Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj徠kowe miejsce, w kt鏎ym podzielisz si emocjami, uczuciami, zwi您kami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo貫czno軼i.

Odpowiedz
 
Narz璠zia
Stary 2018-11-08, 20:40   #1
adriaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomo軼i: 2

Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania


Hej, dzisiaj mia豉m tak ostatni rozmow z ch這pakiem. Wcze郾iej ju w sumie rozstali鄉y si przez telefon. Wiem, 鈍ietny spos鏏, ale to d逝ga historia. By這 mi璠zy nami ostatnio 幢e ale to w wi瘯szo軼i moja wina. Zmar豉 mi bliska osoba i, no nie wiem, wy豉dowa豉m wszystkie emocje na nim. 畝逝j, przeprasza豉 i nic to nie da這. Podj掖 decyzj i dzisiaj sie jej trzyma. Od pocz徠ku. Spotkali鄉y si, poszli鄉y do parku porozmawia. Zapyta豉m si go czy mog go przytuli, zgodzi si. Przytula mnie bardzo d逝go. Usiad豉m, a on od razu przysun掖 si do mnie, 瞠 nasze kolana si mocno styka造. Rozmawiaj帷, z豉pa豉m go za r瘯, z nadziej, 瞠 mo瞠 to go ruszy. Pozwoli mi tak trzyma chocia by造 momenty, gdy zabiera na chwil, i tak go potem 豉pa豉m z ni. Przytuli si zn闚, sam z siebie. Na pytanie czy nic nie czuje, odpowiedzia, 瞠 „to nie tak, 瞠 nic nie czuje”. Chocia jednym z powod闚 rozstania by這 to, 瞠 ostatnio nie by pewny swoich uczu. Powiedzia te, 瞠 mo瞠 kiedy odnowimy t znajomo嗆. Na koniec spotkania, przytuli mnie i poca這wa w policzek. Przypuszczam, 瞠 widzia moje 透y, kt鏎e pojawi造 si w tym momencie. Gdy si rozstali鄉y, ka盥y poszed w swoj stron. Jeszcze obejrza豉m si za siebie i widzia豉m, 瞠 on te patrzy.

Mamy po 17 i 18 lat. Powiedzcie, co mo瞠 oznacza to, 瞠 tak jakby chcia by blisko, nie zaprzecza, 瞠 co czuje. No, a jego s這wa by造 zupe軟 przeciwno軼i. Nie da szansy temu zwi您kowi.
adriaa123 jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-08, 21:00   #2
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo軼i: 577
Dot.: Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania

Cytat:
Napisane przez adriaa123 Poka wiadomo嗆
Hej, dzisiaj mia豉m tak ostatni rozmow z ch這pakiem. Wcze郾iej ju w sumie rozstali鄉y si przez telefon. Wiem, 鈍ietny spos鏏, ale to d逝ga historia. By這 mi璠zy nami ostatnio 幢e ale to w wi瘯szo軼i moja wina. Zmar豉 mi bliska osoba i, no nie wiem, wy豉dowa豉m wszystkie emocje na nim. 畝逝j, przeprasza豉 i nic to nie da這. Podj掖 decyzj i dzisiaj sie jej trzyma. Od pocz徠ku. Spotkali鄉y si, poszli鄉y do parku porozmawia. Zapyta豉m si go czy mog go przytuli, zgodzi si. Przytula mnie bardzo d逝go. Usiad豉m, a on od razu przysun掖 si do mnie, 瞠 nasze kolana si mocno styka造. Rozmawiaj帷, z豉pa豉m go za r瘯, z nadziej, 瞠 mo瞠 to go ruszy. Pozwoli mi tak trzyma chocia by造 momenty, gdy zabiera na chwil, i tak go potem 豉pa豉m z ni. Przytuli si zn闚, sam z siebie. Na pytanie czy nic nie czuje, odpowiedzia, 瞠 to nie tak, 瞠 nic nie czuje. Chocia jednym z powod闚 rozstania by這 to, 瞠 ostatnio nie by pewny swoich uczu. Powiedzia te, 瞠 mo瞠 kiedy odnowimy t znajomo嗆. Na koniec spotkania, przytuli mnie i poca這wa w policzek. Przypuszczam, 瞠 widzia moje 透y, kt鏎e pojawi造 si w tym momencie. Gdy si rozstali鄉y, ka盥y poszed w swoj stron. Jeszcze obejrza豉m si za siebie i widzia豉m, 瞠 on te patrzy.

Mamy po 17 i 18 lat. Powiedzcie, co mo瞠 oznacza to, 瞠 tak jakby chcia by blisko, nie zaprzecza, 瞠 co czuje. No, a jego s這wa by造 zupe軟 przeciwno軼i. Nie da szansy temu zwi您kowi.
Cze嗆 Adriaa. Wydaje mi si, 瞠 ch這pakowi jest ci篹ko ze swoj decyzj, ale nie widzia innej drogi. Rozumiem, 瞠 zmar kto bliski Tobie, bardzo mi przykro z tego powodu, i w zwi您ku z tym pojawi造 si problemy w Waszym zwi您ku, bo zacz窸a 幢e traktowa swojego ch這paka.
Jeste軼ie oboje jeszcze bardzo m這dzi, dlatego uwa瘸m, 瞠 powinna zrozumie decyzj ch這paka. Jego to przeros這 najwidoczniej i bolesna prawda jest taka, 瞠 mia ku temu powody. Rozumiem, 瞠 Ty przechodzisz ci篹kie chwile i trudno jest mie dobre nastawienie w takich momentach w 篡ciu, ale on nie ma obowi您ku tego cierpliwie znosi. Wiem, 瞠 to bolesne, ale uwa瘸m, 瞠 powinna spr鏏owa zapomnie jak najszybciej, skup si teraz na sobie, na swoich bliskich, je郵i ta strata dotyczy tak瞠 ich. Potrzebujesz czasu.
Nie chcia豉bym 瞠by robi豉 sobie nadziej, bo ci篹ko przewidzie co przyniesie przysz這嗆, by mo瞠 kiedy gdy sytuacja si poprawi faktycznie dojdzie do odnowienia Waszej znajomo軼i.
My郵 te, 瞠 sprzeczne uczucia Twojego ch這paka s naturalne. Z jednej strony co tam do Ciebie czuje ze wzgl康 na przesz這嗆, z drugiej jest mu ci篹ko, bo jak sama przyzna豉 zacz窸a si na nim wy豉dowywa. Powinna pozwoli mu odej嗆, wiem 瞠 to bardzo trudne, ale na si喚 i tak go nie zatrzymasz.
Przesy豉m Ci u軼iski i du穎 ciep豉, wiem, 瞠 jest Ci ci篹ko, ale jako si to wszystko u這篡!
__________________

Edytowane przez fristi
Czas edycji: 2018-11-08 o 21:01
fristi jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-08, 21:02   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo軼i: 20 853
Dot.: Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania

Cytat:
Napisane przez adriaa123 Poka wiadomo嗆
Hej, dzisiaj mia豉m tak ostatni rozmow z ch這pakiem. Wcze郾iej ju w sumie rozstali鄉y si przez telefon. Wiem, 鈍ietny spos鏏, ale to d逝ga historia. By這 mi璠zy nami ostatnio 幢e ale to w wi瘯szo軼i moja wina. Zmar豉 mi bliska osoba i, no nie wiem, wy豉dowa豉m wszystkie emocje na nim. 畝逝j, przeprasza豉 i nic to nie da這. Podj掖 decyzj i dzisiaj sie jej trzyma. Od pocz徠ku. Spotkali鄉y si, poszli鄉y do parku porozmawia. Zapyta豉m si go czy mog go przytuli, zgodzi si. Przytula mnie bardzo d逝go. Usiad豉m, a on od razu przysun掖 si do mnie, 瞠 nasze kolana si mocno styka造. Rozmawiaj帷, z豉pa豉m go za r瘯, z nadziej, 瞠 mo瞠 to go ruszy. Pozwoli mi tak trzyma chocia by造 momenty, gdy zabiera na chwil, i tak go potem 豉pa豉m z ni. Przytuli si zn闚, sam z siebie. Na pytanie czy nic nie czuje, odpowiedzia, 瞠 „to nie tak, 瞠 nic nie czuje”. Chocia jednym z powod闚 rozstania by這 to, 瞠 ostatnio nie by pewny swoich uczu. Powiedzia te, 瞠 mo瞠 kiedy odnowimy t znajomo嗆. Na koniec spotkania, przytuli mnie i poca這wa w policzek. Przypuszczam, 瞠 widzia moje 透y, kt鏎e pojawi造 si w tym momencie. Gdy si rozstali鄉y, ka盥y poszed w swoj stron. Jeszcze obejrza豉m si za siebie i widzia豉m, 瞠 on te patrzy.

Mamy po 17 i 18 lat. Powiedzcie, co mo瞠 oznacza to, 瞠 tak jakby chcia by blisko, nie zaprzecza, 瞠 co czuje. No, a jego s這wa by造 zupe軟 przeciwno軼i. Nie da szansy temu zwi您kowi.
Wida uzna, 瞠 nie ma sensu dawa szansy. Ty masz swoje zdanie, on ma swoje. Facet ma Ci dosy. Mo瞠 chwilowo i za np. 3 miesi帷e si spotkacie na kaw i na spokojnie pogadacie, mo瞠 na zawsze. Teraz daj mu spok鎩 i nie rozkminiaj jego "mowy cia豉", bo naprawd nic nadzwyczajnego w jego zachowaniu si nie by這. Co mia Ci odpycha? Da si trzyma za r瘯, przytuli Ci - w ko鎍u by這 to po瞠gnanie. Mia Ci popchn望 i skopa? Lepiej by si czu豉? Odpu嗆, serio.
Ellen_Ripley jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-09, 05:40   #4
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo軼i: 5 199
Dot.: Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania

A tam mowa cia豉. Nie ma co rozkminiac. Lubi Ci to poprzytulal. My z moim mieli鄉y dwa spotkania rozstaniowe jedno na 15 min, bo wi璚ej czasu nie mieli鄉y, drugie nast瘼nego dnia...4h by這 jak zawsze tylko rozmawiali鄉y o nas, o tym co nie wysz這, co by這 fajne itd. I te si przytulali鄉y, by造 buziaki. Po瞠gnanie w przyja幡i. Nie zawsze trzeba si k堯ci

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-09, 07:02   #5
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomo軼i: 10 367
Dot.: Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania

Ja bym post徙i豉 w my郵 zasady- pu嗆 wolno, je郵i kocha to sam wr鏂i. Czasami po prostu potrzeba czasu, kt鏎y okazuje sie by i dobrym lekarstwem i pozwala inaczej spojrze na wiele spraw, ale i wyzwala t瘰knot, dzi瘯i czemu wiele os鏏 do siebie wraca.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-09, 11:34   #6
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo軼i: 821
Dot.: Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania

Nie analizowa豉bym tego, bo moim zdaniem nic szczeg鏊nego w jego zachowaniu podczas rozstania nie by這- widocznie nie chcia rozsta si w nienawi軼i, bo Ci lubi jako cz這wieka. Zajmij si teraz sob, a o nim chocia to trudne, postaraj si nie my郵e. Powodzenia
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-11-09, 16:33   #7
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomo軼i: 1 951
Dot.: Mowa cia豉 ch這paka podczas rozstania

Te gesty nic nie znacz. Po prostu jest mu przykro, bo co si sko鎍zy這 i brakuje mu czu這軼i. To wszystko.
__________________
kiedy si naprawd kogo kocha, wierno嗆 nie jest 瘸dn zas逝g...
GdyKochamy jest offline Zg這 do moderatora   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Intymnie


Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)
 

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki


Data ostatniego posta: 2018-11-09 17:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.