Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-15, 21:49   #211
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
hej, mam na stanie dwie paletki CV12, ręce mnie swędzą żeby nałożyć bo marzy mi się w końcu jaaaasny kolor,
Ja za to kombinuję by się trochę przyciemnić
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 22:12   #212
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
hej, mam na stanie dwie paletki CV12, ręce mnie swędzą żeby nałożyć bo marzy mi się w końcu jaaaasny kolor, dodam że od ponad miesiąca, prawie dwóch, rozjaśniam od rudego 7,40, używałam kąpieli rozjaśniających, farb garniera rozjaśniających też złagodzonych odżywkami, jeden casting glossy blonds który mi zaskakująco rozjaśnił przy odroście, ale morelowe pasemka na środku długości się zaparły i tam siedzą i w paletkach jest woda 12%, nie ukrywam - boję się takiej mocy, poradźcie proszę co zrobić - wziąć jedną wodę i dolać kranówki do 6% czy do 9% czy rozbełtać z odżywką czy czym? końce mam kiepskie, są i tak na straty do podcięcia konkretnego, ale reszta ma się dobrze i wolę aby tak zostało..

edit po nałożeniu..
no i masakra, nałożyłam na całość, piekło bardziej niż jakakolwiek farba której używałam (a farbuje ponad 15 lat włosy..), masuję masuję i czuję BĄBLE zmyłam od razu dokładnie, poprawiłam delikatnym szamponem, nałożyłam maskę i się martwię co będzie.. czytałam tu że u niektórych z was też mocna reakcja na tę farbę. nie uszkodzą mi te ropne bąble mieszków włosowych??
taka szkoda, bo taki ładny kolorek..
U mnie po Palette włosy lecą garściami. Musiałam zrezygnować bo straciłabym włosy. Kondycyjnie ok, ale najwidoczniej jestem uczulona na jakiś składnik bo bomble mam do dzisiaj.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:19   #213
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

naprawdę nie wiem co się stało że te bąble wyskoczyły jak rzadko po przeczytaniu waszych doświadczeń że podrażnia - zrobiłam próbę uczuleniową i nic, zero swędzenia bąbli zaczerwienień, włosów nie myłam dwa dni i były dość tłuste i skalp w miarę chroniony, a tu taka niespodzianka.
najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że mimo krótkiego trzymania i mimo, że rozcieńczyłam utleniacz wodą na oko 2:1 i to chyba wyszło coś w okolicach 9%?, to kolor wyszedł ładny, mocno rozjaśnia, odrosty z przodu gdzie trzymałam może pięć minut lekko złote ale reszta ładna, morelowe przeklęte pasemka ledwo zostały i włoski ładne.
eh. szkoda, że muszę skreślić tę farbę.

susuanne - a używałaś innych rozjaśniających blondów z paletki? nie było takich jazd jak przy cv12?
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 12:40   #214
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej laseczki

Jestem właśnie po egzaminie zawodowym teoretycznym, mam nadzieję że zdałam Ogólnie był łatwy ale obawiam się paru odpowiedzi, bo nie wiem czy dobrze zaznaczyłam Jutro mam praktyczny i koniec na całe wakacje ze szkołą
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 15:31   #215
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
naprawdę nie wiem co się stało że te bąble wyskoczyły jak rzadko po przeczytaniu waszych doświadczeń że podrażnia - zrobiłam próbę uczuleniową i nic, zero swędzenia bąbli zaczerwienień, włosów nie myłam dwa dni i były dość tłuste i skalp w miarę chroniony, a tu taka niespodzianka.
najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że mimo krótkiego trzymania i mimo, że rozcieńczyłam utleniacz wodą na oko 2:1 i to chyba wyszło coś w okolicach 9%?, to kolor wyszedł ładny, mocno rozjaśnia, odrosty z przodu gdzie trzymałam może pięć minut lekko złote ale reszta ładna, morelowe przeklęte pasemka ledwo zostały i włoski ładne.
eh. szkoda, że muszę skreślić tę farbę.

susuanne - a używałaś innych rozjaśniających blondów z paletki? nie było takich jazd jak przy cv12?
Używałam C10 i N5 po każdej było to samo... Więc wydaje mi się, że to nie ma znaczenia, czy farba rozjaśniająca. Palette ma jakiś składnik, który doprowadza moją skórę głowy do masakry. Ja nigdy przez 18 lat mojego życia nie miałam łupieżu, teraz mam cały czas odkąd zaczęłam używać Palette...
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 16:46   #216
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

W końcu i ja jestem, po egzaminachteraz tylko musze ogarnąć mase spraw z dokumentami. Pytalyscie o mój kolor. Zrobilam mała kapiel rozjasniajaca, obcielam wiele cm, na to farba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140610_194759.jpg (58,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140610_194643.jpg (69,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140611_181019.jpg (61,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140614_152032.jpg (34,7 KB, 89 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 17:16   #217
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
W końcu i ja jestem, po egzaminachteraz tylko musze ogarnąć mase spraw z dokumentami. Pytalyscie o mój kolor. Zrobilam mała kapiel rozjasniajaca, obcielam wiele cm, na to farba.
Jest i blond Świetnie wyglądasz
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 17:25   #218
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Super Agatko Ja tam zawsze wolałam Cię w blondzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 20:59   #219
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Jest i blond Świetnie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Super Agatko Ja tam zawsze wolałam Cię w blondzie
Dziekuje Dziewczyny chciałam ciemniej ale nie wyszło. Chcialam obciac więcej ale fryzjerka powiedziała ze szkoda-ze mam niezniszczone wlosy. A delikatne, dziecięce i falujące, powinnam dbac o nie jak o lekkie fale.
A dlaczego nie rude? Bo za bardzo się zmywały. Przez basen, przez mycie. Czułam się w nich swietnie. Ale trudno, widocznie blond jest mi pisany Zamowilam sobie dziś szampon i odzywke Wella z serii cool blonde.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Czy macie może jakies zdanie o tych szczotkach?
Chce zamowic ale nie wiem który model.

http://khaja.pl/pl/index.php
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:32   #220
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Jeśli chodzi o włoski ja ostatnio odkryłam w biedronce (to jakaś oferta specjalna była nie wiem czy jeszcze jest dostępna) z firmy marion kurację z olejkiem arganowym, o taki

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...arganowym.html

kocham go - jest bardzo wydajny, na moje grube i długie kłaki nie żałuje sobie a jakoś wolno schodzi a moje włosy go kochają, nie mogę przestać ich dotykać i lśnią jak głupie
Gorąco polecam.

A jeśli chodzi o szczotki, co prawda nie mam może takiej identycznej jak te na tej stronie, ale kupowałam w rossmanie szczotkę 2 w jednym - mianowicie są i te igiełki ze szczotki i jest też włosie i to wg mnie jest super rozwiązanie bo po suszeniu włosów szybciutko je rozczesuję, nic mi się nie plącze, nie wyrywam sobie włosów
No a samo włosie też nie bardzo mi pasowało bo gładziły włosy tylko tak po wierzchu, musiałam je dociskać z drugiej strony ręką do szczotki.
A tutaj w tej podwójnej jak te igiełki szczotki wtopią się we włosy to jakoś tak mam poczucie, że i to włosie ładnie "pracuje"
Także wg mnie takie 2w1 jeśli chodzi o takie szczotki jest najfajniejsze.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:04   #221
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Melduję się


Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
a można spytac gdzie Ty byłaś i jak wrażenia ?
Ja byłam w Makarskiej i coś cudownego tak czystej wody jeszcze nigdzie nie widziałam !!!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
W końcu i ja jestem, po egzaminachteraz tylko musze ogarnąć mase spraw z dokumentami. Pytalyscie o mój kolor. Zrobilam mała kapiel rozjasniajaca, obcielam wiele cm, na to farba.

Bardzo słusznie że wróciłaś do blondu - jednak korzystniej w nim wyglądasz

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laseczki

Jestem właśnie po egzaminie zawodowym teoretycznym, mam nadzieję że zdałam Ogólnie był łatwy ale obawiam się paru odpowiedzi, bo nie wiem czy dobrze zaznaczyłam Jutro mam praktyczny i koniec na całe wakacje ze szkołą

Na pewno go pociśniesz i będziesz miała technika usług kosmetycznych Przecież dobrze znasz się na tym - wierze w Ciebie


Dziewczyny co myslicie o tych maxi spódnicach?? Ja kiedyś byłam im bardzo przeciwna a teraz sama zastanawiam się czy sobie nie kupić takiej miętowej albo chabrowej
http://allegro.pl/zwiewna-spodnica-s...300503231.html

http://allegro.pl/dresowa-spodnica-d...300250457.html
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 08:33   #222
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Melduję się

Na pewno go pociśniesz i będziesz miała technika usług kosmetycznych Przecież dobrze znasz się na tym - wierze w Ciebie

Dziewczyny co myslicie o tych maxi spódnicach?? Ja kiedyś byłam im bardzo przeciwna a teraz sama zastanawiam się czy sobie nie kupić takiej miętowej albo chabrowej
http://allegro.pl/zwiewna-spodnica-s...300503231.html

http://allegro.pl/dresowa-spodnica-d...300250457.html
Trzeba mieć 75% żeby zdać praktyczny Na próbnym który był 2 tyg temu miałam 70% Mam nadzieję że mi się uda choć wiem że będzie ciężko bo stres zrobi swoje Najważniejsze co muszę sobie powtórzyć to zabiegi do konkretnych typów cer, przeciwskazania (ale to jest dość łatwe bo są przeciwwskazania które się powtarzają niemal przy każdym zabiegu) i składniki aktywne, z resztą sobie poradzę bo po próbnym wiem już gdzie robiłam błędy.

Poza tym kochana to teraz jeszcze technika mieć nie będę, robię narazie pierwszą kwalifikację tzn. A.61, to kwalifikacja na twarz, w drugim roku będę robiła drugą kwalifikację na ciało, i mając obie będę miała dopiero technika usług kosmetycznych

Mi się maxi podobają, ale na kimś, ja mam 156cm, to u mnie nie będzie dobrego efektu :P ja bym brała jakąś szarą, czarną albo morelową, te co pokazałaś też fajne

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Zapomniałam Wam powiedzieć że na egzaminie miałam pytanko co jest podstawowym składnikiem włosa

Dziewczyny orientujecie się może kiedy zaczynają się wyprzedaże w sieciówkach? Kojarzę że w zeszłym roku końcem czerwca albo lipca (nie pamiętam) zamawiałam już przecenione rzeczy w bershce A nie chcę porywać się na zakupy teraz, kiedy nie ma wyprzedaży bo wolę przeczekać i kupić więcej Ostatnio udało mi się załapać na promocję i kupiłam w butiku 2 bluzki, jedną z motywem tygrysa, zwykła biała taka, a druga mgiełka oversize w kolorze pomarańczowym/łososiowym, każda po 15zł Lubię takie oszczędności Czekam właśnie na kuriera bo ma dzisiaj być
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 08:48   #223
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Melduję się



Ja byłam w Makarskiej i coś cudownego tak czystej wody jeszcze nigdzie nie widziałam !!!




Bardzo słusznie że wróciłaś do blondu - jednak korzystniej w nim wyglądasz




Na pewno go pociśniesz i będziesz miała technika usług kosmetycznych Przecież dobrze znasz się na tym - wierze w Ciebie


Dziewczyny co myslicie o tych maxi spódnicach?? Ja kiedyś byłam im bardzo przeciwna a teraz sama zastanawiam się czy sobie nie kupić takiej miętowej albo chabrowej
http://allegro.pl/zwiewna-spodnica-s...300503231.html

http://allegro.pl/dresowa-spodnica-d...300250457.html
A Ty byłas z biura podróży ? Czy nie ?

I jeszcze czy masz jakieś zdjęcia może ? ;3
kurczee, ale bym chciała nad tą chorwacje jechać mam nadzieje że nam starczy mamony
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:18   #224
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Właśnie odwiedził mnie kurier, bluzeczki są boskie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 10:20   #225
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

EX pokaż bluzeczki i na sobie koniecznie zawsze ladniej niz luzem

Co do tych szczotek one sie roznia-jedne sa wieksze inne mniejsze. Napisze z pytaniem do bunny moze Ona jak bedzie poradzi. Fajne sa te do masazu dkory głowy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 14:08   #226
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
EX pokaż bluzeczki i na sobie koniecznie zawsze ladniej niz luzem

Co do tych szczotek one sie roznia-jedne sa wieksze inne mniejsze. Napisze z pytaniem do bunny moze Ona jak bedzie poradzi. Fajne sa te do masazu dkory głowy.
Agatko nie mam jak zrobić zdjęć narazie (brak aparatu ciągle mi dolega ), ale pokażę Ci zdjęcia ze strony internetowej butiku
http://ebutik.pl/product-pol-135542-Bluzka.html - rozmiar mam S i jest i tak bardzo oversize, do tego prześwituje całkowicie, to taka typowa mgiełka, ale mi to nie przeszkadza oraz ta: http://ebutik.pl/product-pol-136008-T-shirt.html i tej mam rozmiar M żeby nie była zbyt opięta Za tą cenę to nic tylko brać Z tym że jak ja je kupowałam było -50% więc zapłaciłam jeszcze mniej

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Wróciłam właśnie z egzaminu praktycznego i.. jestem dobrej myśli Mogę sobie zarzucić jedno- ze stresu zapomniałam napisać w karcie klienta o grubości skóry, poza tym wszystko mam jak należy. Mam nadzieję że będzie zdane
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 14:58   #227
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
W końcu i ja jestem, po egzaminachteraz tylko musze ogarnąć mase spraw z dokumentami. Pytalyscie o mój kolor. Zrobilam mała kapiel rozjasniajaca, obcielam wiele cm, na to farba.
usta, rzęsy kolor też ładny
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myslicie o tych maxi spódnicach?? Ja kiedyś byłam im bardzo przeciwna a teraz sama zastanawiam się czy sobie nie kupić takiej miętowej albo chabrowej
http://allegro.pl/zwiewna-spodnica-s...300503231.html

http://allegro.pl/dresowa-spodnica-d...300250457.html
mi się podobają, ale nie zamawiaj nic od tego użytkownika wystarczy przejrzeć komentarze, rzeczy tragicznej jakości. W zeszłym roku zamówiłam właśnie maxi od niego z tej aukcji, którą wkleiłaś kolor koralowy, a przyszedł jakiś brudny róż do tego podszewka jest takiej głupiej długości, bo mi sięga tak trochę przed kolano wygląda to strasznie, ale nie chciało mi się już bawić w odsyłanie, bo to było przed wyjazdem na wakacje
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
[/COLOR]Wróciłam właśnie z egzaminu praktycznego i.. jestem dobrej myśli Mogę sobie zarzucić jedno- ze stresu zapomniałam napisać w karcie klienta o grubości skóry, poza tym wszystko mam jak należy. Mam nadzieję że będzie zdane
Na pewno zdasz bardzo dobrze


U mnie śmiech na sali z moją obroną za 1,5 tyg obrona, a większość grupy nie ma nawet zaakceptowanej pracy, babka się czepia dosłownie o wszystko, na maile odpisuje sobie po kilku dniach, a nie mamy możliwości, żeby się z nią spotkać, bo ona dojeżdża ze Szczecina, na dodatek teraz w czwartek jest święto i znów jej nie zobaczymy

Aaaaa w sumie to przyszłam Was postraszyć odrostem zapisałam się na piątek do fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1220.jpg (79,7 KB, 58 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:10   #228
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Na pewno zdasz bardzo dobrze


U mnie śmiech na sali z moją obroną za 1,5 tyg obrona, a większość grupy nie ma nawet zaakceptowanej pracy, babka się czepia dosłownie o wszystko, na maile odpisuje sobie po kilku dniach, a nie mamy możliwości, żeby się z nią spotkać, bo ona dojeżdża ze Szczecina, na dodatek teraz w czwartek jest święto i znów jej nie zobaczymy

Aaaaa w sumie to przyszłam Was postraszyć odrostem zapisałam się na piątek do fryzjera
Pierwszy raz widzę tak ogromny odrost u którejś z Nas Bo Kitka się jeszcze nie chwaliła z tego co pamiętam, a ona po roku to pewnie ma/miała ogromny

Dziękuję kochana Też mam taką nadzieję. A co do Twojej obrony to jakaś masakra, współczuję
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:21   #229
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Agatko nie mam jak zrobić zdjęć narazie (brak aparatu ciągle mi dolega ), ale pokażę Ci zdjęcia ze strony internetowej butiku
http://ebutik.pl/product-pol-135542-Bluzka.html - rozmiar mam S i jest i tak bardzo oversize, do tego prześwituje całkowicie, to taka typowa mgiełka, ale mi to nie przeszkadza oraz ta: http://ebutik.pl/product-pol-136008-T-shirt.html i tej mam rozmiar M żeby nie była zbyt opięta Za tą cenę to nic tylko brać Z tym że jak ja je kupowałam było -50% więc zapłaciłam jeszcze mniej

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Wróciłam właśnie z egzaminu praktycznego i.. jestem dobrej myśli Mogę sobie zarzucić jedno- ze stresu zapomniałam napisać w karcie klienta o grubości skóry, poza tym wszystko mam jak należy. Mam nadzieję że będzie zdane
Ladne bluzki trzymam kciuki za egzamin żeby wyniki były zadowalające.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
usta, rzęsy kolor też ładny



U mnie śmiech na sali z moją obroną za 1,5 tyg obrona, a większość grupy nie ma nawet zaakceptowanej pracy, babka się czepia dosłownie o wszystko, na maile odpisuje sobie po kilku dniach, a nie mamy możliwości, żeby się z nią spotkać, bo ona dojeżdża ze Szczecina, na dodatek teraz w czwartek jest święto i znów jej nie zobaczymy

Aaaaa w sumie to przyszłam Was postraszyć odrostem zapisałam się na piątek do fryzjera
Dziekuje jakii odrost o ja Cie dobrze ze go zgładzisz ale z tego co pokazywalas a ja podczytywałam to masz już mega długie włosy...co Wy robicie ze Wam tak rosną?
Ja obcinam wiem ale ogólnie rosna mi wolno. I to nie geny bo Mama i Siostra mają po kilka cm na miesiąc nie robiąc nic!!!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 15:32   #230
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę tak ogromny odrost u którejś z Nas Bo Kitka się jeszcze nie chwaliła z tego co pamiętam, a ona po roku to pewnie ma/miała ogromny

Dziękuję kochana Też mam taką nadzieję. A co do Twojej obrony to jakaś masakra, współczuję
ostatni raz byłam u fryz w marcu ale jak Bunny przykazała tak chodzę co 3 miesiące
Dzięki mam nadzieję, że jakoś to wszystko się uda
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje jakii odrost o ja Cie dobrze ze go zgładzisz ale z tego co pokazywalas a ja podczytywałam to masz już mega długie włosy...co Wy robicie ze Wam tak rosną?
Ja obcinam wiem ale ogólnie rosna mi wolno. I to nie geny bo Mama i Siostra mają po kilka cm na miesiąc nie robiąc nic!!!
Agatko nie są takie długie minimalnie za łopatki. A nie robię w sumie nic, biorę wit.B i A+E jak nie zapomnę
A Ty obcinasz cały czas, już dawno miałabyś długie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:37   #231
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja obcinam bo w sumie nie chce długich ale wkurza mnie ze wolno mi rosna

Jak widzę moja Mame i Siostre które myją byle szamponem, odzywka to święto, a mają co miesiąc 3 cm! to zazdroszczę im
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:59   #232
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja obcinam bo w sumie nie chce długich ale wkurza mnie ze wolno mi rosna

Jak widzę moja Mame i Siostre które myją byle szamponem, odzywka to święto, a mają co miesiąc 3 cm! to zazdroszczę im
TŻta sis ma to samo może wystarczy familijny z biedronki i włosy będą do pasa
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 22:41   #233
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
A Ty byłas z biura podróży ? Czy nie ?

I jeszcze czy masz jakieś zdjęcia może ? ;3
kurczee, ale bym chciała nad tą chorwacje jechać mam nadzieje że nam starczy mamony
Tak bylismy z biura podrozy bo tak na wlasna reke balabym sie jechac chyba naprawde polecam chorwacje - pewnie ze mam fotki jakbys chciala zobaczyc to chetnie ci wysle kilka

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
usta, rzęsy kolor też ładny

mi się podobają, ale nie zamawiaj nic od tego użytkownika wystarczy przejrzeć komentarze, rzeczy tragicznej jakości. W zeszłym roku zamówiłam właśnie maxi od niego z tej aukcji, którą wkleiłaś kolor koralowy, a przyszedł jakiś brudny róż do tego podszewka jest takiej głupiej długości, bo mi sięga tak trochę przed kolano wygląda to strasznie, ale nie chciało mi się już bawić w odsyłanie, bo to było przed wyjazdem na wakacje


Na pewno zdasz bardzo dobrze


U mnie śmiech na sali z moją obroną za 1,5 tyg obrona, a większość grupy nie ma nawet zaakceptowanej pracy, babka się czepia dosłownie o wszystko, na maile odpisuje sobie po kilku dniach, a nie mamy możliwości, żeby się z nią spotkać, bo ona dojeżdża ze Szczecina, na dodatek teraz w czwartek jest święto i znów jej nie zobaczymy

Aaaaa w sumie to przyszłam Was postraszyć odrostem zapisałam się na piątek do fryzjera
Ale straszysz odrostem hihi ja sie zapisalam na 26 do fryzjera bo dawno nie bylam i musze podciac grzywke i koncowki
To dobrze ze dalas znac bo mialam od niego kupic ta spodniczke... cena mnie kusila ale jednak wole przymierzyc na zywo jak bedzie sie ukladac ta spodnica... chce kupic mietowa albo chabrowa...wg mnie fajnie wygladaja do bialych/ czarnych bokserek...chociaz moj tz nie przepada za maxi spodnicami bo wiadomo woli miniowy

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja obcinam bo w sumie nie chce długich ale wkurza mnie ze wolno mi rosna

Jak widzę moja Mame i Siostre które myją byle szamponem, odzywka to święto, a mają co miesiąc 3 cm! to zazdroszczę im
Mi sie tez wydaje ze mi wolno rosna bo ciagle podcinam ale wole miec sredniej dlugosci zadbane wlosy niz dlugie poniszczone siano jak niektorzy maja
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 05:36   #234
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
TŻta sis ma to samo może wystarczy familijny z biedronki i włosy będą do pasa
Wlasnie może i tak
to są GENY które ja tez powinnam mieć, to niesprawiedliwe

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Mi sie tez wydaje ze mi wolno rosna bo ciagle podcinam ale wole miec sredniej dlugosci zadbane wlosy niz dlugie poniszczone siano jak niektorzy maja
Ale Ty nie masz zniszczonych i końce chyba Ci się nie mechacą. Moje wg fryzjerki sa normalne, niezniszczone tyle ze "dziecięce" i falowane. Poleciła wziąć jakiś krem do włosów kręconych i po myciu bez suszenia wcierać w wilgotne włosy. Tak wgniatać. I tak kilka razy, żeby zobaczyć czy może ładnie się "sfalują". Powiedziała ze fale mam małe ale mam. i dlatego np. po deszczu wlosy są mechate.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 11:16   #235
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Lavia oczywiscie ze chcialabym fotki z wielka chevia obejrze ( i jak vhcesz to mozesz mi cos wieccej napisac typu z jakiego biura podrozy, gdzie, hotel itd.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 16:28   #236
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc widze ze piszecie o planach wakacyjnych. Ja na razie planow nie mam. Musze zalatwic trochę spraw organizacyjnych zw z uczelnia. W lipcu może wyskoczę nad morze na kilka dni, w sierpniu tydzień za granica, wrzesień tez za granice. Choc najchętniej bym się teleportowała zaraz nad morze na cale wakacje...szkoda ze tak się nie da...nie w tym roku bo inna sytuacja u mojego K.w pracy i cale wakacje nad morzem odpadają.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

A w ogole kupiłam dziś laserowo cięte majty w lidlu

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Dziewczyny czy ma ktoras z Was doświadczenie z wakacyjnymi kursami językowymi?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 19:48   #237
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

hej laleczki
ja juz w domu, mam nadzieje ze tesknilyscie
wlasnie zmylam wloski, pofarbowane cv12 mialam mega odrost ponad miesieczny, a ta farba poradzila sobie cudownie kolor jaki mi wyszedl to nie rozowy blond ani nawet fioletowy...tylko bardzo jasny sloneczno-chlodny perlowy. mam miejscami srebrzyste pasemka.

farba w ogole mnie nie piekla i tu wielkie zdziwienie...malo tego, po zmyciu gdy wlosy teraz dosychaja nie mam uczucia sciagniecia ani swedzenia.
takze zostane z nia chyba dluzej, bo a10 juz mi sie znudzilo i jest ton ciemniejsze.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 20:46   #238
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laleczki
ja juz w domu, mam nadzieje ze tesknilyscie
Super
Obyś szybko wróciła do zdrowia
Będę trzymać kciuki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 21:41   #239
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laleczki
ja juz w domu, mam nadzieje ze tesknilyscie
wlasnie zmylam wloski, pofarbowane cv12 mialam mega odrost ponad miesieczny, a ta farba poradzila sobie cudownie kolor jaki mi wyszedl to nie rozowy blond ani nawet fioletowy...tylko bardzo jasny sloneczno-chlodny perlowy. mam miejscami srebrzyste pasemka.

farba w ogole mnie nie piekla i tu wielkie zdziwienie...malo tego, po zmyciu gdy wlosy teraz dosychaja nie mam uczucia sciagniecia ani swedzenia.
takze zostane z nia chyba dluzej, bo a10 juz mi sie znudzilo i jest ton ciemniejsze.
opowiadaj co u Ciebie
pewnie pięknie Ci wyszło
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 21:49   #240
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej laleczki
ja juz w domu, mam nadzieje ze tesknilyscie
wlasnie zmylam wloski, pofarbowane cv12 mialam mega odrost ponad miesieczny, a ta farba poradzila sobie cudownie kolor jaki mi wyszedl to nie rozowy blond ani nawet fioletowy...tylko bardzo jasny sloneczno-chlodny perlowy. mam miejscami srebrzyste pasemka.

farba w ogole mnie nie piekla i tu wielkie zdziwienie...malo tego, po zmyciu gdy wlosy teraz dosychaja nie mam uczucia sciagniecia ani swedzenia.
takze zostane z nia chyba dluzej, bo a10 juz mi sie znudzilo i jest ton ciemniejsze.
Pokaz pokaz włoski i fajnie ze jestes
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.