Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-07, 16:52   #4381
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

U mnie jakaś czarna serianajpierw zepsuł się nam telewizor a teraz walnęła pralka i nie mam jak prania zrobić

Beatusia gratulacje

Też się martwię o Bunny ,aby jak najszybciej doszłą do siebie
Agatko przekaż jej od nas że czekamy na nią .Dużo zdrówka jej życzymyI przekazujemy pozytywną energię
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 17:25   #4382
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
wstawiałam ostatnio swoje zdjęcie, kiedyś Bunny pisała mi, że to taka 8...ale nie wiem
jaką farbę położyć (służy mi Loreal, ale czy czystą 8 czy jakieś 8.1. czy inną...boję się gluta lub mopa )
na ile
czy od razu na całe włosy
czy rozcieńczać coś

uff. ile pytań..
pomożesz?
a jaki efekt końcowy oczekujesz? Chcesz ciepły blond czy chłodny?
I wstaw mi jaki masz aktualny kolor.
bo takto nie wiem co i jak i nie chce ci źle doradzić.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Ja robiłam blond ultime 8-0, i byłam zadowolona z niej. Gdyby mieli 8.1, to bym przy tej farbie została.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Właśnie, ciekawe co u naszej bunny , mam nadzieję, że wszystko u niej dobrze
ja chyba jednak daruje sobie tego blond ultime i go sprzedam. Dużo osób odradza mi go więc muszę sie zaopatrzyć w inną farbę.....


Zobaczcie jaki boski kolor
http://ankowata.blogspot.com/2013/10...dcieniach.html



Widziałam opis Bunny na FB biedna znowu w szpitalu.......
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2014-05-07 o 17:27
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 17:30   #4383
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a jaki efekt końcowy oczekujesz? Chcesz ciepły blond czy chłodny?
I wstaw mi jaki masz aktualny kolor.
bo takto nie wiem co i jak i nie chce ci źle doradzić.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------



ja chyba jednak daruje sobie tego blond ultime i go sprzedam. Dużo osób odradza mi go więc muszę sie zaopatrzyć w inną farbę.....


Zobaczcie jaki boski kolor
http://ankowata.blogspot.com/2013/10...dcieniach.html



Widziałam opis Bunny na FB biedna znowu w szpitalu.......
Piekny
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 18:22   #4384
Etorba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Question Jak dbać o rozjaśniany blond

Cześć, dziewczyny. Jakieś 2 miesiące temu postanowiłam coś w sobie zmienić. Odkąd pamiętam - byłam brunetką. Mój naturalny kolor włosów to ciemny brąz, ale dodatkowo dociemniałam je na czerń. Po jakimś czasie zeszłam do swojego naturalnego koloru, ale wkrótce mi się znudził. Postanowiłam zrobić sobie balejaż. Zrobiła mi go koleżanka (amatorka), wyszedł fajnie pod względem wizualnym (zbliżony do tego, jaki chciałam), jednak chyba tylko pod tym. Włosy mam bardzo zniszczone, spalone. Tzn nie czuć tego w dotyku, ale widać (JA widzę sporą różnicę). Chciałabym pozostać przy tym blondzie (aczkolwiek już sama nie wiem, w którym kolorze mi lepiej), natomiast korzystając już tylko i wyłącznie z usług fryzjerki :P Póki co nie jest to typowy blond, ale zobaczycie same. Mam dwa pytania, liczę na jakąś poradę, ponieważ nie wiem, co mam robić..
1. Kontynuować robienie odrostów na blond czy jednak wrócić do brązu/czerni?
2. Jak dbać o tak zniszczone blond włosy? Sklepowe odżywki działają tylko na chwilę.. Jestem ''włosomaniaczką'' i aż szlak mnie trafia, że nie mogę nic na to poradzić (oprócz ścięcia - zapuszczam włosy).. Doradźcie!
W załącznikach dodaję zdjęcia w jasnych i ciemnych włosach. Liczę na waszą pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140417_16.jpg (68,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140316.jpg (12,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140404_6.jpg (61,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 223062_181108068605765_8160089_n.jpg (24,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0535.jpg (122,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1234037_572104646172770_1746297065_n.jpg (129,6 KB, 61 załadowań)
Etorba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 18:42   #4385
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć dziewczyny nie mam pojęcia czy dobrze trafiłam, nigdy nie potrafiłam dobrze szukać, szczególnie że jest 200 stron tematów. Ale zaryzykuje z pytaniem, mam nadzieję że mnie nie zjecie

Rozjaśnić włosy chciałam już w wieku 14, jednak zawsze miałam jakieś opory, bałam się o zniszczenie włosów, o akceptacje innych.. Teraz w końcu dorosłam do tej decyzji, od 2 lat jestem włosomaniaczką i wiem że jakoś podołam z pielęgnacją włosów, a innymi już się nie przejmuje. Ale jako 100 procentowa zodiakalna panna musze mieć wszystko zaplanowane i zapięte na ostatni guzik. Stąd moje pytania do Was Jaką farbę polecacie na pierwsze farbowanie? Czy ufać obrazkom na opakowaniu? Jak uniknąć jajecznicy na głowie?

Dodaje zdjęcia. Włoski chce rozjaśnić o 2,3 tony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2801.jpg (159,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9050081.jpg (160,9 KB, 15 załadowań)
PannaPinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 18:49   #4386
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Jak dbać o rozjaśniany blond

Polecam przejrzenie wątków o pielęgnacji blondynek lub jakikolwiek wątek o pielęgnacji włosów farbowanych tam jest multum informacji
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 19:54   #4387
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez PannaPinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nie mam pojęcia czy dobrze trafiłam, nigdy nie potrafiłam dobrze szukać, szczególnie że jest 200 stron tematów. Ale zaryzykuje z pytaniem, mam nadzieję że mnie nie zjecie

Rozjaśnić włosy chciałam już w wieku 14, jednak zawsze miałam jakieś opory, bałam się o zniszczenie włosów, o akceptacje innych.. Teraz w końcu dorosłam do tej decyzji, od 2 lat jestem włosomaniaczką i wiem że jakoś podołam z pielęgnacją włosów, a innymi już się nie przejmuje. Ale jako 100 procentowa zodiakalna panna musze mieć wszystko zaplanowane i zapięte na ostatni guzik. Stąd moje pytania do Was Jaką farbę polecacie na pierwsze farbowanie? Czy ufać obrazkom na opakowaniu? Jak uniknąć jajecznicy na głowie?

Dodaje zdjęcia. Włoski chce rozjaśnić o 2,3 tony
Myślę, że ciężko będzie tutaj komukolwiek odpowiedzieć na Twoje pytanie bo nie wiemy jaki odcień blondu chcesz uzyskać...
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 20:29   #4388
PannaPinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 83
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Myślę, że ciężko będzie tutaj komukolwiek odpowiedzieć na Twoje pytanie bo nie wiemy jaki odcień blondu chcesz uzyskać...
Dzięki za upomnienie marzy mi się mniej więcej taki kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1173783_219090118248391_1700094025_n.jpg (60,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imgs (5).jpg (59,1 KB, 28 załadowań)
PannaPinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 20:34   #4389
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witajcie dziewczyny, brunetka się wkradła do Waszego wątku. Mam pytanie, na razie czysto teoretyczne. Czy wiecie, czym można osiągnąć taki odcień blondu? Znacie jakąś farbę, która daje podobny efekt? Zaintrygował mnie ten kolor, mimo, że serialu nie oglądam:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...art=32&ndsp=25

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...art=10&ndsp=22

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=10

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...tart=0&ndsp=10

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...rt=109&ndsp=29

Oczywiście z moim obecnym jasnym brązem nie osiągnę ot tak, pytam po prostu z ciekawości, czy w ogóle łatwo coś takiego osiągnąć.

No i może jeszcze któraś napisze przy okazji, czy taki kolor pasowałby w ogóle do typu urody lato (w dzieciństwie blond, potem ciemny blond)?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 22:26   #4390
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Kto tam będzie miał kontakt z naszym Kroliczkiem niech życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 06:17   #4391
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej Dziewczyny, ja przekaze Bunny od Was kciuki i zyczenia powrotu do zdowia. Miejmy nadzieje ze jest już lepiej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 12:10   #4392
andziorek89
Raczkowanie
 
Avatar andziorek89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

lavia15 dzięki, ten kolorek co pokazałaś był jednym z najładniejszych, który mi wyszedł
Dziewczyny jeżeli macie ochotę zapraszam na kilka moich eksperymentów włosowych, może znajdziecie coś dla siebie http://ankowata.blogspot.com/search/label/farbowanie
__________________
Recenzje kosmetyczne, makijaż, mani: http//ankowata.blogspot.com
andziorek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 16:35   #4393
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez andziorek89 Pokaż wiadomość
lavia15 dzięki, ten kolorek co pokazałaś był jednym z najładniejszych, który mi wyszedł
Dziewczyny jeżeli macie ochotę zapraszam na kilka moich eksperymentów włosowych, może znajdziecie coś dla siebie http://ankowata.blogspot.com/search/label/farbowanie

oooo nie wiedziałam, że masz tutaj konto na wizażu- przez przypadek znalazłam twoje włosy w necie i od razu mnie powaliły na kolana
będę na bieżąco śledzić twojego bloga
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 17:34   #4394
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witajcie po przerwie, ale się u Was dzieje... Beatusia urodziła-gratuluję kochana, chłopak na schwał a nasz Króliczek w szpitalu , Agatko ode mnie również przekaż Bunny serdeczne pozdrowienia.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 05:48   #4395
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ania jasne ze przekaze Bunny. Miejmy nadzieje ze u niej lepiej
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:35   #4396
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laski

Ja ciągle jestem zabiegana przez te praktyki Poza tym to przez 3 dni pod rząd byłam na solarium, 6min, 8min, i wczoraj też 8min i niestety troszkę plecki mi się spiekły Ale przynajmniej jakiś efekt już mam, brzuch, plecy, dekolt i trochę nogi mam "muśnięte słońcem", tż mówi że jestem opalona ale jak dla mnie efekty są delikatne

Odkąd poszłam do tego salonu jestem zupełnie innym człowiekiem, momentalnie odżyłam, chodzę cały czas zadowolona, z uśmiechem na twarzy, uwielbiam to miejsce W końcu oderwałam się od monotonii jaką było siedzenie w domu sam na sam z dzieckiem całymi dniami, sprzątanie, gotowanie itp... Na dodatek na 90% załatwiłam sobie staż w tym salonie, szefowa jest jak najbardziej za tym żeby przyszła, bo przydałaby im się pomoc czy to na recepcji czy przy solarium, albo drobnych sprawach jak brwi i henna, w poniedziałek idę zarejestrować się do UP, i popytam o staż, nie wiem jak to jest- zapisuje się na jakąś listę oczekujących?
Jak młody we wrześniu pójdzie do przedszkola (zapomniałam Wam chyba powiedzieć że go przyjęli ) to ja chciałabym zacząć staż Pieniążki bardzo mi się przydadzą, będę miała w końcu na swoje wszystkie potrzeby, i będę mogła zacząć odkładać na swój sklep Jestem taka szczęśliwa że w końcu zaczęło mi się wszystko układać...

Ode mnie również dużo zdrówka i powrotu do formy dla naszego Króliczka, wracaj do Nas jak najprędzej kochana!!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-05-09 o 11:41
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 15:19   #4397
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Ja ciągle jestem zabiegana przez te praktyki Poza tym to przez 3 dni pod rząd byłam na solarium, 6min, 8min, i wczoraj też 8min i niestety troszkę plecki mi się spiekły Ale przynajmniej jakiś efekt już mam, brzuch, plecy, dekolt i trochę nogi mam "muśnięte słońcem", tż mówi że jestem opalona ale jak dla mnie efekty są delikatne

Odkąd poszłam do tego salonu jestem zupełnie innym człowiekiem, momentalnie odżyłam, chodzę cały czas zadowolona, z uśmiechem na twarzy, uwielbiam to miejsce W końcu oderwałam się od monotonii jaką było siedzenie w domu sam na sam z dzieckiem całymi dniami, sprzątanie, gotowanie itp... Na dodatek na 90% załatwiłam sobie staż w tym salonie, szefowa jest jak najbardziej za tym żeby przyszła, bo przydałaby im się pomoc czy to na recepcji czy przy solarium, albo drobnych sprawach jak brwi i henna, w poniedziałek idę zarejestrować się do UP, i popytam o staż, nie wiem jak to jest- zapisuje się na jakąś listę oczekujących?
Jak młody we wrześniu pójdzie do przedszkola (zapomniałam Wam chyba powiedzieć że go przyjęli ) to ja chciałabym zacząć staż Pieniążki bardzo mi się przydadzą, będę miała w końcu na swoje wszystkie potrzeby, i będę mogła zacząć odkładać na swój sklep Jestem taka szczęśliwa że w końcu zaczęło mi się wszystko układać...

Ode mnie również dużo zdrówka i powrotu do formy dla naszego Króliczka, wracaj do Nas jak najprędzej kochana!!
Hej
Rozumiem Cię doskonalenie ma to jak przerwać monotonię,wyjść do ludzi.Człowiek od razu nabiera chęci do działania i nabiera pozytywnej energiiTrzymam kciuki za stażJa też jak córka pójdzie do przedszkola od września chcę iść do pracy,przebywać z ludzmi.Nie chcę zawsze prosić tż-ta na przysłowiowe waciki.Mam nadzieję że mi się uda
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 16:04   #4398
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex
Gratuluuję! To świetnie, że się w końcu układa.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 17:50   #4399
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Ja ciągle jestem zabiegana przez te praktyki Poza tym to przez 3 dni pod rząd byłam na solarium, 6min, 8min, i wczoraj też 8min i niestety troszkę plecki mi się spiekły Ale przynajmniej jakiś efekt już mam, brzuch, plecy, dekolt i trochę nogi mam "muśnięte słońcem", tż mówi że jestem opalona ale jak dla mnie efekty są delikatne

Odkąd poszłam do tego salonu jestem zupełnie innym człowiekiem, momentalnie odżyłam, chodzę cały czas zadowolona, z uśmiechem na twarzy, uwielbiam to miejsce W końcu oderwałam się od monotonii jaką było siedzenie w domu sam na sam z dzieckiem całymi dniami, sprzątanie, gotowanie itp... Na dodatek na 90% załatwiłam sobie staż w tym salonie, szefowa jest jak najbardziej za tym żeby przyszła, bo przydałaby im się pomoc czy to na recepcji czy przy solarium, albo drobnych sprawach jak brwi i henna, w poniedziałek idę zarejestrować się do UP, i popytam o staż, nie wiem jak to jest- zapisuje się na jakąś listę oczekujących?
Jak młody we wrześniu pójdzie do przedszkola (zapomniałam Wam chyba powiedzieć że go przyjęli ) to ja chciałabym zacząć staż Pieniążki bardzo mi się przydadzą, będę miała w końcu na swoje wszystkie potrzeby, i będę mogła zacząć odkładać na swój sklep Jestem taka szczęśliwa że w końcu zaczęło mi się wszystko układać...

Ode mnie również dużo zdrówka i powrotu do formy dla naszego Króliczka, wracaj do Nas jak najprędzej kochana!!
Bardzo sie cieszę twoim szczęściem - a widzisz jednak marzenia się spełniają
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 21:23   #4400
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny ja tez jestem zadowolona z pracy, bardzo bardzo

Ex ciesze sie razem z Toba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 11:06   #4401
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja też jestem zadowolona ze swojej pracy którą mam teraz i praktycznie w 100% spełniam się zawodowo Niestety szkoda, ze umowę mam tylko do końca sierpnia i nie wiadomo co dalej....

a dzisiaj jedziemy z Tż-tem zarezerwować naszą salę i termin ślubu
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 12:13   #4402
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny dziękuję Wam za miłe słowa, jesteście kochane Nie spodziewałam się takiego odzewu na moją wiadomość

To jednak musiało mi być pisane, gdybym poszła na praktyki tydzień wcześniej (a miałam iść!) byłabym w zupełnie innym salonie, i pewnie nie trafiłabym zbyt szybko na swoją aktualną szefową A ona to naprawdę super babka, wyrozumiała, miła, potrafi słuchać i odnoszę wrażenie że jest naprawdę empatyczną osobą. Ma bardzo dobre podejście do klientek, i do innych ludzi także Wiem że jeśli pójdę tam na staż to przyjemnością będzie tam pracować
Niedawno jeszcze marzyłam o tym żeby otworzyć swój sklep, albo o tym żeby gdzieś mnie wzięli na staż, wydawało mi się to nierealne, byłam wręcz pewna że ta babka do której miałam iść się pytać o staż będzie już kogoś miała, a tu taka niespodzianka od losu... Mam tylko nadzieję że w UP nie będą robić problemów, teoretycznie kwalifikuję się na staż bo nie mam doświadczenia, wiekowo też jest ok, ale mimo wszystko jest jakiś strach że powiedzą mi że w tym roku nie mam szans na staż W razie czego mogę próbować od przyszłego roku, ale mimo wszystko wolałabym od września.


Eveline trzymam kciuki także za Ciebie kochana

Buah a Ty gdzie teraz pracujesz bo nie pamiętam? Oczywiście jeśli można spytać

Lavia miejmy nadzieję że przedłużą Ci umowę
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 17:36   #4403
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex ja też się cieszę, że u Ciebie zmiany na plus a wam dziewczyny zazdroszczę, że lubicie swoją pracę...ja niestety się wypaliłam, Przez kilkanaście lat pracowałam i w sumie nadal pracuję jako terapeuta behawioralny, mam różne grupy, najczęściej autystyków, prowadzę również terapię zajęciową z upośledzonymi w stopniu znacznym. Pamiętam, że kiedy zaczynałam pracę byłam pełna optymizmu, miałam dużo energii i wiary we własne umiejętności. Potem przyszły przykre doświadczenia dowiedziałam się jak właściciele placówek oszukują rodziców, jaka ogromna kasa jest przekazywana miesięcznie na dziecko przez państwo a jak niewiele z tych pieniędzy w rzeczywistości trafia do tego dziecka. Jak wymyśla się coraz to nowe terapie, wysyła personel na szkolenia które kosztują naprawdę sporo a potem nie dba się o to, by stworzyć warunki pracy dla tego przeszkolonego personelu, Uczestniczyłam w wielu seminariach na których przedstawiano oszałamiające prezentacje a większość osób na sali wiedziała, że nie będą miały szansy na realizację i służą tylko temu, by jak najlepiej zaprezentować placówkę...może kiedyś napiszę książkę, mam już tytuł: ,,Za zamkniętymi drzwiami"....oj chyba się rozżaliłam, ale szlag mnie trafia jak przyjeżdża do mnie przedstawiciel firmy produkującej konserwy i proponuje, że podarują nam kilkanaście palet konserw dla ośrodka a potem przyjeżdża samochód a my rozpakowując towar widzimy, że większość mielonek jest grubo przeterminowana, kiedy dzwonię z pretensjami pan oświadcza: przecież i tak nie zauważą ( chodzi o ludzi dorosłych-upośledzonych w stopniu umiarkowanym ) i uwierzcie mi to nie pierwsza taka akcja
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 18:08   #4404
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Ex ja też się cieszę, że u Ciebie zmiany na plus a wam dziewczyny zazdroszczę, że lubicie swoją pracę...ja niestety się wypaliłam, Przez kilkanaście lat pracowałam i w sumie nadal pracuję jako terapeuta behawioralny, mam różne grupy, najczęściej autystyków, prowadzę również terapię zajęciową z upośledzonymi w stopniu znacznym. Pamiętam, że kiedy zaczynałam pracę byłam pełna optymizmu, miałam dużo energii i wiary we własne umiejętności. Potem przyszły przykre doświadczenia dowiedziałam się jak właściciele placówek oszukują rodziców, jaka ogromna kasa jest przekazywana miesięcznie na dziecko przez państwo a jak niewiele z tych pieniędzy w rzeczywistości trafia do tego dziecka. Jak wymyśla się coraz to nowe terapie, wysyła personel na szkolenia które kosztują naprawdę sporo a potem nie dba się o to, by stworzyć warunki pracy dla tego przeszkolonego personelu, Uczestniczyłam w wielu seminariach na których przedstawiano oszałamiające prezentacje a większość osób na sali wiedziała, że nie będą miały szansy na realizację i służą tylko temu, by jak najlepiej zaprezentować placówkę...może kiedyś napiszę książkę, mam już tytuł: ,,Za zamkniętymi drzwiami"....oj chyba się rozżaliłam, ale szlag mnie trafia jak przyjeżdża do mnie przedstawiciel firmy produkującej konserwy i proponuje, że podarują nam kilkanaście palet konserw dla ośrodka a potem przyjeżdża samochód a my rozpakowując towar widzimy, że większość mielonek jest grubo przeterminowana, kiedy dzwonię z pretensjami pan oświadcza: przecież i tak nie zauważą ( chodzi o ludzi dorosłych-upośledzonych w stopniu umiarkowanym ) i uwierzcie mi to nie pierwsza taka akcja
Ania to co piszesz jest w ogóle żenujące. Z wedlina szczególnie-oczywiście ze się nie zorientują ale na Boga nie o to chodzi! Lepiej nie dawać w ogole i mieć szczerze, otwarcie ludzi "w poważaniu" niż robic podchody. Na zasadzie-mam cie w dupie, ale nie powiem tego, a dopieprzę z boku jak się danie lubie takiego podejscia
Długo by o tym pisać.
A ksiazke napisz! czemu by nie?

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

EX bardzo się ciesze ze poszlas na ten staz widać od razu jakby ktoś tchnął w Ciebie nowe zyciesiedzenie w domu z dzieckiem jest ok, ale Ty jesteś młoda, zadowowe zycie przed Tobą więc musisz się realizować. Bardzo się ciesze

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tez jestem zadowolona z pracy, bardzo bardzo

Ex ciesze sie razem z Toba

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo się ciesze ze tak w pracy się układa. Trzymam kciuki za Twoje sprawy w pracy i w zyciu tez
zresztą nic nie piszesz co slychac moglabys jakies pw skrobnąc
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 18:12   #4405
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cześć Kochane, wyczytałam, że Bunny znowu w szpitalu, kto tam będzie miał z nią kontakt, to pozdrówcie ją też ode mnie i życzcie jej duuuużo zdrowia

Ex, fajnie, że udało Ci się dostać na te praktyki, może i na staż się uda, trzymam kciuki najważniejsze to lubić to, co się robi i spełniać się w tym

Anna, jak się czyta takie rzeczy, to aż się wierzyć nie chce, że są tacy ludzie, którzy udają, że chcą pomóc a tak naprawdę robią wszystko na pokaz i jak najtańszym kosztem, oszukują w żywe oczy. Nie rozumiem jak można oszukiwać osoby upośledzone, bo co? bo nie rozumieją wszystkiego tak jak zdrowi? Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak postępować. Chociaż po tym co mnie ostatnio spotkało, to straciłam wiarę w ludzi, moje zaufanie w stosunku do tego, co mówią spadło co najmniej o połowę. Stwierdziłam, że nie opłaca się być dobrym i szczerym, bo wtedy tylko wszyscy Cię kopią po d...pie, trzeba być chamem i iść po trupach, bo tylko wtedy można coś osiągnąć. Co mi z tego, że byłam miła, uczciwa, chciałam pomóc, wierzyłam w obietnice i zapewnienia, jak i tak zostałam potraktowana jak śmieć, którego można wyrzucić do kosza. Sorry, że tak piszę ale przez ostatnie dwa tygodnie jestem smutna, podłamana, zszokowana i wkurzona zarazem, dobrze że mam Tż, przynajmniej on mnie pociesza, bo chyba bym się załamała Podtrzymuje mnie na duchu i ciągle powtarza, że będzie dobrze. Czasem sobie myślę, że nie pasuję do współczesnego świata, bo dzisiaj żeby przetrwać, to trzeba być egoistą i zadufanym w sobie chamem i szczerze powiem, żałuję że tak nie potrafię...

Z innej beczki, dzisiaj Tż wyciągnął mnie na spacer, po drodze wstąpiliśmy do Rossmanna, kupiłam kolejne lakiery, obiecuję sobie, że zrobię w końcu porządek ze starymi, mam kilka nawet takich, które leżą od dawna a ani razu ich nie użyłam, czy to już nałóg? Ogólnie, to trochę się obkupiłam w tej promocji
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 22:32   #4406
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ania to co piszesz jest w ogóle żenujące. Z wedlina szczególnie-oczywiście ze się nie zorientują ale na Boga nie o to chodzi! Lepiej nie dawać w ogole i mieć szczerze, otwarcie ludzi "w poważaniu" niż robic podchody. Na zasadzie-mam cie w dupie, ale nie powiem tego, a dopieprzę z boku jak się danie lubie takiego podejscia
Długo by o tym pisać.
A ksiazke napisz! czemu by nie?

Ach Agatko walka z wiatrakami((((((

Anna, jak się czyta takie rzeczy, to aż się wierzyć nie chce, że są tacy ludzie, którzy udają, że chcą pomóc a tak naprawdę robią wszystko na pokaz i jak najtańszym kosztem, oszukują w żywe oczy. Nie rozumiem jak można oszukiwać osoby upośledzone, bo co? bo nie rozumieją wszystkiego tak jak zdrowi? Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak postępować. Chociaż po tym co mnie ostatnio spotkało, to straciłam wiarę w ludzi, moje zaufanie w stosunku do tego, co mówią spadło co najmniej o połowę. Stwierdziłam, że nie opłaca się być dobrym i szczerym, bo wtedy tylko wszyscy Cię kopią po d...pie, trzeba być chamem i iść po trupach, bo tylko wtedy można coś osiągnąć. Co mi z tego, że byłam miła, uczciwa, chciałam pomóc, wierzyłam w obietnice i zapewnienia, jak i tak zostałam potraktowana jak śmieć, którego można wyrzucić do kosza. Sorry, że tak piszę ale przez ostatnie dwa tygodnie jestem smutna, podłamana, zszokowana i wkurzona zarazem, dobrze że mam Tż, przynajmniej on mnie pociesza, bo chyba bym się załamała Podtrzymuje mnie na duchu i ciągle powtarza, że będzie dobrze. Czasem sobie myślę, że nie pasuję do współczesnego świata, bo dzisiaj żeby przetrwać, to trzeba być egoistą i zadufanym w sobie chamem i szczerze powiem, żałuję że tak nie potrafię...

Z innej beczki, dzisiaj Tż wyciągnął mnie na spacer, po drodze wstąpiliśmy do Rossmanna, kupiłam kolejne lakiery, obiecuję sobie, że zrobię w końcu porządek ze starymi, mam kilka nawet takich, które leżą od dawna a ani razu ich nie użyłam, czy to już nałóg? Ogólnie, to trochę się obkupiłam w tej promocji
Niestety albo stety ja również mam miękkie serce, ufam ludziom i zawsze wychodzę przed szereg i oczywiście dostaję po dupie, czasem brak mi sił, nie ma to jak moje psy, szczere do bólu, żadnych fałszywych gestów...a teraz i ja wskakuję do Twojej beczki też obkupiłam się lakierowo, żałuję, że nie było lakierów żelowych, jakoś tak się na nie napaliłam
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 15:27   #4407
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny
Jestem logistykiem, chetnym wysle na pw link to sobie mnie zobaczycie, bo tak jak mowilam mialam sesje zdjeciowa

Chcialam dzis pofarbowac wlosy.garnierem 111, ale nie mam mocy po tym weekendzie. Zrobie to we wtorek, bo jutro mam o 19 stomatologa

Kupilam sobie nowe podklady, jeden juz testowalam, fajny- clarins firming, cos idealnego dla takiego "sucholca" jak ja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:54   #4408
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Chętnie obejrzę Twoje zdjęcia, wyślesz mi link?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Ale Wam sesję zrobili fiu, fiu Świetnie wypadłaś
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 21:18   #4409
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Chętnie obejrzę Twoje zdjęcia, wyślesz mi link?

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Ale Wam sesję zrobili fiu, fiu Świetnie wypadłaś
ja też z chęcią zobaczę
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 22:06   #4410
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Buah podeślij mi też

Mam zapuszczać włosy a kusi mnie taka fryzurka!! Widziałam na żywo u tej dziewczyny i boska jest

1620764_10203662115696248_3127237033281496736_n.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.