ale siebie nie. Sama stawiasz się w roli ofiary. Nie rozumiem takich ludzi.

Edytowane przez Flashdance
Czas edycji: 2020-02-23 o 14:41
Flashdance jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 15:09   #287
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Czyli jest tak jak myślałam. W każdej dziedzinie (nie tylko przy okazji ubioru na wesele) wyszukujesz jak najwięcej wymówek. Tylko widzisz inne rodziny też pracujące, dzieciate, porozjezdzane po całym świecie nawet, a jakoś potrafią się spotkać. Dla chcącego nic trudnego. Święta, długie weekendy, zwykle weekendy, imieniny, urodziny - okazji do spotkań nie brakuje trzeba tylko chcieć. Wczoraj była ostatnia sobota karnawalu mogłaś zaprosić kogoś z rodziny i się spotkać. Dlaczego nie? Musisz czekać aż ktoś Cię zaprosi, albo zorganizuje spotkanie? Nie możesz sama czegoś zaproponować?

Prawda jest taka że Ty tylko narzekasz na wszystko, wszystkie rady jakie dostałaś odrzuciłas, tak źle, tak też niedobrze. Zamiast sposobu jak coś zorganizować szukasz powodów żeby nic nie robić, posadzić tyłek na kanapie i biadolić jaka to jesteś pokrzywdzona i nieszczęśliwa. Twój wybór, Twoje życie. Szkoda tylko że o swoją sytuację obwiniasz wszystko i wszystkich dookoła ale siebie nie. Sama stawiasz się w roli ofiary. Nie rozumiem takich ludzi.
Nic dodać, nic ująć.

Autorko, nie twierdzę, że wszystko się da, ale wiele tak. Nie każdy jest w stanie zarabiać sporo, ale trzeba mądrze zarządzać tym, co się ma. Mając mało kasy kręcenie nosem na lumpki jest dla mnie delikatnie mówiąc śmieszne. Poza tym masz wpływ na wiele spraw, wiele możesz ogarnąć niewielkim kosztem lub za darmo np. swoją dietę i ćwiczenia. Wszystko masz w głowie. Przemyśl to. Piszę to tylko dlatego, że cały ten wątek brzmi nie jak szukanie konkretnej porady w jednej sprawie a jak wołanie o pomoc.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-02-23 o 15:37
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 15:36   #288
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Uwierz mi odkąd zmarła babcia z jednej strony i dziadek z drugiej nie ma okazji żeby się spotkać. Od strony dziadka nie już mam z nikim kontaktu. Skladamy dobie zyczenia sms z okazji świąt. Od strony babci. Jeden kuzyn założył rodzinę, drugi się wyprowadził i też założył rodzinę mlodsze kuzynostwo zaczęło pracować, ciocia pracuję też, każdy na inną zmianę, porę, dni tygodnia, nikt nie pomyśli od spotkaniu. Ja mogę przyjechać pod warunkiem że ciocia jest w domu. Rodzinę partnera częściej widuje niż własną
ja Ci ''wierzę'', ale:
a) nie lubisz wesel i nie chcesz na nie iść.
b) Twój facet to już w ogóle nie chce iść nie tylko dlatego że nie lubi takich imprez ale dlatego że ma aktualnie kiepską sytuację zawodową/finansową.
c) chcesz iść bo rodzina
d) chcesz iść bo nie wiesz czy twój rodzic pójdzie.
e) nie masz w co się ubrać i zakupy i kreacja to u Ciebie cięzki temat
f) krucho u was z kasą i planujesz wydatki a musisz wydać na kopertę i ubrania; wymyślić coś dla 2 osób
g) brakuje ci randek.

O weselu wiesz od dawna więc mogłaś te lumpki organizować. W sieciówkach były do niedawna wyprzedaże. Jak dla mnie mogłabyś olać wesele, zamiast bluzki czy kiecki na raz kupić sobie coś fajnego na co dzien by tym się cieszyć, i iść z partnerem do knajpki czy kina. Rodzina gdyby chciała tak samo dążyłaby do spotkania z Tobą.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-02-23 o 15:38
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:01   #289
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ja Ci ''wierzę'', ale:
a) nie lubisz wesel i nie chcesz na nie iść.
b) Twój facet to już w ogóle nie chce iść nie tylko dlatego że nie lubi takich imprez ale dlatego że ma aktualnie kiepską sytuację zawodową/finansową.
c) chcesz iść bo rodzina
d) chcesz iść bo nie wiesz czy twój rodzic pójdzie.
e) nie masz w co się ubrać i zakupy i kreacja to u Ciebie cięzki temat
f) krucho u was z kasą i planujesz wydatki a musisz wydać na kopertę i ubrania; wymyślić coś dla 2 osób
g) brakuje ci randek.

O weselu wiesz od dawna więc mogłaś te lumpki organizować. W sieciówkach były do niedawna wyprzedaże. Jak dla mnie mogłabyś olać wesele, zamiast bluzki czy kiecki na raz kupić sobie coś fajnego na co dzien by tym się cieszyć, i iść z partnerem do knajpki czy kina. Rodzina gdyby chciała tak samo dążyłaby do spotkania z Tobą.
a) nie mamy ochoty się bawić na takich imprezach, nie chodzimy na bale karnawałowe, sylwestrowe itd
b) też ale nienawidzi wesel. Teraz rozmawialiśmy i skrytykował wszystkich z poprzedniej imprezy "jak to się sp*uszczały laski jakie miały sukienki i obcasy. Takie wszystko sztuczne, zeby się pokazac".

Każdego wesele było nie w porę. Jeden przyjaciel powiedział tylko ustnie partnerowi, ja nie znałam nawet daty i się obraził że nas nie było. Drugi zaprosił nas jakoś1.5 miesiąca przed. Byliśmy jakoś bez pracy, czy zaczęliśmy dopiero. Partner się oburzył że tak późno

c) bo z nikim się nie widuję
d) tata prawdopodobnie nie pójdzie.
e) tak. Ciężko cos mi wybrać, nie ma mi kto doradzić, nie chodzę na obcasach, w sukienkach i spódniczkach, lubię luźny ubiór.
g) w sumie nie. Lubię spędzać z nim czas nawet w domu. Niestety zasiedzieliśmy się, stare dobre małżeństwo. Nie rajcuje nas na ten moment wychodzenie bo jest zimno, latem prędzej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-23, 16:15   #290
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Po ostatnim poście mogę stwierdzić albo troll albo osoba która nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków. W każdym poście autorka powtarza to samo niezależnie od tego ile rad i propozycji wyjścia z sytuacji dostała. Tak jakby w ogóle nie czytała lub nie rozumiała tego co tutaj jest pisane. Taka dyskusja jest bez sensu. Ja odpuszczam, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
Flashdance jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:29   #291
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
Uwierz mi odkąd zmarła babcia z jednej strony i dziadek z drugiej nie ma okazji żeby się spotkać. Od strony dziadka nie już mam z nikim kontaktu. Skladamy dobie zyczenia sms z okazji świąt. Od strony babci. Jeden kuzyn założył rodzinę, drugi się wyprowadził i też założył rodzinę mlodsze kuzynostwo zaczęło pracować, ciocia pracuję też, każdy na inną zmianę, porę, dni tygodnia, nikt nie pomyśli od spotkaniu. Ja mogę przyjechać pod warunkiem że ciocia jest w domu. Rodzinę partnera częściej widuje niż własną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracuje ponad 1000 km od domu, w Holandii. Często 6 dni w tygodniu. Od pół roku w Polsce byłam 2 razy. Następnym razem będę dopiero w maju.
Jaki jest problem, żeby mieszkając w Polsce i mając wolny calutki weekend jechać do babci na kawę albo zaprosić kuzyna z rodziną? Ja potrafię raz na 3 miesiące lecieć/jechać 1000 km, ale ty nie możesz dojechać do kuzyna bo jesteś zmęczona.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:32   #292
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

To idzie w dwie strony. Rodzina też się nie interesuje, nie proponuje spotkań Święta spędzam z tatą a potem rodziną partnera. Ja dzwonię pytam się z "ciekawości" co robią, tam idą, ktoś przyjdzie, nie wpraszam się

Od drugiej strony kuzyn po śmierci dziadka w ogóle nie zaproponował spotkania, żadnego grilla, jego syna nie widziałam ze 3-4 lata. Napisałam wiadomość z propozycją, nie było odzewu. nie narzucam się

Zdecydowaliśmy, nie pójdziemy na wesele. Wręczymy mniejszą kopertę na ślubie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maniaczkakolorowania
Czas edycji: 2020-02-23 o 16:38
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:37   #293
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 16:43   #294
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

P.s - ja również nie noszę sukienek i spódnic, na co dzień ubieram się na sportowo, a do tego mam maleńkie cycki, wiec odpadają wszelkie dekolty, wycięcia, odkryte ramiona. Często kiecki mają miejsce na biust, ja biustu nie mam. I nie płacze.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 17:37   #295
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
P.s - ja również nie noszę sukienek i spódnic, na co dzień ubieram się na sportowo, a do tego mam maleńkie cycki, wiec odpadają wszelkie dekolty, wycięcia, odkryte ramiona. Często kiecki mają miejsce na biust, ja biustu nie mam. I nie płacze.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Przecież mały biust stwarza idealne warunki, żeby nosić właśnie sukienki z odkrytymi ramionami i plecami.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 17:44   #296
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przecież mały biust stwarza idealne warunki, żeby nosić właśnie sukienki z odkrytymi ramionami i plecami.
No chyba ty. Ja jak zakładam sukienkę (a nie zakładam stanika, bo ich nie noszę) to wyglądam jak przedszkolak.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 18:07   #297
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No chyba ty. Ja jak zakładam sukienkę (a nie zakładam stanika, bo ich nie noszę) to wyglądam jak przedszkolak.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No ja nie mam z tym problemu, jesli tylko sukienka jest taka, ze pasuje do niej brak biustonosza. Bo nie do kazdej pasuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 18:12   #298
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez maniaczkakolorowania Pokaż wiadomość
a) nie mamy ochoty się bawić na takich imprezach, nie chodzimy na bale karnawałowe, sylwestrowe itd
b) też ale nienawidzi wesel. Teraz rozmawialiśmy i skrytykował wszystkich z poprzedniej imprezy "jak to się sp*uszczały laski jakie miały sukienki i obcasy. Takie wszystko sztuczne, zeby się pokazac".

Każdego wesele było nie w porę. Jeden przyjaciel powiedział tylko ustnie partnerowi, ja nie znałam nawet daty i się obraził że nas nie było. Drugi zaprosił nas jakoś1.5 miesiąca przed. Byliśmy jakoś bez pracy, czy zaczęliśmy dopiero. Partner się oburzył że tak późno
teksty Twojego faceta są żenujące.

jeśli ktokolwiek to słyszał i/lub wie jakie macie podejście i problem z weselami to ja się wcale nie dziwię, że nie jesteście zapraszani lub jesteście zapraszani na doczepkę.

można nie lubić wesel, ale z takimi tekstami wychodzi z was/niego straszne buractwo.

co do tematu - nic więcej nie można Ci doradzić. dostałaś dziesiątki rad. chcesz to coś z tym zrób. ale widzę że po chyba po prostu lubisz narzekać i robić sobie problemy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 18:18   #299
maniaczkakolorowania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 452
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Odpuścimy sobie imprezę. Zacytowałam tylko słowa ukochanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maniaczkakolorowania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 18:22   #300
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dylemat, czy iść na wesele?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przecież mały biust stwarza idealne warunki, żeby nosić właśnie sukienki z odkrytymi ramionami i plecami.
Zgadzam się, można nosić dekolty do pępka i nijak nie jest to wulgarne
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-27 17:46:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.