Zdrada - wątek zbiorczy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś w stanie wybaczyć zdradę?
TAK 216 19,22%
NIE 603 53,65%
NIE WIEM 305 27,14%
Głosujący: 1124. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 18:00   #31
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nie wybaczyłabym. Dla mnie zdrada jest końcem wszystkiego, co w związku najważniejsze: zaufanie, szczerość, wierność, miłość- rzecz jasna, najboleśniej by to odczuła. Możliwe, że po pewnym czasie, gdy mogłabym już spojrzeć mu w oczy, pozostała by przyjażń. I mój TŻ doskonale zna mój pogląd na tą



sprawę, choć on deklaruje, że zastanawiałby się nad wybaczeniem...
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 16:29   #32
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Ciężka sprawa.. Sama nie wiem czy bym wybaczyła. Wszystko zależałoby od okoliczności. Czy byłby to pocałunek po alkoholu, seks np. 'na pocieszenie' po jakiejś kłutni czy regularne oszukawanie. Jeśli bym wybaczyła to tylko tą pierwszą wewntualność, ale to by zajęło duużo czasu no i oczywiście dożywotni zakaz picia ale czy takie życie miało by sens na dłuższą metę mam nadzieję, że nigdy się nie dowiem
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 17:24   #33
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

ja nie jestem pewna czy potrafiłabym wybaczyć zdradę -
zależało by to od okoliczności, sposobu w jaki bym się o tym dowiedziała (od partnera czy od życzliwych osób) i od jeszcze kilku innych czynników...

ale na pewno nie zapomniałabym nigdy o tym
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:07   #34
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nie wybaczyłabym!!! Sama świadomość, że mógłby zapragnąć innej kobiety jest dla mnie nie do zniesienia!
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:13   #35
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Kavala
Nie wybaczyłabym!!! Sama świadomość, że mógłby zapragnąć innej kobiety jest dla mnie nie do zniesienia!
Odczuwam to podobnie. Jestem typiem "rozrabniacza", każde zachowanie TŻ analizuję wszerz i wzdłuż, dzielę przysłowiowy włos na czworo i często wracam w myślach do tego, co mnie kiedyś zabolało, zraniło. Zabiłoby mnie bycie z kimś i jednoczesne rozmyślanie o tym, jak było mu z inną kobietą, czy czasem o niej myśli, w czym go zawiodłam...
Nie wybaczyłabym.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 08:37   #36
madziarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nigdy nie wybaczylabym mojemu TŻ-nigdy!przeciez jak raz by to zrobil to mogloby sie to pozniej powtarzac coraz czesciej!zreszta moj TŻ ma identyczne zdanie na ten temat, on jest po prostu uczulony na zdrade
madziarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 00:25   #37
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nie potrafię do tej pory wybaczyć zdrady. Właściwie nie była to zdrada w ścisłym tego słowa znaczeniu- zostałam porzucona dla innej dziewczyny, chłopak zapewnia że to już przeszłość, że nie było nic między nimi poza pocałunkami, że kocha tylko mnie....a mimo to ja nie potrafię mu wybaczyć i zapomnieć-może nie tyle zdrady co odrzucenia. Chyba łatwiej byłoby mi wybaczyć skok w bok niż taką historię, tak jak mnie wybaczono pójście do łóżka z innym facetem. Zresztą - uczucie do niego też wygasło, za bardzo mnie zranił, nie tylko swoim romansem a całym zachowaniem w stosunku do mnie. Pewnie gdybym bardzo kochała-wybaczyłabym. A tak nie mogę.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 09:27   #38
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Wydaje mi się, że wybaczyć to połowa "sukcesu".... Trzeba nauczyć się z tym żyć., bo o zapomnieniu nie ma mowy.
(oczywiście mowię o przypadkach gdy wybaczenie wchodzi w grę)
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 10:11   #39
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Byłabym w stanie wybaczyć zdradę fizyczną, emocjonalnej nigdy

Całe szczęście, że mam u swojego boku dojrzałego i doświadczonego mężczyznę, któremu takie wybryki nie grożą.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 10:11   #40
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nie wybaczyłabym. Jeśli zostane zdradzona będzie to koniec.
Należe do osób którym cięzko wybaczać, a napewno nie zapominają.
Nie wyobrażam sobie trwać w związku z partnerem który mnie zdradził i doprowadził do utraty zaufania, do zniszczenia wszystkiego w co wierzę.
Nie mogłabym żyć z człowiekiem którym zaczne gardzić a niestety ja zaczynam gardzić takimi ludźmi. I jeszcze jedno- zdrada to zdrada i nie przypisuje jej taryf ulgowych.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 10:55   #41
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

wybaczylabym gdyby :
1. zdarzyło się to po raz pierwszy
2. partner mnie kocha i ja kocham jego
3. to był nic nie znaczący wybryk.
4. szczerze i mocno tego żalował

zaufanie byloby nadszarpniete ale wierze ze gdy jest pkt.2 da sie wszytsko naprawic i odbudowac i kazdemu trzeba dac w tej kwestii szanse.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-01, 11:00   #42
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Na samą myśl,ze moglby mnie zdradzic cierpnie mi skora i noz w kieszeni sie otwiera. O wybaczeniu, zapomnieniu nawet nie mysle. Po prostu nie potrafilabym. Nie wiem czy znalazłabym w sobie tyle siły, zeby zyc z czlowiekiem, ktory mnie oszukał.Po tym juz nic nie byloby takie same, a po co tworzyc iluzję, że jest świetnie skoro tak nie jest.Na dzień dzisiejszy(nigdy nie mow nigdzy) zdrada=definitywny koniec.
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 15:17   #43
naomi13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Ja nauczylam sie ROZUMIEC zdrade. Moj chlopak zrobil to klika razy, byl pijany, mial doła. Mezczyzni szybko znajduja sobie wyjasnienie/rozgrzeszenie. Wiem, ze na trzezwo nigdy by tego nie zrobil.
naomi13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 15:24   #44
AGATA28
Raczkowanie
 
Avatar AGATA28
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 131
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

nigdy nie mowcie"nigdy"...ja tez mowilam ze nigdy bym nie wybaczyla.wybaczylam...i nie zaluje.tak mocno go kochalam ze nie wyobrazalam sobie zycia bez niego.on mowil ze postąpil jak gówniarz...ze kocha...odzyskanie zaufania do niego trwalo 4 lata i oplacilo sie.nasz zwiazek jest bardziej dojrzaly a on docenia ze wybaczylam.teraz z perespektywy czasu ajk mysle o tamtej zdradzie juz tak mnie to nie boli...ale pamiętam-to fakt...
AGATA28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 15:58   #45
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

mam nadzieje ze nigdy nie bede musiala stanac przed takim wyborem wybaczyc czy nie moze kiedys wybacze ale napewno nie zapomne
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 16:05   #46
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez naomi13
Ja nauczylam sie ROZUMIEC zdrade. Moj chlopak zrobil to klika razy, byl pijany, mial doła. Mezczyzni szybko znajduja sobie wyjasnienie/rozgrzeszenie. Wiem, ze na trzezwo nigdy by tego nie zrobil.

hahaha tos mnie rozsmieszyla .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 16:44   #47
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

ja juz raz wybaczyłam, on żałował, ale tamta zaszła w ciążę i wzieli slub, a ja zostałam na przysłowiowym lodzie. teraz nie wiem, czy bym przebaczyła - kocham mojego TŻ i ufam mu i nie wierzę by mnie kiedykolwiek zdradził, no ale jak juz taki fakt zaistnieje, to wtedy bedę się martwić. wzorem Scarlett "pomysle o tym jutro"
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 21:02   #48
chlipchlip
Raczkowanie
 
Avatar chlipchlip
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Wybaczyć tak , ale nie zapomnieć.

Rozstaliśmy się mimo, że ja o zdradzie jeszcze nie wiedzialam.
Ja mialam wyrzuty sumienia, że go skrzywdziłam tym, że przestalam chcieć tego związku. Miałam ... bo niedługo potem okazało się ze zdradzał. Moje wyrzuty sumienia minęły, a zastąpił je ból. Ale nie dlatego ze zdradził. Bolało bo kłamał mimo, że pytałam wiele razy. Czułam to, a jednak ufałam. Co w tym dziwnego skoro ja go naprawdę darzyłam uczuciem. Uczuciem o jakim teraz nawet nie mam ochoty pisać.

Pozdrawiam.
__________________
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
chlipchlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 00:20   #49
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez chlipchlip
Wybaczyć tak , ale nie zapomnieć.
zgadzam sie ale o dalszym wspolnym zwiazku nie ma juz mowy.
__________________
zapraszam http://picasaweb.google.com/ukrytypodnickiem
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 09:03   #50
misiunia
Przyczajenie
 
Avatar misiunia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: nysa
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nic nie znaczacy sex z byle kim mogłabym wybaczyć lecz nigdy zapomnieć .Zaufanie to juz inna sprawa....
misiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 10:28   #51
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Zaznaczyłam odp. NIE, ale zastanawiałam się też czy nie wybrac odp. NIE WIEM. Wydaje mi się że jest to w jakiś sposób uzaleznione od tego jak bardzo kochamy naszych partnerów, może jeden raz byłabym w stanie wybaczyć, ale nawet jesli wybaczyłabym, to trudno byłoby mi zapomnieć, z pewnością straciłabym zaufanie do mojego faceta, a wiadomo że zaufanie to podstawa każdego udanego związku....
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 10:42   #52
arizona18
Raczkowanie
 
Avatar arizona18
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Exclamation

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Kochane Wizażaki i kochani Wizażankowie, czy potrafilibyście wybaczyć zdradę?

myślę, że ja wybaczyłabym, jeżeli miałabym pewność że:
1. zdarzyło się to po raz pierwszy
2. partner mnie kocha
3. to był nic nie znaczący wybryk.

może jestem dziwna, ale w moim otoczeniu zdrada jest czymś normalnym niestety jest to smutne ale prawdziwe...
Kochana wizazanko
PO1. Jeśli 'ukochany' posunol sie do tego pierwszy raz... to masz pewne ze zrobi to znowu po jakims czasie.

PO2. Jeśli partner Cie kocha to nie zdradzi (CHYBA ZE Z WLASNA RĄCZKĄ)

PO3. Jeśli Ty go kochasz to nie moze byc nic nie znaczacy wybryk bo swiadomosc tego bedzie cie przesladywala juz zawsze (No chyba ze nie masz nic przeciwko trojkątom lub lubisz cierpiec)

Jestem stanowczo na 'NIE'...Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Voodia
Odczuwam to podobnie. Jestem typiem "rozrabniacza", każde zachowanie TŻ analizuję wszerz i wzdłuż, dzielę przysłowiowy włos na czworo i często wracam w myślach do tego, co mnie kiedyś zabolało, zraniło. Zabiłoby mnie bycie z kimś i jednoczesne rozmyślanie o tym, jak było mu z inną kobietą, czy czasem o niej myśli, w czym go zawiodłam...
Nie wybaczyłabym.
JA MAM TAK SAMO !! Zawsze analizuje zachowanie MOJEGO i gdyby doszlo do tego swinstwa jakim jest zdrada nie potrafilabym byc juz z NIM bo "Zabiłoby mnie bycie z kimś i jednoczesne rozmyślanie o tym, jak było mu z inną kobietą, czy czasem o niej myśli, w czym go zawiodłam..."

Trzymam sztame z wszystkimi zdradzonymi - Oni nie byli WAS warci !!!!!
Całuski!!!!
__________________
♥♥♥♥♥♥moje♥♥♥♥♥♥♥♥cudowne♥♥♥♥♥
http://suwaczki.maluchy.pl/ci-12888.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-12889.png
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pociechy♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 18:11 Powód: Post po poscie!!
arizona18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 12:02   #53
Arturro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

....a jesli to ONA zdradzila? uwierzycie w to..ze z przslowiowego "chama" ktorym bylem..a nie bylem oddany poznalem wspaniala dziewczyne.. w ktorej nad zycie sie zakochalem! i aby bylo smiesznej byla ta pierwsza w ktorej sie zakochalem..z nikim wczesniej nie poczulem tego co przy niej...
odmienilem sie strasznie w ciagu jednej chwili odstawilem szczeniacki styl bycia.. i oddalem sie w calosci ukochanej tyle mowila o zasadach... itp sprawach ze tylko glupiec by jej nie zaufal.. no i dostalem po dupie...okazalo sie..ze za duzo gadala o tych zasadach....byla zbyt pewna tego ze jest "cwana"? i nikt sie o tym nie dowie... problem w tym.. ze sam nie bylem wierny w poprzednim zwiazku i pewne zachowania sa dla mnie oczywiste... ok zdradzila.. zabolalo strasznie.. po pol roku nauczylem sie jakos z tym zyc... ale i tak wciaz mam to w glowie.. i co teraz? jestem zaslepiony... dalem szanse bo strasznie sie o to starala.. na razie jest ok.. nie chce rozpisywac jak i co sie stalo... ale przestaje wierzyc w to ze bede mogl z tym zyc... czasem mysle sobie ze jest to kara za to..iz nie bylem wierny w poprzednim zwiazku.. tylko ze w tym poprzednim zwiazku nigdy na jaw nic nie wyszlo.. rozsatalismy sie z innych powodow.. i do dzisiaj jak sie spotykamy to nie mamy do siebie o nic zalu..

...nie wiem kocham ja strasznie.. zakochalem sie po uszy.. sam dalem jej cos co kiedys nie mialo dla mnie zadnej wartosci.. wiernosc i szczerosc...
fajnie jest byc zakochanym.. przez wiele lat nie wiedzialem co to znaczy..
i po tych wszystkich latach wiem ..ze zdrada dala mi najwiekszy cios jaki sobie obecnie mozna wyobrazic...
czy to przetrwa? sam nie wiem chailbym ale.. co bedzie za rok? sam zdradze? nigdy nie bed sugerowal sie kogos zdaniem.. ale statystyki
mowia same za siebie.. w wiekszosci przypadkow to nie przetrwalo....
czy ja aby nie jestem szalony? hehe
jak ktos to przeczytal ...podziwiam i dziekuje...
milego pa!
Arturro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 13:23   #54
fotograf
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Zależy co się rozumuje przez pojęcie "wybaczyć" i na czym polega? Wybaczamy i żyjemy z partnerem dalej? Czy wybaczamy ale się rozstajemy? Zdrada... Psychiczna czy fizyczna? Uważam, że jesli ktoś się zakochał się w innej osobie i nie zdradził fizyczne, to jest bardziej bolesne niż sex bez uczuć. Poza tym wybaczenie jest to dar który nie kazdy posiada...
fotograf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 21:43   #55
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Ja już raz nie wybaczyłam.
Sam fakt jeśli pragnął innej kobiety niż mnie, to znaczy, że mnie już nie kocha, poniewaz jak sie kogoś kocha to na inną osobę nie zwraca sie uwagi (oczywiście pod względem seksualnym).
Następna sprawa nie wyobrażam siebie w takim związku , kiedy wybaczyłam i żyjemy razem, jak jesteśmy w łóżku i mi się przypomina jak był z tamtą, dotykał jej i co z nią robił (obrzydliwe).

P.S. W takich sytuacjach nie istnieje dla mnie żadne wytłumaczenie, np. alkohol czy dół
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 23:22   #56
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Paula07
J

P.S. W takich sytuacjach nie istnieje dla mnie żadne wytłumaczenie, np. alkohol czy dół

Dokladnie. Dla mnie tez nieistnieje zadne wytlumaczenie ZADNE
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 00:35   #57
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Dokladnie. Dla mnie tez nieistnieje zadne wytlumaczenie ZADNE
dla mnie tez alkohol to nie wytlumaczenie.
zaznaczylam NIE WIEM bo serio nie wiem.kiedys myslalam tak jak wiekszosc ze zdrada to koniec zwiazku, wtedy zaufanie (ktore wg mnie jest fundamentem wszytskiego-zwiazku przyjazni) umiera, rodzi sie niepewnosc.bylam zdradzona i oszukana, w sumie jak patrze na to wstecz to sam fakt zdrady, oszukania byl dla mnie szokiem, wzbudzil we mnie rozne emocje ale to bylo krotkotrwale i w zasadzie splynelo to po mnie jak woda po kaczce wiec wnioskuje ze tak naprawe nie zalezalo mi na tym gosciu, badz co badz caly czar prysl w jednym momencie.ciezko mi to opisac ale w jednej chwili runelo wszytsko ("banka mydlana pekla").nagle stalam sie chlodna dla niego i w ogole byla niaczula dla facetow przez dlugi czas.sama nigdy nie zdradzilam bo wiem ze to boli, jesli z kims jestem to nie chce przeciez by cierpial, poza tym to w jakims stopniu okazanie mu braku szacunku.jak jestem z kims to nie patzre na innych chopakow (poprostu ich nie zauwazam ),tzn widze ze sa, ze sa mili przystojni ale to wsio, nie mam ochoty ich podrywac ani w zaden sposob dac do zrozumienia ze "mam na nich ochote".
teraz z kolei, po kilku latach nie jestem taka pewna czy bym byla sklonna niewybaczyc...a potem zyc z tym...mnie sie wydaje ze to sprawa indywidualna kazdego.nie mozna okreslic zasad na podstawie ktorych bedzie sklonni wybaczyc lub nie np jesli szczerze kocha to wybacze.jesli ktos znajdzie sie w takiej sytuacji musi to przemyslec "na spokojnie", przeanalizowac zwiazek, wiez jaka loczy ta osobe z partnerem i zadac sobie pytania "co dalej? czy dam rade?". nie ma sensu wybaczac jesli nie umiemy z tym zyc albo jesli mamy to wyrzucic partnerowi przy jakiejs ostrzejszej awanturze.
kiedys kolezanka ktora sama zdradzila swego TZ powiedziala mi " zdrada umacnia zwiazek". co o tym myslicie? on mu o swoim wybryku nie powiedziala.beznajdziejni e sie w tym czula ale bardzo go kochala ale nie powiedziala mu o tym po nie chciala zeby cierpial, wystarczy ze jej z tym ciezko bylo.
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 05:08   #58
AgniesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AgniesiaB
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 92
GG do AgniesiaB
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nie wybaczyłabym!
Wiem bo byłam juz w takiej sytuacji.Nie potrafię zaufać drugiej osobie po takim wybryku.A związek bez zaufanie to istna męczarnia.
AgniesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 17:20   #59
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Ja bym nie wybaczyła. Nawet jakby tego żałował z całego serca... Skoro mnie by zdradził, oznaczało by to, że nie daję mu wystarczająco dużo (mój związek jest na odległość, więc często czujemy uczucie niedosytu, ale to nie powód do zdrady). A poza tym jak zdradza się raz, to nikt mi nie powie, że się tego nie zrobi po raz kolejny. KATEGORYCZNE NIE!!
foxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 19:08   #60
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

to zależałoby od wielu czynników.. nie potrafię powiedzieć tak po prostu czy tak, czy nie.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 20:15:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.