Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz.X - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Dziecko - Mama z klasą > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla szczęśliwych rodziców - po porodzie, mamy dziecko, jestem mamą, wychowanie dziecka

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2015-11-08, 21:00   #31
stokrotka24
Zakorzenienie

Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

A jeszcze muszę pochwalić moje dziecko że jak chce to sam ściąga sobie majtki i spodnie, siada na nocnik, robi siku a potem ubiera majtki u spodnie. Jestem dumna z niego normalnie 😁

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline  
Stary 2015-11-08, 21:09   #32
miszkaaa
Zakorzenienie

Dot.: Z buntem się zmagamy i na kolejne dzieciaczki czekamy -Mamusie VII-VIII 2013 cz

Witam się w nowej części

U na wszystko ok tylko Maksiul od wczoraj mega chory.
Wczoraj cały dzień kaszlał i przesiedział na kolanach.
Nocki oczywiście kiepskie, tysiące pobudek na picie itp.

Mało mnie było przed weekendem bo mdłości mnie wykańczały...

Żabinek
miszkaaa jest offline  
Stary 2015-11-08, 21:12   #33
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
A jeszcze muszę pochwalić moje dziecko że jak chce to sam ściąga sobie majtki i spodnie, siada na nocnik, robi siku a potem ubiera majtki u spodnie. Jestem dumna z niego normalnie 😁
Brawoo!!! wcale się nie dziwię, że jesteś dumna. Igi próbuje, ale.. jeszcze mu średnio wychodzi. No i niestety, do sikania musi iść z mamą... tylko z mamą.....(

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

A i top 10 gaduł z poprzedniego wątku:
Nazwa użytkownika Wiadomości dzoan 979 Persephone_ 607 fiazo 552 miszkaaa 435 elaine-blath 390 stokrotka24 347 mydream_ 313 mela1234 271 mamaszkrabka 205 mera82 148

Miszka: współczuję mdłości! i zdróowka dla Maksia!

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline  
Stary 2015-11-08, 21:13   #34
miszkaaa
Zakorzenienie

ELAINE ja też myślałam żeby się zapisać do czerwcówek ale poczekam na wizytę u lekarza. Podczytywałam tam trochę i fajnie jest pod tym względem, że dla wielu dziewczyn to też druga ciąża a więc i inne rozmowy

STOKROTKA super, że wieczór z mężem udany Korzystajcie ile się da

STOKROTKA chyba za duże ciśnienie... ale trzymam kciuki za kolejne szaleństwa!

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

I brawa dla Łukasza za samodzielną "obsługę" suuuuper!!
(u nas pieluchy górą!)

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

cdn

Żabinek
miszkaaa jest offline  
Stary 2015-11-08, 21:16   #35
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

Miszka: to prawda, naprawdę dużo podwójnych mam no nic, zobaczymy...

Galeria pazurkowa:
Stary 2015-11-08, 21:22   #36
stokrotka24
Zakorzenienie

Miszka biedny Maksiu zdrówka dla niego życzę a Tobie oby mdłości szybko minęły. Kiedy masz wizytę?

Elain a z tatą nie pójdzie? A jak Cię nie ma? Mój też ciągle chciał z którymś z nas się rozbierać ale zauważyłam właśnie że sam potrafi więc teraz już staram się aby sam siada.

Pomalowałam sobie pazury i popijam miód pitny

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline  
Stary 2015-11-08, 21:28   #37
Persephone_
the contrarian

Artek dopiero po inhalacji ogląda jakąś piosenkę po rosyjsku o traktorze.. Zaraz się idzie kąpać.

Stokrotka dla Łukaszka. Jednak chyba pkole to krok milowy jeśli chodzi o rozwój. Pięknie..
I expect to find him laughing
Persephone_ jest offline  
Stary 2015-11-08, 21:45   #38
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Elain a z tatą nie pójdzie? A jak Cię nie ma? Mój też ciągle chciał z którymś z nas się rozbierać ale zauważyłam właśnie że sam potrafi więc teraz już staram się aby sam siada.

Pomalowałam sobie pazury i popijam miód pitny
ale relax
jak mnie nie ma, to oczywiście z tatą. Jak jestem toooo baaaardzo rzadko też z W. pójdzie... ale to rzadko.

Perse: u nas najwyższa forma.A ja idę się kąpać

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

idę się kąpać i może spać.

Galeria pazurkowa:
Stary 2015-11-08, 22:40   #39
Myszkaaaa83
Raczkowanie

Hej,

moje chlopaki śpią, ja jeszcze zagladam do Was i tez sie kładę.

MELA zdrowka dla dziewczynek

MYDREAM jak Oli? A jak Tz, pogodziliscie sie?

YEVELE zdrowka dla Karinki. Oby Tz zmienil zdanie co do dzidziusia. W ogóle nie chce drugiego dziecka czy nie w tym momencie? Zrob moze tak jak dziewczyny radzą, odczekaj i wroc do tematu za jakis czas. Kciuki

PIANKA jak Kubus? Zdrowka dla Niego

ELAINE wspolczuje straty kasy, trzymam kciuki zeby jednak dalo sie to odkręcić. I dbaj o siebie, jak sie czujesz, przeszedl bol brzucha? Co do ciemieniuchy to ja polecam mustele stelaker. Nikos mial jak byl maly a ze juz wtedy mial mega dlugie wloski to szybko nam pomoglo i do tej pory nie ma nawrotu.

STOKROTKA wow brawo dla Lukaszka

MISZKA zdrowka dla Maksia. Oby mdłości minęły. Kiedy masz scan?

MERA jak wizyta gosci i jak zdrowko?

DZOAN a Ty jak sie.czujesz?

Dobrej nocki wszystkim
Myszkaaaa83 jest offline  
Stary 2015-11-09, 07:05   #40
mamaszkrabka
Zakorzenienie

Doooobry... Znow poniedzialek! Ja nie wiem na czym ten czas leci. Ale poranny w☠☠☠☠ zaliczony wiec wszystko w normie.

M. Jedzie jutro do wawy na pochod. Nie bede tv ogladac w ogole.

YEVELE a Ty bys chciala rozumiem drugie dziecko. No coz,moze za jakis czas maz zmieni zdanie

ELAINE u nas tez tylko mama. :/

STOKROTKA brawo dla Lukasza za nocnik my jestesmy daleko za murzynami z tym

MISZKA zdrowia dla Maksia
mamaszkrabka jest offline  
Stary 2015-11-09, 07:11   #41
mela1234
Zakorzenienie

Witam wszystkich z rana.
Noc o dziwo spokojna. Troszkę wieczorem ok 22 Małgosie kaszel męczył ale dostała soku i jej przeszło. Potem Ala się obudziła ok północy więc położyłam się u niej żeby ją uśpić i zasnelysmy obie. Przynajmniej mąż mnie chrapaniem nie budził. No ale wstalysmy o 5:40 No cóż

Dziewczyny jadą dziś do babci. Nie chcę puszczać Małgosi do szkoly, Ala też odpuści przedszkole dzisiaj i niech z babcia spędza czas.

Ok ide szykować się do pracy bo już po 7. Kawkę wypiłam spokojnie, poczytalam was
Aaa i top10 a ja na 8 miejscu? Szok że tak wysoko z moim rzadkim odzywaniem się.

Spokojnego dnia wszystkim.
mela1234 jest offline  
Stary 2015-11-09, 08:06   #42
Persephone_
the contrarian

A ja mam podium Ale dzoan nie do pokonania :P

Artek o dziwo zero pobudek, spokojna noc, teraz też widzę, że lepiej. Nie kaszlał póki co, ale nie śpi dopiero 15 minut :P
Persephone_ jest offline  
Stary 2015-11-09, 08:50   #43
fiazo
Zakorzenienie

stokrotka tak poszedł dziś, było trochę nie, ale ładnie wszedł na sale
Brawo dla Łukasza za samodzielność

Cytat:
Napisane przez miszkaaa Pokaż wiadomość
Witam się w nowej części

U na wszystko ok tylko Maksiul od wczoraj mega chory.
Wczoraj cały dzień kaszlał i przesiedział na kolanach.
Nocki oczywiście kiepskie, tysiące pobudek na picie itp.

Mało mnie było przed weekendem bo mdłości mnie wykańczały...
Zdrówka i współczuje mdłości

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Brawoo!!! wcale się nie dziwię, że jesteś dumna. Igi próbuje, ale.. jeszcze mu średnio wychodzi. No i niestety, do sikania musi iść z mamą... tylko z mamą.....(

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

A i top 10 gaduł z poprzedniego wątku:
Nazwa użytkownika Wiadomości dzoan 979 Persephone_ 607 fiazo 552 miszkaaa 435 elaine-blath 390 stokrotka24 347 mydream_ 313 mela1234 271 mamaszkrabka 205 mera82 148

Miszka: współczuję mdłości! i zdróowka dla Maksia!
o wow załapałam się hahha

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich z rana.
Noc o dziwo spokojna. Troszkę wieczorem ok 22 Małgosie kaszel męczył ale dostała soku i jej przeszło. Potem Ala się obudziła ok północy więc położyłam się u niej żeby ją uśpić i zasnelysmy obie. Przynajmniej mąż mnie chrapaniem nie budził. No ale wstalysmy o 5:40 No cóż

Dziewczyny jadą dziś do babci. Nie chcę puszczać Małgosi do szkoly, Ala też odpuści przedszkole dzisiaj i niech z babcia spędza czas.

Ok ide szykować się do pracy bo już po 7. Kawkę wypiłam spokojnie, poczytalam was
Aaa i top10 a ja na 8 miejscu? Szok że tak wysoko z moim rzadkim odzywaniem się.

Spokojnego dnia wszystkim.
zdrówka dla dziewczynek

Cytat:
Napisane przez Persephone_ Pokaż wiadomość
A ja mam podium Ale dzoan nie do pokonania :P

Artek o dziwo zero pobudek, spokojna noc, teraz też widzę, że lepiej. Nie kaszlał póki co, ale nie śpi dopiero 15 minut :P
zdrówka dla Artka

Synek
fiazo jest offline  
Stary 2015-11-09, 09:38   #44
dzoan
Zakorzenienie

Hej hej witam z rana, po weekendzie i w nowej części wątku

Wifi znowu mi zaszwankowało W sumie nadal nie mam neta na komórce i tablecie, ale mąż wczoraj mnie naprowadził, że na laptopie powinien być i faktycznie tu jest.

Myszka dziękuję, już lepiej się czuję.. w sobotę jeszcze tak mnie kaszel męczył non stop, że aż brzuch pobolewał ze wstrząsów i naprężania, ale noc z soboty na niedzielę już o wiele spokojniejsza i kaszel odpuszcza. Postanowiłam wziąć jeszcze 2 dni wolnego, więc może do czwartku będzie ok.
Tylko strasznie się nie wyspałam, Olek w nocy płakał i w końcu ze mną spał. On też został ze mną w domu, bo od wczoraj kichanie, w nocy kaszlu więcej, więc na razie go obserwuję. Choć póki co odetkało mu nosek i wydaje się ok.. może niepotrzebnie spanikowałam, ale może też dzięki temu nie doprawię go w żłobku i wróci jutro lub w czwartek

Yevele gratuluję umowy i zdrówka dla Karinki

Stokrotka naprawdę możesz być dumna z Łukaszka przykro mi, że @ przyszła..kciukujemy za następne cykle
Mój mąż był teraz w Wawie na Bondzie, bo brat z okazji urodzin mojej mamy zafundował bilety wszystkim. Mówił, że fajny. Teraz już nie mam z kim iść, więc poczekam na premierę w tv Ale chciałabym iść z mężem na Listy do M 2, bo pierwsza część bardzo nam się podobała. Muszę obmyśleć tylko kiedy, a później jeszcze na pizzę męża zabrać. Taka mała randka wyjdzie. Olka mamie sprzedam Teraz jeszcze będzie dobra okazja, bo Andrzejki się zbliżają

Elaine współczuję problemów finansowych..mam nadzieję, że uda się Wam jakoś to wszystko poodkręcać, by Wasza rodzina nie była stratna.
Ja też ne rozumiem takich zagrywek w firmie jak zwalnianie ludzie, by za chwilę przyjąć nowych.

Mela zdrówka dla dziewczynek.. Fajnie, że spotkanie integracyjne udane. Choć ja nie lubię takiego usilnego integrowania rodziców, a teraz stało się to jakieś takie powszechne jak słucham koleżanek

Perse jak zdrówko? Artuś ok? a jak Ty?

Fiazo Piotruś w żłobku?

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Miszka współczuję mdłości

Mydream chciałam zobaczyć zdjęcie plamek , ale już go nie ma :/

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

O rany to aż tyle postów nabiłam? Chyba dlatego mnie na weekend przyblokowało bym wyluzowała trochę

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Fiazo doczytałam już a więc niech się Piotruś trzyma teraz w zdrowiu jak najdłużej

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Pianka oby z tej chrypki nic nie wyszło...

Myszka cieszę się, że randka z mężem udana

Mydream
jak Oliwia?

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

U nas deszczowo od rana.. choć ostatnie dni bardzo ciepłe..nawet nocki po 9, 12 stopni, wczoraj nad ranem 15! Gdyby jeszcze więcej słonka było..

dzoan jest offline  
Stary 2015-11-09, 10:20   #45
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

MYSZKA to miałaś wieczór tylko dla siebie...

SZKRABKOWA wcale się nie dziwie ze nie chcesz oglądać. Sam się zgłosił czy zostal wybrany?

MELA jednak jesteś wieksza gaduła niż myślałaś zdrówka dla dziewczynek! Też po 5 się obudziłam spać nie mogłam. Przysnelam przed budzikiem czyli najgorsze co moze się zdarzyć...

PERSE gratuluje podium!ładnie Artek pospal.

FIAZO gratuluje 3 miejsca!

DZOAN spamiaro)) dobrze ze zostałaś w domu jeszcze.. I Olka przytrzymalas. Weekend bez męża chyba dobrze wpłynął bo juz randki planujesz

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Galeria pazurkowa:
Stary 2015-11-09, 12:42   #46
mamaszkrabka
Zakorzenienie

ELAINE no za bardzo to oni wyboru nie maja. Jada gdzie musza i nie ma zmiluj.
Mam nadzieje, ze uda Wam sie jakos rozwiazac ten problem finansowy bez wiekszych problemow.

MYSZKA jak sie czujesz? Chodzisz do pracy?

DZOAN gdyby nie Twoje posty to watek by chyba umarl wiec pisaj, pisaj jak najwiecej

Zdrowia dla wszystkich chorowitkow!!!!!

U nas bardzo pada. Moze wezme Igora do figloparku na chwilke bo zwariuje z nim w domu popoludniu przy takiej pogodzie.
Stary 2015-11-09, 13:57   #47
dzoan
Zakorzenienie

Elaine w sumie to wyjście od jakiegoś czasu planowaliśmy..mąż sam powiedział, że moglibyśmy pójść na ten film.. jak ja tego nie zorganizuję, to skończy się jak zwykle na gadaniu a ostatnio w ramach Andrzejek pomyślałam, że mogłabym dodać jako prezent wyjście na pizzę i może jakąś pierdołę jeszcze bym kupiła. Dawno nigdzie sami nie byliśmy. Może dobrze takie wyjście zrobi. O ile do tego czasu znowu kłótni nie będzie, to wtedy wszystko coś trafi

Miałam odpocząć, ale z dzieckiem to się jednak nie da. Olek dopiero ze 20 min temu zasnął, gdzie kładłam go ok. 12 Ale najpierw jedno kupsko trzasnął, później szalał w łóżeczku, przysnął, obudził się z kaszlem i okazało się, że ma drugie kupsko.. no i musiałam wkroczyć, bo zamierzam wstawać.. posiedziałam przy nim, pogłaskałam i śpi.. a teraz ziemniary gotuję na obiad. Może jak zjemy, to na pół godz uda mi się położyć. W międzyczasie obmyślam listę zakupów, bo przecież jutro szał będzie w sklepach przed 11 listopada.
Nie mam pomysłu na obiad..szybki.... Ostatnio tylko mielone, sosy pomidorowe, bigosy.. zjadłabym coś dobrego...

W ogóle to przejmuję na razie na ten miesiąc kontrolę nad finansami, mąż ma tylko rachunki porobić i resztę kasy mi przelać i mam rozdysponować na cały miesiąc by nie być na debecie i jak się uda odłożyć cokolwiek. Hahah.. teraz to muszę dobrze rozplanować, żeby wyszło, że jestem świetna w te klocki i nie jemy przy tym tynku ze ścian

dzoan jest offline  
Stary 2015-11-09, 14:27   #48
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

SZKRABKOWA domyślam się ze jest rozkaz i nie ma gadania. Czy im się podoba czy nie... Też mam nadzieję ze uda nam się rozwiązać ten problem jak najmniejszym kosztem. Najważniejsze aby relacja na link rodzice my była ok. Jak zaczniemy się kłócić to bedzie słabo.

DZOAN na pewno dasz rade ze świetnym rozplanowaniem budżetu a wyjście sam na sam jest jak najbardziej wskazane..

Galeria pazurkowa:
Stary 2015-11-09, 14:30   #49
Persephone_
the contrarian

Artek też dopiero niedawno zasnął. Pogoda mega kicha, wcale nie zimno, ale deszcz leje, okropnie szaro buro i ponuro :/ Młody ma jeszcze katar jednak, już nie tragiczny, ale ciągle jest.
A nam w czwartek przywiozą nowe meble do d.pokoju, to mam plany na ten tydzień, w środę wszystko muszę wyjąć z szaf, zrobić selekcję i w czwartek nowe mebelki Nie jakieś wymarzone, ale takie, jak chciałam, czyli szafy i komody bez meblościanki i witrynek :/ Choć jeden słupek będzie ze szkłem, na te wszystkie szklanki i kufle TŻa :/
No ale już planuję, gdzie jakie dam ramki, muszę kupić kilka nowych ozdób do pokoju, opróżnię wreszcie stół i postawię na nim wazon ze świeżymi kwiatami.
I zaczęłam się ponownie odchudzać..
Persephone_ jest offline  
Stary 2015-11-09, 15:48   #50
pianka2013
Zadomowienie

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow.

Dzoan kciuki za dysponowanie kasą. A na obiad moze jakaś zapiekanka z pieca albo rybka.

Elaine mam nadzieje ze wszystko sie u Was ułoży i nie bedzie zgrzytów z rodzicami.
Chyba rodzice nieźle zaaragowali na wieść o ciąży. U nas bylo tragicznie. Chyba z tego dziecka to tylko my sie cieszymy. Teraz juz jest lepiej ale pierwsza reakcja u nas byla słaba.

Myszka fajnie ze dzien udany z mężem. Jestes juz w pracy czy masz kilka dni wolnego? Odzywajsie często.

Stokrotka brawa dla Lukaszka za samodzielność. Nic tylko gratulować. My to pewnie do trzecich urodzin bedziemy sie meczyc z osikanym majtami bo Kuba cos oporny na tą nocnikowa wiedze Postepy male są ale w takim tempie to nas naprawde lipiec zastanie.

Perse to bedziesz miala pracowite dni ale fajnie bo nowe rzeczy zawsze sprawiaja tyle radosco :-D

Nas ranek przywital ulewą ale potem przestało padać, Kuba wciągnąl kalosze i szalal na dworzu. Wszystkie kałuze byly jego. Zwykle kalosze a tyle radosci. Wrocilismy to byl taki brudny(bo kilka razy zaliczyl spotkanie z ziemia) ze go rozbieralam na klatce pod drzwiami i wszystko do prania.
Teraz moi Panowie poszli na spacer, juz bez kaloszy. Ja zjadlam grzeska czekoladowego i leze. Tak rzadko jestem sama w domu ze az mnie ta cisza troche denerwuje

Filip 24.04.2016r.

Edytowane przez pianka2013
Czas edycji: 2015-11-09 o 15:54
pianka2013 jest offline  
Stary 2015-11-09, 16:34   #51
mamaszkrabka
Zakorzenienie

PIANKA no co Ty gadasz, ze rodzice sie nie cieszyli. Ale nie ma sie co przejmowac, przeciez to Wasze zycie.

ELAINE trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie sprawy.

DZOAN hahha niezle z tym budzetem. U nas to ja trzymam kasior, a maz w ogole nie ogarnia finansow i nie wtraca sie w wydatki. On jest malo potrzebujacy ale warunek jest taki, ze zawsze kasa ma byc na koncie bo jak staje gdzies na stacji benzynowej albo cos zjesc, to musi miec za co. Dopoki karta mu dziala (bez debetu mamy bo nie chcemy) to on nie sorawdza wydatkow... Sesesese i dobrze, bo jeszcze hy mi zszedl na zawal.
Stary 2015-11-09, 17:22   #52
fiazo
Zakorzenienie

U mnie tez pada. Byłam dzis bez auta bo maz opony wymieniał. Miałam szczescie bo odprowadzając małego do żlobka spotkałam kolege z pracy to z nim sie zabrałam, a do domu odwiózł kierownik bo ma po drodze.
Dzis bede robic zupe meksykańską ... Nie chce mi sie mielonych smażyć wiec bedzie z miesa zupa.

Synek
fiazo jest offline  
Stary 2015-11-09, 19:37   #53
mela1234
Zakorzenienie

Tak piszecie o tych pieluchach i dotarło do mnie, że Alicja od jakiś 2 mcy jest bez wpadki!
mela1234 jest offline  
Stary 2015-11-09, 20:31   #54
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

NOO! bo mi errory jakieś wyskakiwały...
dzień całkiem znośny, jak na taki poniedziałek...wiceprezes zaszczycił mnie nawet rozmową:P wyjaśniającą sytuacje piątkowe... eh, eh.. muszę się w końcu zebrać i w klubie napisać.

Cytat:
Napisane przez Persephone_ Pokaż wiadomość
A nam w czwartek przywiozą nowe meble do d.pokoju, to mam plany na ten tydzień, w środę wszystko muszę wyjąć z szaf, zrobić selekcję i w czwartek nowe mebelki Nie jakieś wymarzone, ale takie, jak chciałam, czyli szafy i komody bez meblościanki i witrynek :/ Choć jeden słupek będzie ze szkłem, na te wszystkie szklanki i kufle TŻa :/
No ale już planuję, gdzie jakie dam ramki, muszę kupić kilka nowych ozdób do pokoju, opróżnię wreszcie stół i postawię na nim wazon ze świeżymi kwiatami.
I zaczęłam się ponownie odchudzać..
powodzenia z odchudzaniem! taka zmiana to sporo radochy

Cytat:
Napisane przez pianka2013 Pokaż wiadomość
Elaine mam nadzieje ze wszystko sie u Was ułoży i nie bedzie zgrzytów z rodzicami.
Chyba rodzice nieźle zaaragowali na wieść o ciąży. U nas bylo tragicznie. Chyba z tego dziecka to tylko my sie cieszymy. Teraz juz jest lepiej ale pierwsza reakcja u nas byla słaba.
wiesz, mam wrażenie, że reakcja na drugie dziecko jest już spokojniejsza. Też nie widziałam jakiejś mega euforii

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
DZOAN hahha niezle z tym budzetem. U nas to ja trzymam kasior, a maz w ogole nie ogarnia finansow i nie wtraca sie w wydatki. On jest malo potrzebujacy ale warunek jest taki, ze zawsze kasa ma byc na koncie bo jak staje gdzies na stacji benzynowej albo cos zjesc, to musi miec za co. Dopoki karta mu dziala (bez debetu mamy bo nie chcemy) to on nie sorawdza wydatkow... Sesesese i dobrze, bo jeszcze hy mi zszedl na zawal.
dobre dobre:P
Cytat:
Tak piszecie o tych pieluchach i dotarło do mnie, że Alicja od jakiś 2 mcy jest bez wpadki!
brawo!!

Galeria pazurkowa:
Stary 2015-11-09, 20:54   #55
fiazo
Zakorzenienie

Cytat:
Brawo dla Ali

Cytat:
NOO! bo mi errory jakieś wyskakiwały...
dzień całkiem znośny, jak na taki poniedziałek...wiceprezes zaszczycił mnie nawet rozmową:P wyjaśniającą sytuacje piątkowe... eh, eh.. muszę się w końcu zebrać i w klubie napisać.

powodzenia z odchudzaniem! taka zmiana to sporo radochy

wiesz, mam wrażenie, że reakcja na drugie dziecko jest już spokojniejsza. Też nie widziałam jakiejś mega euforii

dobre dobre:P

brawo!!
Ooo jestem ciekawa co wiceprezes Ci powiedział

Zrobiłam gar zupy, mąż szczęśliwy już zjadł jedną porcje

Synek
fiazo jest offline  
Stary 2015-11-09, 20:57   #56
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

Fiazo: same dyplomatyczne rzeczy wyjaśnił dlaczego kolega został zwolniony i że nie mieli wyjścia:P

Galeria pazurkowa:
Stary 2015-11-10, 06:55   #57
fiazo
Zakorzenienie

O ja głupia... Chciało mi sie wczoraj troche zaległosci filmowych obejrzec i wyszło że siedziałam prawie do 2. Teraz bym pospała

Synek
fiazo jest offline  
Stary 2015-11-10, 07:34   #58
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

FIAZO ja padlam przed 23 a i tak juz będę spóźniona bo nie mogłam wstać, a jeszcze mój Panicz nie chce się obudzić.

Galeria pazurkowa:
Stary 2015-11-10, 08:15   #59
fiazo
Zakorzenienie

Cytat:
FIAZO ja padlam przed 23 a i tak juz będę spóźniona bo nie mogłam wstać, a jeszcze mój Panicz nie chce się obudzić.

Mój też mial dziś problem bo padł o 23 , a od 21 wojny z nim toczyłam. Na sale nie chciał wejść, poszedł z płaczem.

Synek
fiazo jest offline  
Stary 2015-11-10, 09:11   #60
Persephone_
the contrarian

Artek od 3 dni chodzi spać o 23.30, mam dość, dzisiaj nie idzie na drzemkę.
Persephone_ jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
dwulatki, dzieci, lipcowe dzieci, mamusie lipcowe 2013, mamusie sierpniowe 2013

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości