Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-23, 21:09   #3001
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Snow
LAdy się nie liczy ona by brąz położyła, a wyszłoby biało!

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No też fakt

To moze po prostu skompletuje sobie sama zestaw właśnie u Dobrej Rady albo Jaapee ewentualnie. Chociaz chyba u Dobrej Rady bym wolała bo zaufana...
Zaraz sobie spróbuje podliczyc ile by mi wyszło
najlepiej zrób tak jak Ci Bunny radzi
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:10   #3002
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Agatka
zła odpowiedź
jak tam w ogóle zderzaki się sprawują?
Poki co krzywe Jeden miesien zaczal sie rozluźnica, drugi trzyma i cyce krzywe. Ale spokojnie, ukladaja sie do 6 mcy, daje im pol roku a potem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:10   #3003
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiem właśnie, też tak słyszałam
Głównie sie nastawialam na ten zestaw u Dobrej Rady albo pojedynczo skompletować.
No i tez jestem swiadoma tego że żele moga byc kiepskie ale zostanie mi cała reszta tych wszystkich pierdół, no ale moge sie mylić. Dlatego pytam
Ogólnie chciałabym sie zmieścić tak w 300 zł na początek bo jednak bede sie dopiero uczyć.
Takie rzeczy jak cążki, patyczki czy oliwke do skórek to mam, ale reszty brak
Wiecie ja tylko w teorii wiem co jest potrzebne a na pewno ktoś kto sie tym dluzej zajmuje wie co można sobie odpuscic, czego nie brać itd. Dlatego pytam

Nove - jaapee też na allegro sprzedają Tak samo allepaznokcie - o tej firmie słyszałam bo dziewczyny ode mnie maja pare rzeczy od nich i są zadowolone, ale z tego co widze jeśli chodzi o żele to nie bardzo...
Ale nad tymi z Sunny Nails sie tez zastanawiałam.
Wiec moze wlasnie te od Dobrej Rady albo Jaapee?
co odpuscic
- bezsensowne patyczki- dla mnie to nimi moge poprzyklejac ozdobki albo w nosie pogrzebac bo skor nie odsune za chiny ludowe a jak juz przyjda pazury-ogryzki to panie zmiluj sie...
- cazki- po co?
-removery do skor
-zele kolorowe- drogo wychodzi, malo chetnych a jak zmieszac brokat metalik z zelem jednofaz to masz nieskonczonosc kolorow po 3zl za brokat- a jeden brokat za 3zl starczy mi na jakies min 5 osob.
-plyny do sciagania zeli- nie sciagna zel sie spilowuje!
-gilotyny- szybko sie tepia, i lepsze pole manewru normalnymi cazkami do paznokci tzn obcinaczka

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yhmy,ale popatrz,że te żele mają pojemność 5 albo maxymalnie 15 ml, na długo Ci to nie starczy
teraz tak z głowy nie pamiętam,ale na pewno będziesz potrzebowała żeli, pilników, bloków polerujących, tipsów, primera, lampy, gilotyny, kleju do tipsów,pędzelka,clenaera no i czegoś do ściągania tipsów acetonu albo innego płynu
na 15 to ona popracuje spokojnie miesiac czy dwa.
niech od razu uczy sie oszczednego nakladania masy i budowania pedzlem a nie pilnikiem spilowujac pozniej buly z pazurow
nie ma co brac od razu wielkich pojemnosci- ja 30ml to biore tylko jednofazowke a tak same 15 zawsze bo mi sie terminuja czasem...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:12   #3004
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
czeko szczerze to j bym ci w ogole zestawy odradzala a jak juz to ten od dobrej rady- na allepaznokcie ciagle ktos narzeka

jakby tak kupowac na sztuki od dr to co ci na start niezbedne:

-lampa- moze byc ta z zestawu 105zl
-waciki 7,49
-pedzelek! polecam rozm 4 syntetyk- ok 10zl
-cleaner- ja polecam wziac od razu wiekszy 500ml premium bez zapachu- jest taniej za 15zl chyba bo tego ci pojdzie- na dezynfekcje rak, na przemywanie masy, stolika- a on jest dosc mocny i uniwersalny.
-zele polecam wziac po 15ml na razie- na pewno jednofazowke, maskeda i bialy- polecam ultra white. czyli byloby 25+25+30zl
- jesli planujesz robic tez na formie to trzeba gesty zel superbuilder bo jednofazowka na formie nie zrobisz bedzie ci splywac i wkurzac... moze byc tez 15ml- zeby bylo tylko na szkielet a potem budujesz pozostalymi zelami 25zl
-formy lub tipsy- ok 10zl
-klej-jesli tipsy
-primer max ok 13zl
-szczoteczka do pylu ok 5zl
-pilniki starcza ci 100/180 banany i proste nie wiem ile tam chcesz ich miec... na jedna osobe ja mam 2 pilniki ale uzywam je wielorazowo, albo biore elipsy i sa drozsze za szt ok 3.30zl ale wtedy mam jeden na osobe.
-blok polerski ok 2szt po 2zl=4zl
- kopytko metalowe- patyczki odradzam bo ci sie bedzie masa zapowietrzac- patyczkiem nigdy tak nie odsuniesz skor a kopytko masz na lata za ok 20zl
-ozdobki

wyszlo mi 294zl plus ozdobki i to jest absolutne minimum na ok miesiac wprawki, potem trzeba ci bedzie zele uzupelniac.
to ci wystarczy na jakies 10-15 osob.
oczywiscie bialy i rozowy masked starcza ci na mnoostwo osob, ale jednofazowki bedzie braklo.
w przyplywie gotowki mozna dokupic jeszcze glossa- ale zeby byl uniwersalny- to trzeba by kupic taki za 40zl a nie za 25- bo tamten nie nada sie do zelowania pazn naturalnych- a drozszy jest uniwersalny i blyszczy od wykonania do zrobienia odnowy
Ok w takim razie skompletuje sobie wtedy osobno zestaw Dziekuje ci bardzo
Narazie na formie sobie odpuszcze, z czasem dokupie, kopytko mam, pilniki też z 3-4 w domu mam na zajecia wiec z 4 dokupie. Później jak dojde do wprawy to kupie więcej, ale narazie to bede cwiczyc głównie na mamie, cioci, itd

Boze swira kompletnego dostaje bo juz sie ciesze ze w koncu zaczne cokolwiek robic, i nawet jak mi nie bedzie szło to sie nie poddam, o
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:12   #3005
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Kurde bo ta Wella Koleston jedna tubka na 2 razy mi pewnie starczy, tak?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:12   #3006
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

lecę poczytać książkę

dobranoc i do jutra
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:14   #3007
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kurde bo ta Wella Koleston jedna tubka na 2 razy mi pewnie starczy, tak?
Wella koleston- 60ml (+60ml oxy lub +120ml oxy przy odcieniach special blond)
Wellaton- 40ml (+80ml oxy)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 21:15   #3008
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Czeko
tez sie tak okropnie na początku jarałam...a potem zaczęłam piłować.. xD
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:16   #3009
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aż tak nie zareagowały, ale oczy nieco wytrzeszczyły i pytały czy ciężko zmyć

ja mogłam umrzeć od c10 bo miałam naprawdę mnóstwo strupów na łbie od nich

też jestem ciekawa jak mi wyjdzie, będę miała stresa podczas farbowania jak nigdy

jak wczoraj w kinie zareklamowali coś takiego to ja się kolegi pytałam czy to taki duży telefon

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------


z 10 minut zastanawiałam się czy brać 12/0 czy 12/1, patrzyłam na próbniku to kolory niemal identyczne, tylko 12/1 leeeciuuuutko połyskiwał popiołkiem, więc wzięłam jego, żeby przykrył rudzielca po Londzie
mnie też o to pytały ale wcale nie trudno zmyć olej z włosów ja z tym problemu nie mam
"troszkę" za duże na telefon
prawie nie różnią się 12/0 i 12/1 ale ja już tyle razy pisałam nie wiem czemu moje włosy jak farba jest z tych popielatych odcieni to chwytają bardzo popiel jak już pisałam może tu akurat zmienił się skład dlatego inaczej teraz wychodzi tak delikatniej ten popiołek niż kiedyś ale urazy pozostają na całe życie więc ja z dala od popieli na szczęście 12/0 wychodzi mi równie jasno więc trzymać się będę jej
czekam na Twoje foty po 12/1
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:16   #3010
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Buahhot
Łohohoh to mi na sto lat starczy chyba
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:16   #3011
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wpadlam tylko na sekunde zeby wam powiedziec ze kupilismy wkoncu tego jacka russella
piesek jest kochany ma prawie 4ms wiec nie takie malenstwo juz narazie wystraszony jest musi sie oswoic z nowym otoczeniem
jutro wrzuce jakas fotke
dobranoc
to czekamy na jutrzejszą sesje psiaka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 21:17   #3012
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
co odpuscic
- bezsensowne patyczki- dla mnie to nimi moge poprzyklejac ozdobki albo w nosie pogrzebac bo skor nie odsune za chiny ludowe a jak juz przyjda pazury-ogryzki to panie zmiluj sie...
- cazki- po co?
-removery do skor
-zele kolorowe- drogo wychodzi, malo chetnych a jak zmieszac brokat metalik z zelem jednofaz to masz nieskonczonosc kolorow po 3zl za brokat- a jeden brokat za 3zl starczy mi na jakies min 5 osob.
-plyny do sciagania zeli- nie sciagna zel sie spilowuje!
-gilotyny- szybko sie tepia, i lepsze pole manewru normalnymi cazkami do paznokci tzn obcinaczka

Ja sie uczyłam odsuwać patyczkami, bo niby kopytko fee I powiem w ten sposób - jak sie robi biologiczny manicure i sie tylko tą pełzającą skórke odsuwa za pomocą płynu to jest ok, ładnie idzie patyczkiem. Ale tak normalnie kopytko jest o wiele lepsze.
Cążki mam, obcinaczke mam, takie do obcinania paznokci do stóp wielkie cęgi mam nawet
Z tym płynem też tak własnie myślałam, że przecież żel sie spiłowuje... no ok tipsy sie odkleja ale przecież tips jest pod żelem to i tak sie nie odklei.
A powiedz mi, skórki jak zmiękczasz? Skoro bez płynu? Tradycyjnie miseczka z wodą czy bez zmiękczania odsuwasz?

Pazury ogryzki to jest o matko... tragedia. A najbardziej to mnie szlag trafił jak sie z manicurem meczylam 2 godziny zeby wszystko ladnie spiłowac, powycinac i co? na nast. dzien obżarte
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:19   #3013
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jak kiedyś tam przeczytasz to daj znać, muszę coś skonsultować z osobą która będzie po przeczytaniu bo strasznie mnie nurtuje jedna kwestia nooo i nie rozumiem zamiaru za bardzo



ciepło na fotkach wygląda ale równiutko fakt



mojego noszę w torebce i też mam kolory w końcuuu czarny duży to w sumie Tż przejął, choć na tym dużym lapku lepiej mi aukcje wsytawiać czy coś na blogu pisać, generalnie zdj obrabiać



mój Tż o tym marzy ale ostatecznie kupuję mu tablet pod choinkę miał być ebook ale ceny powalają a tablet bardziej uniwersalny i film można obejrzeć, muzyki słuchać, różne formaty obsługuje



dokładnie wcale nie wychodzi siwo super jest



ale fajnie pamiętam jaką ja miałam radochę jak moja Monka taka malutka była czekamy na fotki
racja na większym lepiej takie rzeczy jak aukcje itp. itd.
ja nie znam się dobrze na takich rzeczach u mnie zawsze wizualnie co mi podoba się a sprawami technicznymi zajmuje się tata albo zajmował się śp. Tż
na pewno zmienili skład nie kuś mnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:20   #3014
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Poki co krzywe Jeden miesien zaczal sie rozluźnica, drugi trzyma i cyce krzywe. Ale spokojnie, ukladaja sie do 6 mcy, daje im pol roku a potem
To jeszcze troszkę i nam pokażesz
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:21   #3015
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Położyłam się na chwilę i spałam 3 godziny

Asia ładne Ci wyszło, może zaczniesz farbować Joanną?
ile Ty masz tych farb w domu

Caskada oo to super czekamy na fotki psiaka
ja to samo miałam się zdrzemnąć tylko u mnie wyszło 5 godzin
ale to dlatego że w nocy nie spałam

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo Kiedyś codziennie jakieś domówki nawet, różnie bywało, ale teraz to juz mnie jakos tak nie kreci. Od czasu do czasu sobie pojde

O myslalam ze jasniejsze masz

No widać ze jest równiej

Ja myslalam nad takim małym, ale nie wiem, wiem ze mi sie znudzi od razu :P Wole cos porzadnego...
Ale nie no z tym drugim laptopem to żart Predzej sobie jakiś telefon z wifi i dużym wyswietlaczem w miare sprawie


No tak... nawet w wyborze farby jestem masochistką


Bunny czy jeśli znalazłabyś chwilke czasu pomogłabyś mi w wyborze zestawu do żeli? Robiłam dzisiaj wstępne rozeznanie no i waham sie między kilkoma Oczywiście jeśli bedziesz miała czas
idąc takim myśleniem to nie powinnam nic kupować bo mi wszystko szybko się nudzi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:21   #3016
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok w takim razie skompletuje sobie wtedy osobno zestaw Dziekuje ci bardzo
Narazie na formie sobie odpuszcze, z czasem dokupie, kopytko mam, pilniki też z 3-4 w domu mam na zajecia wiec z 4 dokupie. Później jak dojde do wprawy to kupie więcej, ale narazie to bede cwiczyc głównie na mamie, cioci, itd

Boze swira kompletnego dostaje bo juz sie ciesze ze w koncu zaczne cokolwiek robic, i nawet jak mi nie bedzie szło to sie nie poddam, o
generalnie to ja gdybym mogla cofnac czas to nigdy bym nie robila na tipsie bo to beznadzieja
od razu bym sie rzucila na formy- sa lepsze, bardziej niezawodne, trzymaja na mur- jak sis upadla na pazura beczka z piwem to nic nie puscilo ale paluch spuchl jak bania pamietam jak kleła wtedy ze jakby miala na tipsie to by odstrzelil ale by tak nie bolalo
a przy tipsach jak klej sie zestarzeje albo jest lewy to myslisz ze to ty cos zle robisz ze odpada a to ten cham klej- raz w zyciu tak mialam ze w ciagu mca sis odpadly wszystkie pazury i myslalysmy co sie stalo i potem zaczailam ns razem ze mi klej do pazura nie łapie wcale takze jeden klej uzywasz max 3 mce i do kosza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:23   #3017
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Czekotubka
Coś mi świta,że Bunny często polecała tą dobrą radę;d

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Snow
to chyba póki co zdecyduje się na Wellę.
A jeszcze żadna z was 12/0 chyba nie używała, nie?
ja robiłam

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
mada faka źle olej spłukałam i są nadal tłuste WWRRR

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Snow
LAdy się nie liczy ona by brąz położyła, a wyszłoby biało!

ale w sumie ziarnko prawdy w tym jest
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:23   #3018
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja to samo miałam się zdrzemnąć tylko u mnie wyszło 5 godzin
ale to dlatego że w nocy nie spałam

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------



idąc takim myśleniem to nie powinnam nic kupować bo mi wszystko szybko się nudzi
Nie no wiesz, jak mam wydać 1500 zł na laptopa który mi sie znudzi po miesiącu bo nie bede mogła wszystkiego co chce na nim robić, to wole dopłacić 500 i robic wszystko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:24   #3019
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
w takim razie nie, nikt
od dziś mówcie mi NIKT

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja robilam kiedys po dekolorze tym 12/0.
Ja zdecydowanie wole koleston, wellaton zolty mi wychodzil.
a farbowałaś już? czym Ty ostatnio robiłaś? bo nie pamiętam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 21:24   #3020
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Jeszcze przypomnijcie mi, obojętna jest firma oxydantu?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:25   #3021
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
generalnie to ja gdybym mogla cofnac czas to nigdy bym nie robila na tipsie bo to beznadzieja
od razu bym sie rzucila na formy- sa lepsze, bardziej niezawodne, trzymaja na mur- jak sis upadla na pazura beczka z piwem to nic nie puscilo ale paluch spuchl jak bania pamietam jak kleła wtedy ze jakby miala na tipsie to by odstrzelil ale by tak nie bolalo
a przy tipsach jak klej sie zestarzeje albo jest lewy to myslisz ze to ty cos zle robisz ze odpada a to ten cham klej- raz w zyciu tak mialam ze w ciagu mca sis odpadly wszystkie pazury i myslalysmy co sie stalo i potem zaczailam ns razem ze mi klej do pazura nie łapie wcale takze jeden klej uzywasz max 3 mce i do kosza.
Ja sie form troche boje bo pamietam jak mi ciocia robiła akryle, to była masakra Od tamtej pory jak słysze formy to mi sie robi kuku
Ogólnie na początek myślałam właśnie żeby na tipsie, albo na naturalkach, bo ja i tak długich mieć nie moge, bo wtedy łatwiej bedzie mi nad kształtem pracować. Ale może sie myle
A własnie, taki normalny żel też sie nada na naturalki czy silikonowy tylko ?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Jeszcze przypomnijcie mi, obojętna jest firma oxydantu?
tak
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:27   #3022
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kurde bo ta Wella Koleston jedna tubka na 2 razy mi pewnie starczy, tak?
na dwa razy Ci spokojnie wystarczy
a tak apropo mam połowe tej 12/1 i juz jej raczej nie użyję więc jakbyś chciała wypróbować to mogę Ci ją podesłać
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:29   #3023
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no wiesz, jak mam wydać 1500 zł na laptopa który mi sie znudzi po miesiącu bo nie bede mogła wszystkiego co chce na nim robić, to wole dopłacić 500 i robic wszystko
ale o co chodzi
czy ja mówiłam coś na temat kupowania za 1500 ? dołóż 500
zresztą w tej cenie dobry laptop
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:31   #3024
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sie uczyłam odsuwać patyczkami, bo niby kopytko fee I powiem w ten sposób - jak sie robi biologiczny manicure i sie tylko tą pełzającą skórke odsuwa za pomocą płynu to jest ok, ładnie idzie patyczkiem. Ale tak normalnie kopytko jest o wiele lepsze.
Cążki mam, obcinaczke mam, takie do obcinania paznokci do stóp wielkie cęgi mam nawet
Z tym płynem też tak własnie myślałam, że przecież żel sie spiłowuje... no ok tipsy sie odkleja ale przecież tips jest pod żelem to i tak sie nie odklei.
A powiedz mi, skórki jak zmiękczasz? Skoro bez płynu? Tradycyjnie miseczka z wodą czy bez zmiękczania odsuwasz?

Pazury ogryzki to jest o matko... tragedia. A najbardziej to mnie szlag trafił jak sie z manicurem meczylam 2 godziny zeby wszystko ladnie spiłowac, powycinac i co? na nast. dzien obżarte
jesli przed przedluzeniem zrobisz klientce manicure albo polozysz na skorki plyn typu remover to masz 90-100% ze ci pazury odleza juz podczas opracowywania
klientce nie wolno miec tego dnia kremu na rekach, oliwki na pazurach ani nic tlustego- jak przychodzi prosisz by umyla raczki mydlem w lazience i tyle.
dezynfekujesz lapki, odsuwasz skorki na sucho kopytkiem- jedna strona odsuwasz, druga je odskubujesz- one ladnie sie wykrusza jakby a to co zostaje to mocno odsuwasz najbardziej jak sie da i zostawiasz.
matowisz plytke pilnikiem, odpylasz, przemywasz wacikiem z cleanerem. primer z 4-5min az wyschnie i lecisz z zelem.
jesli tipsy to przed primerem je kleisz na zmatowione i dopiero primer tylko na czesc naturalna- na tipsa nie bo peknie.
jesli klientce wielce skorki przeszkadzaja to mozesz wyciac po skonczeniu pazurow- tylko wtedy bedzie juz narzekala ze jej odrost 2mm widac- bo normalnie zostawiasz 1mm od skor zeby zel sie nie zlał a jak jej skory wytniesz do zera to zrobi sie odrost.
bez skor- przy wycietych wczesniej jest ryzyko ze primer ja moze poparzyc- i bedzie piec i bolec...

nie mialam tak by ogryzaczka mi zjadla moja robote
byly tak wniebowziete ze mialy lzy w oczach- bo nie myslaly ze moga miec takie piekne dlonie i wracaly do mnie na uzupelnienie z idealnymi... w moim wypadku przedluzenie skutkowalo i nie ogryzaly wtedy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:32   #3025
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
na dwa razy Ci spokojnie wystarczy
a tak apropo mam połowe tej 12/1 i juz jej raczej nie użyję więc jakbyś chciała wypróbować to mogę Ci ją podesłać
Doceniam dobre serduszko
Ale czaję się na 12/89, bo rzygam już popielami,dosłownie
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:33   #3026
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jesli przed przedluzeniem zrobisz klientce manicure albo polozysz na skorki plyn typu remover to masz 90-100% ze ci pazury odleza juz podczas opracowywania
klientce nie wolno miec tego dnia kremu na rekach, oliwki na pazurach ani nic tlustego- jak przychodzi prosisz by umyla raczki mydlem w lazience i tyle.
dezynfekujesz lapki, odsuwasz skorki na sucho kopytkiem- jedna strona odsuwasz, druga je odskubujesz- one ladnie sie wykrusza jakby a to co zostaje to mocno odsuwasz najbardziej jak sie da i zostawiasz.
matowisz plytke pilnikiem, odpylasz, przemywasz wacikiem z cleanerem. primer z 4-5min az wyschnie i lecisz z zelem.
jesli tipsy to przed primerem je kleisz na zmatowione i dopiero primer tylko na czesc naturalna- na tipsa nie bo peknie.
jesli klientce wielce skorki przeszkadzaja to mozesz wyciac po skonczeniu pazurow- tylko wtedy bedzie juz narzekala ze jej odrost 2mm widac- bo normalnie zostawiasz 1mm od skor zeby zel sie nie zlał a jak jej skory wytniesz do zera to zrobi sie odrost.
bez skor- przy wycietych wczesniej jest ryzyko ze primer ja moze poparzyc- i bedzie piec i bolec...

nie mialam tak by ogryzaczka mi zjadla moja robote
byly tak wniebowziete ze mialy lzy w oczach- bo nie myslaly ze moga miec takie piekne dlonie i wracaly do mnie na uzupelnienie z idealnymi... w moim wypadku przedluzenie skutkowalo i nie ogryzaly wtedy
a ja matowie bloczkiem nie można?

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Doceniam dobre serduszko
Ale czaję się na 12/89, bo rzygam już popielami,dosłownie
znam to uczucie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:34   #3027
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
To jeszcze troszkę i nam pokażesz


Mam nowe zdjecia w albumie, krzywuski jak nie wiem

Lady
Wella Koleston 12/1.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-10-23 o 21:36
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:35   #3028
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale o co chodzi
czy ja mówiłam coś na temat kupowania za 1500 ? dołóż 500
zresztą w tej cenie dobry laptop
Nie no chodziło mi o to że kupiłabym sobie takiego małego netbooka,nawet miałam upatrzonego Asusa,całkiem całkiem wlasnie mniej wiecej 1500 zł ( ja moge brac na firme wiec taniej mam), który mi sie znudzi po miesiacu pewnie To wole dopłacic. A za 2 tys spokojnie mozna teraz kupić coś dobrego, ostatnio własnie szukaliśmy dla koleżanki i TŻ znalazł za 2 tys takiego który jego spokojnie przebija parametrami a on 2 lata temu dał sporo wiecej za swojego. Ale i tak zeby kupic to bym musiala swojego sprzedac i jeszcze dolozyc sporo

To tak apropo tego ze idąc tym tokiem myślenia to bys nic nie kupowała bo sie wszystko szybko nudzi Ale moze cos zle zrozumiałam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:35   #3029
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja sie form troche boje bo pamietam jak mi ciocia robiła akryle, to była masakra Od tamtej pory jak słysze formy to mi sie robi kuku
Ogólnie na początek myślałam właśnie żeby na tipsie, albo na naturalkach, bo ja i tak długich mieć nie moge, bo wtedy łatwiej bedzie mi nad kształtem pracować. Ale może sie myle
A własnie, taki normalny żel też sie nada na naturalki czy silikonowy tylko ?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------



tak
na tipsie nigdy do konca nie bedziesz zadowolona z efektu...
zawsze wyda ci sie ze sa szerokie chocbys boki przepilowala
to rob na naturalach lepiej juz.
jednofazowka nada sie na naturale o ile nie sa mega miekkie.
no i bedziesz musiala sie nauczyc zabezpieczac brzegi bo inaczej ci odlezie jak lakier- troszke ci to zajmie mi zajelo na 2 sety i sie nauczylam sama
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-23, 21:39   #3030
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Doceniam dobre serduszko
Ale czaję się na 12/89, bo rzygam już popielami,dosłownie
acha no to trudno chociaż u mnie to on wogóle nic a nic z popielu nie miał
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.