D逝gi zwi您ek i kryzys z powodu zauroczenia.. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, zwi您ki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-02-07, 13:31   #1
Plaamkaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Exclamation

D逝gi zwi您ek i kryzys z powodu zauroczenia..

Witam Was kochani,
Potrzebuje pomocy poniewa nie radz sobie ze swoimi my郵ami.
Jestem w ponad 5 letnim zwi您ku mamy swoje problemy ale kochamy si i nigdy nie my郵a豉m 瞠 stan w takiej sytuacji w jakiej jestem teraz.
G堯wnym problemem w naszym zwiazku jest brak intymno軼i troch przez nadmiar obowi您k闚 i prace a troch te 瞠 wzgl康 na brak poci庵u, stracili鄉y po膨danie.. Tak jest ju od ponad 2 czy 3 lat. Nikt z nas nigdy odwa積ie nie wypowiedzia tego g這郾o wi璚 w pewnym stopniu obydwoje udajemy 瞠 to co normalnego..

Teraz przejde do sedna.. W pracy jest pewien ch這pak do kt鏎ego czu豉m co od kiedy go pozna豉m 3 lata temu. Od zawsze flirtowalismy ale niewinnie bardziej na stopie przyjacielskiej.
Tydzie temu byli鄉y razem ze znajomymi na imprezie gdzie flirt poszed troszk za daleko.. Nic si mi璠zy nami fizycznego nie wydarzy這 ale wymienilismy si wsp鏊nymi odczuciami wzgl璠em siebie.. Trzymalismy si za r璚e jak nikt nie patrzy i wymienilismy pe軟e nami皻no軼i spojrzenia...

Wie 瞠 mam narzeczonego wie 瞠 mamy problemy bo przez 3 lata byli鄉y przyjaci馧mi ale narobi mi ba豉gan w g這wie bo zacz窸am si zastanawia nad swoim zwi您kiem....

Tu ju nie chodzi o niego jako faceta 瞠 chce z nim by ale o to 瞠 przypomnia mi o uczuciu kt鏎ego wzgl璠em mojego partnera nie czu豉m od d逝giego czasu.. Chemia miedzy nami by豉 ale znik豉...

Powiedzcie mi co ja mam zrobi czy mam si spotka z koleg i sprawdzi czy to by tylko alkohol... Czy zostawi to gdzie si sko鎍zylo... Czy porozmawia z narzeczonym...
Troch mnie postawila ta sytuacja na pograniczu dr鏬 bo jeste鄉y w czasie przeprowadzki do innego miasta dali鄉y ju wypowiedzenia w pracach i poszukujemy mieszkania w nowym mie軼ie i nie wiem czy powinnam rzuci wszystko I wyjecha.. czy mo瞠 zrobi przerw z narzeczonym i mie chwil na przemy郵enie i popracowanie nad zwi您kiem...
Plaamkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 13:49   #2
IgnisDivine
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 124
Dot.: D逝gi zwi您ek i kryzys z powodu zauroczenia..

Moim zdaniem ma這 m康re jest zostawiac narzeczonego. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 zmiana otoczenia bardzo pomaga. Je郵i i dla Ciebie i dla narzeczonego miasto, do kt鏎ego planujecie przeprowadzk jest zupe軟ie obce i nikogo tam nie znacie to macie du瞠 szans na zbli瞠nie si do siebie.

Pytanie czy chce Ci si odbudowa relacj z narzeczonym. Bo to wszystko mo積a je郵i si chce. No i oczywi軼ie je郵i on b璠zie chcia. Faktycznie jest tak, 瞠 z czasem po膨danie w zwi您ku zast瘼uj inne rzeczy, kt鏎e staj si wa積iejsze, takie jak poczucie bezpiecze騅twa czy stabilizacja.
B康 鈍iadoma tego, 瞠 z ka盥ym innym m篹czyzn po膨danie w ko鎍u, po czasie, i tak zejdzie na drugi plan.

Mo瞠sz oczywi軼ie te przespa si z koleg, ale nie jest powiedziane, 瞠 nie zjedz Ci wyrzuty sumienia, a to z kolei mo瞠 zaprzepa軼i Twoje narzecze騅two.

Wszystkie decyzje jakie podejmiesz s okej, ale musisz by 鈍iadoma ich konsekwencji.

Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 13:55   #3
mirabelka3690
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 496

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem ma這 m康re jest zostawiac narzeczonego. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 zmiana otoczenia bardzo pomaga. Je郵i i dla Ciebie i dla narzeczonego miasto, do kt鏎ego planujecie przeprowadzk jest zupe軟ie obce i nikogo tam nie znacie to macie du瞠 szans na zbli瞠nie si do siebie.

Pytanie czy chce Ci si odbudowa relacj z narzeczonym. Bo to wszystko mo積a je郵i si chce. No i oczywi軼ie je郵i on b璠zie chcia. Faktycznie jest tak, 瞠 z czasem po膨danie w zwi您ku zast瘼uj inne rzeczy, kt鏎e staj si wa積iejsze, takie jak poczucie bezpiecze騅twa czy stabilizacja.
B康 鈍iadoma tego, 瞠 z ka盥ym innym m篹czyzn po膨danie w ko鎍u, po czasie, i tak zejdzie na drugi plan.

Mo瞠sz oczywi軼ie te przespa si z koleg, ale nie jest powiedziane, 瞠 nie zjedz Ci wyrzuty sumienia, a to z kolei mo瞠 zaprzepa軼i Twoje narzecze騅two.

Wszystkie decyzje jakie podejmiesz s okej, ale musisz by 鈍iadoma ich konsekwencji.
Dok豉dnie tak
Na pocz徠ek porozmawiajcie z narzeczonym o swoich uczuciach. Otwarcie bez darcia kot闚. Cho熲y podczas kolacji. Otwarcie i bez owijania w bawe軟, o tym na czym stoicie, co si zmieni這 w ostatnim czasie. Szczerze i konkretnie. Mo瞠 si okaza, 瞠 macie nie po drodze i dalsze wsp鏊ne 篡cie nie ma sensu, a mo瞠 wyj嗆 na to 瞠 da si jeszcze popracowa nad zwi您kiem.
Zauroczy豉 si tym koleg bo widzisz w nim co czego nie masz w zwi您ku, ale to nie znaczy 瞠 masz od razu do niego lecie. Przepracuj spraw z narzeczonym p鏦i zrobisz dalsze kroki.
Stary 2018-02-07, 14:01   #4
arno22
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 771

Rutyna jest 鄉iertelnym zagro瞠niem dla ka盥ego zwi您ku..... My郵, 瞠 poczu豉 chemi do tego ch這paka, tak jak do swojego ch這paka na pocz徠ku waszego zwi您ku. Mo瞠 wystarczy tylko wr鏂i do pocz徠k闚..... zaaran穎wa sytuacj kt鏎a b璠zie odmienna od waszej codziennej rutyny, co co podniesie ci郾ienie....... miejsce, ubi鏎, odrobina wina, kolacja.... Podejmowanie pr鏏y wej軼ia w g喚bsz relacj z koleg z pracy aby sprawdzi czy to by豉 wina alkoholu mo瞠 doprowadzi do ko鎍a waszego zwi您ku, Odradzam bo to niem康ry pomys.
arno22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 14:02   #5
d8406cbc41b85de55a0d38a64f92804fd11ac48b_5d8014041861a
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10

Zastan闚 si porz康nie nad tym wszystkim. Skoro jeste軼ie obecnie na takim etapie 篡cia, w kt鏎ym planujecie 郵ub, przeprowadzk, zmian pracy - czyli po prostu wywracacie swoje dotychczasowe 篡cia do g鏎y nogami to mo瞠 gdzie w 鈔odku Ciebie tkwi jaki strach, panika zwi您ana z tym wszystkim. Te negatywne uczucia mo瞠sz ukierunkowywa w stron romansu, 瞠by sprawdzi czy rzeczywi軼ie post瘼ujesz tak jak powinna trzymaj帷 si swojego planu na 篡cie, czy jednak istnieje dla Ciebie gdzie jeszcze lepszy scenariusz, bardziej spektakularna mi這嗆, ciekawsze 篡cie pe軟e emocji i pasji, kt鏎a w Twoim obecnym zwi您ku ju zagin窸a. Zastan闚 si co by這 pierwsze - czy najpierw w Waszym zwi您ku zabrak這 napi璚ia seksualnego i emocjonalnego, a potem zauroczy Ci kolega z pracy, czy odwrotnie - po poznaniu go Tw鎩 zwi您ek zacz掖 si wypala. Sama zdecydujesz co robi, ja jednak nie bra豉bym na Twoim miejscu tego 郵ubu. Skoro ju teraz, jako m這dzi ludzie przed 郵ubem macie problemy z wypaleniem, to nie s康z 瞠by po 郵ubie by這 lepiej. Moim zdaniem b璠zie coraz gorzej, bo jednak dopadn Was kredyty, pieluchy, proza codzienno軼i, kt鏎a jeszcze bardziej b璠zie zabija豉 nami皻no嗆. Poza tym je郵i ju teraz ci庵nie Ci do innych m篹czyzn, to moim zdaniem p騧niej b璠zie tylko gorzej. Decyzja o 郵ubie jest chyba najwa積iejsz w 篡ciu. Wybierasz t jedn, jedyn osob, spo鈔鏚 wszystkich na 鈍iecie, przy kt鏎ej chcesz si zestarze. Powinna by pewna tej decyzji w 100%. Nie my郵 o zadowalaniu innych, zastan闚 si czego Ty sama chcesz, bo nikt inny tylko Ty b璠ziesz musia豉 trwa w tym zwi您ku przez kilkadziesi徠 lat.
d8406cbc41b85de55a0d38a64f92804fd11ac48b_5d8014041861a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 14:24   #6
fralla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

Czy ja dobrze zrozumia豉m, 瞠 jeste軼ie ze sob 陰cznie pi耩 lat, ale od dw鏂h czy trzech si wam nie uk豉da? Czyli po這wa lub ponad po這wa zwi您ku by豉 ci庵ni皻a na "si喚, z przyzwyczajenia". Po膨danie raczej nie ginie po dw鏂h latach, chyba, 瞠 jest to jedyne co 陰czy partner闚. Mo瞠 warto przemy郵e.

Nie jestem fank ko鎍zenia d逝gich relacji z dnia na dzie, bez pr鏏y ratowania zwi您ku (oczywi軼ie tylko kiedy nie ma w nim 瘸dnej patologii) o tyle te nie widz sensu w tkwieniu w czym, co nie daje nikomu szcz窷cia. Tw鎩 opis mnie troch niepokoi, tak jakby od d逝窺zego czasu by marazm, praca i wsp馧lokatorstwo, a nie zwi您ek.

Kochasz swojego narzeczonego? Lubisz sp璠za z nim wolny czas? Czy kontynuujesz relacj, bo chcesz z nim sp璠zi reszt 篡cia, czy dlatego, 瞠 si ju przyzwyczai豉, boisz si zmian i samotno軼i?
fralla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 14:43   #7
GdyKochamy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 928

Zgadzam si tylko z poprzedniczk. Od 3 lat nie po膨dasz swojego ch這paka i si z nim zar璚zy豉? Chcesz si tak m璚zy ca貫 篡cie? Jak we幟iecie 郵ub to i tak w ko鎍u go zdradzisz.

I to nie jest "kryzys z powodu zauroczenia", ale "zauroczenie z powodu kryzysu".

Edytowane przez GdyKochamy
Czas edycji: 2018-02-07 o 14:45
GdyKochamy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 14:55   #8
I am Rock
lokalna gwiazda

Wiadomo軼i: 15 237

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Poka wiadomo嗆
Zgadzam si tylko z poprzedniczk. Od 3 lat nie po膨dasz swojego ch這paka i si z nim zar璚zy豉? Chcesz si tak m璚zy ca貫 篡cie? Jak we幟iecie 郵ub to i tak w ko鎍u go zdradzisz.

I to nie jest "kryzys z powodu zauroczenia", ale "zauroczenie z powodu kryzysu".
Trudno si nie zgodzi.
Ale mo瞠 autorka chce by nieszcz窷liwa przez reszt 篡cia. Kto jej zabroni.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 14:58   #9
Monika828282
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 731

Cytat:
Napisane przez I am Rock Poka wiadomo嗆
Trudno si nie zgodzi.
Ale mo瞠 autorka chce by nieszcz窷liwa przez reszt 篡cia. Kto jej zabroni.
No ale przecie to po膨danie podobno kiedy i tak zanika. Wi璚 co za r騜nica czy tu przed 郵ubem (bo mieli d逝gie narzecze雟two) czy 5 lat po 郵ubie
Monika828282 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 15:06   #10
I am Rock
lokalna gwiazda

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Poka wiadomo嗆
No ale przecie to po膨danie podobno kiedy i tak zanika. Wi璚 co za r騜nica czy tu przed 郵ubem (bo mieli d逝gie narzecze雟two) czy 5 lat po 郵ubie
Jestem wiele lat po 郵ubie i jako mi nie zanik這. Nie wyobra瘸m sobie innego m篹czyzny w moim 堯磬u.

U autorki by czas by stwierdzi, 瞠 w zwi您ku co nie halo i podj望 decyzj o rozstaniu, a nie par lat p騧niej zar璚za si, licz帷 na nie wiadomo co.
W tej chwili by mo瞠 uk豉da豚y sobie 篡cie z innym partnerem i by豉by szcz窷liwsza.
Stary 2018-02-07, 15:12   #11
Monika828282
Rozeznanie

Cytat:
Jestem wiele lat po 郵ubie i jako mi nie zanik這. Nie wyobra瘸m sobie innego m篹czyzny w moim 堯磬u.

U autorki by czas by stwierdzi, 瞠 w zwi您ku co nie halo i podj望 decyzj o rozstaniu, a nie par lat p騧niej zar璚za si, licz帷 na nie wiadomo co.
W tej chwili by mo瞠 uk豉da豚y sobie 篡cie z innym partnerem i by豉by szcz窷liwsza.
No tak, ale Tw鎩 m捫 okaza si tym trafionym dopiero za sz鏀tym (o ile pami皻am) razem?
Nie ka盥a kobieta ma na tyle cierpliwo軼i 瞠by tak d逝go szuka a poza tym jako nie wpaja si nam, 瞠 partner musi mocno nas kr璚i. Ten warunek (u wielu) jest gdzie tam w po這wie albo wr璚z na ko鎍u listy po膨danych (nomen omen) cech.

Apropos tego tematu, jaki czas temu czyta豉m artyku w豉郾ie o wypalaniu si nami皻no軼i w zwi您kach. Jeden seksuolog twierdzi, 瞠 on wr璚z nie wierzy w aseksualno嗆, wed逝g niego nie ma os鏏 aseksualnych, s tylko 幢e dobrane. A pod artyku貫m mn鏀two komentarzy kobiet twierdz帷ych, 瞠 np. uwa瘸造 si za ozi瑿貫 czy aseksualne przez 20 lat w ma鹵e雟twie a potem bach, nowy zwi您ek i nagle taka jedna z drug nie wychodz z partnerami z 堯磬a Tak wi璚 my郵, 瞠 jest co na rzeczy, bardzo du穎 takich "鈍iadectw" czyta豉m.

Edytowane przez Monika828282
Czas edycji: 2018-02-07 o 15:18
Stary 2018-02-07, 15:56   #12
I am Rock
lokalna gwiazda

Przebiera豉m w facetach niczym w ul璕a趾ach, jak to moja babcia m闚i豉. Ale si op豉ci這.
Stary 2018-02-07, 16:26   #13
Monika828282
Rozeznanie

Cytat:
Przebiera豉m w facetach niczym w ul璕a趾ach, jak to moja babcia m闚i豉. Ale si op豉ci這.
Jakie "czynno軼i" wystarczaj 瞠by sprawdzi, czy si kto nadaje czy nie? Poca逝nek wystarczy?
Stary 2018-02-07, 17:55   #14
Hultaj
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 23 358

Cytat:
No tak, ale Tw鎩 m捫 okaza si tym trafionym dopiero za sz鏀tym (o ile pami皻am) razem?
Nie ka盥a kobieta ma na tyle cierpliwo軼i 瞠by tak d逝go szuka a poza tym jako nie wpaja si nam, 瞠 partner musi mocno nas kr璚i. Ten warunek (u wielu) jest gdzie tam w po這wie albo wr璚z na ko鎍u listy po膨danych (nomen omen) cech.

Apropos tego tematu, jaki czas temu czyta豉m artyku w豉郾ie o wypalaniu si nami皻no軼i w zwi您kach. Jeden seksuolog twierdzi, 瞠 on wr璚z nie wierzy w aseksualno嗆, wed逝g niego nie ma os鏏 aseksualnych, s tylko 幢e dobrane. A pod artyku貫m mn鏀two komentarzy kobiet twierdz帷ych, 瞠 np. uwa瘸造 si za ozi瑿貫 czy aseksualne przez 20 lat w ma鹵e雟twie a potem bach, nowy zwi您ek i nagle taka jedna z drug nie wychodz z partnerami z 堯磬a Tak wi璚 my郵, 瞠 jest co na rzeczy, bardzo du穎 takich "鈍iadectw" czyta豉m.
tylko 瞠 jest 2018 rok, o seksie wiele i swobodnie si rozmawia, czy mo積a poczyta cho熲y artyku造 ; i nie jest on jaki ''brudny''

po co powiela jakie zbednie pruderyjne podej軼ie w stylu ''a bo nasze babki najcz窷ciej to co tam''.
鈍ietny przyk豉d - kobiety w niedobranych zwi您kach jako zach皻a do powielania schematu.

jeste autorko w zwi您ku z rozs康ku, paradne jest 瞠 od dawna siebie nie kr璚icie ale udajecie ze tematu nie ma.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-02-07 o 17:58
Hultaj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 18:03   #15
Skczat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 887

jesli zalezy Ci na zwiazku, porozmawiaj z narzeczonym i wspolnie postarajcie sie odbudowac intymnosc. Pomyslcie o terapii u seksuologa
Skczat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-07, 18:59   #16
I am Rock
lokalna gwiazda

Cytat:
Jakie "czynno軼i" wystarczaj 瞠by sprawdzi, czy si kto nadaje czy nie? Poca逝nek wystarczy?
Nie zaczyna豉m od ca這wania. Razu pewnego musn掖 palcami moj d這 i przepad豉m. Do tego czasu nie czu豉m nic, albo wr璚z niech耩, gdy jaki facet mnie dotyka, a tutaj dreszcz i emocje. Poza tym znali鄉y si towarzysko i przepada豉m za jego poczuciem humoru.
Stary 2018-02-08, 10:59   #17
Monika828282
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka wiadomo嗆
tylko 瞠 jest 2018 rok, o seksie wiele i swobodnie si rozmawia, czy mo積a poczyta cho熲y artyku造 ; i nie jest on jaki ''brudny''

po co powiela jakie zbednie pruderyjne podej軼ie w stylu ''a bo nasze babki najcz窷ciej to co tam''.
鈍ietny przyk豉d - kobiety w niedobranych zwi您kach jako zach皻a do powielania schematu.

jeste autorko w zwi您ku z rozs康ku, paradne jest 瞠 od dawna siebie nie kr璚icie ale udajecie ze tematu nie ma.
Wspomnia豉m o tych artyku豉ch i tych rzekomo ozi瑿造ch kobietach nie na zach皻 do powielania z貫go schematu tylko w豉郾ie na anty-zachet. Niestety wci捫 jest bardzo du穎 kobiet, kt鏎e s przekonane, 瞠 wa積e jest g堯wnie to, 瞠by kandydat do zwi您ku by dobry, opieku鎍zy, "zaradny" i bez na這g闚 a czy poci庵a czy nie to kwestia drugorz璠na.
Stary 2018-02-08, 11:05   #18
201803290936
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 43 660
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez fralla Poka wiadomo嗆
Czy ja dobrze zrozumia豉m, 瞠 jeste軼ie ze sob 陰cznie pi耩 lat, ale od dw鏂h czy trzech si wam nie uk豉da? Czyli po這wa lub ponad po這wa zwi您ku by豉 ci庵ni皻a na "si喚, z przyzwyczajenia". Po膨danie raczej nie ginie po dw鏂h latach, chyba, 瞠 jest to jedyne co 陰czy partner闚. Mo瞠 warto przemy郵e.

Nie jestem fank ko鎍zenia d逝gich relacji z dnia na dzie, bez pr鏏y ratowania zwi您ku (oczywi軼ie tylko kiedy nie ma w nim 瘸dnej patologii) o tyle te nie widz sensu w tkwieniu w czym, co nie daje nikomu szcz窷cia. Tw鎩 opis mnie troch niepokoi, tak jakby od d逝窺zego czasu by marazm, praca i wsp馧lokatorstwo, a nie zwi您ek.

Kochasz swojego narzeczonego? Lubisz sp璠za z nim wolny czas? Czy kontynuujesz relacj, bo chcesz z nim sp璠zi reszt 篡cia, czy dlatego, 瞠 si ju przyzwyczai豉, boisz si zmian i samotno軼i?
Dok豉dnie.

Sorry, je瞠li po 5 latach jest tak, to... na razie troch czarno to widz.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka wiadomo嗆

Do-k豉-dnie.
201803290936 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-08, 20:48   #19
felixindahouz
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 676

Cytat:
Napisane przez Plaamkaa Poka wiadomo嗆
ale narobi mi ba豉gan w g這wie bo zacz窸am si zastanawia nad swoim zwi您kiem....
Nie zwalaj winy na niego. To Ty jeste w zwi您ku a nie on i to Ty jeste tutaj przede wszystkim odpowiedzialna. On jest wolny i mo瞠 podbija do kogo chce, mo瞠 on w og鏊e nie wie jak wygl康a Wasza relacja, 瞠 to nie jest super powa積e - nie jest to istotne. Je瞠li dosz這 mi璠zy Wami do czegokolwiek to jest to 100% tylko i wy陰czenie Twoja wina bo Ty na to pozwoli豉. A to, 瞠 mia豉 do niego kiedy uczucia to osobna sprawa.

Kolejny w徠ek z serii, 瞠 osoba budzi si ze snu po paru latach. Powinna by豉 ju wcze郾iej ogarn望 sw鎩 zwi您ek z przyzwyczajenia
Stary 2018-02-08, 21:58   #20
GdyKochamy
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 928

Cytat:
Wspomnia豉m o tych artyku豉ch i tych rzekomo ozi瑿造ch kobietach nie na zach皻 do powielania z貫go schematu tylko w豉郾ie na anty-zachet. Niestety wci捫 jest bardzo du穎 kobiet, kt鏎e s przekonane, 瞠 wa積e jest g堯wnie to, 瞠by kandydat do zwi您ku by dobry, opieku鎍zy, "zaradny" i bez na這g闚 a czy poci庵a czy nie to kwestia drugorz璠na.
Nie wiem w jakim ty 鈍iecie 篡jesz. Jestem pewna, 瞠 wi瘯szo嗆 chce faceta, kt鏎y poci庵a.
Stary 2018-02-08, 23:18   #21
Szarlotka_z_cynamonem
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Doskonale Ci rozumiem. Jestem w bardzo podobnej sytuacji, cho ja nie zamierzam si w nic 豉dowa, chocia瘺y dlatego, 瞠 m鎩 domniemany adorator ma nierozwi您an sytuacj zwi您kow- 穎na, dziecko, rozw鏚... Problem le篡 w tym, 瞠 nie wiem, co by si sta這, gdyby zainteresowa si mn kto wolny, z kim pojawi豉by si ta nieszcz瘰na chemia.
Powiem Ci tak- nie mam poj璚ia, gdzie le篡 granica mi璠zy przyja幡i a mi這軼i, ale czytam te wszystkie opinie Wizazanek i jestem przera穎na, bo ja sobie dotychczas t逝maczy豉m, 瞠 w kilkuletnim zwi您ku po膨danie nie istnieje i tylko niedojrza貫 osoby spodziewaj si tych wszystkich emocji charakterystycznych dla raczkuj帷ych relacji. Przecie wiadomo, 瞠 nie da si 篡 z ci庵造mi motylami w brzuchu, zakochanie to tylko reakcja chemiczna, kt鏎a kiedy si ko鎍zy, a jakby trwa豉 wiecznie, to ten 鈍iat by nie m鏬 normalnie funkcjonowa. Ale w豉郾ie- co 陰czy ludzi, kiedy zakochanie przemija? Czy czasem nie jest to przyzwyczajenie? Przyja潯? My郵, 瞠 jak spotka Ci co z貫go, to masz kogo, kto Ci przytuli i pocieszy? A jak nie ma po膨dania, to nadal jest mi這嗆?
Ja naprawd nie wiem.
Kiedy interesowa si mn kolega, konsekwentnie olewa豉m go z g鏎y na d馧. Ja mam przecie narzeczonego, on 穎n, absolutnie nie! Tylko, 瞠 ta jego adoracja zacz窸a mi si w pewnym momencie podoba. Bo prawi komplementy, interesowa si moim samopoczuciem, pyta o marzenia, plany, chcia mi pomaga, kiedy tylko pojawi si problem, broni mnie na ka盥ym kroku, by szarmancki i...jak si na mnie patrzy... Wiesz, dlaczego mi si to spodoba這? Robi wszystko to, czego nie robi m鎩 narzeczony...
Kto pisa, by porozmawia豉 z T. Ja to zrobi豉m. Desperacko domaga豉m si jakiej zmiany, prosi豉m, by鄉y gdzie razem wyszli, przymila豉m si wieczorami. I co? Nic si nie zmieni這. M鎩 T le篡 sobie z rosn帷ym brzuchem na 堯磬u albo pracuje...Ja dla niego nie istniej. Mimo to nienawidz siebie za to, 瞠 ta adoracja ze strony kolegi mi si podoba豉 i mam w zwi您ku z tym ogromne wyrzuty sumienia. Chocia ostatecznie spu軼i豉m koleg na drzewo, czuj, 瞠 幢e to wszystko o mnie 鈍iadczy.
Mam nadziej, 瞠 nie jeste z豉, 瞠 w Twoim w徠ku opisa豉m cz窷ciowo swoj histori, ale czasami jest 豉twiej, kiedy widzisz kogo w podobnej sytuacji, bo przynajmniej wiesz, 瞠 nie jeste sama. Nic Ci nie doradz, sama jestem zagubiona i nie wiem, co mam ze sob pocz望. Jedyne, co mog zaproponowa to to, by porozmawia豉 z narzeczonym i zainicjowa豉 wskrzeszanie trupa, mo瞠 Tobie si uda Wiesz, to aktualne zauroczenie te kiedy przeminie, aczkolwiek mo瞠 ten etap "p騧niej" b璠zie lepszy ni teraz i 瘸den romans nie przyjdzie Ci nawet do g這wy.
Powodzenia
Szarlotka_z_cynamonem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-08, 23:36   #22
Hanako
lubi eks swojego m篹a

Wiadomo軼i: 1 791

Cytat:
Napisane przez Szarlotka_z_cynamonem Poka wiadomo嗆
Powiem Ci tak- nie mam poj璚ia, gdzie le篡 granica mi璠zy przyja幡i a mi這軼i, ale czytam te wszystkie opinie Wizazanek i jestem przera穎na, bo ja sobie dotychczas t逝maczy豉m, 瞠 w kilkuletnim zwi您ku po膨danie nie istnieje i tylko niedojrza貫 osoby spodziewaj si tych wszystkich emocji charakterystycznych dla raczkuj帷ych relacji. Przecie wiadomo, 瞠 nie da si 篡 z ci庵造mi motylami w brzuchu, zakochanie to tylko reakcja chemiczna, kt鏎a kiedy si ko鎍zy, a jakby trwa豉 wiecznie, to ten 鈍iat by nie m鏬 normalnie funkcjonowa. Ale w豉郾ie- co 陰czy ludzi, kiedy zakochanie przemija? Czy czasem nie jest to przyzwyczajenie? Przyja潯? My郵, 瞠 jak spotka Ci co z貫go, to masz kogo, kto Ci przytuli i pocieszy? A jak nie ma po膨dania, to nadal jest mi這嗆?
Ja naprawd nie wiem.
Mieszasz poj璚ia, i dlatego jeste zagubiona. Tak, zakochanie si ko鎍zy w wi瘯szo軼i przypadk闚 po kilku latach i nie ma ju wi璚ej motylk闚. Nie, po膨danie nie musi si ko鎍zy, bo nie wynika ono z zakochania. Zazwyczaj mija po prostu ten pocz徠kowy hormonalny haj, i po膨danie si zmienia, dojrzewa, wraz ze zmieniaj帷ym si zwi您kiem, wiekiem, seksualno軼i. Ale jest. Zostaje. Czasem opada i wzrasta sinusoidalnie, ale jest.
Mi這嗆 to te nie zakochanie. Mi這嗆 to nie po膨danie. 疾by kogo kocha, nie trzeba wariowa na my郵 o nim ani patrze jak w obrazek, mi這嗆 wyra瘸 si w przywi您aniu, trosce, trosce, czu這軼i, przyja幡i; wielu przejawach, kt鏎e razem sk豉damy w poj璚ie mi這軼i. Mi這嗆 bez po膨dania to te mo瞠 by dalej mi這嗆 - mi這嗆 matki do dziecka, mi這嗆 przyjaci馧, os鏏 aseksualnych, par w bardzo podesz造m wieku... Mi這嗆 bez po膨dania jest zupe軟ie okej, je瞠li 瘸dna strona nie oczekuje po膨dania od danej relacji. W zwi您kach damsko-m瘰kich jednak zazwyczaj si jej oczekuje.

A to, co prezentuje tw鎩 zwi您ek, czyli brak wzajemnego zainteresowania, brak wsp鏊nego sp璠zania czasu, brak stara, troski, czu這軼i - to nie jest mi這嗆, niezale積ie od po膨dania czy nie. To jest stagnacja.

Tagi
flirt, mi這嗆, niepewno嗆, zdrada, zwi您ek

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2018-02-08 23:36:26

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.