paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-04, 11:53   #61
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Mika, jezeli zel wpływa Ci pod forme, to nie ma innej opcji- szablon nie jest dobrze podłożony- gdyby był- nie byłoby szparki i zel nie miałby gdzie wpływac
Spróbuj pracować jak najgęstszymi żelemi, one wolnej bedą wpływałay pod szablon, a przedewszystki popracuj nad mocowaniem szablonu, bo to bardzo wazne!
Uskok, o którym piszesz, to nie tylko defekt estetyczny, ale tez powoduje, ze paznokcie żelowe bedą słabsze- częśc żelu z linii stresu ląduje pod paznokciem i po szablonem nie utwardzając sie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:23   #62
firmówka
Raczkowanie
 
Avatar firmówka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 123
GG do firmówka
Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

Hej
Właśnie przeglądam wizażowe wątki z tymi świetnymi żelowymi paznokciami.. i mam ogromną prośbę, żeby mi kloś wytłumaczył jak się robi te żelowe paznokcie i co trzeba kupić do tego.
Byłabym również wdzieczna za przybliżenie cen, tego co jest mi potrzebne do zrobienia paznokci.
Jestem wdzięczna za każde sugestie,
i z góry przepraszam za moją amatorszczyznę;/
__________________
Firmowe rzeczy,
wymiana najchętniej za złotą lub srebrną biżu:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627275


mój blog <3: www.milovephotography.blogspot.com
firmówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:30   #63
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

Nie czytałaś chyba wątku podstawowego
Tego, w którym wyjaśnione jest, że nie uczymy tu przedłużania paznokci. Wyczerpujące wiadomości przekazywane są na profesjonalnym kursie.
Na forum znajdziesz odpowiedzi na praktycznie wszystkie pytania, wystarczy poszukać.
Jeśli po ich przeczytaniu dojdziesz do wniosku, że jesteś w stanie sobie poradzić z tematem, to możesz próbowac. Ale to jednak nie jest umiejętność, której można nauczyć się przez internet.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 15:40   #64
a_njunia
Zadomowienie
 
Avatar a_njunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 575
GG do a_njunia
Dot.: Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

Cytat:
Napisane przez firmówka Pokaż wiadomość
Hej
Właśnie przeglądam wizażowe wątki z tymi świetnymi żelowymi paznokciami.. i mam ogromną prośbę, żeby mi kloś wytłumaczył jak się robi te żelowe paznokcie i co trzeba kupić do tego.
Byłabym również wdzieczna za przybliżenie cen, tego co jest mi potrzebne do zrobienia paznokci.
Jestem wdzięczna za każde sugestie,
i z góry przepraszam za moją amatorszczyznę;/
Wytłumaczyć się w paru zdaniach się tego nie da, jak to robić. Tym bardziej przez neta.
Co trzeba kupić znajdziesz odpowiedzi w wątku o przedłużaniu paznokci w poście "zestaw startowy" lub inne.
__________________



Weź się sil na tanie d*py z tanich klubów tani durniu,
bo Ona chce bogactwa rozumu.

a_njunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 16:18   #65
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

oj cieżko by było opisać- to tak jakbys chciała nauczyc kogoś jeździc samochodem przez telefon.. Radze wybrać się na dobre szkolenie a potem zabierać się za żel..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 16:39   #66
firmówka
Raczkowanie
 
Avatar firmówka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 123
GG do firmówka
Dot.: Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

hmm.. ale możecie mi powiedzieć czego przynajmniej potrzebuję i czy droga jest taka zabawa?
__________________
Firmowe rzeczy,
wymiana najchętniej za złotą lub srebrną biżu:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627275


mój blog <3: www.milovephotography.blogspot.com
firmówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 17:45   #67
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

ależ oczywiście, że chętnie Ci pomożemy
co trzeba kupić: najlepiej zestaw startowy, wyjdzie taniej, co wchodzi w jego skład zobaczysz kiedy poszukasz w wyszukiwarce
jak się robi: zajmujesz się najpierw skórkami, czyli oczyszczasz pazurka ze skórek i wszelkich nierówności, matujesz go odpowiednim narzędziem, odtłuszczasz, nakładasz odpowiednio formę lub tipsa, primerem smarujesz naturalna płytkę, nakładasz odpowiednim żelem kolejne warstwy, oczywiście zamrażając je kolejno w lampie i pamietaj o warstwie dyspersyjnej, czasem musisz ją zmyć, a czasem nie:zależy od metody.
To chyba wszystko, mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałam.))))))))))) ))))
Pytanie czy taka zabawa jest droga zawiera 2 nieścisłości: dla nas to nie zabawa, nie wiem co dla Ciebie jest drogie, nie mam więc odniesienia.Zestaw startowy ma być dobrej jakości czy przeciętnej? jak przeciętnej to powinnaś się zmieścic w 500 zł ( same podstawowe rzeczy)
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-12, 17:53   #68
firmówka
Raczkowanie
 
Avatar firmówka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 123
GG do firmówka
Dot.: Jak sie robi żelowe paznokcie?? proosze o odpisy:):)

dziękuje o to właśnie mi chodziło. To ja się rozejrzę teraz. Dzięki za wszystkie wskazówki. Ja jestem samoukiem i tego się zawsze trzymam
__________________
Firmowe rzeczy,
wymiana najchętniej za złotą lub srebrną biżu:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627275


mój blog <3: www.milovephotography.blogspot.com
firmówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 12:43   #69
Karolinu84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Talking Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam!
Mam prośbę do Was dziewczyny.W niedługim czasie chcę sobie kupić zestaw do robienia paznokci żelowych w domu,ale nie bardzo wiem co musi być w tym zestawie.I tu właśnie moja prośba-czy ktoś może mi na maila napisać co ma być w tym zestawie?Bardzo o to proszę.Pozdrawiam.K arolina
Ps.To mój mail: lalka88@o2.pl
Karolinu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 19:43   #70
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Mam pytanie bo to jest wątek o żelowych paznokciach.

Koleżanka ma paznokcie żelowe zapytałam jak to miała zrobione to mówiła że ma swoje tylko pomalowała jej koleżanka żelem i zatopiła ozdoby i pod lampę? Czy ktoś wie jak to się robi czy tak zrobić paznokcie jest możliwe bo ja nie mam zielonego pojęcia na takie tematy?
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:40   #71
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Zajrzyj do teamtu "utwardzanie naturalnych paznokci zelem"- tam dziewczyny duzo piszą o tym co Cie zainteresowało
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 10:41   #72
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

ok dziękuję
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 16:46   #73
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

hej dziewczyny wiele razy miałam paznokcie żelowe..... i dwa razy sie zawiodłam. teraz też mam i klapa. niby ładne nie łopaty bo są długie 2 cm przy skórkach nic nie odchodzi ale pekają w miejscu przyklejania tipsa.. już dwa paznokcie mi tak pękły. nie wiem co mam robić płacic poraz kolejny? teraz przykleiłam je na super glue i się trzyma ale pewnie nie na długo. dodam że mam założone tipsy przezroczyste po raz pierwszy czy to dlatego? pozdrawiam.
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:22   #74
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

A może teraz zrób na szablonie? Nie kazde paznokieti "lubia" tipsy dlatego mamy tyle metod przedłużania, zeby kazdemu cos dopasowac
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 18:45   #75
camillaca
Raczkowanie
 
Avatar camillaca
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 203
GG do camillaca
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam.Od kilku miesięcy robię sobie tipsy żelowe,używam Ibd.Za każdym razem mam dezynfekowane rączki,i na moje oko wszystko jest ok.Wszystko było ok,ale ostatnim razem po założeniu sobie tipsów opuszki niektórych palców mi zsiniały i popękała skóra aż do krwi.Goiło się miesiąc.Nie mam pojęcia co było tego powodem ,bo używam tej samej firmy i wszystko powinno być ok.Czy słyszałyście o czymś podobnym.Czy coś takiego może powodować np.klej który wydostał podczas klejenia i następnie umieszczenia w lampie uv?
camillaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 20:45   #76
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Nie. Kleje do tipsów dobrych firm nie powinny miec żadneg wpływu na zdrowie nawet jezeli dostaną sie do krwioobiegu.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 23:06   #77
camillaca
Raczkowanie
 
Avatar camillaca
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 203
GG do camillaca
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

A CZY KTóRAś Z WAS SPOTKAłą SIę Z CZYMś TAKIM?BO NIE WIEM CO TO JEST A MAM ZAMIAR ZA MIESIAC ZROBIć NOWE żELKI
__________________
And everyone’s looking round thinking I'm going crazy,but I don't care



52 51 50 49 48.85 48 47 46
camillaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 08:19   #78
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Combo to łaczenie zelu z akrylem- np końcówka frenchowa z akrylu, a reszta paznokcia żelowa.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 08:21   #79
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Kiedyś kiedy robiłam pazurki (na szczęście mojej mamie), nałozyłam za dużo kleju na jeden tips - efekt był taki, że kiedy przykleiłam tipsa, część kleju wpłynęła pomiędzy wolny brzeg a opuszek palca - poprostu skóra skleiła się z paznokciem. Mama chodziła z tym kilka dni i za nic w świecie nie mogłyśmy tego usunąć - a było to podobno bardzo bolesne.... I podobnie jak tobie, zrobiła jej sie ranka - tzn. w jednym miejscu skóra pękła aż do krwi. Po chyba 4 czy 5 dniach jednak wszystko sie samoczynnie rozkleiło i zagoiło. Trochę się jednak strachu najadłam, bo były to jedne z moich pierwszych paznokci, strasznie się bałam, że wda się jakieś zakażenie, na szczęście wszystko sie dobrze skonczyło. Teraz przeważnie robię pazurki na formie, natomiast kiedy już przydażą mi się tipsy to oszczędniej dawkuję klej i wszystko jest ok. Cóż człowiek uczy się na błędach
P.S. Dodam, że przy tej wpadce używałam produktów SF
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-04, 08:23   #80
Zizione
Raczkowanie
 
Avatar Zizione
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 321
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Camillaca nie sądze aby to była wina któregokolwiek z produktów, których uzywasz.
Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to urazy mechaniczne (mogłaś np. przez długi okres czasu bardzo mocno ściskać pazurki ), ale nigdy jeszcze się z czymś takim nie spotkałam, więc tylko sobie hipotetyzuje

Najlepszym rozwiązaniem byłoby pujść do dermatologa. Wszak nie do stylistki należy diagnozowanie chorób
Zizione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 12:53   #81
camillaca
Raczkowanie
 
Avatar camillaca
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 203
GG do camillaca
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Dzięki.Może faktycznie to wina kleju.Ale mi się długo te ranki paprały.POstaram się następnym razem bardziej uważać na dawkowanie kleju,chociaż zamówiłam sobie formy popits i zamierzam sobie w przyszłym tygodniu zrobić eksperyment.
__________________
And everyone’s looking round thinking I'm going crazy,but I don't care



52 51 50 49 48.85 48 47 46
camillaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 13:09   #82
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

czy paznokcie na formie są tak samo wytrzymałe jak na tipsie.? mi sie już 3 złamały i brzydko to wygląda.. a na super glue juz mi sie kleić nei chce. a jak najlepiej samemu zdjąć tipsy żelowe? nie chcę iść do kosmetyczki .... czy jeśli zostawie warstwę żelu to będę mogła za tydzień zrobic pazurki znowu? bo teraz nie wiem czy zostawić te i dorobić pójść 3 tylko czy je wogóle zdjąć a przed świetami założyc.???
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:00   #83
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Paznokcie na szablonie sa równie trwałe jak te nrobiine na tipsie.
Jezeli 3 Ci się złamały, to albo kieoska robota, albo Ty jeszcze nie przyzywyczaiłas sie do nowej długości
Nie sklejaj, ani nie zdejmuj samodzielnie żelu! Idź z tym do profesjonalnego, dobrego salonu(wbrew pozorom prawidłowe usunięcie żelu nie jest łatwe).
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:10   #84
patri86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam Was ponownie. Ja jestem po kursie, ale czuję,że potrzebuję jeszcze conajmniej kilku porad. Miałam ostatnio klientkę, której moje żelki na szablonach odchodziły jak naklejki.Nie wiem czemu tak się działo, bo spolerowałam płytkę, nałożyłam promer, nie zalałam skórek... Normalnie nie mam już koncepcji,ale czuję się z tym faktem okropnie.
patri86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 13:12   #85
patri86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

*primer chciałam napisac
patri86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 16:37   #86
catarinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

hej dziewczyny, mam taki problemik, no więc bardzo podobają mi się żelowe pazurki, i chciałam spróbować na własną rękę, wczesniej starałam sie przyglądać jak sie to robi wiele razy, a teraz gdy próbuje robić sama to wogóle mi nie wychodza ładne, konkretnie chodzi o przymocowanie tipsa, widać klej pod tipsem, nie wiem czy ja nie potrafie go przykleic czy klej jest nie dobry, no a po drugie to nie umiem zrównac tipsa z naturalnym paznokciem po przyklejeniu, jaka jest metoda robienia tego? prosze odpowiedzcie mi, napewno wiecie to 100% lepiej niż ja. pozdrawiam
catarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 17:30   #87
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Na forum nie uczymy przedłużać paznokci. Jeśli widać klej, to źle przykleiłaś tipsa, przez Internet nikt Cię tego raczej nie nauczy, nie mówiąc już o wyrównywaniu progu tipsa.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 11:25   #88
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Na forum nie uczymy przedłużać paznokci. Jeśli widać klej, to źle przykleiłaś tipsa, przez Internet nikt Cię tego raczej nie nauczy, nie mówiąc już o wyrównywaniu progu tipsa.
zgadzam sie.... nie da sie przez internet lub tylko z przyglądania... a jak sie nie ma pojecia to nie radzę... bo tylko można płytkę swoją zniszczyć... ot takie zdanie nie profesionalistki ale osoby z drugiej strony stolika kosmetycznego
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 20:39   #89
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Cytat:
Napisane przez catarinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam taki problemik, no więc bardzo podobają mi się żelowe pazurki, i chciałam spróbować na własną rękę, wczesniej starałam sie przyglądać jak sie to robi wiele razy, a teraz gdy próbuje robić sama to wogóle mi nie wychodza ładne, konkretnie chodzi o przymocowanie tipsa, widać klej pod tipsem, nie wiem czy ja nie potrafie go przykleic czy klej jest nie dobry, no a po drugie to nie umiem zrównac tipsa z naturalnym paznokciem po przyklejeniu, jaka jest metoda robienia tego? prosze odpowiedzcie mi, napewno wiecie to 100% lepiej niż ja. pozdrawiam
przyglądanie się niczego Cię nie nauczy, podobnie jak internet.. Radzę udać się na kurs albo chociażby wziąć kilka lekcji u doświadczonej stylistki
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 17:16   #90
patri86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 7
Dot.: PAZNOKCIE ŻELOWE

Bardzo proszę o pomoc bo już kilka razy pytalam , ale jeszcze nie uzyskalam odpowiedzi. Otoż ja uczylam sie na kursie przedłuzania na szablonie akrylem, oraz przedłuzania na tipsie żelem, natomiast teraz chcialabym sobie przedłużyc paznokcie żelem na szablonie, jednak mam z tym problem. Otoż po nałożeniu żelu i ściągnięciu szablonu piłuję pow. żelu by była równa oraz opiłowuję boki i wtedy żel zaczyna się zapowietrzac. Od razu powiem,że matowię płytkę, odtłuszczam,daję primer, nie mam tanich żeli i nie zalewam skórek. Poprostu coś żle robię podczas tego piłowania. Może piłuję w złym momencie... Może kładę za dużo żelu przed piłowaniem...
patri86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.