Samotne w ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-13, 14:15   #1
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126

Samotne w ciąży


Dzień dobry,
spodziewam się dziecka i jestem sama (z wyboru ojca dziecka, nie własnego). Szukam przyszłych mam w podobnej sytuacji abyśmy mogły wspierać się choćby dobrym słowem w tych wyjątkowych dla wszystkich kobiet miesiącach oczekiwania.
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 08:15   #2
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Powinnam się cieszyć, że nikt nie jest w tak trudnej sytuacji jak ja
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 09:54   #3
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Samotne w ciąży

Oj wiele jest takich kobiet
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 14:58   #4
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Oj wiele jest takich kobiet
Ale widocznie nie wchodzą na forum i wsparcia szukają gdzie indziej
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 15:01   #5
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Samotne w ciąży

Czesc, ja jestem w innej sytuacji (na moje szczescie), ale weszlam w ten watek przez przypadek i chcialabym zyczyc Ci powodzenia i opamietania sie tego faceta!!!!
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 18:25   #6
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Samotne w ciąży

nie jestem w ciąży.
Ale weszłam na ten wątek i 3mam kciuki żeby Ci się poukładało.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 20:02   #7
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Samotne w ciąży

rowniez trzymam kciuki, na pewno dasz radę!
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 08:59   #8
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Czesc, ja jestem w innej sytuacji (na moje szczescie), ale weszlam w ten watek przez przypadek i chcialabym zyczyc Ci powodzenia i opamietania sie tego faceta!!!!
Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
nie jestem w ciąży.
Ale weszłam na ten wątek i 3mam kciuki żeby Ci się poukładało.
Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
rowniez trzymam kciuki, na pewno dasz radę!
Dziękuję Wam dziewczyny bardzo! Powiem Wam, że minęło już 2 tygodnie od czasu "występu tatusia", a ja wciąż całymi dniami ryczę.
Czuję, ze straciłam kontrolę nad moim życiem i nie wiem kompletnie jak się odnaleźć w tej sytuacji bo spadła na mnie jak grom z jasnego nieba
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:49   #9
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez S0phie Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny bardzo! Powiem Wam, że minęło już 2 tygodnie od czasu "występu tatusia", a ja wciąż całymi dniami ryczę.
Czuję, ze straciłam kontrolę nad moim życiem i nie wiem kompletnie jak się odnaleźć w tej sytuacji bo spadła na mnie jak grom z jasnego nieba
Facet zostawił Cię z jednym dzieckiem i drugim w drodze. Jesteś młoda, znajdziesz jeszcze kogoś kto jest Ciebie wart i będziesz mogła z nim założyć prawdziwa rodzine. Nie wiem jaki macie status, ale do sadu po alimenty na pewno bym sie jak najszybciej wybrała. Taki dupek nie jest wart żadnej Twojej łzy. Głowa do góry. Czasem lepiej byc samemu niż z byle jakimi portkami
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:53   #10
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Samotne w ciąży

Ps. Zbieraj wszystkie paragonu, notuj wydatki jakie ponosisz w związku z dziećmi. Przyda Ci sie to
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 06:59   #11
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Dziękuje za pocieszenie Gingerbre, ale na chwile obecna mimo tego jak bardzo skrzywdził mnie ten typ to nie widze świata poza nim
Wiem ze moje zaślepienie jest porażające, ale nie wyobrażam sobie póki co zycia bez Niego
Cały czas sie łudzę ze sie opamięta...
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 07:28   #12
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez S0phie Pokaż wiadomość
Dziękuje za pocieszenie Gingerbre, ale na chwile obecna mimo tego jak bardzo skrzywdził mnie ten typ to nie widze świata poza nim
Wiem ze moje zaślepienie jest porażające, ale nie wyobrażam sobie póki co zycia bez Niego
Cały czas sie łudzę ze sie opamięta...
I naprawdę chciałabyś byc z kimś kto potraktował Cię jak śmiecia? Musisz byc silna dla siebie i swoich dzieci i zadbać o ich przyszłość.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 07:34   #13
Bonku
Wtajemniczenie
 
Avatar Bonku
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 701
Dot.: Samotne w ciąży

wspolczuję Ci bardzo... na kiedy termin? dołącz do klubu mamusiek z danego miesiąca bedzie Ci łatwiej powiedział dlaczego odchodzi? nie rusza go zdjęcie usg i fakt ze bedzie ojcem? powiem Ci ze naprawde nie jest warty Twoich łez bo nawet jesli wroci zycie z osobą która potrafiła tak potraktować matkę swojego dziecka nie będzie kolorowe... jak Twoja rodzina wspierają Cię mieszkasz z rodzicami? ile masz lat? wszystko się poukłada lepiej samej ale w spokoju niz z jakims dupkiem ktory ciagle by Cie olewał..
Bonku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 07:50   #14
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Samotne w ciąży

Musisz rownież wiedzieć, ze uczciwi, kochający, szczerzy i wrażliwi mężczyźni to nie yeti Naprawdę sa tacy. Nie pakuj sie w związek z osoba, która Cię nie szanuje i dla której jesteś śmieciem. Masz jedno życie, jedno długie życie i warto poczekać i poszukać kogoś sensownego.
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:18   #15
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Musisz rownież wiedzieć, ze uczciwi, kochający, szczerzy i wrażliwi mężczyźni to nie yeti Naprawdę sa tacy. Nie pakuj sie w związek z osoba, która Cię nie szanuje i dla której jesteś śmieciem. Masz jedno życie, jedno długie życie i warto poczekać i poszukać kogoś sensownego.
Bardzo dobrze mówisz! Myślę, że autorka wątku powinna wziąć sobie tą radę mocno do serca. Nie można kochać kogoś, kto w ten sposób traktuje człowieka, nawet jeśli się opamięta to prędzej czy później spieprzy Cy życie Sophie. Głowa do góry i walcz o siebie właśnie ze względu dla dzieci! Powodzenia życzę, bądź silna i nie daj się zwieść jego maślanym oczom kiedy na kolanach przyjdzie przepraszać.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:29   #16
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze mówisz! Myślę, że autorka wątku powinna wziąć sobie tą radę mocno do serca. Nie można kochać kogoś, kto w ten sposób traktuje człowieka, nawet jeśli się opamięta to prędzej czy później spieprzy Cy życie Sophie. Głowa do góry i walcz o siebie właśnie ze względu dla dzieci! Powodzenia życzę, bądź silna i nie daj się zwieść jego maślanym oczom kiedy na kolanach przyjdzie przepraszać.
A pewnie przyjdzie jak mu tamta podziękuję albo przestanie im się układać. Bo lepszy rydz niż nic
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:01   #17
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
I naprawdę chciałabyś byc z kimś kto potraktował Cię jak śmiecia? Musisz byc silna dla siebie i swoich dzieci i zadbać o ich przyszłość.
Milosc mnie zaślepia wiem, ale serce chyba pożarło mi mózg

Cytat:
Napisane przez Bonku Pokaż wiadomość
wspolczuję Ci bardzo... na kiedy termin? dołącz do klubu mamusiek z danego miesiąca bedzie Ci łatwiej powiedział dlaczego odchodzi? nie rusza go zdjęcie usg i fakt ze bedzie ojcem? powiem Ci ze naprawde nie jest warty Twoich łez bo nawet jesli wroci zycie z osobą która potrafiła tak potraktować matkę swojego dziecka nie będzie kolorowe... jak Twoja rodzina wspierają Cię mieszkasz z rodzicami? ile masz lat? wszystko się poukłada lepiej samej ale w spokoju niz z jakims dupkiem ktory ciagle by Cie olewał..
Termin mam na 6 czerwca. Jestem juz w grupie mamuś czerwcowych a tego człowieka nic nie rusza... Jest obojętny i znudzony. Powiedział ze ma dość marnowania czasu ze mną, ze on potrzebuje wolności a nie ciągłych ograniczeń. Potrzebuje adrenaliny i bądźcie a nie stabilizacji i nudy. Nie wejdzie drugi raz w to szambo - o terapii nie chce słyszeć i na sama myśl o mnie ma odruch odrzucający.
Poza tym spotkał super ekscytująca 21latke z jakiej podkrakowskiej wioski. Bedą mieli związek na odległość co bardzo jest mu na rękę, bo bedzie mógł korzystać z zycia.
Mam 27 lat i on tez. Wiem ze całe życie przede mną, ale cieżko jest mi uwierzyć ze bedzie jeszcze kiedyś normalnie
Boje sie strasznie wpływu braku ojca w wychowaniu dzieci w stosunku do ich psychik i skutków rzutujących na całe ich życie

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Musisz rownież wiedzieć, ze uczciwi, kochający, szczerzy i wrażliwi mężczyźni to nie yeti Naprawdę sa tacy. Nie pakuj sie w związek z osoba, która Cię nie szanuje i dla której jesteś śmieciem. Masz jedno życie, jedno długie życie i warto poczekać i poszukać kogoś sensownego.
Jestem wpatrzona jak w obrazek w tego dupka. Zawsze go idealizowalam i miałam za ideał ehhh... Dałabym sobie rękę za niego uciąć - cóż teraz byłabym bez ręki.

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
A pewnie przyjdzie jak mu tamta podziękuję albo przestanie im się układać. Bo lepszy rydz niż nic
Nie sadze. On wyglada na bardzo zdecydowanego i pewnego swojej decyzji. Starsze dziecko tez go jakoś nigdy nie ruszało, wiec nie sadze zeby to cokolwiek zmieniło... No moze poza tym ze bedzie jeszcze bardziej mnie unikał, no pierwsze 3 miesiąca zycia córki wspominamy oboje jak koszmar.
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:43   #18
gingerbre
Zakorzenienie
 
Avatar gingerbre
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 361
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez S0phie Pokaż wiadomość
Jestem wpatrzona jak w obrazek w tego dupka. Zawsze go idealizowalam i miałam za ideał ehhh... Dałabym sobie rękę za niego uciąć - cóż teraz byłabym bez ręki.
Na pewno potrzebujesz czasu, żeby wszystko sobie poukładać. Mam nadzieje, że masz tam obok jakieś bliskie osoby, którym możesz się zwierzyć, wypłakać, wykrzyczeć, co Ci leży na sercu. Takie, które postawią Cię do pionu, kiedy będzie trzeba I takie, które pomogą Ci myśleć racjonalnie. W takiej sytuacji to najważniejsze, żeby zapewnić sobie i dzieciom bezpieczną przyszłość -> alimenty. Tak jak pisałam, jesteś jeszcze bardzo młoda. Na tym jednym dupku świat się nie kończy, naprawdę
__________________
"Terapeuta powiedział mi, że sposobem na prawdziwy wewnętrzny spokój jest kończenie tego, co się zaczęło.
Jak na razie skończyłem dwie paczki M&M’sów i czekoladowe ciasto.
Od razu czuję się lepiej."
gingerbre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 17:56   #19
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez S0phie Pokaż wiadomość
Milosc mnie zaślepia wiem, ale serce chyba pożarło mi mózg







Termin mam na 6 czerwca. Jestem juz w grupie mamuś czerwcowych a tego człowieka nic nie rusza... Jest obojętny i znudzony. Powiedział ze ma dość marnowania czasu ze mną, ze on potrzebuje wolności a nie ciągłych ograniczeń. Potrzebuje adrenaliny i bądźcie a nie stabilizacji i nudy. Nie wejdzie drugi raz w to szambo - o terapii nie chce słyszeć i na sama myśl o mnie ma odruch odrzucający.

Poza tym spotkał super ekscytująca 21latke z jakiej podkrakowskiej wioski. Bedą mieli związek na odległość co bardzo jest mu na rękę, bo bedzie mógł korzystać z zycia.

Mam 27 lat i on tez. Wiem ze całe życie przede mną, ale cieżko jest mi uwierzyć ze bedzie jeszcze kiedyś normalnie

Boje sie strasznie wpływu braku ojca w wychowaniu dzieci w stosunku do ich psychik i skutków rzutujących na całe ich życie







Jestem wpatrzona jak w obrazek w tego dupka. Zawsze go idealizowalam i miałam za ideał ehhh... Dałabym sobie rękę za niego uciąć - cóż teraz byłabym bez ręki.







Nie sadze. On wyglada na bardzo zdecydowanego i pewnego swojej decyzji. Starsze dziecko tez go jakoś nigdy nie ruszało, wiec nie sadze zeby to cokolwiek zmieniło... No moze poza tym ze bedzie jeszcze bardziej mnie unikał, no pierwsze 3 miesiąca zycia córki wspominamy oboje jak koszmar.

Brak mi słów na tego chłopa
Bardzo mi przykro, ze jakakolwiek kobietę takie cos spotkało. Ale karma wraca, spokojnie moja droga.

Jestes MŁODZIUTKA, ja wiem, ze bedzie ciezko, ale to jest do zrobienia. Możesz dac swoim dzieciom wspaniały dom, a napewno znajdzie sie tez kiedys ktos odpowiedzialny i dobry kto zagości w Twoim sercu. I Twoich dzieci.

Wiem, ze serce Ci mowi inaczej, ale dla mnie, Wizazanki "z boku", wiesz, osoby trzeciej to i dobrze ze k***s poszedł w tany, lepiej to niz marnować sobie z takim całe zycie, a tak to zrobisz to z kims odpowiednim. A póki co dbaj o siebie i maluchów
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 08:28   #20
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Samotne w ciąży

Kochana - piszesz że boisz się wpływu braku ojca na dzieciaki - jestem z rozbitej rodziny i jako dorosła osoba,niedługo też mama najbardziej dziękuję rodzicom za to że się rozeszli!! Jeśli przestanie mi się układać z ojcem mojego dziecka napewno nie będę trzymać tego związku dla dziecka, ze względu na dziecko. Dla dziecka ważniejszy jest spokój w domu,stabilizacja i Twój uśmiech niż życie z ojcem który wprowadza nerwową atmosferę.
Napewno będzie Ci ciężko, będą trudne momenty ale jeśli chodzi o dzieci to tak chyba będzie lepiej...A ojca dzieci pociągnij chociaż do odpowiedzialności finansowej jeśli na nic innego go nie stać.
Trzymam za Ciebie kciuki, gdybyś chciała porozmawiać czy coś to pisz!
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 08:34   #21
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez gingerbre Pokaż wiadomość
Ps. Zbieraj wszystkie paragonu, notuj wydatki jakie ponosisz w związku z dziećmi. Przyda Ci sie to
Faktury imienne bierz, paragon nie jest żadnym dowodem w sprawie bo każdy mógł kupić coś dla siebie a paragon Ci oddać
Trzymam kciuki żeby Ci się poukładało
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 17:45   #22
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Samotne w ciąży

witaj
2 lata temu byłam w takiej samej sytuacji, służę wsparciem i pomocą, pisz na PW . I głowa do góry - najważniejsze, że nosisz w sobie CUD!
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 15:33   #23
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Samotne w ciąży

Hej, ja może i nie jestem, nie byłąm samotna mamą w ciąży ale zostałam nia 6 miesięcy po urodzeniu córeczki, z własnego wyboru. Z perspektywy czasu myślę że lepiej było by mi gdybym już w ciąży sama została.
Może to zabrzmi nieco dziwnie ale po tym co przeszłam to moje odczucie. Myślę że to że teraz jestes sama zahartuje cię i to nieźle. Gdybym ja była tak zahartowana i niezapatrzona w męża jak w obrazek, ale człowiek jest głupi jak kocha W ciąży i poźniej będziesz bardziej zdecydowana i będziesz wiedziła że masz liczyć na siebie a nie na niego, bo potem tylko rozczarowanie jedno za drugim.
Także życze ci wytrwałości, może życie się odmieni, mam taką nadzieję, niedługo dzidziuś przyjdzie na świat i bedziesz mamą, najlepszą mama jaka może się się mu trafić
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 19:11   #24
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Dziękuje Wam za słowa wsparcia

Odrobine mi lepiej, chociaż wciaz w pełni nie doszłam do siebie.

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Hej, ja może i nie jestem, nie byłąm samotna mamą w ciąży ale zostałam nia 6 miesięcy po urodzeniu córeczki, z własnego wyboru. Z perspektywy czasu myślę że lepiej było by mi gdybym już w ciąży sama została.
Może to zabrzmi nieco dziwnie ale po tym co przeszłam to moje odczucie. Myślę że to że teraz jestes sama zahartuje cię i to nieźle. Gdybym ja była tak zahartowana i niezapatrzona w męża jak w obrazek, ale człowiek jest głupi jak kocha W ciąży i poźniej będziesz bardziej zdecydowana i będziesz wiedziła że masz liczyć na siebie a nie na niego, bo potem tylko rozczarowanie jedno za drugim.
Także życze ci wytrwałości, może życie się odmieni, mam taką nadzieję, niedługo dzidziuś przyjdzie na świat i bedziesz mamą, najlepszą mama jaka może się się mu trafić
Takich słów mi teraz potrzeba
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 19:19   #25
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez S0phie Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam za słowa wsparcia

Odrobine mi lepiej, chociaż wciaz w pełni nie doszłam do siebie.



Takich słów mi teraz potrzeba
Potrzebujesz czasu i później bedzie lepiej, rożnie moze być ,moze i twój partner bedzie chcial wrócić,ale teraz pytanie czy ty bedziesz go nadal chciala. Pamietaj o tym ze z orawnego punktu widzenia ma placic alimenty na dzieci i uczestniczy w kosztach ciazy przez polowe,wiec zbieraj tez paragony za leki itd.
Jestes silna i poradzisz sobie bardzo dobrze 😉
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 19:34   #26
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Potrzebujesz czasu i później bedzie lepiej, rożnie moze być ,moze i twój partner bedzie chcial wrócić,ale teraz pytanie czy ty bedziesz go nadal chciala. Pamietaj o tym ze z orawnego punktu widzenia ma placic alimenty na dzieci i uczestniczy w kosztach ciazy przez polowe,wiec zbieraj tez paragony za leki itd.
Jestes silna i poradzisz sobie bardzo dobrze 😉
Jestem po prawie, a prace magisterska pisałam z władzy rodzicielskiej wiec cos o tym wiem.
Bardzo jest mi cieżko, ale sądzę że już teraz bym go nie przyjęła. Zostałam tak upokorzona, a nasze dzieci potraktował jak nic nieznaczące przeszkody, które stoją na drodze do jego szczęścia... Z resztą nigdy już bym nie potrafiła mu zaufać ale i tak nie ma co gdybać, bo on pewnie nigdy nie pożałuje swojej decyzji - jest zbyt wielkim egoistą żeby nawet jeśli kiedykolwiek by to poczuł mógł przyznać sie do błędu. Ale moze to i lepiej Nie bede miała chociaż dylematów co byłoby lepsze dla dzieci
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 21:23   #27
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez S0phie Pokaż wiadomość
Jestem po prawie, a prace magisterska pisałam z władzy rodzicielskiej wiec cos o tym wiem.
Bardzo jest mi cieżko, ale sądzę że już teraz bym go nie przyjęła. Zostałam tak upokorzona, a nasze dzieci potraktował jak nic nieznaczące przeszkody, które stoją na drodze do jego szczęścia... Z resztą nigdy już bym nie potrafiła mu zaufać ale i tak nie ma co gdybać, bo on pewnie nigdy nie pożałuje swojej decyzji - jest zbyt wielkim egoistą żeby nawet jeśli kiedykolwiek by to poczuł mógł przyznać sie do błędu. Ale moze to i lepiej Nie bede miała chociaż dylematów co byłoby lepsze dla dzieci
Wiec pozostaje cieszyc sie ciąża,dzieckiem i życiem,i powolu jakos wszystko sie ułoży.😎
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 22:20   #28
S0phie
Raczkowanie
 
Avatar S0phie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 126
Dot.: Samotne w ciąży

Cytat:
Napisane przez 89Beatka Pokaż wiadomość
Wiec pozostaje cieszyc sie ciąża,dzieckiem i życiem,i powolu jakos wszystko sie ułoży.😎

Ciagle to sobie powtarzam
S0phie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:38   #29
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: Samotne w ciąży

Sophie,
ja też jestem samotna w ciąży, tyle, że akurat z własnego wyboru. Kilka dni zanim się dowiedziałam o ciąży, zerwałam z tym facetem. Z facetem, którego nie kocham, którego nigdy nie kochałam, z którym nigdy się nie rozumiałam, z którym nie mam o czym rozmawiać. Nie jest mi łatwo, to nie była łatwa decyzja, otoczenie mnie krytykuje. A ja wewnętrznie czuję, że nie potrafię inaczej, nie mogę się przełamać
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 20:38:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.