Glupota XXI wieku.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-16, 23:59   #1
kasiek2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1

Glupota XXI wieku..


Czesc dziewczyny ! Nie wiem czy to dobry watek do postu ale musze sie komus wygadac. Mieszkam z facetem, do ktorego przylecialam z Polski. Aktualnie moim domem jest Kanada.
Tabletki anty przyjmuje juz 4miesiac. Jednak nie regularnie. Zdarzylo sie, ze opakowanie zostalo przyjmowane, co do tabletki i o jednakowej porze, a zdarzalo sie, ze tabletki byly pominiete i nie brane o stalej godzinie. A teraz jak kazda glupia dziewczyna siedze i ubolewam nad swoja glupota.. Okresu dostalam 25.08 i oczywiscie zaczelam nowe opakowanie. Tyle, ze ten 'okres' trwal do 7.09.. (miesiaczki u mnie nigdy nie byly regularne ale tez nigdy nie zdarzylo sie, ze ich nie bylo). W poniedzialek ok piatej rano wymiotowalam i przez cala noc z niedzieli na poniedzialek bolal mnie zoladek. Od tamtej pory mam ciagle mdlosci, jestem ciagle spiaca, mam wilczy apetyt, leb mi peka, czuje sie jakbym miala goraczke i mam wrazliwe piersi.. do tego wzdecia, zgaga, bole podbrzusza jakby na okres ale jakby inne? Klucia z lewej strony jajnika i wyzej promieniujace na plecy.. nie wiem czy sobie wmawiam czy po prostu ze strachu przed niechciana ciaza to wszystko. Moj partner tez nie chce miec dzieci.. moze to wszystko jest jak na okres, ktory ma przyjsc w przyszlym tygodniu.. nie wiem . W poniedzialek rano przestalam palic i do teraz nie mam ochoty, a normalnie wypalalam dwie paczki na trzy dni.. Dziekuje tym, ktorym chcialo sie to przeczytac .
kasiek2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 00:06   #2
kicek97
Raczkowanie
 
Avatar kicek97
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 31
Dot.: Glupota XXI wieku..

Zrób test, bo może niepotrzebnie się stresujesz
kicek97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 07:16   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Glupota XXI wieku..

A czy zabezpieczaliście się dodatkowo?
Jeśli zdarzyło się, że pominęłaś tabletkę i wzięłaś ją po dłuższej przerwie niż te 12h to możesz mieć problem. Przypomnij sobie jak to było.
Możliwe, że w ciąży nie jesteś, zrób test . Wszystkie objawy możesz sobie po prostu jakoś wmawiać.

(biorąc tabletki nie masz okresu, ani miesiączki)
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 11:04   #4
mruta
Raczkowanie
 
Avatar mruta
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Glupota XXI wieku..

Jak wyżej - polecam zrobić test, a dla 100% pewności - po prostu wybrać się do ginekologa, szkoda nerwów!
__________________
Szczęśliwa studentka medycyny
mruta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 10:03   #5
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Glupota XXI wieku..

Zrób test, nie będziesz się niepotrzebnie zamartwiać.
__________________
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 23:21   #6
arnik3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: Glupota XXI wieku..

zamiast się stresować zrób test ciążowy. Jeżeli masz zamiar dlej brać tabletki w kratkę lepiej je odstaw. Wyjdzie Ci to na zdrowie. Nieregularnie brane tabletki i tak nie działaja prawidłowo więc po co się truć.
__________________
Zwierzęta nieraz nie potrafią zachować intymności. Jeżeli więc interesują Cię przedmioty do odstraszania zwierząt, na przykład siatka dla kota - uprzejmie zapraszamy na stronę.
arnik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-20 00:21:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.