Nasz stosunek do nagości - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-19, 18:18   #1681
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Padlo:
A to ja to odebrałam jako "mnie obrzydza", a nie generalizujący zwrot o obrzydliwości nagości.

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ale czlowiek otwierajacy kurierowi drzwi nie wychodzi swiecic biustem na klatke tylko pozostaje w progu wlasnego mieszkania
Stojąc w drzwiach nago wystawiasz się na widok publiczny i może Cię nago zobaczyć sąsiadka mieszkająca piętro wyżej, która nic od Ciebie nie chcąc idzie sobie do domu.
Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
A kto tu pisal o wychodzeniu nago na klatke schodowa, cos przeoczylam?
Tak, padł przykład nagiego sąsiada przychodzącego po cukier.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 18:18   #1682
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Bez przesady, obrzydliwe nawet może być gadanie na wizażu, w tym moje. Dla każdego co innego jest obrzydliwe, czy obrzydza.

Ale to tylko w mojej głowie siedzi, nikogo palcami nie pokazuje, po prostu patrzę na co innego i tyle.

Cieszę się, że są ludzie co ich nie obrzydza
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 18:20   #1683
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Stojąc w drzwiach nago wystawiasz się na widok publiczny i może Cię nago zobaczyć sąsiadka mieszkająca piętro wyżej, która nic od Ciebie nie chcąc idzie sobie do domu.
A stojac w oknie sasiad z bloku obok. Tu juz nie wspominam np. o domach z ogrodkiem, czy do ogrodka mozna wychodzic nago.
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Tak, padł przykład nagiego sąsiada przychodzącego po cukier.
A tak, zapomnialam, fakt.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 18:24   #1684
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Nasz stosunek do nagości

groszek, ok, odnosilas sie do mojego posta o obrzydzeniu nagoscia, dlatego tak to zrozumialam, ale juz sie wyjasnilo

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Nie mam ochoty oglądać to nie oznacza, że uważam to za obrzydliwe.
Nie wiedziałam, że "nie podoba mi się" = "obrzydliwe". Wizaż kształci.
Chodzilo mi o groszka, swoj i Twoj post zacytowalam, zeby dac kontekst do czego groszek sie odnosila

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Stojąc w drzwiach nago wystawiasz się na widok publiczny i może Cię nago zobaczyć sąsiadka mieszkająca piętro wyżej, która nic od Ciebie nie chcąc idzie sobie do domu.
Ja wiem, ze dyskutujemy teraz troche abstrakcyjnie, ale tak wlasciwie to patrzac w moja strone zaglada do mojego mieszkania
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 08:28   #1685
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o groszka, swoj i Twoj post zacytowalam, zeby dac kontekst do czego groszek sie odnosila
Aha, ok, to źle zrozumiałam
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 13:18   #1686
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
groszek, ok, odnosilas sie do mojego posta o obrzydzeniu nagoscia, dlatego tak to zrozumialam, ale juz sie wyjasnilo



Chodzilo mi o groszka, swoj i Twoj post zacytowalam, zeby dac kontekst do czego groszek sie odnosila



Ja wiem, ze dyskutujemy teraz troche abstrakcyjnie, ale tak wlasciwie to patrzac w moja strone zaglada do mojego mieszkania
Był tu kiedyś temat o dzieciach i ktoś napisał że go małe dzieci obrzydzają, to w takim razie jak najbardziej może kogoś obrzydzać nagi człowiek w różnym kontekście i jest to normalne.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 13:30   #1687
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Był tu kiedyś temat o dzieciach i ktoś napisał że go małe dzieci obrzydzają, to w takim razie jak najbardziej może kogoś obrzydzać nagi człowiek w różnym kontekście i jest to normalne.
No wtedy nie napisałeś, że to naturalne, co więcej uznałeś to za wypalenie emocjonalne. Rozumiem, że zmieniłeś zdanie?
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-22, 20:04   #1688
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Był tu kiedyś temat o dzieciach i ktoś napisał że go małe dzieci obrzydzają, to w takim razie jak najbardziej może kogoś obrzydzać nagi człowiek w różnym kontekście i jest to normalne.

Może to nie te same osoby?


Wizaż to nie jest jakaś sztuczna inteligencja wrzucająca nasze posty kontra ty, jest tu mnóstwo ludzi z różnymi poglądami.


Mnie małe dzieci obrzydzają. I każdego może obrzydzać coś innego, nagie ciało również.


Różnica polega na tym, że ja pozwalam dzieciom chodzić na ulicy i nie przeżywam, że w markecie sprzedają ser, a mnie obrzydza. Odchodzę na inną alejkę, odwracam wzrok i idę dalej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-22, 20:15   #1689
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Ta dyskusja zmierza w niewlasciwa strone.
Chyba po prostu nie da sie przekonac kogos , kto ewidentnie jest zamkniety na nowe doswiadczenia tego typu i ma wyrobione zdanie " od - do". Ma do tego prawo.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2019-06-22 o 20:20
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 07:04   #1690
Monica_Bellucci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Apropo wszechobecnej nagości, o której wspominał Matrix: w Wielkiej Brytanii, na kanale Chanell 4 jest emitowany program pt. ,,Naked attraction'', w którym wszyscy uczestnicy występują nago. Celem każdego odcinka jest połączenie dwóch osób w parę i wysłanie ich na randkę. Cała selekcja kandydatów opiera się tylko i wyłącznie na podstawie oceny ich nagich ciał (!). Co ciekawe, w programie pojawiają się również osoby niepełnosprawne, po amputacjach kończyn oraz homoseksualne.



Program wzbudził mnóstwo kontrowersji. Po emisji pierwszego odcinka, w internecie wybuchła burza. Wielu oburzonych i zniesmaczonych widzów wysyłało do władz telewizji maile i listy w celu usunięcia show z anteny, argumentując, że ludzie są traktowani jak kawałek mięsa w sklepie. Twórcy programu odpowiedzieli, że nie chcieli nikogo gorszyć, tylko zwrócić uwagę na to, jak dużą rolę odgrywa budowa ciała człowieka podczas uwodzenia i łączenia się ludzi w pary.



Natomiast w Polsce, na kanale TLC można było zobaczyć program reality show pt. ,,

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Apropo wszechobecnej nagości, o której wspominał Matrix: w Wielkiej Brytanii, na kanale Chanell 4 jest emitowany program pt. ,,Naked attraction'', w którym wszyscy uczestnicy występują zupełnie nago. Celem każdego odcinka jest połączenie dwóch osób w parę i wysłanie ich na randkę. Cała selekcja kandydatów opiera się tylko i wyłącznie na podstawie oceny ich nagich ciał (!). Co ciekawe, w programie pojawiają się również osoby niepełnosprawne, po amputacjach kończyn oraz homoseksualne.



Program wzbudził mnóstwo kontrowersji. Po emisji pierwszego odcinka, w internecie zawrzało. Wielu oburzonych i zniesmaczonych widzów wysyłało do władz telewizji maile i listy, w celu usunięcia show z anteny, argumentując, że ludzie są traktowani jak kawałek mięsa w sklepie. Twórcy programu odpowiedzieli, że nie chcieli nikogo gorszyć, tylko zwrócić uwagę na to, jak dużą rolę odgrywa budowa ciała człowieka podczas procesu uwodzenia i łączenia się ludzi w pary.



Natomiast w Polsce, na kanałach Puls i TLC można było zobaczyć programy reality show pt. ,,Dating Naked'' (,,Nagie randki'') i ,,Adam sucht Eva'' (,,Adam szuka Ewy''). Tym razem uczestnicy również występowali zupełnie nago, ale w przeciwieństwie do ,,Naked attraction'', rozmawiali ze sobą, flirtowali i wykonywali wspólnie różne zadania, a miejscem akcji była tropikalna wyspa.



Co sądzicie o takich programach? Osobiście uważam, że są żałosne, a ich uczestnicy nie mają poczucia wstydu lub mają nierówno pod sufitem, skoro nie przejmują się tym, że każda osoba oglądajaca telewizję, może ich zobaczyć bez ubrania...
Monica_Bellucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 07:15   #1691
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość

Co sądzicie o takich programach? Osobiście uważam, że są żałosne, a ich uczestnicy nie mają poczucia wstydu lub mają nierówno pod sufitem, skoro nie przejmują się tym, że każda osoba oglądajaca telewizję, może ich zobaczyć bez ubrania...
Wszystkie reality show są dla mnie tak samo słabe i nie rozróżniam czy tu chodzi o zakochanych rolników, dużego brata czy wyspę nagich ludzi.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 07:43   #1692
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Co sądzicie o takich programach? Osobiście uważam, że są żałosne, a ich uczestnicy nie mają poczucia wstydu lub mają nierówno pod sufitem, skoro nie przejmują się tym, że każda osoba oglądajaca telewizję, może ich zobaczyć bez ubrania...
Ani mnie grzeją, ani ziębią jak większość programów tego formatu.
Póki nikt nie zmusza uczestników do udziału to nie widzę nic kontrowersyjnego.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 09:24   #1693
Monica_Bellucci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Leany ok, ale problem pojawia się wtedy, gdy taką ,,Randkę w ciemno na golasa'' zobaczy ''przypadkiem'' jakiś dzieciak, który nudzi się podczas wakacji...Moim zdaniem te programy są patologiczne, bo żerują na najniższych ludzkich instynktach (nagość, seks, wulgarny język itp.). Są dowodem na to, że świat schodzi na psy.
Monica_Bellucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 09:40   #1694
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Leany ok, ale problem pojawia się wtedy, gdy taką ,,Randkę w ciemno na golasa'' zobaczy ''przypadkiem'' jakiś dzieciak, który nudzi się podczas wakacji...Moim zdaniem te programy są patologiczne, bo żerują na najniższych ludzkich instynktach (nagość, seks, wulgarny język itp.). Są dowodem na to, że świat schodzi na psy.
Niestety nie wszyscy mają tego świadomość.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 09:42   #1695
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Leany ok, ale problem pojawia się wtedy, gdy taką ,,Randkę w ciemno na golasa'' zobaczy ''przypadkiem'' jakiś dzieciak, który nudzi się podczas wakacji...Moim zdaniem te programy są patologiczne, bo żerują na najniższych ludzkich instynktach (nagość, seks, wulgarny język itp.). Są dowodem na to, że świat schodzi na psy.
A te programy przypadkiem nie lecą w późnych godzinach wieczornych? Raczej nie spotkałam się w środku dnia z takimi.

BTW nie wydaje mi się, że świat schodzi na psy. Trzeba sobie uświadomić, że jesteśmy nadzwyczaj rozwiniętymi małpami, nie jakimś mitycznym, duchowym tworem. Dla większości ludzi jakieś wyższe wartości humanistyczne to totalna abstrakcja, ale zawsze tak było i raczej już będzie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 10:01   #1696
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86929073]A te programy przypadkiem nie lecą w późnych godzinach wieczornych? Raczej nie spotkałam się w środku dnia z takimi.

BTW nie wydaje mi się, że świat schodzi na psy. Trzeba sobie uświadomić, że jesteśmy nadzwyczaj rozwiniętymi małpami, nie jakimś mitycznym, duchowym tworem. Dla większości ludzi jakieś wyższe wartości humanistyczne to totalna abstrakcja, ale zawsze tak było i raczej już będzie. [/QUOTE]

Chodzi o sam przekaz co raz więcej takich durnych programów tworzą no ale skoro ktoś to ogląda...
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 10:03   #1697
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Leany ok, ale problem pojawia się wtedy, gdy taką ,,Randkę w ciemno na golasa'' zobaczy ''przypadkiem'' jakiś dzieciak, który nudzi się podczas wakacji...
No właśnie, co się stanie, jak taki dzieciak zobaczy nagich ludzi?
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 10:06   #1698
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Chodzi o sam przekaz co raz więcej takich durnych programów tworzą no ale skoro ktoś to ogląda...
Witamy w biologii.

Pobudowaliśmy miasta, mamy Internet, umiemy czytać i pisać, ale zdarzyło się to tak niedawno w perspektywie tego, ile potrzebuje ewolucja, żeby coś realnie zmienić, że mamy mózg małpy z drzewa, jeśli chodzi o tendencje, potrzeby i procesy myślowe.

I nie, w mistycznym kiedyś nie było lepiej. Tylko nie było mediów, żeby się swoimi mądrosciami podzielić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 10:09   #1699
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Witamy w biologii.

Pobudowaliśmy miasta, mamy Internet, umiemy czytać i pisać, ale zdarzyło się to tak niedawno w perspektywie tego, ile potrzebuje ewolucja, żeby coś realnie zmienić, że mamy mózg małpy z drzewa, jeśli chodzi o tendencje, potrzeby i procesy myślowe.

I nie, w mistycznym kiedyś nie było lepiej. Tylko nie było mediów, żeby się swoimi mądrosciami podzielić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale co to ma do rzeczy?
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-23, 10:11   #1700
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Ale co to ma do rzeczy?
Że społeczeństwo nie "schodzi na psy", tylko na małpy. I nie "schodzi" bo wcale wyżej nigdy nie weszliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 10:11   #1701
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Wszystkie reality show są dla mnie tak samo słabe i nie rozróżniam czy tu chodzi o zakochanych rolników, dużego brata czy wyspę nagich ludzi.
Bo to wszystko jest bardzo sztuczne, stworzone tylko pod publikę mające na celu ją przyciągnąć i wykreowanie nie do końca prawdziwej rzeczywistości.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 10:29   #1702
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Bo to wszystko jest bardzo sztuczne, stworzone tylko pod publikę mające na celu ją przyciągnąć i wykreowanie nie do końca prawdziwej rzeczywistości.

Popyt kształtuje podaż.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 12:10   #1703
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Bo to wszystko jest bardzo sztuczne, stworzone tylko pod publikę mające na celu ją przyciągnąć i wykreowanie nie do końca prawdziwej rzeczywistości.
Co jest sztuczne? To, że dobieramy się w pary wiedzeni pociągiem seksualnym i atrakcyjnością? To jest akurat czysta natura i biologia.
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-23, 14:52   #1704
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;86929509]Co jest sztuczne? To, że dobieramy się w pary wiedzeni pociągiem seksualnym i atrakcyjnością? To jest akurat czysta natura i biologia.[/QUOTE]

Chodzi mi o samą idee programu.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 09:29   #1705
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Leany ok, ale problem pojawia się wtedy, gdy taką ,,Randkę w ciemno na golasa'' zobaczy ''przypadkiem'' jakiś dzieciak, który nudzi się podczas wakacji...Moim zdaniem te programy są patologiczne, bo żerują na najniższych ludzkich instynktach (nagość, seks, wulgarny język itp.). Są dowodem na to, że świat schodzi na psy.
Nie lubie reality show, bo zwyczajnie mnie nudza i obojetne czy ludzie sa w nich ubrani czy nie. Natomiast sugerowanie, ze nagosc (rzecz najbardziej naturalna, bo rodzimy sie nadzy) i seks (bez ktorego nasz gatunek by nie przetrwal) to "najnizsze ludzkie instynkty" uwazam za patologie.
Cytat:
Napisane przez Caudofemoralis Pokaż wiadomość
No właśnie, co się stanie, jak taki dzieciak zobaczy nagich ludzi?
No wlasnie. Pytanie pozostalo bez odpowiedzi.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 11:50   #1706
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Nie lubie reality show, bo zwyczajnie mnie nudza i obojetne czy ludzie sa w nich ubrani czy nie. Natomiast sugerowanie, ze nagosc (rzecz najbardziej naturalna, bo rodzimy sie nadzy) i seks (bez ktorego nasz gatunek by nie przetrwal) to "najnizsze ludzkie instynkty" uwazam za patologie. No wlasnie. Pytanie pozostalo bez odpowiedzi.
Czemu za patologie niektórzy tak to pojmują, przecież sama masz że tak to ujmę luźna podejście do takich spraw.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 15:11   #1707
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Był tu kiedyś temat o dzieciach i ktoś napisał że go małe dzieci obrzydzają, to w takim razie jak najbardziej może kogoś obrzydzać nagi człowiek w różnym kontekście i jest to normalne.
To ja byłam. Wtedy uznałeś, że to normalne nie jest, zmieniłeś zdanie?
Dodam, że "bobasy", są dla mnie obrzydliwe bardziej od nagich dorosłych, bo dorośli nie ślinią się przeważnie, nie krzyczą, nie plują, nie sikają i nie srają pod siebie, nie brudzą się namiętnie, nie mają lepkich palców. Sama, będąc nago na plaży też tego wszystkiego nie robię.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-06-24 o 15:15
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 15:13   #1708
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
To ja byłam. Wtedy uznałeś, że to normalne nie jest, zmieniłeś zdanie?
Wiesz na pewno jest to mało spotykane aczkolwiek jeśli ty tak napisałaś i się uważa że to ok no to nie wiem czemu tutaj się ktoś dziwi że kogoś obrzydza nagość.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 15:28   #1709
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Wiesz na pewno jest to mało spotykane aczkolwiek jeśli ty tak napisałaś i się uważa że to ok no to nie wiem czemu tutaj się ktoś dziwi że kogoś obrzydza nagość.
Bo mariamalaria i ja uważamy, że obrzydzenie to tylko emocja jak każda inna i jest ok.

A patiasym nie podoba się mówienie, że xyz kogos obrzydza w stosunku do ludzkiego ciała.

Widzisz? Kluczem do zrozumienia jest fakt, że to są różni użytkownicy, a nie Wizaż kontra Matrix.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-24, 15:46   #1710
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Nasz stosunek do nagości

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo mariamalaria i ja uważamy, że obrzydzenie to tylko emocja jak każda inna i jest ok.

A patiasym nie podoba się mówienie, że xyz kogos obrzydza w stosunku do ludzkiego ciała.

Widzisz? Kluczem do zrozumienia jest fakt, że to są różni użytkownicy, a nie Wizaż kontra Matrix.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obrzydzenie ciałem człowieka to też emocja nie widzę zupełnie różnicy.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-05 08:15:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.